Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι κοίτα το πως θα εξελιχθεί. Έχεις και υγρά?? 

Κατι βλεπω στο εσορουχο. Μου πυ. Εν χερα.. Εν. Χερω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Νεεε ουφου τοτο μου ελειπε τωρα.. Εσι. Πως εισε? 

Καλά είμαι.. Ακόμη δεν μου ήρθε περίοδος. Οπότε εγώ πάω ούτως ή αλλιώς για τον τυχερό Νοέμβριο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλά είμαι.. Ακόμη δεν μου ήρθε περίοδος. Οπότε εγώ πάω ούτως ή αλλιώς για τον τυχερό Νοέμβριο... 

Μην απογοητευσε περιμενε να δουμε ινα. Ερθει. Να. Τελιονεις.. Ιπομονη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Μην απογοητευσε περιμενε να δουμε ινα. Ερθει. Να. Τελιονεις.. Ιπομονη.. 

Ε αυτό κάνω υπομονή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Λενι είπε:

Εχο ευαισθησια στο στηθος ωρες ωρες ποναω... Κ πονους χαμηλα.... Ποτε δεν χερεις.. Να περιμενουμε... 

Καλημέρα κορίτσια κ από εμένα.. είμαι στην 21η ημέρα κ συνεχίζουμε...αναμονή.. αλλιώς μας βλέπω όλες Νοεμβρη. Ελπίζω να βρεθεί μια με ευχάριστα τουλάχιστον αυτό τον μήνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ από εμένα.. είμαι στην 21η ημέρα κ συνεχίζουμε...αναμονή.. αλλιώς μας βλέπω όλες Νοεμβρη. Ελπίζω να βρεθεί μια με ευχάριστα τουλάχιστον αυτό τον μήνα..

Καλημερα κοριτσι. Κ. Σε σενα ιπομονη να δουμε.. Αυτη η αναμονη.. Κ. Εγω στη 20 μερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα!!! 29η ημέρα σήμερα κι ούτε ένα σύμπτωμα, ένας πόνος, τίποτα..... Άντε να δούμε μέχρι Κυριακή! ?

άντε κοντεύεις κορίτσι μου !!! Εύχομαι ευχάριστα :) εγώ ακόμα έχω μέχρι 25 Οκτωβρίου πφΠφ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

άντε κοντεύεις κορίτσι μου !!! Εύχομαι ευχάριστα :) εγώ ακόμα έχω μέχρι 25 Οκτωβρίου πφΠφ 

Να μας πει ένα ιστορικό '' ΟΧΙ'' αυτό τον μήνα η περίοδος χεχεχε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα!!! 29η ημέρα σήμερα κι ούτε ένα σύμπτωμα, ένας πόνος, τίποτα..... Άντε να δούμε μέχρι Κυριακή! ?

Α τι ωραία... Μπράβο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα!!! 29η ημέρα σήμερα κι ούτε ένα σύμπτωμα, ένας πόνος, τίποτα..... Άντε να δούμε μέχρι Κυριακή! ?

Με το καλό!

Να μας πεις τα ευχάριστα του Οκτωβρίου πρώτη! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα!!! 29η ημέρα σήμερα κι ούτε ένα σύμπτωμα, ένας πόνος, τίποτα..... Άντε να δούμε μέχρι Κυριακή! ?

Ατε κοριτσι. Μου να μας πεεις ευχαριστα νεα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα!!

Εχω κυκλο 26 ημερων, ειχα επαφη την 11η ημερα (που βαση εφαρμογης ηταν γονιμη!!), χθες 13η ημερα ειχα λιγο αιμα στο σκουπισμα..Υπαρχει λετε περιπτωση;; Δεν ειναι πολυ νωρις να ειναι για να σημαδι εμφυτευσης;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι νιώθω πονακια στην κοιλιά κ έναν ελαφρύ πονοκέφαλο κ νυστάζω πολύ. Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω κοιμηθεί πολλές ώρες κ κουράζομαι πολύ γενικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια ηρθα κ εγω στη παρεα!!! Εύχομαι σε όλες μας να ειναι τυχερος ο Οκτώβρης☺ Εγω ειμαι στην 25η μερα με λιγα πονακια στη κοιλια κ θερμοκρασια 37.1 περνω 2 μηνες τα glucophage για ρυθμιση περιοδου οποτε περιμενω μηπως το πετυχω.????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου.... Τελικα κατέβηκε περίοδος... Μάλλον άλλαξε ο κύκλος μου λογω ινοφερτ κ ήρθα στις 23 μέρες κύκλου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου σήμερα είμαι πολύ χάλια... Το νησί μας ζει ένα δράμα.. δύσκολη μέρα με τον χαμό του λιμενικού ήρωα μας που έφυγε τόσο ξαφνικά. Τώρα γύρισα από δουλειά κ κάτω στο λιμάνι γίνεται χαμός.. όλα τα καράβια του λιμενικού κ του ναυτικού βουιζουν ασταμάτητα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Αχ κορίτσια μου σήμερα είμαι πολύ χάλια... Το νησί μας ζει ένα δράμα.. δύσκολη μέρα με τον χαμό του λιμενικού ήρωα μας που έφυγε τόσο ξαφνικά. Τώρα γύρισα από δουλειά κ κάτω στο λιμάνι γίνεται χαμός.. όλα τα καράβια του λιμενικού κ του ναυτικού βουιζουν ασταμάτητα... Ίσως έχετε ακούσει κάτι από τις ειδήσεις... Πριν 1 χρόνο πάλι χάθηκε ένα παλικάρι πάλι από το λιμενικό από τον ίδιο λόγο..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

 

λυπάμαι πολύ! δεν έχω ανοίξει τηλεόραση δεν έχω δει τι έχει συμβεί ακριβώς! αλλά λυπάμαι όταν χάνονται οι άνθρωποι ξαφνικά! έχω χάσει κι εγώ πολύ αγαπημένα άτομα. κ ξέρω τι πόνος! υπομονή κ πίστη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

λυπάμαι πολύ! δεν έχω ανοίξει τηλεόραση δεν έχω δει τι έχει συμβεί ακριβώς! αλλά λυπάμαι όταν χάνονται οι άνθρωποι ξαφνικά! έχω χάσει κι εγώ πολύ αγαπημένα άτομα. κ ξέρω τι πόνος! υπομονή κ πίστη! 

Έφυγε ένα παλικάρι από το λιμενικό σώμα 44 ετών από ανακοπή ξαφνικά προχθές.. ήταν γνωστός από την προσφορά του στο μεταναστευτικό ειχε σώσει πολύ κόσμο κ μάλιστα είχε τιμηθεί στο κόκκινο χαλί..

https://www.google.gr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://amp.newsbomb.gr/ellada/news/story/923132/thrinos-pethane-o-iroas-toy-aigaioy-kyriakos-papadopoylos&ved=2ahUKEwjMsMORrP7dAhUGZlAKHT67BgUQqUMwAnoECAgQDQ&usg=AOvVaw2qUryPwG9562BqSkjUkMeH&ampcf=1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η France είπε:

Πάλι νιώθω πονακια στην κοιλιά κ έναν ελαφρύ πονοκέφαλο κ νυστάζω πολύ. Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω κοιμηθεί πολλές ώρες κ κουράζομαι πολύ γενικά.

Καλιτερα περιμενε ανε. Χεις καθισυερηση με. Διας πολλη. Σημασια στα σιπτοματα εγω το. Προηγουμενο μηνα εκιταζα στο ιντερνετ εβλεπα. Σιπτοματα.. Κ ενιοθα ενω δεν γμουν καλιυερα περιμενε ανε χεις καθιστερηση που συ τπ. Ευχομε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...