Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.....ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ? ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???


capy

Recommended Posts

Καλημερα σε ολες!

κοριτσια πειτε μου την γνωμη σας. (δεν) περιμενα περιοδο στις 9/12.εκανα 2 τεστ εγκυμοσυνης 2 μερες και 1 μερα πριν την (μη) αναμενομενη περιοδο.και τα 2 βγηκαν αρνητικα.οποτε απλα περιμενα την περιοδο μου.ο κυκλος μου ειναι σταθερος.προχθες στην δουλεια μου σηκωσα κατι βαρυ και μετα απο 5 λεπτα ενιωσα πονακια στην κοιλια.πηγα στην τουαλετα νομιζοντας πως ηρθε η περιοδος και οταν σκουπιστηκα ειδα λιγες σταγονες ροζ...απο τοτε δεν ειχα ουτε μια σταγονα αιματος και ανυπομονω να ξημερωσει η αυριανη μερανα κανω χοριακη.

θα σκασω ρε κοριτσια!!!πειτε μου την γνωμη σας!!!!!λετε να....????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

capy απ'ότι κατάλλαβα το προσπαθείς το θέμα, μπορεί να είσαι, αλλά καλό

θα ήταν να μην ανυπομονείς τόσο πολύ, γιατί καμμιά φορά και το άγχος

βοηθάει στις "καθυστερήσεις"!Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα στην χοριακή!

ε!και μην σηκώνεις βάρυ ή ζορίζεσε πολύ όσο προσπαθήτε για μπεμπέ, ποτέ δεν ξέρεις!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν νομίζω να είσαι αν και βλέπω ότι το θες πολύ. Το ίδιο συνέβη και σε μια φίλη μου που προσπαθεί εδώ και 1,5 χρόνο. Πήγε για χοριακή και της βγήκε αρνητική ενώ είχε καθυστέρηση πάρα πολλές μέρες. Παρόλα αυτά για να σου φύγει κάντο. Μακάρι να κάνω λάθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το οτι βγηκε αρνητικό το τεστ δεν λεει κάτι. Μπορει απλα να ειναι πολυ χαμηλή η χοριακη σου και να μην την πιάνει το τεστ. Εγω μετα απο 4 μερες καθυστερηση που ειχα κάνει το τεστ ισα που φενοταν μια αχνη γραμμή. Χαλαρωσε (όσο μπορείς δηλαδή) και αυριο πρωι πρωι πανε για τα ευχαριστα!!!!

Στο ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το θελω πολυ κοριτσια!ελπιζω να μην μου ερθει...κ αν ειναι να μου ερθει τουλαχιστον θα κανω την χοριακη,θα βγει αρνητικη κ θα περιμενω την περιοδο μου...αυτη η αναμονη με τρελαινειιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου μακαρι να εισαι και καλη επιτυχια αυριο...

Καλε τωρα που προσπαθεις για μωρακι μην σηκωνεις καθολου βαρυ!!!!

Τωρα πονας καθολου ή μονο εκεινη τη στιγμη ηταν?

Θα περιμενουμε νεα σου αυριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thanx!ποναω ελαχιστα χαμηλα...ελπιζω τουλαχιστον αν ειναι να μου ερθει να ερθει σημερα για να σταματησω να αγωνιω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο γιο μου ειχα περιοδο κανονικα και απλα σταματησε αποτομα τον επομενο μηνα περιμενα και δνε ηρθε νομιζα οτι ειχε μεγαλωσει η κυστη η οποια ειχα αλλα τελικα ειχα το ζουζουνι. Καθε μηνα που εκλεινα την ημερα εβλεπα απο ελαφρυ ροζ χρωμα καθε φορα που σκουπιζομουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης!κανε την χοριακη και σου ευχομαι να εχεις θετικα νεα και τετοια ωρα αυριο να πετας στα συννεφα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω τα ιδια ,μετα απο 2 ημερες καθυστερηση εκανα το πρωτο τεστ και βγηκε αρνητικο,μετα 4 ημερες εκανα το δευτερο και ηταν θετικο!Μετα πηγα στον γιατρο ειδε σακο αλλα οχι καρδιακη λειτουρλεια και εκανα 2 φορες χοριακη ,η τιμες σχεδον διπλασιοαζοντε!Σε μια εβδομαδα ειδε και παλμο!!!Καλη τυχη! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΠΑΛΙ...ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΜΕ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΠΙΑ....ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Κ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ?

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ Κ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΕΛΕΙΕΣ!ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...