Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Κάνε μια χοριακη να μας πεις τα ευχάριστα... Άντε να βγει ο Νοέμβρης με εγκυμοσύνη..

Ετσι. Λεω. Κ. Φοβαμε να καμω..θα.περιμενω μεχρι. Αυριο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

καλημερα κοπελα μου!!! ο νοεμβρης ειναι ο δικος μας μηνας!!!! sweet November με πολλες αγκαλιτσες!!!??

sweet November ο επόμενος τίτλος μας χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες! 

@Λενι και σε όσες περίμενετε ακόμα, εύχομαι να μας πείτε τα ευχάριστα! 

Εγώ σήμερα αδιαθετησα. Τελείως διαφορετικός κύκλος σε συμπτώματα από το προηγούμενο. Πάμε για τυχερό Νοέμβριο! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λενι είπε:

Σε.ευχαριστο.κοριτσι.μου..ακομα δενχ. Ερω γτ αρκει που το. Ανγχος να. Κατεβι. Να ιρεμησο... Μπραβο. Κοριτσι. Μ?

Μόνο εσύ μας μένεις δηλ??? Αντε κάνε κάνα τεστ θα μας σκάσεις.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Καλημέρα σε όλες! 

@Λενι και σε όσες περίμενετε ακόμα, εύχομαι να μας πείτε τα ευχάριστα! 

Εγώ σήμερα αδιαθετησα. Τελείως διαφορετικός κύκλος σε συμπτώματα από το προηγούμενο. Πάμε για τυχερό Νοέμβριο! ?

Κ εγώ τα ίδια αδιαθέτησα.. πράγματικα θα φρικαρω με τα συμπτώματα.. δε ξανά ασχολούμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κ εγώ τα ίδια αδιαθέτησα.. πράγματικα θα φρικαρω με τα συμπτώματα.. δε ξανά ασχολούμαι...

το καλύτερο που έχεις να κάνεις! Εντωμεταξύ,,έτρεχα αυτό το διάστημα με το πατέρα μου κ είχα ξεχαστεί. 

Το καλύτερο από το μήνα που πέρασε είναι ότι υιοθετήσαμε ένα γατάκι και μου έχει φτιάξει όλη μου η ψυχολογία! Είναι φοβερό τι μπορεί να κάνει στη ψυχοσύνθεση μας ένα ζωάκι! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια όσες βλέπετε υγρά κατά την ωορρηξια. Πως είναι?. Μόλις πήγα τουαλέτα είδα κάτι σαν υγρά καφέ 2 σταγόνες βέβαια μόνο. Κ υγρά που προσπάθησα να δω  με ένα χαρτί πως είναι, ήταν σαν να άφηνε γραμμή ενδιάμεσα σαν να είχε ελαστικότητα εννοώ,σαν τσίχλα. Δεν ξέρω πως να σας το περιγράψω. Οπότε με αυτά καταλαβαίνουμε πως σήμερα έχω ωορρηξια.? 

Καλημέρα! Στην αρχή θα τα περιέγραφα ως '' μύξα '', συχνά χρωματίζονται όταν είναι τα πρώτα μετά την περίοδο. Πριν την ωορρηξία γίνονται διάφανα κι έχουν μεγάλη ελαστικότητα. Μετά την ωορρηξια γίνονται πιο θαμπά και πηχτα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα! Στην αρχή θα τα περιέγραφα ως '' μύξα '', συχνά χρωματίζονται όταν είναι τα πρώτα μετά την περίοδο. Πριν την ωορρηξία γίνονται διάφανα κι έχουν μεγάλη ελαστικότητα. Μετά την ωορρηξια γίνονται πιο θαμπά και πηχτα.. 

Εγώ είχα πολύ λίγα χθες. Κ τώρα όχι... Αλλά μου φάνηκε πολύ νωρίς.... Γιατί δνε έχω και πόνο καθόλου μέχρι στιγμής.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ είχα πολύ λίγα χθες. Κ τώρα όχι... Αλλά μου φάνηκε πολύ νωρίς.... Γιατί δνε έχω και πόνο καθόλου μέχρι στιγμής.. 

Κι εγώ το ίδιο, κι είμαι στην 10η μέρα που σίγουρα είναι νωρίς.. Νομίζω όμως πως τα υγρά προηγούνται του πόνου καμία 3 μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κι εγώ το ίδιο, κι είμαι στην 10η μέρα που σίγουρα είναι νωρίς.. Νομίζω όμως πως τα υγρά προηγούνται του πόνου καμία 3 μέρες. 

Α ωραία κ εγώ κάτι τέτοιο υπολόγιζα... Γιατί γενικότερα εγώ ποτέ δνε είχα υγρά κ τώρα ξέρεις μου φαίνεται παράξενο.... Οπότε κάπου την Παρασκευή νομίζω θα χω ωορρηξια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Α ωραία κ εγώ κάτι τέτοιο υπολόγιζα... Γιατί γενικότερα εγώ ποτέ δνε είχα υγρά κ τώρα ξέρεις μου φαίνεται παράξενο.... Οπότε κάπου την Παρασκευή νομίζω θα χω ωορρηξια... 

Καλο σημάδι που νιώθεις περισσότερο τα συμπτώματα μέσα στον κύκλο σου! Άντε καλή επιτυχία ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια :) άρα μείναμε η @Λενι κι εγώ . Αναμονή ακόμα... εγώ είμαι 30η μέρα αλλά δεν το πιάνω ακόμη σαν καθυστέρηση καθώς ο μεγαλύτερος κύκλος μου έχει πάει και 32 ημέρες . Αυτή τη φορά δεν κάνω βλακείες με τεστακια νωρίτερα . Εάν είναι τυχερό Σάββατο ίσως κάνω ένα τεστ . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

Καλημέρα κορίτσια :) άρα μείναμε η @Λενι κι εγώ . Αναμονή ακόμα... εγώ είμαι 30η μέρα αλλά δεν το πιάνω ακόμη σαν καθυστέρηση καθώς ο μεγαλύτερος κύκλος μου έχει πάει και 32 ημέρες . Αυτή τη φορά δεν κάνω βλακείες με τεστακια νωρίτερα . Εάν είναι τυχερό Σάββατο ίσως κάνω ένα τεστ . 

 Με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

Καλημέρα κορίτσια :) άρα μείναμε η @Λενι κι εγώ . Αναμονή ακόμα... εγώ είμαι 30η μέρα αλλά δεν το πιάνω ακόμη σαν καθυστέρηση καθώς ο μεγαλύτερος κύκλος μου έχει πάει και 32 ημέρες . Αυτή τη φορά δεν κάνω βλακείες με τεστακια νωρίτερα . Εάν είναι τυχερό Σάββατο ίσως κάνω ένα τεστ . 

Νε κοριτσι. Μου. Κ. Αγωνιο. Εχι. Κερο.να.παω ετσι αργα ειμε στη 32..ατε να δουμε. Θετικα αποτελεσματα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

Καλημέρα κορίτσια :) άρα μείναμε η @Λενι κι εγώ . Αναμονή ακόμα... εγώ είμαι 30η μέρα αλλά δεν το πιάνω ακόμη σαν καθυστέρηση καθώς ο μεγαλύτερος κύκλος μου έχει πάει και 32 ημέρες . Αυτή τη φορά δεν κάνω βλακείες με τεστακια νωρίτερα . Εάν είναι τυχερό Σάββατο ίσως κάνω ένα τεστ . 

Αντε να μας πεις ευχαριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Νε κοριτσι. Μου. Κ. Αγωνιο. Εχι. Κερο.να.παω ετσι αργα ειμε στη 32..ατε να δουμε. Θετικα αποτελεσματα... 

Ευχομαι να εισαι εγκυουλα? μπραβο πως αντεξες χωρις να κανεις τεστ εγω θα ειχα σκασει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!Μακάρι όσες έμειναν για Οκτώβριο να μην δουν αίμα ούτε για δείγμα!!!!!!!!????!!!!Πάντως για συμπτώματα μην ψάχνετε εγώ. Χθες είδα θετικό τεστ ωορρηξίας και δεν έχω υγρά αυτόν τον μήνα δεν είδα τίποτα κάθε μήνας είναι διαφορετικός!!!! Οι υπόλοιπες πάμε για sweet november!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κ εγώ τα ίδια αδιαθέτησα.. πράγματικα θα φρικαρω με τα συμπτώματα.. δε ξανά ασχολούμαι...

κι εγώ το ίδιο είπα.... φρίκη κανονική! είχα κι εγώ ένα σωρό συμπτώματα στη διάρκεια του κύκλου που δεν τα ξανά είχα. νομίζω τελικά οι σκέψεις μας τα προκαλούν. μέχρι να αποκτήσουμε παιδί θα είμαστε για το τρελάδικο νομίζω χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

κι εγώ το ίδιο είπα.... φρίκη κανονική! είχα κι εγώ ένα σωρό συμπτώματα στη διάρκεια του κύκλου που δεν τα ξανά είχα. νομίζω τελικά οι σκέψεις μας τα προκαλούν. μέχρι να αποκτήσουμε παιδί θα είμαστε για το τρελάδικο νομίζω χάχα 

Χαχα όντως για το τρελαδικο εγω καθε φορα εβρισκα κ ενα καινουριο συμπτωμα κ ελεγα νατο νατο τωρα αυτο δεν το εχω ξαναδει κατι εγινε. Βασικα λογο της λαχταρας μας ψαχνουμε για συμπτώματα γιαυτο μας φαίνονται ολα κατι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Χαχα όντως για το τρελαδικο εγω καθε φορα εβρισκα κ ενα καινουριο συμπτωμα κ ελεγα νατο νατο τωρα αυτο δεν το εχω ξαναδει κατι εγινε. Βασικα λογο της λαχταρας μας ψαχνουμε για συμπτώματα γιαυτο μας φαίνονται ολα κατι.... 

Κορίτσια εγώ ένιωσα κάτι που το ένιωσα και στο γιο μου βασικά εγώ δε το θυμόμουν ο άντρας μου μου το θυμησε και δεν ξέρω αν είναι καν το ίδιο αλλά ευτυχώς δεν το έδεσα κόμπο γιατί νομίζω έρχεται η κυρία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσια εγώ ένιωσα κάτι που το ένιωσα και στο γιο μου βασικά εγώ δε το θυμόμουν ο άντρας μου μου το θυμησε και δεν ξέρω αν είναι καν το ίδιο αλλά ευτυχώς δεν το έδεσα κόμπο γιατί νομίζω έρχεται η κυρία 

Δεν ξερεις μπορει η κυρια να αργησει 9 μηνες ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που περιμένουν! @sofiefin1982 @egw @levanda @Λενι κι όσες τυχόν ξέχασα... 

Ευχαριστούμε κοριτσάκι μου!!! Για να δούμε κι εμείς οι τελευταίες θα είμαστε τυχερές? ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...