Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ???????? ΠΑΛΙ ??????


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙΙΙΙΙΙ

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ PLEASEEE

Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 4 ΜΗΝΩΝ, Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...

ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ...

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ "ΑΝΟΙΧΤΗ" ΚΑΙ ΝΑ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΠΕΡΜΑ ????????

ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ TEST.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ "ΚΟΙΤΑ ΜΗ ΜΕΙΝΕΙΣ ΞΑΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ".

ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΑΛΙ.

ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα μου μην αγχωνεσαι ετσι! :) κ μενα η γιατρος μου σε καθε εγκυμοσυνη μου ελεγε οτι στην επομενη θα εχουμε προβλημα :blink:

υπαρχει κατι συγκεκριμενο που σε φοβιζει??? :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι δυνατόν, λόγω των ορμονών και όχι

επειδή εισαι ανοιχτή(?). Πάντως μεταξύ μας

αυτός ο τρόπος αντισύλληψης είναι τελείως λάθος :ohmy:

Μια χοριακή θα λυσει την απορία σου!

Υ.Γ: Τα υγρά που βγαίνουν απο το πέος στην αρχή

της σεξουαλικής πράξης, περιέχουν μικρή ποσότητα

σπερματοζωαρίων. Εεεε... δεν χρειάζεται και κανένας

κουβάς για να μείνει κάποια εγκυούλα! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANNOYLA MOY KAI EGO EXO 3 PAIDAKIA KAI TA EKANA ME MIKRH DIAFIRA METAXI TOYS.KAI S MENA AYTO LEGE O GIATROS KAI EXO KANEI KAI TA 3 ME KAISARIKH.MHN SKAS PARE PROTA NA KANIS ENA TESTKAI META VLEPEIS.OLA NA SOY PANE KALA .OPOS TA THELEIS ESY.FILIA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maniania έγραψε:

ANNOYLA MOY KAI EGO EXO 3 PAIDAKIA KAI TA EKANA ME MIKRH DIAFIRA METAXI TOYS.KAI S MENA AYTO LEGE O GIATROS KAI EXO KANEI KAI TA 3 ME KAISARIKH.MHN SKAS PARE PROTA NA KANIS ENA TESTKAI META VLEPEIS.OLA NA SOY PANE KALA .OPOS TA THELEIS ESY.FILIA

(KALA TO PS OTI THELEI GRAFEI.SORRY!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΧ ΚΑΗΜΕΝΗ ΑΝΝΑ.....

ΠΟΣΕΣ ΘΑ ΣΕ ΚΡΑΞΟΥΝ ΑΠΟ ΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΑ 3.....

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΥΝ ,ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΓΡΑΨΟΥΝ ;)

ΚΑΤΑ ΤΆΛΛΑ, ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEO COOL έγραψε:

ΩΧ ΚΑΗΜΕΝΗ ΑΝΝΑ.....

ΠΟΣΕΣ ΘΑ ΣΕ ΚΡΑΞΟΥΝ ΑΠΟ ΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΑ 3.....

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΥΝ ,ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΓΡΑΨΟΥΝ ;)

ΚΑΤΑ ΤΆΛΛΑ, ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ! :woohoo:

γιατι να την κράξουν? τι λόγος τους πέφτει? :ohmy:

Τα παιδιά είναι ευλογία! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maniania έγραψε:

ANNOYLA MOY KAI EGO EXO 3 PAIDAKIA KAI TA EKANA ME MIKRH DIAFIRA METAXI TOYS.KAI S MENA AYTO LEGE O GIATROS KAI EXO KANEI KAI TA 3 ME KAISARIKH.MHN SKAS PARE PROTA NA KANIS ENA TESTKAI META VLEPEIS.OLA NA SOY PANE KALA .OPOS TA THELEIS ESY.FILIA

κ γω ετσι ακριβως με τη φιλη μου τη συλβι!!! :):) :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι και οικονομικό το θέμα ρε κορίτσια...

Ήδη τα βγάζουμε δύσκολα πέρα.

Εγώ δεν δουλεύω για να μεγαλώσω τα μικρά...

Έχω αγχωθεί γιατί μια τρίτη εγκυμοσύνη αυτή τη στιγμή, θα κάνει τα πράγματα σε όλους τους τομείς, πολύ πολύ δύσκολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε επειγοντως ενα τεστ για να σου

λυθει η απορια παντως μεταξυ μας και εγω τα 2 απο τα 4 παιδια τα εκανα σε μερες οχι γονιμες και μαλιστα χωρις να τελειωνει μεσα μου :ohmy: τα 3 πρωτα τα εκανα μεσα σε τρια χρονια και τρεις μηνες.το τεταρτο ηταν το κερασακι στην τουρτα η πιο συνειδητοποιημενη μου επιλογη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μου εγώ σαν Βάσω και παιδί πολύτεκνης οικογένειας θα σου έλεγα να χαρείς με το γεγονός οτι μπορεί να είσαι έγκυος...Τα παιδιά είναι ευλογία...

Εαν έρθει το παιδί, θα έρθει για κάποιο λόγο...

Να ξέρεις οτι δυσκολίες του τύπου οικονομικές ξεπερνιούνται πολύ εύκολα...

Εμείς σαν οικογένεια περνούσαμε πολύ δύσκολα οικονομικά αλλά πάντα σε μια δύσκολη στιγμή κάτι γινόταν και λυνόντουσαν τα πάντα...!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!Τα πάντα στη ζωή είναι δοκιμασίες!

Μην αγχώνεσαι!!!

Ο Θεούλης έχει τα σχέδια του!!!

Εύχομαι να είσαι έγκυος πραγματικά!!!!

Η Παναγίτσα μαζί σου!!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASOMITS έγραψε:

Αννούλα μου εγώ σαν Βάσω και παιδί πολύτεκνης οικογένειας θα σου έλεγα να χαρείς με το γεγονός οτι μπορεί να είσαι έγκυος...Τα παιδιά είναι ευλογία...

Εαν έρθει το παιδί, θα έρθει για κάποιο λόγο...

Να ξέρεις οτι δυσκολίες του τύπου οικονομικές ξεπερνιούνται πολύ εύκολα...

Εμείς σαν οικογένεια περνούσαμε πολύ δύσκολα οικονομικά αλλά πάντα σε μια δύσκολη στιγμή κάτι γινόταν και λυνόντουσαν τα πάντα...!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!Τα πάντα στη ζωή είναι δοκιμασίες!

Μην αγχώνεσαι!!!

Ο Θεούλης έχει τα σχέδια του!!!

Εύχομαι να είσαι έγκυος πραγματικά!!!!

Η Παναγίτσα μαζί σου!!!

:kiss::kiss:

αχ βασω μου τι ωραια που τα ειπες!!!! :) εχεις απολυτο δικιο!!συμφωνω μαζι σου!!!!!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια πειτε μου πως μενετε εγκυουλες χωρις να τελειωνει μεσα...θελω κ εγω....πειτε μου το κολπο...θα το εφαρμοσω αμεσως...

δεν ειναι οτι ο συζηγος δεν θελει αλλα με την καισαρικη μου ειπε ο γιατρος να περιμενω κανα χρονο..περασν 6 μηνες απο τοτε...αλλα μου ειπε αν μου τυχει δεν πειραζει...ε να μου τυχει...και μενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEO COOL έγραψε:

ΩΧ ΚΑΗΜΕΝΗ ΑΝΝΑ.....

ΠΟΣΕΣ ΘΑ ΣΕ ΚΡΑΞΟΥΝ ΑΠΟ ΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΑ 3.....

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΥΝ ,ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΓΡΑΨΟΥΝ ;)

ΚΑΤΑ ΤΆΛΛΑ, ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ! :woohoo:

Καλε γιατι να την κραξουμε την κοπελα? Γουστο τους και καμαρι τους!!

Αξιοι ειναι ολοι οσοι μεγαλωνουνε πολλα παιδακια...

Εγω παντως δεν το σκεφτηκα με τιποτα οτι ειναι για κραξιμο.

Αλι σε εμας που κουραζομαστε με 1...

Αννουλα συνονοματη μακαρι να εισαι ο,τι θες εσυ!!

Εγκυος ή μη εχεις μια πολυ γλυκια οικογενεια απο ο,τι βλεπω!!

Σου ευχομαι ο,τι θελεις να το εχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sumfwnw apoluta me thn vasomits!!kai gia thn dikh mou oikogeneia htan polu duskola..ena atomo na frontizei gia 5 stomata..ki omws!o Theos den afhnei kanenan!uparxoun kapoia pramata ta opoia emeis den duname8a na ta katanohsoume ki omws otan sumvainoun aporoume euxarista!egw 8a euxh8w na ginei oti einai kalutero gia thn oikogeneia sou!to sxedio tou Theou den to kseroume..apla to sevomaste!kane ena testaki kai 8a epivevaiw8eis!ola na sou pane deksia!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα μου τα ιδια ακριβως επαθα κα εγω!!!!!!!!!!!! :silly: :silly: :silly: :silly:

μολις γεννησα το δευτερο παιδακι μου και εγινε 4 μηνων-ξαναεμεινα εγκυος!!!!!!! :ohmy::ohmy:

και εγω δεν πιστευα οτι τοσο γρηγορα θα μπορουσα να ξαναμεινω αλλα................... ;);)

τωρα ειμαι στον 6ο μηνα της εγκυμοσυνης μου!περιμενω το τριτο παιδακι μου και ... ολα καλα!!αυτα τα κανονιζει ο θεος... και κανενας αλλος!!

κουραγιο και υπομονη! κανε ενα τεστ για να σιγουρευτεις! ;)

(θα ειναι πολυ μικρη η διαφορα τους! θα μεγαλωσουν μαζι!και εμενα τωρα θα εχουν διαφορα 14 μηνες! :laugh: ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα αν ευχηθω να μην είσαι ...τι θα είμαι ?????βασικα το ιδιο το ποστ σου δειχνει τρομο ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ...σαν να λες..!

σε παρακολουθώ...νιώθεις τοσο κουρασμένη...βοήθεια δεν εχεις ..πάντα τα ποστ σου εχουν να κάνουν με τη κουραση σου και την καταπτωση! ψυχολογική ...σωματική ...! με τον ανδρα σου φανταζομαι θα ειστε κάπως !οικονομικα δεν ειστε καλά...και τα δυο ειναι μικρά..τα σμαραγδάκια σου!

ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΟΥΒΑΛΗΣΕΙΣ δε νιώθεις καλά...ακομη δεν εχεις καν επανελθει................

ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ θα ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ...εγω αυτο δε μπορω να το πώ...!ΨΕΜΜΑΤΑ ΔΕ ΛΕΩ...!

αν είσαι ...θα πουμε αλλα...! και ολα καλα θα πανε (θα ερχομαστε μια καθε μερα να σε βοηθαμε..χαχαχαχα)...! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!επιλογες υπάρχουν πριν μείνεις!

Πιστευω να μη με παρεξηγησεις...μιλαω σαν να ειχα την κολλητη μου απεναντι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια εγκυμοσυνη ειναι καθαρα θεμα επιλογης προσωπικης δεν εχει να καει με το τη θα πει η θα σκεφτει η καθε μια εδω μεσα απο εμας .Αν εσυ σκεφτεσε οτι μια τριτη εγκυμοσυνη θα δημιουργησει προβληματα τοτε ετσι ειναι και ευχομαι να ειναι απλα μια ανωμαλια του κυκλου και βεβαια αν ειναικαι δνε εισαι καλο ειναι να παρεις καποια μετρα αντισυλληψης ετσι ωστε να χαιρεσε το σεξ χωρις τυψεις και αγχος.

Δεν πιστευω οτι τα παιδια σημερα μεγαλωνουν με την ιδια ευκολια οπως πριν καποια χρονια η ζωη εχει απαιτησεις και δυστυχως δνε μπορουμε αν σκεφτομαστε α ειμαστε 4 στοματα και μπορουμε αρα μπορουμε και ενα πεμπτο .Γιατι αν πρπει να στερησεις κατι απο καποιο απο τα παιδια σου ;

Κοιτα να δεις ενα απλο παραδειγμα :ηθελα αν βαλω το Σταυρο πιανο ειναικατι που του αρεσει αλαλ εινι 25 ευρω το μηνα σαν ποσο δνε εινιμεγαλο αλλα αν το βαλεις αναμεσα σε όλα τα άλλα ειναι και με ενα μισθο ειναι οχι απλα δυσκολα .Ετσ σκεφτομαι καιλεω νατε και κανω αλλο ενα μετα αν κολαω στα 25 τοτε στα υπολοιπα τι θα γινει ;

Ευχοαμιμεσα απο τη καρδια μου να πανε ολα οπως εσυ τα θελεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASOMITS έγραψε:

Αννούλα μου εγώ σαν Βάσω και παιδί πολύτεκνης οικογένειας θα σου έλεγα να χαρείς με το γεγονός οτι μπορεί να είσαι έγκυος...Τα παιδιά είναι ευλογία...

Εαν έρθει το παιδί, θα έρθει για κάποιο λόγο...

Να ξέρεις οτι δυσκολίες του τύπου οικονομικές ξεπερνιούνται πολύ εύκολα...

Εμείς σαν οικογένεια περνούσαμε πολύ δύσκολα οικονομικά αλλά πάντα σε μια δύσκολη στιγμή κάτι γινόταν και λυνόντουσαν τα πάντα...!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!Τα πάντα στη ζωή είναι δοκιμασίες!

Μην αγχώνεσαι!!!

Ο Θεούλης έχει τα σχέδια του!!!

Εύχομαι να είσαι έγκυος πραγματικά!!!!

Η Παναγίτσα μαζί σου!!!

:kiss::kiss:

Μαζι σου κι εγω Βασουλα, τα λες πολυ ωραια :);) Καντε παιδια γιατι χανομαστε :P
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEO COOL έγραψε:

ΩΧ ΚΑΗΜΕΝΗ ΑΝΝΑ.....

ΠΟΣΕΣ ΘΑ ΣΕ ΚΡΑΞΟΥΝ ΑΠΟ ΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΑ 3.....

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΥΝ ,ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΓΡΑΨΟΥΝ ;)

ΚΑΤΑ ΤΆΛΛΑ, ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ! :woohoo:

δεν νομιζω οτι θα την κραξει κανεις για 3ο παιδι .ενηλικη ειναι οτι θελει κανει ,προσωπικη της επιλογη και στην τελικη ο καθενας κανει τις δικες του επιλογές.....

ενίσταμαι ως προς τον τροπο αντισυλληψης που ακολουθεις Αννα ,ειναι πλεον αποδεδειγμενο οτι μενεις εγγυος ετσι ,τωρα ομως εγινε ,κανε ενα τεστ και αμα δεν εισαι απο εδω και περα προφυλακτικο!!!!!αμα εισαι ...με το καλό και το τρίτο ζουζούνι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

TEO COOL έγραψε:

δεν νομιζω οτι θα την κραξει κανεις για 3ο παιδι .ενηλικη ειναι οτι θελει κανει ,προσωπικη της επιλογη και στην τελικη ο καθενας κανει τις δικες του επιλογές.....

ενίσταμαι ως προς τον τροπο αντισυλληψης που ακολουθεις Αννα ,ειναι πλεον αποδεδειγμενο οτι μενεις εγγυος ετσι ,τωρα ομως εγινε ,κανε ενα τεστ και αμα δεν εισαι απο εδω και περα προφυλακτικο!!!!!αμα εισαι ...με το καλό και το τρίτο ζουζούνι!!!![/quote:1i1achsi]

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΤΟ ΚΡΑΞΙΜΟ ΤΟ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΖΩ ΟΧΙ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ, ΑΛΛΑ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ & ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΥΛΛΗΨΗΣ....... ;) (ΑΥΤΟΙ 3 ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΕΙ ΕΝΑ... ;) )

ΚΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΓΓΕΛΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΚΑΚΕΝΤΡΕΧΕΙΑ :blink::blink:

ΕΛΠΙΖΩ ΑΝΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕς :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από ότι ξέρω η πιο γόνιμη περίοδος της γυναίκας είναι αμέσως μετά την γέννα.

Πιάνει στον αέρα!

Γι αυτό φωνάζουν και επιμένουν οι γιατροί.

Έχεις κάνει καισαρική?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...