Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Ελα ρε συ τελειοο!! Εμενα δεν θελει να την κοψει, κρυβεται για να κανει κακα και ερχεται και μ το λεει με το που τα κανει

Δε σου λέει ούτε τσισα; 

Μάλλον δε θέλει ακόμα.. 

Να πας με τ νερα του... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Soto είπε:

δε ξέρω είμαι σα χαμένη!! βλέπω έτσι τον καιρό κ λέω θα κρυώνει το μικρό μου, εδω εγω κυκλοφορώ με ζακετα! 

Καλα σωστο και αυτο..

Εγω δεν εχω ουτε ενα φλις αλλα εχω κοντομανικα και μακρυμανικα απο μεσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Ναιιιιι έχει 5 μήνες.. 

Ξεκινήσαμε νωρίς λογο ενός θέματος... εκείνος ήταν έτοιμος σχετικά δεν ήθελε Πάνα (υπήρχαν ατυχήματα φυσικά γτ ήταν μόνο 17 μν  οταν αρχισαμε) εγώ παιδευτηκα αχχαχα.*( που σας είπα μ τ χαλί το ενσωματωμένο χαχα.. φεύγαμε τσισα.. σπρευ λεκάνη μ νερό κ ξύδι κ καθαριζα)  Ήταν κ το πάλιο σπίτι 2φορο. 

Κ οι τουαλέτες ήταν πάνω ???? έγκυος τότε... Κάθε λίγο κ λιγάκι πάνω κάτω.. ψοφαγα. Γ αυτό δε πήρα κιλά μέχρι τ 6 μήνα χαχα ήμουν φιτ..

 

πωπω έχεις φάει ζόρι εσύ! Παρόλα αυτά είσαι ακόμα δυνατή κ Ελλάδα ήρθες κ δε το βάλες κατω! κ χωρίς βοηθεια! Μπράβο! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Soto είπε:

δε ξέρω είμαι σα χαμένη!! βλέπω έτσι τον καιρό κ λέω θα κρυώνει το μικρό μου, εδω εγω κυκλοφορώ με ζακετα! 

Θ το ντυνεθε όπως θ νιώθεις εσύ ... τ μωρά ζεσταίνονται κ λίγο παρά πάνω από μας... φλις εγώ τ έβαλα από δεκ Γενάρη ... γτ δε ρουφάνε κ ιδρώτα θέλει κ μακριμανικο από μέσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Soto είπε:

πωπω έχεις φάει ζόρι εσύ! Παρόλα αυτά είσαι ακόμα δυνατή κ Ελλάδα ήρθες κ δε το βάλες κατω! κ χωρίς βοηθεια! Μπράβο! ? 

Χαχαχα ναι ου ? γ αυτό σας λέω πονάνε τ ισχυα μου .. τόσο σήκω σήκω κάτσε κάτσε .. μ.παράτησαν τ πόδια μ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια αα! 

@mommy96  μας έστειλες την Αγγλία στην Ελλάδα έτσι χαχαχα! Δεν εξιγηται αλλιώς! Μιλάμε για κρύο!

Αυτό που με ανησυχεί είναι ρε κορίτσια ότι τώρα αμα γεννηθούν τα μικρά θα θέλουμε θέρμανση από τώρα ε!?? Τελικά θα στρώσω τα χάλια από τώρα μου φαίνεται! 

Σήμερα έχεις μαία!? @Sotoείχες ραντεβού!? @Ονουςμαςειναιαληταριοεσύ έχεις σήμερα!?

Παω να ρίξω περπάτημα!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάκια! Ναι είχα ραντεβού χθες, αλλά ένιωθα κάπως περίεργα κ δεν μπήκα να γράψω! Ο τράχηλος έχει κοντύνει κι άλλο, κάτω από 2εκ, ουσιαστικά περιμένουμε να φύγει το πώμα. 3.200 έχει φτάσει ο μικρος. Αν μεχρι την αλλη Τεταρτη που έχω ραντεβου δεν εχει αλλάξει κατι θα πάρω βουσκοπαν μου ειπε να μαλακώσει ο τράχηλος κ αν μέχρι την Κυριακή τίποτα πάλι, την Δευτέρα θα μπω για πρόκληση. Αγχώθηκα κ δεν είχα πολύ κέφι μετά! Είχα κ πονοκέφαλο, έχει κ λίγο μπούκωμα η μύτη μου, κάνει κ κρύο κ μου φταίνε όλα. Χάλασε το ζεν μου κ πρέπει να το ξαναβρώ :-(  Χθες είχα πάλι έντονους πόνους περιόδου, έρχονταν κ έφευγαν. 

@Mamounitsa βγαίνεις με αυτόν τον καιρό για περπάτημα;; Εγώ δυο μέρες τώρα το έχω αφήσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Kαλημέρα κοριτσάκια! Ναι είχα ραντεβού χθες, αλλά ένιωθα κάπως περίεργα κ δεν μπήκα να γράψω! Ο τράχηλος έχει κοντύνει κι άλλο, κάτω από 2εκ, ουσιαστικά περιμένουμε να φύγει το πώμα. 3.200 έχει φτάσει ο μικρος. Αν μεχρι την αλλη Τεταρτη που έχω ραντεβου δεν εχει αλλάξει κατι θα πάρω βουσκοπαν μου ειπε να μαλακώσει ο τράχηλος κ αν μέχρι την Κυριακή τίποτα πάλι, την Δευτέρα θα μπω για πρόκληση. Αγχώθηκα κ δεν είχα πολύ κέφι μετά! Είχα κ πονοκέφαλο, έχει κ λίγο μπούκωμα η μύτη μου, κάνει κ κρύο κ μου φταίνε όλα. Χάλασε το ζεν μου κ πρέπει να το ξαναβρώ :-(  Χθες είχα πάλι έντονους πόνους περιόδου, έρχονταν κ έφευγαν. 

@Mamounitsa βγαίνεις με αυτόν τον καιρό για περπάτημα;; Εγώ δυο μέρες τώρα το έχω αφήσει

Γιατί βρε χαλαστηκες... ολα σούπερ θα πάνε !!!!!!! Σε λίγες μέρες θ δεις τ μωρο σου.... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια αα! 

@mommy96  μας έστειλες την Αγγλία στην Ελλάδα έτσι χαχαχα! Δεν εξιγηται αλλιώς! Μιλάμε για κρύο!

Αυτό που με ανησυχεί είναι ρε κορίτσια ότι τώρα αμα γεννηθούν τα μικρά θα θέλουμε θέρμανση από τώρα ε!?? Τελικά θα στρώσω τα χάλια από τώρα μου φαίνεται! 

Σήμερα έχεις μαία!? @Sotoείχες ραντεβού!? @Ονουςμαςειναιαληταριοεσύ έχεις σήμερα!?

Παω να ρίξω περπάτημα!!!!! 

Χαχα όταν.φτασετε 4.6  βαθμούς 9 τ πρωί  ναιιι θα τ παραδεχτώ σας έστειλα κρύο χαχαχα...

Εγώ είχα μαία τπτ σπουδαίο... τ Σάββατο έχω τ 2ο εμβόλιο ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες....

Λίγες μέρες ακομαααα...

Κ εγώ φοβάμαι πλέον :(

χθες περπάτησα πολυυυυ 10-7 ημουν.στους δρόμους για δπυλειες βόλτες και πολλά άλλα.. ψήφισα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Soto όντος γιατί χαλαστικες για την πρόκληση!? Εγώ δεν πιστεύω πως θα χρειαστεί κάτι αφού έχει μικρινει τόσο πολύ ο τράχηλος πιστεύω ότι από μέρα σε μέρα έρχετε το νινί σου σε λίγες μέρες θα είστε αγκαλιά!! @mommy96εσένα δεν σου είπε τίποτα δηλαδή ε!! Όσο για τους βαθμούς τους 4 είναι νωρίς να τους έχουμε άλλα πιστευω φέτος θα δούμε κ χιόνια!!

Κοριτσια κου εγώ ναι βγήκα για περπάτημα βαριόμουν πάρα πάρα πολύ!! Αλλά από την άλλη άμα δεν παω τι θα γίνει δεν θα γεννήσω ποτέ! Όποιος με βλέπει στο δρόμο μου λέει πως η κοιλια. Μου είναι πολύ χαμηλά και πως θα γεννήσω σύντομα αλλά πως θα γεννήσω αν ο τράχηλος δεν μικρινει?! 

Γυρησα και με εχει πιασει η μέση μου κ λίγα πονακία περιόδου μη κοροιδευετε αλλά πιστεύω πως εν θα καταλάβω ποτέ θα είναι να γεννήσω! Αν εν σπάσουν τα νερά η δεν δω αίμα φοβάμαι ότι τους πονους δεν θα τους κατάλαβωω!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

@Soto όντος γιατί χαλαστικες για την πρόκληση!? Εγώ δεν πιστεύω πως θα χρειαστεί κάτι αφού έχει μικρινει τόσο πολύ ο τράχηλος πιστεύω ότι από μέρα σε μέρα έρχετε το νινί σου σε λίγες μέρες θα είστε αγκαλιά!! @mommy96εσένα δεν σου είπε τίποτα δηλαδή ε!! Όσο για τους βαθμούς τους 4 είναι νωρίς να τους έχουμε άλλα πιστευω φέτος θα δούμε κ χιόνια!!

Κοριτσια κου εγώ ναι βγήκα για περπάτημα βαριόμουν πάρα πάρα πολύ!! Αλλά από την άλλη άμα δεν παω τι θα γίνει δεν θα γεννήσω ποτέ! Όποιος με βλέπει στο δρόμο μου λέει πως η κοιλια. Μου είναι πολύ χαμηλά και πως θα γεννήσω σύντομα αλλά πως θα γεννήσω αν ο τράχηλος δεν μικρινει?! 

Γυρησα και με εχει πιασει η μέση μου κ λίγα πονακία περιόδου μη κοροιδευετε αλλά πιστεύω πως εν θα καταλάβω ποτέ θα είναι να γεννήσω! Αν εν σπάσουν τα νερά η δεν δω αίμα φοβάμαι ότι τους πονους δεν θα τους κατάλαβωω!! 

 

Βρε θα τ καταλάβεις ... Δεν είναι πονακια... Είναι πονοιιιιιιι....

Επίσης  δε μ.έσπασαν νερα ούτε Αίματα

 

@Soto εγώ μπήκα με πρόκληση 39.6 (ειχα δοατοκη απο 36 εβδ..(1.2.3))και αφού και εσένα μικραίνει γρήγορα ο τράχηλος λογικά όταν θα μπεις θα είναι 0. Ίσως και με διαστολή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η mommy96 είπε:

Βρε θα τ καταλάβεις ... Δεν είναι πονακια... Είναι πονοιιιιιιι....

Επίσης  δε μ.έσπασαν νερα ούτε Αίματα

 

@Soto εγώ μπήκα με πρόκληση 39.6 (ειχα δοατοκη απο 36 εβδ..(1.2.3))και αφού και εσένα μικραίνει γρήγορα ο τράχηλος λογικά όταν θα μπεις θα είναι 0. Ίσως και με διαστολή

Λες ε? Φοβάμαι μήπως αψηφησω τους πονους και γεννήσω στο δρόμο έχω και μια ώρα να πάω! Τι να πω τώρα έχω ενοχλήσεις μάλλον από το περπάτημα εντομεταξυ μου είπε σε μια εβδομάδα να κόψω το μαγνήσιο εγώ το έκοψα από τώρα μπας κ γίνει τίποτα!! Παντός κάθε φορά που περπατάω πονάω μετά από λίγο χαμηλά στην κοιλιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Λες ε? Φοβάμαι μήπως αψηφησω τους πονους και γεννήσω στο δρόμο έχω και μια ώρα να πάω! Τι να πω τώρα έχω ενοχλήσεις μάλλον από το περπάτημα εντομεταξυ μου είπε σε μια εβδομάδα να κόψω το μαγνήσιο εγώ το έκοψα από τώρα μπας κ γίνει τίποτα!! Παντός κάθε φορά που περπατάω πονάω μετά από λίγο χαμηλά στην κοιλιά 

Καλα εκανες χαχα ... 

Είναι νορμάλ ν πονάς κάτω στις εβδ Π είσαι .. πιέζει το νινί.. Είναι κ μεγάλο.  

 

Εγω μόλις δω πως γενναω παίρνω τηλ τον άντρα μ δουλεύει σε άλλη πόλη. . Ν έρθει ν ετοιμαστώ ν πάρουμε ταξί .. ??? 25.30 λεπτά είναι τ νοσοκ.. ελπίζω κίνηση ν μην έχει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Καλα εκανες χαχα ... 

Είναι νορμάλ ν πονάς κάτω στις εβδ Π είσαι .. πιέζει το νινί.. Είναι κ μεγάλο.  

 

Εγω μόλις δω πως γενναω παίρνω τηλ τον άντρα μ δουλεύει σε άλλη πόλη. . Ν έρθει ν ετοιμαστώ ν πάρουμε ταξί .. ??? 25.30 λεπτά είναι τ νοσοκ.. ελπίζω κίνηση ν μην έχει ..

Ωχ έχετε και εσείς απόσταση ε? Κατάλαβα ο Θεός βοηθός! 

Ελπιζω να προλάβουμε χαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ωχ έχετε και εσείς απόσταση ε? Κατάλαβα ο Θεός βοηθός! 

Ελπιζω να προλάβουμε χαχα!! 

Θα προλάβουμε.... εμένα μόνο ο άντρας μ με αγχώνει μη δε ακούσει τ τηλ γτ δε τ έχει πάνω τ ??????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Θα προλάβουμε.... εμένα μόνο ο άντρας μ με αγχώνει μη δε ακούσει τ τηλ γτ δε τ έχει πάνω τ ??????

 

Δεν του έχεις πει να έχει το νου του!? 

Εγώ του είπα από εδώ κ πέρα το τηλ και τα μάτια του!! 

Εσύ έχεις και το μικρό ε!! 

Μακάρι να έρθουν εύκολα και βολικά όλα Παναγία μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Δεν του έχεις πει να έχει το νου του!? 

Εγώ του είπα από εδώ κ πέρα το τηλ και τα μάτια του!! 

Εσύ έχεις και το μικρό ε!! 

Μακάρι να έρθουν εύκολα και βολικά όλα Παναγία μου! 

Του το είπα.. Αλλά είναι εστιατόριο.. αν έχουν δουλειά ;;://// 

Κ ειμαι γκαντεμα . Κάθε φορά π ένιωθα ότι θα λυποθημισω ήταν η μέρα π θα είχε φουλ δουλειά και δε θα έβλεπε κινητό.   

Όπως πριν 10 μέρες χαχαχα .

 

Έχω τ μικρο και απλά θέλω να ελπίζω ότι θα πάνε όλα.καλα.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Του το είπα.. Αλλά είναι εστιατόριο.. αν έχουν δουλειά ;;://// 

Κ ειμαι γκαντεμα . Κάθε φορά π ένιωθα ότι θα λυποθημισω ήταν η μέρα π θα είχε φουλ δουλειά και δε θα έβλεπε κινητό.   

Όπως πριν 10 μέρες χαχαχα .

 

Έχω τ μικρο και απλά θέλω να ελπίζω ότι θα πάνε όλα.καλα.. :(

Χαχα κατάλαβα θα δουλεύει φουλ ωράριο ε!? Ναι πρόβλημα μακάρι να είναι σπίτι τότε όταν θα έρθει η Ωρα!! 

Και εγώ εύχομαι να είναι σκ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Μακαρι να μη χρειαστει να μπεις με προκληση να ερθει απο μονο του!! Εχεις καλες προδιαγραφες!!

Εγω ρε κοριτσια τωρα που ειμαι αρρωστη δεν θελω να γεννησω, δεν ιελω να ειμαι με μασκα μεσα στο μαιευτηριο!!

Σημερα εχω ραντεβου

Ακουσα και το κουφο οτι κρυωμρνη δεν μπορεις να κανεις καισαρικη??

Αν και δεν νομιζω να ισχυει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@mommy96 @mamounitsa δε με χάλασε η ιδέα της πρόκλησης, όσο μάλλον το γεγονός ότι πλησιάζω, μια βδομαδα εμεινε σχεδον κ τα σκεφτομαι ολα! Πως θα είναι ο τοκετος, πως θα θηλάσω, τι θα κάνω με το μωρό, πώς θα είναι η ζωή μετά στο σπίτι, αντι για 2 θα ειμαστε 4 (μαζί με τη μαμα) τις πρωτες μερες, πφφφ ολα αυτα! 

Κ γω έχω μια ώρα δρόμο, αλλα ευτυχως θα μας καλυψει αλλος στη δουλεια του αντρα μου αν χρειαστει οποτε θα έρθει κατευθειαν. 

Βλέπω κ συνέχεια υγρα στο εσώρουχα κάτι παχύρευστα ασπρα, κ σκεφτομαι κάθε φορα λες να είναι το πωμα; χαχαχα

 Σιγά καλέ να μην μπορείς να κάνεις καισαρική! Για να δούμε πότε θα σου πει ότι μπαίνεις!!! Έχεις αγωνία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Καλημερα!!

Μακαρι να μη χρειαστει να μπεις με προκληση να ερθει απο μονο του!! Εχεις καλες προδιαγραφες!!

Εγω ρε κοριτσια τωρα που ειμαι αρρωστη δεν θελω να γεννησω, δεν ιελω να ειμαι με μασκα μεσα στο μαιευτηριο!!

Σημερα εχω ραντεβου

Ακουσα και το κουφο οτι κρυωμρνη δεν μπορεις να κανεις καισαρικη??

Αν και δεν νομιζω να ισχυει

Χειροτερεψες;;:( περαστικά συντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Soto είπε:

@mommy96 @mamounitsa δε με χάλασε η ιδέα της πρόκλησης, όσο μάλλον το γεγονός ότι πλησιάζω, μια βδομαδα εμεινε σχεδον κ τα σκεφτομαι ολα! Πως θα είναι ο τοκετος, πως θα θηλάσω, τι θα κάνω με το μωρό, πώς θα είναι η ζωή μετά στο σπίτι, αντι για 2 θα ειμαστε 4 (μαζί με τη μαμα) τις πρωτες μερες, πφφφ ολα αυτα! 

Κ γω έχω μια ώρα δρόμο, αλλα ευτυχως θα μας καλυψει αλλος στη δουλεια του αντρα μου αν χρειαστει οποτε θα έρθει κατευθειαν. 

Βλέπω κ συνέχεια υγρα στο εσώρουχα κάτι παχύρευστα ασπρα, κ σκεφτομαι κάθε φορα λες να είναι το πωμα; χαχαχα

 Σιγά καλέ να μην μπορείς να κάνεις καισαρική! Για να δούμε πότε θα σου πει ότι μπαίνεις!!! Έχεις αγωνία;

Χαχαχα τ πωμα είναι μεγαααααλο κ παχια βλεννα.. αλλωτε με αίμα άλλη τα Όχι

 

Σκαλωσα στ ήμασταν 2 μετά 4 ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...