Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Κορίτσια της clear blue υπάρχουν δύο είδη ψηφιακών το ένα αναγνωρίζει τα οιστρογόνα νομίζω οπότε όσο πλησιάζει ο καιρός η φατσούλα αναβοσβηνει και όταν γίνει η ωορρηξία μένει σταθερή ενώ το άλλο απλά δείχνει τη φατσούλα όταν έχεις ωορρηξία οπότε της hometest ,θεωρώ ότι αρχίζουν να κοκκινίζουν όταν αρχίζουν τα οιστρογόνα να ανεβαίνει και μετά κάποια φάση πρέπει να δείχνει στο πολύ κόκκινο την ωορρηξία 

27η ημέρα εμένα σήμερα 

Καλησπέρα κορίτσι μου τι κάνεις;είσαι και εσύ στην αναμονή; Ελπίζω να έχεις ευχαριστα νέα και να μην έρθει!!!! Εμένα με βόλεψε πιο πολύ το ψήφικο γιατί μπορώ να το κάνω και όταν ξυπνάω!!αν έχεις σταθερό κύκλο πιστεύω είναι καλύτερα γιατί δεν ξοδεύεις ίδια πολλά τέστ!!! Είναι πιο ξεκάθαρα!! Εμένα η ορμόνη ανεβαίνει και σπίτι α δεν κοκκινίζει σιγά σιγά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα. Και εγώ στη 12η είμαι.. Και εγώ με τις βιταμίνες έχει φτιάξει ο κύκλο μου λίγο θεωρώ. Το πρώτο καλό που παρατήρησα είναι ότι έχω επιτέλους υγρά. Οπότε και είδα την 10η ημέρα τα πρώτα και ειχα κ πονοκέφαλο. Τώρα δεν ξέρω αν ήταν κάτι αυτό. Ήθελα να σε ρωτήσω κάτι. Άμα ξέρεις. Μου ήρθε περίοδος απογευματάκι κ το έβαλα στην εφαρμογή 1η ημέρα... Τώρα να υπολογίζω πως είμαι στη 12η η στη 11η?βεβαια το ίδιο μου κάνει. Αλλά για να ξέρω... 

@Starrr μου εγώ όταν βλέπω αίμα οτι ώρα και να είναι το βάζω για πρώτη μετά να σου πω την αλήθεια?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Εμένα τελικά σήμερα βγήκε θετικό 13 μέρα!!! Εγώ νομίζω της  clear blue είναι καλύτερα γιατί λειτουργούν και το πρωι! Και είναι πιο ξεκάθαρα!!

@ViKcy  μου θα συμφωνήσω απολυτα μαζί σου είναι τα καλύτερα εγώ αυτά χρησιμοποιησα από την αρχή! Τα χρησιμοποίησα για 2 μήνες και είδα ότι κάνω 15 μέρα οωρρηξια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η earrp είπε:

@ViKcy  μου θα συμφωνήσω απολυτα μαζί σου είναι τα καλύτερα εγώ αυτά χρησιμοποιησα από την αρχή! Τα χρησιμοποίησα για 2 μήνες και είδα ότι κάνω 15 μέρα οωρρηξια! 

Ναι!!πιστεύωοτι αξίζει αν έχεις ψιλοσταθερο κύκλο!! Εγώ είδα διάφορα στην μέρα που μάλλον παίζει ρόλο!!τώρα θα δούμε τον άλλον μήνα!!!???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι!!πιστεύωοτι αξίζει αν έχεις ψιλοσταθερο κύκλο!! Εγώ είδα διάφορα στην μέρα που μάλλον παίζει ρόλο!!τώρα θα δούμε τον άλλον μήνα!!!???

 

αααα με επηρεασατε ήδη χάχα.. γιατί κάνουν διαφορά μέσα στη μέρα; θα πάω να τα πάρω κι εγώ αν είναι. μόλις σταθεροποιηθει η φατσουλα σημαίνει ωορηξια για την ίδια μέρα ή για τις δύο που ακολουθούν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι!!πιστεύωοτι αξίζει αν έχεις ψιλοσταθερο κύκλο!! Εγώ είδα διάφορα στην μέρα που μάλλον παίζει ρόλο!!τώρα θα δούμε τον άλλον μήνα!!!???

 

Εγω τα πήρα επειδή δεν είχα σταθερό κύκλο και δεν ήξερα ποτέ κάνω οωρρηξια! Και με βοήθησε αρκετά μπορώ να πω και έμαθα το σώμα μου! Για παράδειγμα έχω διάφανα υγρά σαν το ασπράδι του αυγού όταν έχω οωρρηξια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

αααα με επηρεασατε ήδη χάχα.. γιατί κάνουν διαφορά μέσα στη μέρα; θα πάω να τα πάρω κι εγώ αν είναι. μόλις σταθεροποιηθει η φατσουλα σημαίνει ωορηξια για την ίδια μέρα ή για τις δύο που ακολουθούν; 

Μόλις σταθερόποιηθει η φατσουλα σημαίνει γόνιμη [οωρρηξια θα γίνει εκείνη την ημέρα ή αύριο) εκείνη την ημέρα και την επόμενη! Να διαβάσεις της οδηγίες χρήσεις τα εξηγούν πολύ καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου τι κάνεις;είσαι και εσύ στην αναμονή; Ελπίζω να έχεις ευχαριστα νέα και να μην έρθει!!!! Εμένα με βόλεψε πιο πολύ το ψήφικο γιατί μπορώ να το κάνω και όταν ξυπνάω!!αν έχεις σταθερό κύκλο πιστεύω είναι καλύτερα γιατί δεν ξοδεύεις ίδια πολλά τέστ!!! Είναι πιο ξεκάθαρα!! Εμένα η ορμόνη ανεβαίνει και σπίτι α δεν κοκκινίζει σιγά σιγά!!

Ναι στην αναμονή μιας εγώ αν και αυτό το μήνα δεν κατάλαβα την ωορρηξία μου τα τεστ τα σταμάτησα γιατί με αγχωνανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όσες βλέπετε υγρά κατά την ωορρηξια. Πως είναι?. Μόλις πήγα τουαλέτα είδα κάτι σαν υγρά καφέ 2 σταγόνες βέβαια μόνο. Κ υγρά που προσπάθησα να δω  με ένα χαρτί πως είναι, ήταν σαν να άφηνε γραμμή ενδιάμεσα σαν να είχε ελαστικότητα εννοώ,σαν τσίχλα. Δεν ξέρω πως να σας το περιγράψω. Οπότε με αυτά καταλαβαίνουμε πως σήμερα έχω ωορρηξια.? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

αααα με επηρεασατε ήδη χάχα.. γιατί κάνουν διαφορά μέσα στη μέρα; θα πάω να τα πάρω κι εγώ αν είναι. μόλις σταθεροποιηθει η φατσουλα σημαίνει ωορηξια για την ίδια μέρα ή για τις δύο που ακολουθούν; 

Εγώ πήρα αυτό με την μία ορμόνη σου δείχνει τις δύο πιο γονιμες μέρες!!! Σήμερα είδα θετικό αρα επαφή σήμερα και αύριο!!!  Εγώ με τα αλλα μπερδευτικα λίγο και με βολεύει να το κάνω  Το πρωί με τόπου ξυπνάω!!! Είναι καλύτερα γιατί δεν εχεις πιει και υγρά ακόμα!ενώ οι ταινίες δεν γίνονται με τα πρωινά ούρα!! Οι ταινίες μου γίνονταν θετικά την 12 μέρα βέβαια σου λένε τρεις μέρες να έρθεις σε επαφή!!ότι βολεύει σε κάθε μία είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια όσες βλέπετε υγρά κατά την ωορρηξια. Πως είναι?. Μόλις πήγα τουαλέτα είδα κάτι σαν υγρά καφέ 2 σταγόνες βέβαια μόνο. Κ υγρά που προσπάθησα να δω  με ένα χαρτί πως είναι, ήταν σαν να άφηνε γραμμή ενδιάμεσα σαν να είχε ελαστικότητα εννοώ,σαν τσίχλα. Δεν ξέρω πως να σας το περιγράψω. Οπότε με αυτά καταλαβαίνουμε πως σήμερα έχω ωορρηξια.? 

Εμενα πάντως είναι ολόλευκα διάφανα, ακριβώς σαν ασπράδι αυγού όπως είπε μια κοπέλα παραπάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ναι στην αναμονή μιας εγώ αν και αυτό το μήνα δεν κατάλαβα την ωορρηξία μου τα τεστ τα σταμάτησα γιατί με αγχωνανε

Άντε  να έχουμε ευχάριστα!!!Αν αγχώνεσαι καλά έκανες και τα σταμάτησες!!!!!το παν είναι να είμαστε χαλαρές!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια όσες βλέπετε υγρά κατά την ωορρηξια. Πως είναι?. Μόλις πήγα τουαλέτα είδα κάτι σαν υγρά καφέ 2 σταγόνες βέβαια μόνο. Κ υγρά που προσπάθησα να δω  με ένα χαρτί πως είναι, ήταν σαν να άφηνε γραμμή ενδιάμεσα σαν να είχε ελαστικότητα εννοώ,σαν τσίχλα. Δεν ξέρω πως να σας το περιγράψω. Οπότε με αυτά καταλαβαίνουμε πως σήμερα έχω ωορρηξια.? 

Εμενα είναι διάφανα σαν το ασπράδι αυγού! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Εμενα είναι διάφανα σαν το ασπράδι αυγού! 

Αυτά που είχαν ελαστικότητα ήταν διάφανα σαν νερό... Αλλά υπήρχαν κ δύο σταγόνες μπεζ καφέ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αυτά που είχαν ελαστικότητα ήταν διάφανα σαν νερό... Αλλά υπήρχαν κ δύο σταγόνες μπεζ καφέ. 

Τα δικά μου έχουν ελαστικότητα και είναι διάφανα! Αλλά η μπεζ σταγόνες δεν ξέρω τι μπορεί να είναι! 

Αλλά υπάρχει πιθανοτιτα να κάνεις οωρρηξια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Τα δικά μου έχουν ελαστικότητα και είναι διάφανα! Αλλά η μπεζ σταγόνες δεν ξέρω τι μπορεί να είναι! 

Αλλά υπάρχει πιθανοτιτα να κάνεις οωρρηξια! 

Όταν βλέπεις αυτά τα διάφανα εκείνη την ημέρα έχεις ωορρηξια?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λενι είπε:

Μακαρη να εχουμε θετικα!!! ??

Κορίτσια εγώ ακόμα καθαρή είμαι σήμερα.. βρε τι έπαθα εκεί που πήγα αγόρασα σερβίετες το Σάββατο γιατί λέω έρχεται κ θα είναι κλειστά... Ακόμα περιμένω.. πάντως τώρα έκατσα λίγο στον καναπέ Μ έχει πιάσει έντονη κράμπα αριστερά κάτω..πονάω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εγώ προτείνω να κάνεις κ αύριο ένα τεστ β χοριακη για πιο σίγουρα.. Καλημέρα... Εγώ σκέφτομαι αισιόδοξα.. Αφού σταμάτησαν.... 

Αύριο θα πάω μάλλον να κάνω να ξέρω .. μπορεί άμα κάνω κ βγεί αρνητικο να το βγάλω τελείως από το μυαλό Μ κ να κατέβει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια εγώ ακόμα καθαρή είμαι σήμερα.. βρε τι έπαθα εκεί που πήγα αγόρασα σερβίετες το Σάββατο γιατί λέω έρχεται κ θα είναι κλειστά... Ακόμα περιμένω.. πάντως τώρα έκατσα λίγο στον καναπέ Μ έχει πιάσει έντονη κράμπα αριστερά κάτω..πονάω.. 

Χαλαρωσε κοριτσι. Μου μια. Απο τια ιδια. Να. Χαλαροσουμε κε να περιμενυνε αυριο να δουμε.. Λεω κ εγω αργισα πολι ο. Κικλος μου μηπος εινε που. Το. Ανγχος.. Φομαβε να καμω κε αν εινε αρνητικη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λενι είπε:

Χαλαρωσε κοριτσι. Μου μια. Απο τια ιδια. Να. Χαλαροσουμε κε να περιμενυνε αυριο να δουμε.. Λεω κ εγω αργισα πολι ο. Κικλος μου μηπος εινε που. Το. Ανγχος.. Φομαβε να καμω κε αν εινε αρνητικη.. 

Θα προσπαθήσω αύριο να κάνω άμα προλάβω κ δεν αδιαθέτησω .. αλλιώς Τέταρτη.. θα δείξει δε μπορούμε να κάνουμε αλλιώς .. εγώ το είχα βγάλει από το μυαλό Μ αυτό το μήνα κ τώρα Μ κάνει παιχνίδια ενώ ετοιμαζόμουν για νέο κύκλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Θα προσπαθήσω αύριο να κάνω άμα προλάβω κ δεν αδιαθέτησω .. αλλιώς Τέταρτη.. θα δείξει δε μπορούμε να κάνουμε αλλιώς .. εγώ το είχα βγάλει από το μυαλό Μ αυτό το μήνα κ τώρα Μ κάνει παιχνίδια ενώ ετοιμαζόμουν για νέο κύκλο..

Κε. Εγω. Ετσι. Λεω.. Εμενα ητα στο. Μιαλο. Μου κ. Ιπα. Κανει. Ας. Ερθει. Να. Καμω τη θεραπεια. Μου κ. Με. Το. Νεο. Χρονο το πηρα αποφαση.. Κ. Τςρα. Αργει. Κ. Πιανιμε. Παλε.. Αλλα. Κ. Αν. Δεν ειμε. Γτ να αρκισο. Ετσι. Πολλα!?? Ουφυ δεν θα ησιχασω αν. Δε μαθο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια εγώ ακόμα καθαρή είμαι σήμερα.. βρε τι έπαθα εκεί που πήγα αγόρασα σερβίετες το Σάββατο γιατί λέω έρχεται κ θα είναι κλειστά... Ακόμα περιμένω.. πάντως τώρα έκατσα λίγο στον καναπέ Μ έχει πιάσει έντονη κράμπα αριστερά κάτω..πονάω.. 

Μακάρι να σου μείνουν οι σερβιέτες στο ράφι! ?

Διανυω την 31η ημέρα του κύκλου. Περιμένω μέχρι και αύριο. Δεν έχω καθόλου πονάκια περιόδου παρά μόνο πόνο κ πρήξιμο στήθους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Θα προσπαθήσω αύριο να κάνω άμα προλάβω κ δεν αδιαθέτησω .. αλλιώς Τέταρτη.. θα δείξει δε μπορούμε να κάνουμε αλλιώς .. εγώ το είχα βγάλει από το μυαλό Μ αυτό το μήνα κ τώρα Μ κάνει παιχνίδια ενώ ετοιμαζόμουν για νέο κύκλο..

Κορίτσι μου εύχομαι να είσαι!!!! Εφόσον είχες κάνει τεστακια ξέρεις πότε έγινε η ωορρηξία η εμφύτευση βέβαια μπορεί και να αργήσει λίγο οπότε υπάρχει περίπτωση να βγει το τεστ αρνητικό έχει τύχη σε φίλη μου η αυτό στο λέω!!!μπορείς να περιμένει 2 μέρες ακόμα και να κάνεις ακόμα ένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η levanda είπε:

Μακάρι να σου μείνουν οι σερβιέτες στο ράφι! ?

Διανυω την 31η ημέρα του κύκλου. Περιμένω μέχρι και αύριο. Δεν έχω καθόλου πονάκια περιόδου παρά μόνο πόνο κ πρήξιμο στήθους. 

Μπορεί να καθάρισα κ να κατέβει μια κ έξω τι να πω.. δεν έχω σήμερα κ χθες πόνους περιόδου.. πονούσα μόνο Παρασκευή Σάββατο που είχα τα καφε. Από εκεί κ μετά τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...