Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η thalaki είπε:

χρηστιαννα μου-τι ωραίο όνομα! πάμε μαζί! ναι! σε ποια μέρα του κύκλου είσαι; 

Ευχαριστω. Ειμαι στη δευτερη μερα. Τωρα χαλαρωνουμε μαζεβουμε δυναμεις τρώμε καλα φορτωνουμε θετικη σκεψη κ παμε δυνατα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Μάλλον θέλει να είμαστε καλοκαιρινές μανούλες.. ? Κι εγώ ξεκίνησα τις επαφές μου γι αυτόν τον μήνα... Και ελπίζουμε.. Εσείς με τις δουλειές σας έχετε θέμα? Παίρνετε άδειες? Πως τα βλέπετε τα πράγματα?. 

Καλημερα!!! Παμε θετικα για καλοκαιρινες μανουλες?. Εγω δεν δουλευω αυτη την στιγμη θα ηταν ιδανικό να μου συμβει τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Καλημερα!!! Παμε θετικα για καλοκαιρινες μανουλες?. Εγω δεν δουλευω αυτη την στιγμη θα ηταν ιδανικό να μου συμβει τωρα.

Α ναι κατάλαβα σε βολεύει... Εγώ δυστυχώς η ευτυχώς είμαι αναπληρώτρια κ δνε δικαιούμαστε άδειες. Οπότε δεν είναι πολύ βολικό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες! 

Τρέχω ακόμα με τον πατέρα μου και δεν προλαβαίνω να συμμετέχω κανονικά στη συζήτηση μας. 

Διανυω την 28η ημέρα, πονακιακαι τσιμπιματακια ένιωσα χτες. 

Περιμένω περίοδο Δευτέρα ή Τρίτη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.. εγώ περίμενω να κατέβει να πάω γιa νέο κύκλο να τα κάνω πιο σωστά..επίσης καλύτερα θα έλεγα για να περάσει κ πιο πολυς καιρός που έχει πάρει ο οργανισμός μου τα filicine.. ελπίζω να ειναι Νοεμβρη Δεκεμβρη εορταστικα δωράκια οι εγκυμοσύνες μας..πάμε ολες δυναμικά με αισιοδοξία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες τρέχω με τη δουλειά αλλά σας παρακολουθώ :) @lactaki μου μακάρι να ήταν λάθος τα τεστ κ να μην σου έρθει ❤️ @levanda περαστικά στον μπαμπά σου !!! Μαζί είμαστε περίπου στις ημέρες. Εγώ είμαι 5-6 ημέρες πριν την αναμενόμενη. Από προχθές έχω πόνους χαμηλά κράμπες και σφιξιματα . Επίσης καθάριζα το μπάνιο κ έβαλα ένα καθοριστικό για τα άλατα και μου ήρθε αναγούλα τρομερή που το χω χρησιμοποιήσει άπειρες φορές κ δεν με πείραζε ποτε .  Όλα αυτά όμως δεν τα λογαριάζω . Όποτε νιώθω κάτι λέω Μελινα είναι ιδέα σου μην το σκέφτεσαι!!!!!  και καπως ηρεμώ Χαχα ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

Καλημέρα κούκλες τρέχω με τη δουλειά αλλά σας παρακολουθώ :) @lactaki μου μακάρι να ήταν λάθος τα τεστ κ να μην σου έρθει ❤️ @levanda περαστικά στον μπαμπά σου !!! Μαζί είμαστε περίπου στις ημέρες. Εγώ είμαι 5-6 ημέρες πριν την αναμενόμενη. Από προχθές έχω πόνους χαμηλά κράμπες και σφιξιματα . Επίσης καθάριζα το μπάνιο κ έβαλα ένα καθοριστικό για τα άλατα και μου ήρθε αναγούλα τρομερή που το χω χρησιμοποιήσει άπειρες φορές κ δεν με πείραζε ποτε .  Όλα αυτά όμως δεν τα λογαριάζω . Όποτε νιώθω κάτι λέω Μελινα είναι ιδέα σου μην το σκέφτεσαι!!!!!  και καπως ηρεμώ Χαχα ? 

Μελίνα σε ευχαριστώ πολύ!  πλέον λέω και εγω θα περιμένω την πρώτη μέρα καθυστέρησης. για παράδειγμα τον προηγούμενο μήνα είχα πονακια, τσιμπηματα και πρήξιμο στήθους από την ωορρηξία και μετά. αυτό το μήνα το στήθος μου πρηστηκε από την 23η μέρα και μετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.... Είχα μέρες να μπω στο παρέα κι... Αλλά σας παρακολουθώ όσο μπορώ... Να ρωτήσω κάτι? Έχει κοίταξει κάποια την ωορηξια με θερμοκρασία? Ενώ το τεστάκι λέει ότι έχω ωορηξια η θερμοκρασία είναι πολύ χαμηλή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η levanda είπε:

Καλημέρα σε όλες! 

Τρέχω ακόμα με τον πατέρα μου και δεν προλαβαίνω να συμμετέχω κανονικά στη συζήτηση μας. 

Διανυω την 28η ημέρα, πονακιακαι τσιμπιματακια ένιωσα χτες. 

Περιμένω περίοδο Δευτέρα ή Τρίτη! 

Καλημερα κοριτσι. Μου κμεγω στη 28 μαλλον. Αυριο εγω. Αλλα. Δεν νιοθο. Τιποτα.. Αναμονη.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

Καλημέρα κούκλες τρέχω με τη δουλειά αλλά σας παρακολουθώ :) @lactaki μου μακάρι να ήταν λάθος τα τεστ κ να μην σου έρθει ❤️ @levanda περαστικά στον μπαμπά σου !!! Μαζί είμαστε περίπου στις ημέρες. Εγώ είμαι 5-6 ημέρες πριν την αναμενόμενη. Από προχθές έχω πόνους χαμηλά κράμπες και σφιξιματα . Επίσης καθάριζα το μπάνιο κ έβαλα ένα καθοριστικό για τα άλατα και μου ήρθε αναγούλα τρομερή που το χω χρησιμοποιήσει άπειρες φορές κ δεν με πείραζε ποτε .  Όλα αυτά όμως δεν τα λογαριάζω . Όποτε νιώθω κάτι λέω Μελινα είναι ιδέα σου μην το σκέφτεσαι!!!!!  και καπως ηρεμώ Χαχα ? 

Κοριτσάκι σ ευχαριστω αλλά σήμερα ξεκίνησα με καφέ ..κ αύριο θα έρθει.. ρολόι δηλαδή στην ώρα της.. δε πείραζει θα παίρνω τα filicine μου όπως ξεκίνησα κ θα κάνω επαφουλες τις σωστές μέρες με βάση τα τεστακια μου ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσάκι σ ευχαριστω αλλά σήμερα ξεκίνησα με καφέ ..κ αύριο θα έρθει.. ρολόι δηλαδή στην ώρα της.. δε πείραζει θα παίρνω τα filicine μου όπως ξεκίνησα κ θα κάνω επαφουλες τις σωστές μέρες με βάση τα τεστακια μου ... 

Εχεις λοιπον κυκλο ρολοι! Ωορρηξια κανεις! Αρα λακτακι για σενα ειναι τωρα μονο θεμα σωστων επαφων!!! Θα σου κανουν καλο και τα φελισιν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσάκι σ ευχαριστω αλλά σήμερα ξεκίνησα με καφέ ..κ αύριο θα έρθει.. ρολόι δηλαδή στην ώρα της.. δε πείραζει θα παίρνω τα filicine μου όπως ξεκίνησα κ θα κάνω επαφουλες τις σωστές μέρες με βάση τα τεστακια μου ... 

Ετσι να καμεις κοριτσι μου πιο πολλεσ επαφες πιο. Θετικα. Αποτελεσματα. Εχουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Καλημερα κοριτσι. Μου κμεγω στη 28 μαλλον. Αυριο εγω. Αλλα. Δεν νιοθο. Τιποτα.. Αναμονη.. ?

Λενι μου με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσάκι σ ευχαριστω αλλά σήμερα ξεκίνησα με καφέ ..κ αύριο θα έρθει.. ρολόι δηλαδή στην ώρα της.. δε πείραζει θα παίρνω τα filicine μου όπως ξεκίνησα κ θα κάνω επαφουλες τις σωστές μέρες με βάση τα τεστακια μου ... 

@lactaki και εγώ όταν εντόπισα ότι κάνω ωορρηξία, συνεχίζω felicine και προσπαθώ  τις κατάλληλες μέρες. που θα πάει..θα μας κάτσει! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Εχεις λοιπον κυκλο ρολοι! Ωορρηξια κανεις! Αρα λακτακι για σενα ειναι τωρα μονο θεμα σωστων επαφων!!! Θα σου κανουν καλο και τα φελισιν. 

Ναι vayaki μου κ εγώ αυτό πιστεύω πρέπει να προγραμματίσω πιο σωστά τις επαφουλες μας.. πράγματι είμαι ρολόι κ τώρα έχω μάθει κ καλύτερα το σώμα μου κ τον κύκλο μου.. ξέρω πότε θα περιμένω .. βοηθάνε τα τεστακια στο να κατανοήσεις τον κύκλο σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Ευχαριστω. Ειμαι στη δευτερη μερα. Τωρα χαλαρωνουμε μαζεβουμε δυναμεις τρώμε καλα φορτωνουμε θετικη σκεψη κ παμε δυνατα!!!!

Ακριβως μαζί είμαστε λοιπόν! ωραία τα λες! χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν πειράζει κορίτσια μου, δεν ήταν τυχερός δυστυχώς ο Νοέμβρης! νομίζω πως η απογοήτευση την ημέρα που αδιαθετουμε είναι πολύ μεγάλη αλλά πρέπει να παραμείνουμε θετικές! κ εύχομαι και εγώ ολόψυχα να καταφέρουμε να γίνουμε μανούλες του καλοκαιριού κ να έχουμε να συζητάμε με την καινούρια χρονιά μόνο για τα μωράκια μας! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με στενοχωρεί που μας προκαλεί τόση στενοχώρια ο δρόμος για κάτι τόσο όμορφο! ίσως να σκεφτόμασταν όλες ότι είναι πολύ εύκολο και από όταν το αποφασίσουμε θα συμβεί κιόλας! κ όσο περνάει ο καιρός κ δεν έρχεται απογοητευομαστε..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Με στενοχωρεί που μας προκαλεί τόση στενοχώρια ο δρόμος για κάτι τόσο όμορφο! ίσως να σκεφτόμασταν όλες ότι είναι πολύ εύκολο και από όταν το αποφασίσουμε θα συμβεί κιόλας! κ όσο περνάει ο καιρός κ δεν έρχεται απογοητευομαστε..! 

Πολι. Σωστα κοριτσι. Μου. Να. Μην. Απογοητευομαστε να. Μην. Το. Βαζουμε. Κατο. Να. Μαστε πιο. Δινατες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Με στενοχωρεί που μας προκαλεί τόση στενοχώρια ο δρόμος για κάτι τόσο όμορφο! ίσως να σκεφτόμασταν όλες ότι είναι πολύ εύκολο και από όταν το αποφασίσουμε θα συμβεί κιόλας! κ όσο περνάει ο καιρός κ δεν έρχεται απογοητευομαστε..! 

Εγώ κορίτσι μου νόμιζα θα μηνών έγκυος στο πρώτο τρίμηνο και όμως έχει περάσει ένας χρόνος και κάτι!! Δυστυχώς δεν είναι σε όλες τις γυναίκες έτσι!!!Αλλά πιστεύω ότι σύντομα θα συμβεί!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Με στενοχωρεί που μας προκαλεί τόση στενοχώρια ο δρόμος για κάτι τόσο όμορφο! ίσως να σκεφτόμασταν όλες ότι είναι πολύ εύκολο και από όταν το αποφασίσουμε θα συμβεί κιόλας! κ όσο περνάει ο καιρός κ δεν έρχεται απογοητευομαστε..! 

Συμφωνώ.Τι να πω κ εγω που προσπαθω 8 χρονια εχω απογοητευτει απειρες φορες αλλα δεν το βαζουμε κατω θα πεσουμε καποια στιγμη θα σηκωθούμε καποια αλλη κ θα ξαναξεκινησουμε απο την αρχη. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Συμφωνώ.Τι να πω κ εγω που προσπαθω 8 χρονια εχω απογοητευτει απειρες φορες αλλα δεν το βαζουμε κατω θα πεσουμε καποια στιγμη θα σηκωθούμε καποια αλλη κ θα ξαναξεκινησουμε απο την αρχη. ??

Σου εύχομαι σύντομα να μας πεις ευχαριστα.. προσπαθώ πέντε μόνο μήνες κ μου φαίνεται τόσο ψυχοφθόρο το περιμένε... Πόσο μάλλον εσύ τόσα χρόνια.. πράγματικα σου εύχομαι να τα καταφέρεις άμεσα .

 Να ξέρεις κ το φόρουμ είναι πολύ γουρικο..  

Έχετε σκεφτεί το ενδεχόμενο τη; εξωσωματικής η προσπαθείτε μόνοι σας?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου, σήμερα ξύπνησα πολύ κακοκεφη και με άσχημες σκέψεις. Νομίζω κάθε μήνας που περνά χωρίς το επιθυμητό αποτέλεσμα βουλιαζω όλο και πιο πολύ στις σκέψεις μου και απογοητεύομαι..Σιγουρα στο φόρουμ εδώ υπάρχουν πολλές γυναίκες που προσπαθούν πολύ περισσότερο από εμένα ή έχουν περάσει πολλά περισσότερα, εννοείται ότι τις σέβομαι και για εμένα είναι ηρωίδες. Απλά ήθελα να σας γράψω αυτό που αισθάνομαι γιατί θα σκάσω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Σου εύχομαι σύντομα να μας πεις ευχαριστα.. προσπαθώ πέντε μόνο μήνες κ μου φαίνεται τόσο ψυχοφθόρο το περιμένε... Πόσο μάλλον εσύ τόσα χρόνια.. πράγματικα σου εύχομαι να τα καταφέρεις άμεσα .

 Να ξέρεις κ το φόρουμ είναι πολύ γουρικο..  

Έχετε σκεφτεί το ενδεχόμενο τη; εξωσωματικής η προσπαθείτε μόνοι σας?? 

Ευχαριστω πολυ κ εγω σου εύχομαι τα καλυτερα. Σε αυτα τα χρονια εχω κανει διαφορα...εχω πολυκυστικες με πολυ χαλια κυκλο στην αρχη εκανα καποιους κυκλους με clomiphene μετα 2 κυκλους με ενεσεις puregon για σπερματεγχυση πριν 1 χρονο εξωσωματικη αλλα ηταν βιοχημική. Τωρα περνω απλα glucophage για να ρυθμισω τον κυκλο κ εδω κ δυο μηνες μου ηρθε κανονικα οποτε βοηθαει ξεκινησα δυνατα με αισιοδοξια αφήνοντας πισω οτιδηποτε συνεβη.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, σήμερα ξύπνησα πολύ κακοκεφη και με άσχημες σκέψεις. Νομίζω κάθε μήνας που περνά χωρίς το επιθυμητό αποτέλεσμα βουλιαζω όλο και πιο πολύ στις σκέψεις μου και απογοητεύομαι..Σιγουρα στο φόρουμ εδώ υπάρχουν πολλές γυναίκες που προσπαθούν πολύ περισσότερο από εμένα ή έχουν περάσει πολλά περισσότερα, εννοείται ότι τις σέβομαι και για εμένα είναι ηρωίδες. Απλά ήθελα να σας γράψω αυτό που αισθάνομαι γιατί θα σκάσω....

Σε καταλαβαινω απολυτα.... Οι δυσκολες μερες ερχονται κ φευγουν κ ξανα κ ξανα το θεμα ειναι να εισαι καλα κ αυτο πετυχαινει με θετικη σκεψη κ υπομονη. Θα ερθει το μωρακι απλα καθυστερει λιγο.Σου εύχομαι γρηγορα να μας πεις αυχαριστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...