Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια τι να πω.... Ασ ελπίζουμε.... Δεν ξέρω... Κι εγώ ανυπομονώ να δω αν θα γίνει κάτι αυτό το μήνα.... Όσο και να προσπαθούμε.... Δηλαδή τι άλλο να κάνεις από το μέρα παρά μέρα..??? 

Εμάς πάντως το μέρα παρα μέρα δεν βγαίνει. Γυρνάμε αργά απ τις δουλειές μας πέφτει αρκετή κούραση . Είχαμε επαφή τις γόνιμες κ την ημέρα της ωορρηξίας. Τώρα ότι έγινε έγινε. Υπάρχουν κοπέλες που πιάνουν παιδί με το μέρα παρα μέρα, με μόνο μια ή δυο επαφές ... ότι είναι στην κάθε μια το τυχερό ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Θα κάνεις αύριο τεστ? Αύριο περιμένεις? 

Να σου πω εχω μπερδευτει λιγο για το ποτε περιμενω... Η εφαρμογη μου λεει μεθαυριο για 30αρη κυκλο. Ομως αν κανω τα μετρηματα με την ωορρηξια μου βγαινει πιο νωρις. Εεε θα δειξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ωραίο εδώ είναι ότι όντως διαπιστώνεις ότι δεν είσαι μόνη και δεν είσαι η μόνη.

Κι εγώ έχω φοβίες. Κι εγώ επιθυμώ πολύ ένα μωράκι στρουμπουλο με πάνες. Αχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Να σου πω εχω μπερδευτει λιγο για το ποτε περιμενω... Η εφαρμογη μου λεει μεθαυριο για 30αρη κυκλο. Ομως αν κανω τα μετρηματα με την ωορρηξια μου βγαινει πιο νωρις. Εεε θα δειξει...

Ε οπότε νιώθεις εσύ κάνε το... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι μέχρι την Τετάρτη πρωί.... Αλλά σήμερα είμαι στην 16η ημέρα... Δηλ ότι γίνει μέχρι την 20η...μετα νομίζω δεν θα εχιε νόημα.... Σήμερα πάντως νομίζω πως έχω κ περισσότερα υγρά... Οπότε νομίζω κοντοζυγωνει.. Μου έχει μείνει ένα τελευταίο τεστ ωορρηξιας που θα το κάνω αύριο.... Να δω... Κ μετά όλα στην τύχη.. 

Όλα καλά θα πάνε... Μόνο μην αγχώνεσαι..... Καλη τύχη λοιπόν. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Να σου πω εχω μπερδευτει λιγο για το ποτε περιμενω... Η εφαρμογη μου λεει μεθαυριο για 30αρη κυκλο. Ομως αν κανω τα μετρηματα με την ωορρηξια μου βγαινει πιο νωρις. Εεε θα δειξει...

Αντε μακάρι κορίτσι... Σου εύχομαι ένα θετικό τεστακι ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε κορίτσια περιμένω νέα σας. Εγώ μάλλον πάω για τυχερό Οκτώβρη.. περιμένω μεθαύριο σήμερα πονούσαν πήρα παυσίπονο.. τα ούρα σκουρηναν.. νταν 20 τη βλέπω να έρχεται.θα δείξει αλλά με βλέπω να κάνω μια παραγγελία με περισσότερα τεστακια ωορηξιας μπας κ βγάλω άκρη αυτό το μήνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Άντε κορίτσια περιμένω νέα σας. Εγώ μάλλον πάω για τυχερό Οκτώβρη.. περιμένω μεθαύριο σήμερα πονούσαν πήρα παυσίπονο.. τα ούρα σκουρηναν.. νταν 20 τη βλέπω να έρχεται.θα δείξει αλλά με βλέπω να κάνω μια παραγγελία με περισσότερα τεστακια ωορηξιας μπας κ βγάλω άκρη αυτό το μήνα..

Ναι ίσως να πάρεις την μεγαλύτερη συσκευασία.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Ναι ίσως να πάρεις την μεγαλύτερη συσκευασία.. 

Ναι λέω να κάνω δύο την ημέρα.. ποιες ώρες προτείνεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/9/2018 at 1:47 ΜΜ, ο/η RnMl είπε:

 

Εγω δεν τα δοκίμασα ποτε γιατι ηξερα οτι θα με αγχωναν περισσότερο.Εκανα επαφές απο τις δέκα μέχρι 18 ελεύθερα περίπου κ μερα παρά μέρα κ ετσι έπιασα την κόρη μου.

Lactaki εγωνμζ ισε ενγκιος με απογοιτευσε πυ ιμυν ενγκιος σκυρινα τα ουρα μ κ μου ελεγαν ισε ξε δεν το πιστευα.. Απλα σκεφτεσε θετικα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lactaki  εγω νμζ μπορι να εισε μη. Χανεις τις ελπιδες. Σου απλα. Να σκεφτεσε θετικα.. Το οτι. Σκουρινα. Εν. Σιμαδι. Ετσι ιμυν κ. Εγω στι προτι. Εγκιμοσηνη μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Να σου πω εχω μπερδευτει λιγο για το ποτε περιμενω... Η εφαρμογη μου λεει μεθαυριο για 30αρη κυκλο. Ομως αν κανω τα μετρηματα με την ωορρηξια μου βγαινει πιο νωρις. Εεε θα δειξει...

Και γω τα ίδια με την εφαρμογή περιμένω σε 2 μέρες και με τα τεστάκια σήμερα.. Θα δείξει.. Αν και δεν έχω ελπίδες?, ξεπρήστηκε το στήθος.. Σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια για καλό αποτέλεσμα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Ναι λέω να κάνω δύο την ημέρα.. ποιες ώρες προτείνεις??

11 και μετά 7.....που να καλυβεις την γρήγορη αύξηση της ωορρηξιας.... Εγώ το κάνω 2.30 που γυρνάω σπίτι.... Σήμερα έχω το τελευταίο... 17η ημέρα.... Να δούμε.... Αλλά αυτός ο μήνας στην τύχη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Λενι είπε:

Lactaki εγωνμζ ισε ενγκιος με απογοιτευσε πυ ιμυν ενγκιος σκυρινα τα ουρα μ κ μου ελεγαν ισε ξε δεν το πιστευα.. Απλα σκεφτεσε θετικα!!! 

Γιατί όταν σκουραινουν τα ούρα είσαι έγκυος?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Και γω τα ίδια με την εφαρμογή περιμένω σε 2 μέρες και με τα τεστάκια σήμερα.. Θα δείξει.. Αν και δεν έχω ελπίδες?, ξεπρήστηκε το στήθος.. Σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια για καλό αποτέλεσμα!!!!!

Ηταν και ο πρωτος μηνας που βρηκα ωορρηξια με τεστ... Οποτε τωρα θα τεσταρω πρωτη φορα ποτε μου ερχεται η περιοδος μετα απο ωορρηξια. Νομιζα οτι ηταν 14 μερες στανταρ για ολες μας. Αλλα διαβαζοντας βρηκα οτι απο γυναικα σε γυναικα παιζει αυτο το νουμερο. Μπορει να ειναι και 16 μερες. Οποτε ας περιμενουμε και τις μερες της εφαρμογης. Σου στελνω κι εγω θετικη ενεργεια! Ελααα να περνανε οι μερες χωρις περιοδο χεχε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Ηταν και ο πρωτος μηνας που βρηκα ωορρηξια με τεστ... Οποτε τωρα θα τεσταρω πρωτη φορα ποτε μου ερχεται η περιοδος μετα απο ωορρηξια. Νομιζα οτι ηταν 14 μερες στανταρ για ολες μας. Αλλα διαβαζοντας βρηκα οτι απο γυναικα σε γυναικα παιζει αυτο το νουμερο. Μπορει να ειναι και 16 μερες. Οποτε ας περιμενουμε και τις μερες της εφαρμογης. Σου στελνω κι εγω θετικη ενεργεια! Ελααα να περνανε οι μερες χωρις περιοδο χεχε?

Και εγώ αυτό θέλω να δω σε περίπτωση που μου έρθει περίοδος. 

Σύμφωνα με την ωορρηξία μου αυτό το μήνα (14η-με 15η μέρα) κανονικά θα πρέπει να αδιαθετησω 29η ή 30ή μερα του κύκλου. 

Θα δούμε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Και εγώ αυτό θέλω να δω σε περίπτωση που μου έρθει περίοδος. 

Σύμφωνα με την ωορρηξία μου αυτό το μήνα (14η-με 15η μέρα) κανονικά θα πρέπει να αδιαθετησω 29η ή 30ή μερα του κύκλου. 

Θα δούμε ?

Και τωρα σε ποια μερα εισαι; Σημερα εγω 30η μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Και τωρα σε ποια μερα εισαι; Σημερα εγω 30η μερα

Σήμερα διανυω την 28η μέρα . Η περίοδος θα πρέπει να μου έρθει το πολυ το Σάββατο ώστε να εχω συμπληρώσει 30 ήμερες κύκλο.

Εσύ πότε έκανες ωορρηξία? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η levanda είπε:

Σήμερα διανυω την 28η μέρα . Η περίοδος θα πρέπει να μου έρθει το πολυ το Σάββατο ώστε να εχω συμπληρώσει 30 ήμερες κύκλο.

Εσύ πότε έκανες ωορρηξία? 

Κι εγω εκει 14η με 15η ειχα κανει ωορρηξια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Λενι είπε:

Νε ινε σιμπτομα. Κ. Αυτο.. 

Χλωμό το κόβω αλλά μέχρι να έρθει; Ποτέ δε ξέρεις..πονάω εδώ κ δύο μέρες κανονικά σα να μου έρχεται.. αύριο περίμενω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lactaki απλα. Μη ανηχονεσε κ περιμενε αν εχις καθιστεριση πιενε καμε χοριακι.. Βασικα οτι νιοθεις πριν. Να αδιαθετισις. Ετσι ενι. Τ α. Ιδια αιπτοματα.. Κ. Εγω περιμενω κιριακι ι εβδομαδα να. Δο κ επριστικε πολα το. Στηθος. Μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια για πείτε την γνώμη σας... 2 φορές ωορρηξια?? Η καμία??? Η έγινε κ δεν το κατάλαβα??. Από κοντά η πιο χρωματισμένη δεύτερη γραμμουλα είναι η 11η και η 16...

IMG_20180919_162327_HDR.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...