Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 19 ώρες, ο/η COIFFEE είπε:

Κοριτσια καλησπερα και απο μένα.. αυτος ο πονος δηλώνει οτι εχει γινει ηδη η ωορηξια την ιδια μερα του πόνου; εχωω μπερδευτειιιιιι

Κανείς δεν μπορεί να γνωρίζει με βεβαιότητα.. Γιατί μπορεί να προηγείται ο πόνος, μπορεί να έπεται.. Απλά κάπου εκεί χρονικά γίνεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Σου στελνω μπολικη θετικη ενεργεια!!!!!!! ??????

Ευχαριστώωωωωω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/10/2018 at 8:18 ΠΜ, ο/η Maroulli είπε:

Καλώς ηρθες στο παρεακι μας!!!αισιοδοξία και όλα καλά θα πάνε! !αρκεί να το πιστέψουμε με όλη τη δύναμη της ψυχής μας!

Σ ευχαριστω  πολυ κοπελα μου!Εσυ προσπαθεις καιρο;;Εχεις παιδακι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν προσπαθω πολυ σχεδον 3 μηνες! παω για το πρωτο δεν εχω αλλο!! ελπιζω να ειναι τυχερος αυτος ο μηνας για ολες μας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

οχι δεν προσπαθω πολυ σχεδον 3 μηνες! παω για το πρωτο δεν εχω αλλο!! ελπιζω να ειναι τυχερος αυτος ο μηνας για ολες μας!!!!!!!

Μακαρι!!!Να φτιαξουμε σελιδα με νεες μανουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Καλησπερα.. οταν λες η σταση; Βοηθα μας κι εμας....

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!! Δυνατά, με αισιοδοξία ❤️ 

@Κορτας αναφέρομαι στη στάση από πίσω, κοινώς στα τέσσερα ( δεν ξέρω πώς αλλιώς να το εξηγήσω, πιο ... κομψά :)  ) .

Και τις δύο φορές, είμαι απόλυτα, μα απόλυτα σίγουρη ότι αυτό έπαιξε τον κύριο ρόλο της επιτυχίας. Φτάνει πιο "εύκολα" το σπέρμα εκεί όπου πρέπει; είναι έτσι, δεν είναι, τι να πω... καταθέτω πάντως τη δική μου εμπειρία στο θέμα. Πλέον, όντας 40 ετών και έχοντας δύο παιδάκια 7+ και 3+ ετών, έχω να πω ότι οι επαφές μας εννοείται ότι είναι ελεύθερες, απλώς στις γόνιμες δεν επιλέγουμε την προαναφερθείσα στάση. Και, φυσικά, καμία σύλληψη. Δεν επιδιώκουμε 3ο παιδί, αν έρθει όμως θα χαρούμε. 

 Έχοντας πια κλείσει 10 (σχεδόν) χρόνια στο forum, δύο πράγματα μου έμειναν έντονα: εξεταση για θυρεοειδή είναι το πρώτο και για θρομβοφιλία το δεύτερο. Από εκεί κ πέρα, πίστη, υπομονή και καλός γιατρός!

εύχομαι τύχη και επιτυχίες! θα τα λέμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/10/2018 at 1:47 ΜΜ, ο/η egw είπε:

Τι στάση δηλαδή προτείνεις;

Όπως απάντησα και σε ένα άλλο κορίτσι, στάση στα τέσσερα, φουλ, που λένε!! 

κ επειδή παρέλειψα να το αναφέρω, τρεις μήνες προτού αρχίσω προσπάθεια για μωρό, ξεκίνησα τα filicine γιατί μου το σύστησε ο ντόκτορ. βοηθούν, λέει, αργότερα για μια καλή αυχενική διαφάνεια. βεβαιως και θα τα έπαιρνα, μια και είμαι με στίγμα αναιμίας, αιματοκρίτης στο πάτωμα (28-30) και σίδηρος ενίοτε να τον ψάχνω..... 

Πριν το 2ο παιδί, που δεν ήρθε γρήγορα, ανακαλύπτοντας το χασιμότο, έπαιρνα Τ4 των 100 αρχικά και των 125 στην εγκυμοσύνη. Απίστευτο, αλλά όταν έκανα εξεταση από μονη μου είχα tsh 7+, την κατέβασα με το χάπι στο 0,5 μετά από κάποιους μήνες, έμεινα έγκυος στο κοριτσάκι μου και με το που έμεινα έγκυος βρε κορίτσια εκτοξεύτηκε στο 3+ αμέσως!... Με το 125άρι χάπι, οκ, ήταν πάντα στα όρια, σε όλη την εγκυμοσύνη, που για άλλους εντελώς λόγους έφτασε μέχρι την 32+2 εβδομάδα... Ο Θεός όμως ήταν μαζί μας, η Παναγίτσα βοήθησε και όλα εξελίχθηκαν υπέροχα. 

Ανυπομονώ να δω εγκυούλες!! φιλάκια και απολαύστε το σεξ όσο μπορείτε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μακαρι!!!Να φτιαξουμε σελιδα με νεες μανουλες!!!

@Maroulli ki egw ston trito mina prospatheias!!!!! Ouffffff

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γίνεται κορίτσια? Ο Οκτωβρίος μόνο 1 εγκυμοσύνη??? Τι μήνας ήταν αυτός... Ελπίζω ο Νοέμβριος να συμπληρώσει τα κενά του Οκτωβρίου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τι γίνεται κορίτσια? Ο Οκτωβρίος μόνο 1 εγκυμοσύνη??? Τι μήνας ήταν αυτός... Ελπίζω ο Νοέμβριος να συμπληρώσει τα κενά του Οκτωβρίου... 

Μάλλον εγώ έκλεισα τον Οκτώβριο με τη κυρία περίοδο...τι μήνας ήταν αυτός....Και για εμένα που έχω μικρό κύκλο, δύο φορές μου ήρθε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lenaki1890 είπε:

Μάλλον εγώ έκλεισα τον Οκτώβριο με τη κυρία περίοδο...τι μήνας ήταν αυτός....Και για εμένα που έχω μικρό κύκλο, δύο φορές μου ήρθε..

Τουλάχιστον έχεις μικρό κυκλο=περισσότερες ευκαιρίες...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η demie_14 είπε:

Όπως απάντησα και σε ένα άλλο κορίτσι, στάση στα τέσσερα, φουλ, που λένε!! 

κ επειδή παρέλειψα να το αναφέρω, τρεις μήνες προτού αρχίσω προσπάθεια για μωρό, ξεκίνησα τα filicine γιατί μου το σύστησε ο ντόκτορ. βοηθούν, λέει, αργότερα για μια καλή αυχενική διαφάνεια. βεβαιως και θα τα έπαιρνα, μια και είμαι με στίγμα αναιμίας, αιματοκρίτης στο πάτωμα (28-30) και σίδηρος ενίοτε να τον ψάχνω..... 

Πριν το 2ο παιδί, που δεν ήρθε γρήγορα, ανακαλύπτοντας το χασιμότο, έπαιρνα Τ4 των 100 αρχικά και των 125 στην εγκυμοσύνη. Απίστευτο, αλλά όταν έκανα εξεταση από μονη μου είχα tsh 7+, την κατέβασα με το χάπι στο 0,5 μετά από κάποιους μήνες, έμεινα έγκυος στο κοριτσάκι μου και με το που έμεινα έγκυος βρε κορίτσια εκτοξεύτηκε στο 3+ αμέσως!... Με το 125άρι χάπι, οκ, ήταν πάντα στα όρια, σε όλη την εγκυμοσύνη, που για άλλους εντελώς λόγους έφτασε μέχρι την 32+2 εβδομάδα... Ο Θεός όμως ήταν μαζί μας, η Παναγίτσα βοήθησε και όλα εξελίχθηκαν υπέροχα. 

Ανυπομονώ να δω εγκυούλες!! φιλάκια και απολαύστε το σεξ όσο μπορείτε!!! Εγώ 

Εγώ πάλι το μικρό νομίζω τον έπιασα με παραδοσιακή στάση χιχι δε ξέρω αν παίζει ρόλο

Τώρα όσο αφορά το θυρεοειδή κάτι εμφάνισα στην εγκυμοσύνη έφυγε όμως τον έλεγξα και πριν δύο χρόνια και με υπέρηχο κτλ και ήταν μια χαρά και μου είπε ο γιατρός είναι εντάξει δεν έχουμε θέμα .πάλι πρέπει;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι στην έβδομη μέρα και σήμερα είχα ελάχιστα καφέ ήρθαμε σε επαφή με τον άντρα μου και έβγαλα αρκετό κόκκινο αίμα στο τέλος λερωσα και αυτό λέτε απλά να μην είχα καθαρίσει καλά; Η είναι κατι άλλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσια είμαι στην έβδομη μέρα και σήμερα είχα ελάχιστα καφέ ήρθαμε σε επαφή με τον άντρα μου και έβγαλα αρκετό κόκκινο αίμα στο τέλος λερωσα και αυτό λέτε απλά να μην είχα καθαρίσει καλά; Η είναι κατι άλλο;

Μάλλον θα ήταν ακαθαρσίες που ήταν να βγουν. Η αλλιώς αν η επαφή ήταν με πίεση να σε τραυμάτισε λιγάκι. Δες πως θα πάει κ αύριο. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μάλλον θα ήταν ακαθαρσίες που ήταν να βγουν. Η αλλιώς αν η επαφή ήταν με πίεση να σε τραυμάτισε λιγάκι. Δες πως θα πάει κ αύριο. ?

Αιμα κόκκινο ηταν κανονικό τώρα σταμάτησε ίσως να ήταν τελευταίο γιατί έκανα και μοανιο και ισως αυτό το σταμάτησε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Αιμα κόκκινο ηταν κανονικό τώρα σταμάτησε ίσως να ήταν τελευταίο γιατί έκανα και μοανιο και ισως αυτό το σταμάτησε 

Ναι θα το δεις κ αύριο. Πάντως μην ανησυχείς καθόλου... Καλές επαφουλες ξανά από αύριο. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι θα το δεις κ αύριο. Πάντως μην ανησυχείς καθόλου... Καλές επαφουλες ξανά από αύριο. ?

Ευχαριστώ κοπέλα μουυ δε ξέρω τώρα αν θα ξανά γίνει και αύριο όταν ξανά έχουμε επαφές θα το δω 

Λογικά τώρα που θα πάω Κύπρο έτσι κι αλλιώς μάλλον αν βρω ραντεβού θα κάνω και το Παπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ευχαριστώ κοπέλα μουυ δε ξέρω τώρα αν θα ξανά γίνει και αύριο όταν ξανά έχουμε επαφές θα το δω 

Λογικά τώρα που θα πάω Κύπρο έτσι κι αλλιώς μάλλον αν βρω ραντεβού θα κάνω και το Παπ

Α ωραία και αν είναι ανάφερε το και στο γιατρό να δούμε τι θα σου πει. Αλλά μην ανησυχείς... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Α ωραία και αν είναι ανάφερε το και στο γιατρό να δούμε τι θα σου πει. Αλλά μην ανησυχείς... 

Για να δούμε αν θα ξανά γίνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/10/2018 at 9:03 ΜΜ, ο/η lactaki είπε:

@Μαρία Κατούφα Μήλα τι κάνεις σε τι φάση βρίσκεσαι??? Περιμένουμε νέα σου...

Καλημέρα στα κορίτσια μου τι κάνετε;

 Εγώ αδιαθέτησα στις 21/10 και τώρα βρίσκομαι σε γόνιμες μέρες...Η ιστολογική μου βγήκε αλλά δεν κατάλαβα και πολλά...την Τετάρτη εχω ραντεβού με το γυναικολόγο μου για τεστ παπ και υπέρηχο και βλέπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Καλημέρα στα κορίτσια μου τι κάνετε;

 Εγώ αδιαθέτησα στις 21/10 και τώρα βρίσκομαι σε γόνιμες μέρες...Η ιστολογική μου βγήκε αλλά δεν κατάλαβα και πολλά...την Τετάρτη εχω ραντεβού με το γυναικολόγο μου για τεστ παπ και υπέρηχο και βλέπουμε...

Καλημέρα κορίτσι. Είμαστε μαζεμένες στη άλλη ομαδουλα για τον Νοέμβριο... Σε περιμένουμε εκεί... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...