Μετάβαση σε περιεχόμενο
Miracle17

Πονοι μετα την εμβρυομεταφορα, συμπτωματα

Recommended Posts

Κοριτσια τι κανετε; Ειμαι στην τεταρτη μερα εμβρυομεταφορας , με 2 εμβρυα 3 ημερων ,7 και 8 διαιρεσεων ! Απο χτες ποναω πολυ στη μεση αριστερα ,και δεξια αριστερα στη κοιλια κατι πονακια .. θα ηθελα μα μου πειτε εμπειριες, μπορουν να θεωρηθουν σημαδια εμφυτευσης; Επισης το στηθος ποτε πρηζετε; Ευχαριστω 😊

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η χοριακή είναι η μόνη που θα σου δώσει την απάντηση. Καλή επιτυχία και μια τεράστια χοριακή!

• Like 1

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!!! Εχετε απολυτο δικιο!! Τα συμπτωματα δεν λενε κατι ... υπομονη 1 βδομαδα 😕

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Miracle17 είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!!! Εχετε απολυτο δικιο!! Τα συμπτωματα δεν λενε κατι ... υπομονη 1 βδομαδα 😕

Με το καλο @Miracle17!!! 

Ειναι η δευτερη φορα σου; Γιατι νομιζω σε θυμαμαι κ απο αλλη συζητηση πριν λιγο καιρο. 

@nikona πρωτη φορα εμβρυομεταφορα , δευτερη εξωσωματικη , την πρωτη δεν εφτασα καν στην εμβρυομεταφορα , ειχα 1 εμβρυο που δεν γονιμοποηθηκε .. αστα!! 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• ναιιι πάμε για Νοέμβριο! λέω σε αυτό το κύκλο να μην ασχοληθώ ούτε με τεστ ούτε με εφαρμογή ούτε με τίποτα..! να το αφήσω να ρθει όταν είναι να ρθει! 
    • Δεν πειράζει κορίτσι μου αν έρθει!!!Πάμε όλες μαζί τον Νοέμβριο!!!!😘😘😘😘
    • καλημέρα κοριτσια! εγώ περιμένω σήμερα! κ νιώθω όπως πάντα όταν έρχεται..! έκανα ένα ακόμη τεστ το πρωί (εννοείται χάχα) κ ήταν αρνητικό! νομίζω πως θα έδειχνε 100%.οπότε.. προετοιμαστηκα ψυχολογικά... 
    • Καλήμερα κορίτσια, σας ευχαριστώ όλες πολύ- πολύ. Τελικά το ωάριο τέρας εξελίχθηκε σε τερατάκι και όχι σε γίγαντα, αλλά το ενδομήτριο ακολουθεί κανονικά. @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, τον ρώτησα για τα πονάκια και τις λίγες μέρες περιόδου και μου είπε ότι επηρεάζουν τα φάρμακα λίγο αλλά κυρίως η παρατηρητικότητα μας σε πράγματα που πριν μπούμε στις διαδικασίες δεν μας απασχολούσαν καν. Κοινώς μας είπε υπερβολικές, (για να μην πω τρελές) αλλά είναι λέει κάτι που το παθαίνουν όλες οι γυναίκες. Πού και να μείνουμε έγκυες δηλαδή.Χα, χα. @Magaiver εσύ πώς είσαι;  @bebe2 σταμάτησε το αίμα; @Bloublou85 τί θα γίνει; Θα πας αύριο ή όχι;
    • Σε ευχαριστο. Κοριτσι μου να. Σε καλα.. Νε σιγουρα μονο. Αυτο. Πεζει. Ρολο. Τωρα ημε. Καλιτερα.. 
  • Νέες συζητήσεις