Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ναι εννοώ μήπως έκανα πιο μετά κ δε το έμαθα γτι δεν είχα τεστάκια να κάνω.. αφού καθυστερεί η περίοδος 2η μέρα άρα αρχίζουν και ξεφεύγουν οι μέρες που έκανα επαφές κ νόμιζα πως ήταν οι γόνιμες. αυτό εννοώ

Ααααα οκ.... Εσύ μέχρι ποια ημέρα έκανες επαφές? Δνε είχατε όλο το μήνα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ααααα οκ.... Εσύ μέχρι ποια ημέρα έκανες επαφές? Δνε είχατε όλο το μήνα? 

Κάναμε αλλα όχι συστηματικά. Οπότε θέλαμε..αυτό ίσχυει κ για τις γόνιμες .. δε το πάμε συστηματικά πιο χαλαρά..τώρα θέλω να τον βάλω σε προγράμμα χαχαααα άμα κάτσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κάναμε αλλα όχι συστηματικά. Οπότε θέλαμε..αυτό ίσχυει κ για τις γόνιμες .. δε το πάμε συστηματικά πιο χαλαρά..τώρα θέλω να τον βάλω σε προγράμμα χαχαααα άμα κάτσει..

???? Οκ κατάλαβα. Ελπίζω Ν πειστεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Χαχαχα τι ωραιο αυτο που διαβασα! Μακαρι ? 

Πήγες για χοριακη; Πιστεύω ότι είσαι έγκυος. Πόσες μέρες είσαι σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα.

Να κάνω μια ερώτηση. Σήμερα μου τελείωσε η περίοδος, είναι η πέμπτη ημέρα. Υπάρχει περίπτωση να είναι γόνιμη; Η θερμοκρασία μου σήμερα ήταν 36,2. Τη Δευτέρα που αδιαθετησα είχα 36,2 την Τρίτη 36,2 κ Τετάρτη και Πέμπτη 35,8. Με τη θερμοκρασία μπερδευομαι λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η France είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Να κάνω μια ερώτηση. Σήμερα μου τελείωσε η περίοδος, είναι η πέμπτη ημέρα. Υπάρχει περίπτωση να είναι γόνιμη; Η θερμοκρασία μου σήμερα ήταν 36,2. Τη Δευτέρα που αδιαθετησα είχα 36,2 την Τρίτη 36,2 κ Τετάρτη και Πέμπτη 35,8. Με τη θερμοκρασία μπερδευομαι λίγο.

Τι κύκλο έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η France είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Να κάνω μια ερώτηση. Σήμερα μου τελείωσε η περίοδος, είναι η πέμπτη ημέρα. Υπάρχει περίπτωση να είναι γόνιμη; Η θερμοκρασία μου σήμερα ήταν 36,2. Τη Δευτέρα που αδιαθετησα είχα 36,2 την Τρίτη 36,2 κ Τετάρτη και Πέμπτη 35,8. Με τη θερμοκρασία μπερδευομαι λίγο.

Μπα αποκλείεται τόσο νωρίς..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η France είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Να κάνω μια ερώτηση. Σήμερα μου τελείωσε η περίοδος, είναι η πέμπτη ημέρα. Υπάρχει περίπτωση να είναι γόνιμη; Η θερμοκρασία μου σήμερα ήταν 36,2. Τη Δευτέρα που αδιαθετησα είχα 36,2 την Τρίτη 36,2 κ Τετάρτη και Πέμπτη 35,8. Με τη θερμοκρασία μπερδευομαι λίγο.

Είναι μπέρδεμα η θερμοκρασία μάλλον θα σε αγχώσει!!Αν έχεις μικρό κύκλο τύπου 23 μέρες κύκλο θα μπορούσες να ξεκινάς επαφές αμέσως μετά την περίοδο!!Αλλά αυτό είναι σπάνιο!!Συνήθως η ωορρηξία μας είναι 14 μέρες πριν απ την πρώτη μέρα περιόδου!!Πχ αν κάνεις 25 μέρες κύκλο η 11 μέρα σου είναι η ωορρηξία!!Παίζει ρόλο κ πόσες μέρες κρατάει η ωχρινική μας φάση!!Γενικά αν τα πολυ αναλύουμε όλα προσθέτουμε παραπάνω άγχος ειδικά ανδν προσπαθεί καιρό κάποιο ζευγάρι!!!!Εύχομαι σύντομα να τα καταφέρεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια μια απογοήτευση... Είμαι 19η ημέρα. Πότε δεν ανέβηκε θερμοκρασία. Και πότε θετικό τεστ ωορρηξίας.... Οπότε δεν ξέρω και πότε να περιμένω  ξεκάθαρα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ κορίτσια μια απογοήτευση... Είμαι 19η ημέρα. Πότε δεν ανέβηκε θερμοκρασία. Και πότε θετικό τεστ ωορρηξίας.... Οπότε δεν ξέρω και πότε να περιμένω  ξεκάθαρα.... 

Σε καταλαβαίνω αλλά μην απογοητευεσαι από τόσο νωρίς. Τίποτα δεν έχει κριθεί ακόμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marillia είπε:

Kαθαρή μου βγήκε!!Εμένα μου πήρε δείγμα ο γυναικολόγος(δν μου πήρε χρήματα) κ τα πήγα σε μικροβιολόγο!!Μπορείς όμως κατευθείαν κ σε μικροβιολόγο αλλά καλύτερα ζήτα το μαζί με το Παπ!!!Αν θες ζήτα κ για ουρεόπλασμα-μυκόπλασμα-χλαμύδια αλλιώς αν ζητήσεις απλή καλλιέργεια είναι για μύκητες-μικρόβια!!!Εμένα για όλα μου κόστισε 50ε!!Δν ξέρω αν γίνεται με παραπεμπτικό!!Νομίζω δν δέχονται όλοι οι μικροβιολόγοι!!

Τελεια μπραβο κοριτσι οποτε καθαρισες με αυτο το θεμα. Ειχες συμπτωμα κανενα και την εκανες?. Θα ρωτησω γιατρο. Εγω επαθα το εξης, εκανα ενα τεστ ωορρηξιας το μεσημερι το οποιο θετικιζε :P Δεν ηταν εντελως ξεκαθαρα θετικο και επανελαβα μετα απο κανα 3 ωρο και ηταν αρνητικο γαμωτο. Τι να εγινε δεν ξερω. Δε μου χει ξανασυμβει αυτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ κορίτσια μια απογοήτευση... Είμαι 19η ημέρα. Πότε δεν ανέβηκε θερμοκρασία. Και πότε θετικό τεστ ωορρηξίας.... Οπότε δεν ξέρω και πότε να περιμένω  ξεκάθαρα.... 

Σε καταλαβαινουμε...Αυτο το μηνα μαλλον και εγω θα το χω αυτο το θεματακι γιατι δεν ειμαι σιγουρη 100% τι γινεται. ελπιζω να μην αργησει να σου ερθει (ή αν δε σου ερθει να ειναι για καλο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

???? Οκ κατάλαβα. Ελπίζω Ν πειστεί.. 

Αδιαθέτησα... Απλά τώρα να βάλω στην εφαρμογή να ξεκινήσει η από αύριο ως πρώτη μέρα?? Γτι ναι μεν αδιαθέτησα τώρα αλλά δε το λες κ 1η ολόκληρη μέρα.. μπερδευομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Αδιαθέτησα... Απλά τώρα να βάλω στην εφαρμογή να ξεκινήσει η από αύριο ως πρώτη μέρα?? Γτι ναι μεν αδιαθέτησα τώρα αλλά δε το λες κ 1η ολόκληρη μέρα.. μπερδευομαι

 

Screenshot_2018-09-21-22-52-37-395_com.popularapp.periodcalendar.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Πώς λέτε να κινηθώ αυτό το μήνα με βάση τα παραπάνω??? Θα κάνω κ τεστακια βέβαια...

Καλύτερα βάλε ότι αδιαθετησες σήμερα κ υπολόγισε συν μία ημέρα.

Και εμένα αυτή είναι η απορία μου πώς να κινηθούμε.

Σήμερα εμένα μου τελείωσε η περίοδος.

Την προηγούμενη φορά προσπαθήσαμε κάθε μέρα στις γόνιμες αλλά δεν μας βγήκε δυστυχώς όλες τις ημέρες. 

Εν τω μεταξύ μέσα στη βδομάδα θα πάμε κ στον γιατρό για να δούμε τι θα μας πει, μάλλον εξωσωματική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η France είπε:

Σε καταλαβαίνω αλλά μην απογοητευεσαι από τόσο νωρίς. Τίποτα δεν έχει κριθεί ακόμη.

Καλημέρα κορίτσια!!! Κι εγώ μια από τα ίδια περιμένω σε 8 μέρες περίοδο κ κανένα σημάδι αυτή τη φορά!!! Είμαι όμως ήρεμη γτ πήγα στο γιατρό μου έγραψε εξετάσεις κ για μένα κ για τον αντρουλη μου κ μετά θα δούμε πιο συγκεκριμένα!!! Με το καλό όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσια!!! ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ! ?? και απ τη μια θελω να ειμαι συγκρατημενη γιατι ενα θετικο τεστ δεν ειναι εγγυηση οτι ολα θα πανε καλα... αλλα απ την αλλη πως γινεται να μην χαμογελας σαν τη χαζη;;; Λοιπον θα φυγω αμεσως για χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vayaki είπε:

Καλημερα σας κοριτσια!!! ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ! ?? και απ τη μια θελω να ειμαι συγκρατημενη γιατι ενα θετικο τεστ δεν ειναι εγγυηση οτι ολα θα πανε καλα... αλλα απ την αλλη πως γινεται να μην χαμογελας σαν τη χαζη;;; Λοιπον θα φυγω αμεσως για χοριακη

Συγχαρητήρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Καλημερα σας κοριτσια!!! ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ! ?? και απ τη μια θελω να ειμαι συγκρατημενη γιατι ενα θετικο τεστ δεν ειναι εγγυηση οτι ολα θα πανε καλα... αλλα απ την αλλη πως γινεται να μην χαμογελας σαν τη χαζη;;; Λοιπον θα φυγω αμεσως για χοριακη

Αχ τι τέλεια νέα! !!!!!!!!περιμένουμε τα αποτελέσματα της χοριακης!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...