Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαρίζω γουρικα τεστ ωορρηξιας


banesaki16

Recommended Posts

Κορίτσια μου θέλω να χαρίσω σε μια κοπέλα που πραγματικά τα έχει ανάγκη τα γουρικα μου τεστ ωορρηξίας από τα οποία χρησιμοποίησα 1 από το πακέτο των 10 κ έπιασα αμέσως το μπέμπη μου κ πλέον είμαι 6.5 μηνων? . Είναι αυτά με τις φατσούλες που χαμογελούν όταν έχουμε ωορρηξία..  Εγώ μόλις είδα το χαρούμενο προσωπάκι εκείνη τη μέρα ήρθα σε επαφή... Κ τσουπ έπιασε... με βοήθησε πολύ Για Τι δεν είχα άγχος είναι έντονο είναι αχνό που δεν μπορούσα να καταλάβω με τα απλά τεστ.. Άρα το πακέτο έχει 9 ακόμα μέσα σφραγισμένα... αν θέλετε να μου στείλετε ένα μην.. με το καλό σε όλες μας να γίνουμε μανούλες... γρήγορα...????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσια μου θέλω να χαρίσω σε μια κοπέλα που πραγματικά τα έχει ανάγκη τα γουρικα μου τεστ ωορρηξίας από τα οποία χρησιμοποίησα 1 από το πακέτο των 10 κ έπιασα αμέσως το μπέμπη μου κ πλέον είμαι 6.5 μηνων? . Είναι αυτά με τις φατσούλες που χαμογελούν όταν έχουμε ωορρηξία..  Εγώ μόλις είδα το χαρούμενο προσωπάκι εκείνη τη μέρα ήρθα σε επαφή... Κ τσουπ έπιασε... με βοήθησε πολύ Για Τι δεν είχα άγχος είναι έντονο είναι αχνό που δεν μπορούσα να καταλάβω με τα απλά τεστ.. Άρα το πακέτο έχει 9 ακόμα μέσα σφραγισμένα... αν θέλετε να μου στείλετε ένα μην.. με το καλό σε όλες μας να γίνουμε μανούλες... γρήγορα...????

Μας αρκεί η θετική σου ενέργεια! ? Με το καλό να αγκαλιάσεις το παιδάκι σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσια μου θέλω να χαρίσω σε μια κοπέλα που πραγματικά τα έχει ανάγκη τα γουρικα μου τεστ ωορρηξίας από τα οποία χρησιμοποίησα 1 από το πακέτο των 10 κ έπιασα αμέσως το μπέμπη μου κ πλέον είμαι 6.5 μηνων? . Είναι αυτά με τις φατσούλες που χαμογελούν όταν έχουμε ωορρηξία..  Εγώ μόλις είδα το χαρούμενο προσωπάκι εκείνη τη μέρα ήρθα σε επαφή... Κ τσουπ έπιασε... με βοήθησε πολύ Για Τι δεν είχα άγχος είναι έντονο είναι αχνό που δεν μπορούσα να καταλάβω με τα απλά τεστ.. Άρα το πακέτο έχει 9 ακόμα μέσα σφραγισμένα... αν θέλετε να μου στείλετε ένα μην.. με το καλό σε όλες μας να γίνουμε μανούλες... γρήγορα...????

Καλησπέρα και συγχαρητήρια με το καλό κοπέλα μου.. Ενδιαφέρομαι να τ αγοράσω καθώς έχω τη συσκευή και κάθετε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπέρα και συγχαρητήρια με το καλό κοπέλα μου.. Ενδιαφέρομαι να τ αγοράσω καθώς έχω τη συσκευή και κάθετε.. 

Κορίτσι μου να σαι καλά... Ευχαριστώ πολύ κ εσύ γρήγορα  να έχεις ότι επιθυμείς..  Καλά δεν χρειάζεται να τα αγοράσεις θα σου τα στείλω με ένα φακελάκι στην διεύθυνση σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...