Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάμε Αύγουστο ;;;;;


Recommended Posts

Πόσες κοπέλες θα φτιάξουμε Αυγουστιάτικα μωράκια;;; Εμείς ξεκινήσαμε χθες Gonal και συνεχίζουμε δυναμικά !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην προσπαθεια ολες κοριτσια !! εχω ξεκινησει και εγω δυναμικα και ελπιζω 20 του μηνα να μην χρειαστει να παω market για τις every day χαχαχα ! ειναι τοσο καλες φιλες μου που δεν λενε να ξεκολλησουν χαχαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχομαι να μη χρειαστεί καμία μας να τις ξαναγορασειιι!!!! Ποτε πάτε για χοριακη; εγω για κάποιο λόγο έχω ξεαγχωθει εντελώς ενώ είχα τρελαθεί τον τελευταίο ενάμιση χρόνο τωρα έχω μια ευχάριστη ανυπομονησία!!! ??? καλή μας επιτυχία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιζει να ειμαι εκτος θεματος; χαχαχα!  καταλαβα οτι το θεμα ρωταει ποσες ξεκινησαμε προσπαθειες τωρα. Μετα με μπερδεψε η ερωτηση για τη χοριακη. Εσύ @Crystaleniaa είσαι ήδη εγκυουλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια 

εγω λεω να κκανουμε το θεμα ποιες προσπαθουμε και τον αυγουστο:) 

εμεις εχουμε μπλεξει λιγο με τα τεστακια μου φαινεται παλι μονοι μας θα το παμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η egw είπε:

γεια σας κοριτσια 

εγω λεω να κκανουμε το θεμα ποιες προσπαθουμε και τον αυγουστο:) 

εμεις εχουμε μπλεξει λιγο με τα τεστακια μου φαινεται παλι μονοι μας θα το παμε

Δε σε βολεψαν; ελεγα να τα ξεκινησω τον επομενο μηνα. Ειμαι ασχετη. Δεν εχω ξαναχρησιμοποιησει. Σε μπερδεψαν αντι να σε βοηθησουν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xr. στον τεταρτο κυκλο θα μπω τωρα η τριτο δεν θυμαμαι καλα:)

λοιπον τα τεστακαι που πηρα ειναι ψηφιακα και θεωρω οτι ειναι και ευκολο να τα κανεις και τα κανω σωστα γιατι σε ειδοποιουν κιολας αν κατι παει λαθος

κοιτα το με μπερδεψα ειναι σχετικο γιατι αν ειχα σταθερο κυκλο και ηξερα ποτε να κανω ωορρηξια δεν θα επαιρνα τα τεστ απλα τωρα λιγο με τα συπτωματα και τα υγρα μου μπερδευτηκα 

αν επαιρνα αυτα με τις γραμμες θα ημουν σιγουρα μπερδεμενη τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και από εμένα! Και εμάς πρακτικά είναι ο πρώτος μήνας προσπαθειών... Με προηγούμενη περίοδο 10.07 και αναμενόμενη 12.8 περιμένω. Βέβαια πάντα παίζω +- οπότε δεν μπορώ με σιγουρια.... θα καάνω τεστ αν με το καλό δεν έρθει η κυρία με τα κόκκινη μετά της Παναγιάς.... Να πάρω και λίγη ευλογία για να πάνε ολα καλα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/8/2018 at 9:53 ΠΜ, ο/η Crystaleniaa είπε:

Πόσες κοπέλες θα φτιάξουμε Αυγουστιάτικα μωράκια;;; Εμείς ξεκινήσαμε χθες Gonal και συνεχίζουμε δυναμικά !!

Καλη επιτυχία σε όλες σας εγω παντα κάνω στάση τη καλοκαιρινη σεζόν και ξεκινάμε Σεμπτέμβριο και. Σας ευχομαι οτι καλύτερο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η AlKate είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και από εμένα! Και εμάς πρακτικά είναι ο πρώτος μήνας προσπαθειών... Με προηγούμενη περίοδο 10.07 και αναμενόμενη 12.8 περιμένω. Βέβαια πάντα παίζω +- οπότε δεν μπορώ με σιγουρια.... θα καάνω τεστ αν με το καλό δεν έρθει η κυρία με τα κόκκινη μετά της Παναγιάς.... Να πάρω και λίγη ευλογία για να πάνε ολα καλα!!! :)

Καλωσήρθες κι εσύ στην παρέα!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εμένα αυτό τον μήνα μου συνέβη το εξής παράδοξο. Μου ήρθε περίοδος με δύο μέρες καθυστέρηση, απογοητευτηκα φυσικά, αλλά μου κράτησε μόλις 2,5 μέρες αντί για 6. Η ροή κανονική, όχι μεγάλη. Στην τρίτη μέρα τίποτα στα ξαφνικά. Από τα μπάνια στη θάλασσα να είναι?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εμένα αυτό τον μήνα μου συνέβη το εξής παράδοξο. Μου ήρθε περίοδος με δύο μέρες καθυστέρηση, απογοητευτηκα φυσικά, αλλά μου κράτησε μόλις 2,5 μέρες αντί για 6. Η ροή κανονική, όχι μεγάλη. Στην τρίτη μέρα τίποτα στα ξαφνικά. Από τα μπάνια στη θάλασσα να είναι?? 

Καλησπέρα Γλυκιά μου σου εύχομαι να μην είναι από μπάνια αλλά να είναι κάτι ευχάριστο.. είχες στο παρελθόν προβλήματα με τη θάλασσα ?

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η xr. είπε:

Καλησπέρα Γλυκιά μου σου εύχομαι να μην είναι από μπάνια αλλά να είναι κάτι ευχάριστο.. είχες στο παρελθόν προβλήματα με τη θάλασσα ?

 

 

Δεν είχα, όχι. Αλλά δεν έχω και κανένα σύμπτωμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Δεν είχα, όχι. Αλλά δεν έχω και κανένα σύμπτωμα.. 

κοριτσι μου ψαξε το ισως να ειναι εμφυτευση ευχομαι να ειναι κατι θετικο:) ετρεχε πολυ αιμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...