Μετάβαση σε περιεχόμενο
Μελούλα

θα βρουμε το φυλο του μωρου; ελατε να γελασουμε!!

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

χαχαχαχαχαχα...όχι βρε άλλο ένα θα κάνω..απλά να ελπίζω στο κορίτσι που μου είχες πει κ εσύ ότι θα είναι το 3ο...χαχαχαχαχαχα γέρο να είναι...αν ξέρετε κ κάνα κόλπο για τα κορίτσια πως πιάνονται μου λέτε...χαχαχαχαχαχα.μέχρι στιγμής τρώω πορτοκάλια που ευννουν τα κορίτσια...χαχαχαχαχαχα 

χαχαχα παντως αυτο με τις μερες και καλα πριν την ωορρηξια δεεεν..την κορη μου την επιασα ακριβως στην ωορρηξια και αυτο τωρα δυο μερες πριν..για τα πορτοκαλια ισως ναι δε χανεις να το δοκιμασεις

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 18 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

χαχαχα παντως αυτο με τις μερες και καλα πριν την ωορρηξια δεεεν..την κορη μου την επιασα ακριβως στην ωορρηξια και αυτο τωρα δυο μερες πριν..για τα πορτοκαλια ισως ναι δε χανεις να το δοκιμασεις

αλήθεια?κοίτα να δεις κ εγώ έλεγα μήπως έπαιζε ρόλο αυτό γιατί κ εγώ τα αγόρια στην ωορρηξία τα έπιασα 

• Like 1

στις πριν 1 ώρα, ο/η ζουζουνα* είπε:

αλήθεια?κοίτα να δεις κ εγώ έλεγα μήπως έπαιζε ρόλο αυτό γιατί κ εγώ τα αγόρια στην ωορρηξία τα έπιασα 

Ναι..καλά εννοείται μπορείς να κάνεις προσπάθειες πριν την ωορρηξία,αλλά απ' ότι διάβασα η πιθανότητα ανεβαίνει μόνο κατά 2-3%. Τώρα αν η κόρη μου ακριβώς στην ωορρηξία κατάφερε να ξεπεράσει όλα τα αγόρια, μωρέ μπράβο της 😂

• Haha 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλημερα Ελενη! Καλα ειμαι. Δεν εχω κανενα συμπτωμα. Τιποτα. Μονο ελπιζω. 
    • Σε ευχαριστώ πολύ εγω σημερα πηγα και εκανα την πρωτη χοριακη λαι ρην Δευτερα εχω την δεύτερη οποτε οπως καταλαβαινεις με εχει φαει η αγωνια 😕 ασε που εχω και εγω ολη την ωρα πονους περιοδου αν και ο γυναικολογος μου μου είπε πως ειναι φυσιολογικο το πρωτο διαστημα.. και εμενα το στηθος μου πρισμενο αλλα τιποτα αλλο.. ααα ναι και εκοψα και τα παγωτα, εκει που τρελενομουν να τρωω τωρα δεν με τραβανε καθολου 😛
    • Καλησπερα!Δεν ξερω αν εχω μπει σε σωστη κατηγορια αλλα θελω να με βοηθησετε!Ειναι τελειως χαζο αυτο που θα πω αλλα γενικα εχω υπερβολικο αγχος με το μωρο μου!Φοβαμαι συνεχως μην παθει τιποτα μου κολλανε εμμονες ιδεες κ φτιαχνω σεναρια!Τωρα μου εχει κολλησει οτι επειδη κοιμαται στο παρκο και στριμωχνει το κεφαλακι του στο διχτυ μηπως πιεζεται πολυ το κεφαλι του κ εχει προβλημα!Υπαρχει τετοια περιπτωση;Κοιμαται συνεχεια στριμωγμενος οπου κ να τον βαλω.Ειναι 11 μηνων.Εννοειται εχω σταματησει να λεω στους αλλους τετοια πραγματα γιατι νομιζω οτι αγγιζω τα ορια της παρανοιας αλλα φοβαμαι υπερβολικα!Ευχαριστω εκ των προτερων
    • Κοριτσια και εγω στην πεμπτη εβδομαδα ειμαι 😁 ποποοοο μαλλον ταυτόχρονα θα παμε και οι τρεις 😛 μακαρι με υγιή μωρακια ολες μας 😁
    • Καλημερα Τώρα γύρισα από την βιοϊατρική, θα βγουν τα αποτελεσματα στις 15:30 αλλα το κακο ειναι οτι εγω δουλευω εκεινη την ωρα 😕 θα στειλω καποιον απο τους δικους μου να την παρει. Και αλλη μια θα κανω την Δευτέρα.. εχω πολυ αγωνια και εγω μεχρι να δω αν ολα πανε καλα.. 😕
  • Νέες συζητήσεις