Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 56 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

πω πω δύσκολο να δουλεύεις και τις γιορτές....!.... αλλά εύχομαι να έχει γίνει το θαύμα στην κοιλίτσα σου και να κάθεσαι όλη μέρα απολαμβάνοντας.......:) 

 

Να κάτσω αποκλείεται thalaki μου.. θα δουλέυω με προσοχή αν είναι όλα καλά μέχρι τον 7ο όταν έρθει η ώρα.. βάση νόμου χαρες δε κάνουν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου φαίνεται ότι για να μείνω έγκυος, πρέπει να πετύχω ακριβώς την ωορρηξία με επαφή, αλλιώς και μια θάλασσα σπερματοζωάρια να υπάρχουν μέσα, δεν θα γίνει τίποτα. Αλλά πώς να της κλείσουμε ραντεβού που όποτε θέλει έρχεται και λογαριασμό δεν δίνει;

Κι εγώ δεν είμαι αισιόδοξη, αισθάνομαι ακριβώς όπως κάθε μήνα. Κι έχω άπειρα νεύρα από την ωορρηξία και μετά.

Καθάρισε η πεθερά μου την αποθήκη της κι έφερε ο άντρας μου ένα ραδιοκασετόφωνο ? να το κάνουμε τι; Να το βάλουμε στη δική μας αποθήκη!!! Θέλω να του το φέρω στο κεφάλι και είναι και βαρύ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Να κάτσω αποκλείεται thalaki μου.. θα δουλέυω με προσοχή αν είναι όλα καλά μέχρι τον 7ο όταν έρθει η ώρα.. βάση νόμου χαρες δε κάνουν.. 

ωωωω κατάλαβα! τα καλά της Ελλάδας! εμείς εδώ στη Γερμανία με το που δούνε θετικό τεστακι κάθονται 2 χρόνια κ πληρώνονται το 70%!

εντάξει κι αυτό υπερβολικό... από τη πρώτη μέρα π μαθαίνεις ότι είσαι έγκυος! 

όπως και να χει... όταν θα ρθει η ώρα... υπάρχει τόση χαρά... π νομίζω το τελευταίο είναι π θα σκεφτούμε τη δουλειά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Μου φαίνεται ότι για να μείνω έγκυος, πρέπει να πετύχω ακριβώς την ωορρηξία με επαφή, αλλιώς και μια θάλασσα σπερματοζωάρια να υπάρχουν μέσα, δεν θα γίνει τίποτα. Αλλά πώς να της κλείσουμε ραντεβού που όποτε θέλει έρχεται και λογαριασμό δεν δίνει;

Κι εγώ δεν είμαι αισιόδοξη, αισθάνομαι ακριβώς όπως κάθε μήνα. Κι έχω άπειρα νεύρα από την ωορρηξία και μετά.

Καθάρισε η πεθερά μου την αποθήκη της κι έφερε ο άντρας μου ένα ραδιοκασετόφωνο ? να το κάνουμε τι; Να το βάλουμε στη δική μας αποθήκη!!! Θέλω να του το φέρω στο κεφάλι και είναι και βαρύ!!!!!

χάχα με έκανες και γέλασα! 

κ εγώ δεν είμαι αισιοδοξη! 

κ ετοιμάζομαι γιατί έχουμε το Χριστούγεννιατικο τραπέζι με τους συναδέλφους όπως κάθε χρόνο... κ έχω μια μελαγχολία. 

κ εγώ πολλά νεύρα.. μαλώνουμε με τον αντρα μου κ δε ξέρω γιατί. σίγουρα 3 μέρες δε θα μου μιλάει πάντως χάχα χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

ωωωω κατάλαβα! τα καλά της Ελλάδας! εμείς εδώ στη Γερμανία με το που δούνε θετικό τεστακι κάθονται 2 χρόνια κ πληρώνονται το 70%!

εντάξει κι αυτό υπερβολικό... από τη πρώτη μέρα π μαθαίνεις ότι είσαι έγκυος! 

όπως και να χει... όταν θα ρθει η ώρα... υπάρχει τόση χαρά... π νομίζω το τελευταίο είναι π θα σκεφτούμε τη δουλειά! 

Κορίτσι μου και εσύ στη Γερμανία μενεις και εγώ εδώ μένω...Ναι έτσι είναι εδώ βάση νόμου κάθεται η γυναίκα για να μεγαλώσει το μωράκι της..

Εμείς αυτές τις ημέρες είχαμε συχνές επαφουλες. Ελπίζω να γίνει το θαυματακι, είναι να αδιαθετησω στις 24 Δεκεμβρίου, παραμονή Χριστουγέννων, οπότε για εμένα αν τελικά ειμαι εγκυουλα θα είναι το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο που θα πάρω. Επίσης εκείνες τις ημέρες θα είμαστε Ελλάδα, στους γονείς μας, πόσο χαίρομαι ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Κορίτσι μου και εσύ στη Γερμανία μενεις και εγώ εδώ μένω...Ναι έτσι είναι εδώ βάση νόμου κάθεται η γυναίκα για να μεγαλώσει το μωράκι της..

Εμείς αυτές τις ημέρες είχαμε συχνές επαφουλες. Ελπίζω να γίνει το θαυματακι, είναι να αδιαθετησω στις 24 Δεκεμβρίου, παραμονή Χριστουγέννων, οπότε για εμένα αν τελικά ειμαι εγκυουλα θα είναι το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο που θα πάρω. Επίσης εκείνες τις ημέρες θα είμαστε Ελλάδα, στους γονείς μας, πόσο χαίρομαι ???

Αλήθεια; σε ποια περιοχή είστε; εμείς κοντά στο düsseldorf! εγώ είναι να αδιαθετησω τις επόμενες μέρες... που νιώθω ότι έρχεται δηλαδή... μακάρι να διαψευστώ. η επόμενη ωορηξια μου πέφτει ακριβώς μέρα Χριστουγέννων χάχα που θα είμαστε κ εμείς Ελλάδα κ χαίρομαι τόσο που θα δω την οικογένεια μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Κορίτσι μου και εσύ στη Γερμανία μενεις και εγώ εδώ μένω...Ναι έτσι είναι εδώ βάση νόμου κάθεται η γυναίκα για να μεγαλώσει το μωράκι της..

Εμείς αυτές τις ημέρες είχαμε συχνές επαφουλες. Ελπίζω να γίνει το θαυματακι, είναι να αδιαθετησω στις 24 Δεκεμβρίου, παραμονή Χριστουγέννων, οπότε για εμένα αν τελικά ειμαι εγκυουλα θα είναι το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο που θα πάρω. Επίσης εκείνες τις ημέρες θα είμαστε Ελλάδα, στους γονείς μας, πόσο χαίρομαι ???

που ξέρεις μπορεί το μωράκι να χρειάζεται ελληνικό έδαφος για να μας κάνει χαρούμενες! χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Μου φαίνεται ότι για να μείνω έγκυος, πρέπει να πετύχω ακριβώς την ωορρηξία με επαφή, αλλιώς και μια θάλασσα σπερματοζωάρια να υπάρχουν μέσα, δεν θα γίνει τίποτα. Αλλά πώς να της κλείσουμε ραντεβού που όποτε θέλει έρχεται και λογαριασμό δεν δίνει;

Κι εγώ δεν είμαι αισιόδοξη, αισθάνομαι ακριβώς όπως κάθε μήνα. Κι έχω άπειρα νεύρα από την ωορρηξία και μετά.

Καθάρισε η πεθερά μου την αποθήκη της κι έφερε ο άντρας μου ένα ραδιοκασετόφωνο ? να το κάνουμε τι; Να το βάλουμε στη δική μας αποθήκη!!! Θέλω να του το φέρω στο κεφάλι και είναι και βαρύ!!!!!

Αυτά κάνει και ο πατέρας μου. Αρχίζει...."πάρτε κι αυτό, πάρτε κι εκείνο". Ο άντρας μου για να μην τον κακοκαρδίσει λέει ναι σε όλα. Αλλά εγώ ως γνήσια πόντια πατάω τις περισσότερες φορές πόδι....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

χάχα με έκανες και γέλασα! 

κ εγώ δεν είμαι αισιοδοξη! 

κ ετοιμάζομαι γιατί έχουμε το Χριστούγεννιατικο τραπέζι με τους συναδέλφους όπως κάθε χρόνο... κ έχω μια μελαγχολία. 

κ εγώ πολλά νεύρα.. μαλώνουμε με τον αντρα μου κ δε ξέρω γιατί. σίγουρα 3 μέρες δε θα μου μιλάει πάντως χάχα χαχαχα 

Κι εσύ σαν όμορφη και καλή σύζυγος να του μιλήσεις γλυκά και τρυφερά και να δεις θα του περάσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

που ξέρεις μπορεί το μωράκι να χρειάζεται ελληνικό έδαφος για να μας κάνει χαρούμενες! χαχαχα 

Vielleicht. Ich hoffe es und wünsche euch viel Glück!!! Σαν καθηγήτρια γερμανικών δεν μπορώ, μπαίνω στον πειρασμό να μιλάω γερμανικά, γιατί εκτός των άλλων είναι μητρική μου γλώσσα όπως και τα ελληνικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η egw είπε:

χαχα καλα εκανες:) χιχι και εγω παλια επερνα συχνα τις μερες που συλλαβαμε το γιο μου θυμαμαι εβλεπε την εθνικη ελλαδος αλλα εγω ειχα παρει καινουργια εσωρουχα και κερδισαν αυτα χιχι

τωρα δυσκολο αυτο σπανια μπορω να παρω κατι τετοιο οποτε απολαυσε το προ πεμπε το συζυγο σας με οποια αγορα και οποιο τροπο μπορειτε και θα ερθει και το πεμπε:)

??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ η Γερμανία...άλλος Θεός, που λέω εγώ. Και γενικά οι χώρες της κεντρικής και βόρειας Ευρώπης. Πώς καταντήσανε (-σαμε) την Ελλαδίτσα μας. Δουλεύω στο κέντρο της Αθήνας, και μη σας πω πως ήταν η περιοχή των Εξαρχείων μετά τα επεισόδια. Χώρια η εγκληματικότητα. Δεν αισθάνομαι ασφαλής στην ίδια μου τη χώρα. Μακάρι το παιδί μου να φύγει έξω, το λέω μετά λύπης μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η egw είπε:

χαχα καλα εκανες:) χιχι και εγω παλια επερνα συχνα τις μερες που συλλαβαμε το γιο μου θυμαμαι εβλεπε την εθνικη ελλαδος αλλα εγω ειχα παρει καινουργια εσωρουχα και κερδισαν αυτα χιχι

τωρα δυσκολο αυτο σπανια μπορω να παρω κατι τετοιο οποτε απολαυσε το προ πεμπε το συζυγο σας με οποια αγορα και οποιο τροπο μπορειτε και θα ερθει και το πεμπε:)

Εσώρουχα - Εθνική Ελλάδος: 1-0

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Μου φαίνεται ότι για να μείνω έγκυος, πρέπει να πετύχω ακριβώς την ωορρηξία με επαφή, αλλιώς και μια θάλασσα σπερματοζωάρια να υπάρχουν μέσα, δεν θα γίνει τίποτα. Αλλά πώς να της κλείσουμε ραντεβού που όποτε θέλει έρχεται και λογαριασμό δεν δίνει;

Κι εγώ δεν είμαι αισιόδοξη, αισθάνομαι ακριβώς όπως κάθε μήνα. Κι έχω άπειρα νεύρα από την ωορρηξία και μετά.

Καθάρισε η πεθερά μου την αποθήκη της κι έφερε ο άντρας μου ένα ραδιοκασετόφωνο ? να το κάνουμε τι; Να το βάλουμε στη δική μας αποθήκη!!! Θέλω να του το φέρω στο κεφάλι και είναι και βαρύ!!!!!

Να του το φέρεις βαρύ πρέπει να είναι να κάνουμε σωστή δουλειά χιχι

Εγώ τελικά είδα λίγα υγρά σήμερα ήρθαμε σε επαφή χθες δεν ξέρω αν πρέπει να έρθουμε και σήμερα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η thalaki είπε:

ωωωω κατάλαβα! τα καλά της Ελλάδας! εμείς εδώ στη Γερμανία με το που δούνε θετικό τεστακι κάθονται 2 χρόνια κ πληρώνονται το 70%!

εντάξσρηει κι αυτό υπερβολικό... από τη πρώτη μέρα π μαθαίνεις ότι είσαι έγκυος! 

όπως και να χει... όταν θα ρθει η ώρα... υπάρχει τόση χαρά... π νομίζω το τελευταίο είναι π θα σκεφτούμε τη δουλειά! 

Στη Κύπρο δουλεύουν μέχρι το εναντο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η thalaki είπε:

χάχα με έκανες και γέλασα! 

κ εγώ δεν είμαι αισιοδοξη! 

κ ετοιμάζομαι γιατί έχουμε το Χριστούγεννιατικο τραπέζι με τους συναδέλφους όπως κάθε χρόνο... κ έχω μια μελαγχολία. 

κ εγώ πολλά νεύρα.. μαλώνουμε με τον αντρα μου κ δε ξέρω γιατί. σίγουρα 3 μέρες δε θα μου μιλάει πάντως χάχα χαχαχα 

Κορίτσια έχω την.εντυπωση ότι μπορεί να γίνεται η ωορρηξία νιώθω τους κλασικούς πόνους που νιώθω πάντα αλλά έχω κρυώσει με πονάει ο.λαιμοε δεξιά και αριστερά μάλλον πριστηκε κάτι εκεί και δεν ξέρω αν θα έχω δύναμη να έρθουμε απόψε σε επαφή με.καλυπτει το χθεσινό ;α επίσης πραγματικά έχω πονοκέφαλο χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η egw είπε:

Να του το φέρεις βαρύ πρέπει να είναι να κάνουμε σωστή δουλειά χιχι

Εγώ τελικά είδα λίγα υγρά σήμερα ήρθαμε σε επαφή χθες δεν ξέρω αν πρέπει να έρθουμε και σήμερα 

 

Πότε να κάνεις σεξ για να μείνεις έγκυος: νέα μελέτη αλλάζει τα δεδομένα

Η πιο συχνή ερωτήση που κάνουν τα ζευγάρια που με επισκέπτονται στη διάρκεια των προσπαθειών τους για τεκνοποίηση είναι κάθε πότε πρέπει να έρχονται σε σεξουαλική επαφή για να αυξήσουν τις πιθανότητες τους για εγκυμοσύνη.

Δυστυχώς, από τη στιγμή που ένα ζευγάρι ξεκινάει τις προσπάθειες για εγκυμοσύνη, τις περισσότερες φορές το σεξ αρχίζει να πραγματοποιείται κυρίως στη φάση της ωορρηξίας. Σαν να μην υπάρχουν άλλες ημέρες στον κύκλο, οι γόνιμες ημέρες γίνονται ο εφιάλτης των ανδρών και η εμμονή των γυναικών.

Υπάρχουν πάρα πολλοί τρόποι για να προσδιορίσεις με ακρίβεια την ημέρα της ωορρηξίας. Είναι όμως τελικά αυτό το ζητούμενο ή όχι; Προσωπικά, πάντα είχα πρόβλημα με αυτή την, ας την πω προσέγγιση, της αναπαραγωγής. Και πάντα πίστευα πως τις γόνιμες ημέρες πρέπει να τις γνωρίζεις για να ΜΗΝ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ, όπως αυτό εφαρμόζεται σε πολλές κοινωνίες και από πολλούς υπέρμαχους της ολιστικής ιατρικής ως φυσική μέθοδος αντισύλληψης.

Αυτό που πάντα συμβουλεύω τα ζευγάρια που με επισκέπτονται είναι πολύ απλό: Επαφές συχνές, κάθε δύο με τρεις ημέρες, σε όλη τη διάρκεια του κύκλου. Χωρίς άγχος, πίεση, ημερολόγια, κιτ, θερμόμετρα κλπ, βασικά χωρίς ότι σκοτώνει κυριολεκτικά τη λίμπιντο.

Με τον τρόπο αυτό, επιτυγχάνονται δύο στόχοι:

Στόχος Πρώτος ο Σημαντικός

Υπάρχει πάντοτε σπέρμα ετοιμοπόλεμο για τη γονιμοποίηση του ωαρίου τη στιγμή της ωορρηξίας. Αυτό που δε γνωρίζουν οι περισσότεροι είναι πως το σπέρμα, από τη στιγμή που βρίσκεται μέσα στο γυναικείο αναπαραγωγικό σύστημα, χρειάζεται κάποιο χρόνο για να ενεργοποιηθεί και να είναι ικανό για γονιμοποίηση. Δηλαδή, η τελική προετοιμασία του σπέρματος πραγματοποιείται μέσα στο γυναικείο αναπαραγωγικό σύστημα, με αυτό που ονομάζουμε capacitation. Άρα, με συχνές επαφές, έχεις στη διάθεση σου ΠΑΝΤΑκαι –ας μου επιτραπεί ο όρος -“φρέσκο”, και αρκετό, ενεργοποιημένο (εφόσον δεν υπάρχει παθολογία) σπέρμα, έτοιμο για γονιμοποίηση τη στιγμή της ωορρηξίας.

Δεν είναι τυχαίο πως τα υγιή σπερματοζωάρια ζουν και βασιλεύουν μέσα σε ένα υγιές γυναικείο αναπαραγωγικό σύστημα 3 τουλάχιστον 24ωρα ( 3 ημέρες).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Μου φαίνεται ότι για να μείνω έγκυος, πρέπει να πετύχω ακριβώς την ωορρηξία με επαφή, αλλιώς και μια θάλασσα σπερματοζωάρια να υπάρχουν μέσα, δεν θα γίνει τίποτα. Αλλά πώς να της κλείσουμε ραντεβού που όποτε θέλει έρχεται και λογαριασμό δεν δίνει;

Κι εγώ δεν είμαι αισιόδοξη, αισθάνομαι ακριβώς όπως κάθε μήνα. Κι έχω άπειρα νεύρα από την ωορρηξία και μετά.

Καθάρισε η πεθερά μου την αποθήκη της κι έφερε ο άντρας μου ένα ραδιοκασετόφωνο ? να το κάνουμε τι; Να το βάλουμε στη δική μας αποθήκη!!! Θέλω να του το φέρω στο κεφάλι και είναι και βαρύ!!!!!

Χαχα!!πόσο γέλασα!!!και πόσο σε καταλαβαίνω!!!Και μένα όλο τέτοια μου κουβαλάει στο σπίτι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η thalaki είπε:

που ξέρεις μπορεί το μωράκι να χρειάζεται ελληνικό έδαφος για να μας κάνει χαρούμενες! χαχαχα 

Μακάρι θεέ μου να γίνει το θαύμα....στη Φρανκφούρτη μένουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Μακάρι θεέ μου να γίνει το θαύμα....στη Φρανκφούρτη μένουμε.

Εγώ γεννήθηκα και μεγάλωσα στο Mannheim. Έμεινα εκεί μέχρι τα 19 μου και μετά επέστρεψα στην Ελλάδα για σπουδές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Εγώ γεννήθηκα και μεγάλωσα στο Mannheim. Έμεινα εκεί μέχρι τα 19 μου και μετά επέστρεψα στην Ελλάδα για σπουδές. 

Το Mannheim δεν είναι μακριά από εδώ, περίπου μια ώρα. Είναι πολύ ωραία πόλη, πήγαμε μία φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@egw νομιζω αν εχεις μερα παρα μερα επαφες, εισαι καλυμμενη!

@Starrr έκανες τελικά τεστ; Έχει τύχει να κάνω τεστ στις 8 αλλά όχι πιο μετά, μήπως να το άφηνες για αύριο, έχε όμως καλού κακού επαφούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@egw νομιζω αν εχεις μερα παρα μερα επαφες, εισαι καλυμμενη!

@Starrr έκανες τελικά τεστ; Έχει τύχει να κάνω τεστ στις 8 αλλά όχι πιο μετά, μήπως να το άφηνες για αύριο, έχε όμως καλού κακού επαφούλα!

για να δουμε τι θα γινει δε βλεπω περα απο μια φορα υγρα και κατι δεν μου παει καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η egw είπε:

για να δουμε τι θα γινει δε βλεπω περα απο μια φορα υγρα και κατι δεν μου παει καλα

Διάβασα τώρα ότι αυτά τα υγρά τα λευκά που έχουμε μετά την ωορρηξία γίνονται μόνο αν δεν έχει γίνει σύλληψη.βεβαια δεν λέω ότι ισχύει αυτό για μένα αλλά λέω τι διάβασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...