Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

Εδώ και λίγες μέρες κάνω τα τεστ εγκυμοσύνης της home test και μου βγάζουν άχνη τη δεύτερη γραμμή ή λίγο έντονη στην αρχή της και μετά σβήνει προς τα κατω. Επειδή έχω πολυκυστικες δεν μπορώ να καταλάβω και πολύ τι μου γίνεται. Ο κύκλος τελείως άστατος (35 -50 ημερες) οπότε θα έλεγα ότι έχω καθυστέρηση αλλά και ότι ίσως μου έρθουν σε μια βδομάδα. Τελευταία περίοδος είχα 31/07 αν πάω για χοριακη λέτε να δείξει σε περίπτωση εγκυμοσύνης?

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 19 ώρες, ο/η KAROTAKI.92 είπε:

Καλησπέρα σας,

Εδώ και λίγες μέρες κάνω τα τεστ εγκυμοσύνης της home test και μου βγάζουν άχνη τη δεύτερη γραμμή ή λίγο έντονη στην αρχή της και μετά σβήνει προς τα κατω. Επειδή έχω πολυκυστικες δεν μπορώ να καταλάβω και πολύ τι μου γίνεται. Ο κύκλος τελείως άστατος (35 -50 ημερες) οπότε θα έλεγα ότι έχω καθυστέρηση αλλά και ότι ίσως μου έρθουν σε μια βδομάδα. Τελευταία περίοδος είχα 31/07 αν πάω για χοριακη λέτε να δείξει σε περίπτωση εγκυμοσύνης?

οπωσδήποτε!!!Καλη επιτυχια!!!

στις On 14/9/2018 at 4:26 ΜΜ, ο/η KAROTAKI.92 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ! Μακάρι! ❤❤❤

Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!

Kαλημέρα!! Έχεις κάτι νεότερο!! Ελπίζω τα νέα σου να είναι τέλεια!!

στις πριν 13 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Kαλημέρα!! Έχεις κάτι νεότερο!! Ελπίζω τα νέα σου να είναι τέλεια!!

Δεν έχω πάει ακόμη. Μένω σε χωριό και δεν είναι εύκολο να πάω σε μικροβιολογικο. Δεν οδηγώ κιόλας οπότε πιο δύσκολα. Μολις έχω νεότερα θα σας ενημερώσω.

😚😚

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• οοο καλοστον τον πρώτο μπεμπουλη της ομαδας!!!! ευχομαι τα καλυτερα και για το μωρακι σας και για εσενα 💕💕 ολα θα πανε καλα 💕💕 
    • @xara1 να σου ζήσει κορίτσι Μου! Γερό κ καλοτυχο! Εύχομαι να πάρει σύντομα τα πάνω του κ να τον πάρετε σπιτάκι σας όσο πιο γρήγορα γίνεται μα ηρεμήσετε όλοι. Ότι καλύτερο σας εύχομαι κ σε σένα καλή ανάρρωση!
    • Πωπω ανατρίχιασα!!! Να σου ζήσει, να στε γεροι κ οι δυο και με το καλό να πατε όλοι μαζί σπίτι σας!! Κ σήμερα είναι παγκόσμια μέρα προωροτητας!!  Και πάλι να σου ζήσει και θα πάνε όλα καλά!!
    • κοριτσια μου ομορφα ο δικος μας μπεμπης βιάστηκε να βγει και....ταατταααααννν ηρθε!!! έμελε να κανω εγω την αρχη σε αυτη την ομορφη ομαδα! με επιασαν πολυ εντονοι πονοι, συσπασεις που αντανακλουσαν στη μέση. ανυποφορος πονος ο οποιος ερχοταν κ εφευγε καθε λιγα λεπτά. ο μπεμπακος μας γεννηθηκε στις 30w3d στις 2:30 το βραδυ. ξημερωνε 17 Νοέμβρη και ειπε να κανει την επανασταση του 😄 γεννήθηκε με καισαρικη και ειναι 1400. ολα πανε καλα  δοξα το θεο.ειναι μια σταλιτσα και ειναι η ζωη μου ολη😍μπηκε θερμοκοιτιδα  φυσικα και παρακαλάμε να πανε ολα καλα , να παρει το βαρος που πρεπει για να ερθει με το καλο σπιτακι του. σκεφτομαι τη μερα που θα φυγουμε και θα τον αφησουμε εδω και ματωνει η καρδια μου. θα τρελαθειτε με το συναισθημα μολις αντικρισετε το μωρακι σας.  ειναι κατι που πραγματικα δεν περιγράφεται με λογια! ειναι σαν να σας προσφερουν τον κοσμο ολο! ευχομαι σε ολες μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με υγιεστατα μωρακια!!! εννοειται οτι θα συνεχισω να μπαινω εδω για να σας καμαρωσω ολες να γραψετε οτι φερατε κ εσεις τα μωρακια σας στο κοσμο και να συνεχισουμε να μοιραζομαστε τους προβληματισμούς μας και τις ανησυχίες μας χεχε. σας ευχαριστώ όλες πολυ γιατι υπηρξαν φορες που φοβηθηκα, που πελαγωσα, που ειχα άγνοια κ εσεις είσασταν εδω καθε τετοια φορα.  να χαιρομαστε τα μωρακια μας κοριτσάκια μου 😊😘♥️🍼σας φιλω 😙😙😙
    • Τι έγινε με την μαγνητική ;; όλα καλά;
  • Νέες συζητήσεις