Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθεια χωρίς αποτέλεσμα


Anatoli123

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια, είμαι σχετικά καινούργια στο forum. Είχα γράψει παλιότερα για την προσπάθεια που κάνουμε για ένα μωράκι αλλά μάταια. Και αφού έκανα όλες τις εξετάσεις σαλπιγγογραφια, ορμονικές και για θρομβοφιλια και ο άντρας μου για σπέρμα το μόνο που έχουν βρει είναι σε εμένα θρομβωφιλια. Στην αρχή είπα οκ όλα καλά τουλάχιστον βρήκαμε τι έχω. Ξεκινάω salospir στις γόνιμες μέρες και σταματάω την μέρα που έρχετε η περίοδος. Μου λέω ο γιατρός μάλλον από την θρομβωφιλια δεν μπορεί να γίνει η εμφύτευση. Έχει συμβεί σε καμία αυτό βρε κορίτσια γιατί το μόνο που βρίσκω και διαβάζω είναι η αποβολές και στην δική μου περίπτωση δεν μπόρεσα να πιάσω ποτέ παιδι. Μήπως και την salospir την παίρνω λίγες μέρες τον μήνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Anatoli123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, είμαι σχετικά καινούργια στο forum. Είχα γράψει παλιότερα για την προσπάθεια που κάνουμε για ένα μωράκι αλλά μάταια. Και αφού έκανα όλες τις εξετάσεις σαλπιγγογραφια, ορμονικές και για θρομβοφιλια και ο άντρας μου για σπέρμα το μόνο που έχουν βρει είναι σε εμένα θρομβωφιλια. Στην αρχή είπα οκ όλα καλά τουλάχιστον βρήκαμε τι έχω. Ξεκινάω salospir στις γόνιμες μέρες και σταματάω την μέρα που έρχετε η περίοδος. Μου λέω ο γιατρός μάλλον από την θρομβωφιλια δεν μπορεί να γίνει η εμφύτευση. Έχει συμβεί σε καμία αυτό βρε κορίτσια γιατί το μόνο που βρίσκω και διαβάζω είναι η αποβολές και στην δική μου περίπτωση δεν μπόρεσα να πιάσω ποτέ παιδι. Μήπως και την salospir την παίρνω λίγες μέρες τον μήνα?

Εγώ αυτό που λες ότι δε γίνεται η εμφύτευση λογο θρομβοφιλιας πρώτη φορά το ακούω.εγω έχω θρομβοφιλιας Ούτε ο αγγειολογος Ούτε ο Αιματολογος Ούτε ο γυναικολόγος μου είπανε κάτι τέτοιο. Απλά μόλις έμαθα ότι είμαι έγκυος ξεκίνησα αμέσως αντιπικτικη αγωγή.για να φανταστείς salospir δεν έχω πάρει ποτέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/12/2018 at 11:58 ΠΜ, ο/η Anatoli123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, είμαι σχετικά καινούργια στο forum. Είχα γράψει παλιότερα για την προσπάθεια που κάνουμε για ένα μωράκι αλλά μάταια. Και αφού έκανα όλες τις εξετάσεις σαλπιγγογραφια, ορμονικές και για θρομβοφιλια και ο άντρας μου για σπέρμα το μόνο που έχουν βρει είναι σε εμένα θρομβωφιλια. Στην αρχή είπα οκ όλα καλά τουλάχιστον βρήκαμε τι έχω. Ξεκινάω salospir στις γόνιμες μέρες και σταματάω την μέρα που έρχετε η περίοδος. Μου λέω ο γιατρός μάλλον από την θρομβωφιλια δεν μπορεί να γίνει η εμφύτευση. Έχει συμβεί σε καμία αυτό βρε κορίτσια γιατί το μόνο που βρίσκω και διαβάζω είναι η αποβολές και στην δική μου περίπτωση δεν μπόρεσα να πιάσω ποτέ παιδι. Μήπως και την salospir την παίρνω λίγες μέρες τον μήνα?

Κοριτσι μου κι εγω εχω θρομβοφιλια αλλα δεν ειχα κανενα προβλημα στη σύλληψη απλα απο την αρχη της εγκυμοσυνης μου κανω ενεσεις ηπαρινης....Παιζει ρολο ομως και η μεταλλαξη που εχεις γιατι η θρομβοφιλια δεν ειναι ιδιας μορφης σε ολες τις γυναικες και μπορει οντως να δυσκολευει τη συλληψη....Καλο θα ηταν να το δεις και μ εναν αιματολογο για να σε βοηθησει και να ερθει πιο γρηγορα το μωρακι...Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα ερθει...Οσο κι αν ενδεχομενως εχεις κουραστει να το ακους ισχυει: μολις το βγαλεις απο το μυαλο σου και δεν το περιμενεις τοτε θα σου ερθει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...