Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αιματολόγος Αθήνα


mayra_d

Recommended Posts

Καλησπέρα, έχετε να προτείνετε κάποιον αιματολόγο στην Αθήνα. Η Λευκού που μου πρότειναν να πάω θα το σταματήσει το ιατρείο στην Αθήνα και δεν κλείνουν ραντεβού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η mayra_d είπε:

Καλησπέρα, έχετε να προτείνετε κάποιον αιματολόγο στην Αθήνα. Η Λευκού που μου πρότειναν να πάω θα το σταματήσει το ιατρείο στην Αθήνα και δεν κλείνουν ραντεβού.

Καλησπέρα και εγώ στην ίδια είχα κάνει έλεγχο και δεν ήξερα ότι δε θα έρχεται πια Αθήνα. Δεν έχω πάντως υπόψη μου άλλο αιματολογο κύησης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η mayra_d είπε:

Καλησπέρα, έχετε να προτείνετε κάποιον αιματολόγο στην Αθήνα. Η Λευκού που μου πρότειναν να πάω θα το σταματήσει το ιατρείο στην Αθήνα και δεν κλείνουν ραντεβού.

καλημερα. η κότση στο λαικό. ειναι πολύ καλή κ αυτή. ούτε εγω ηξερα οτι σταματαει την αθηνα η λευκου.παντως οταν ειχα παει μου ειχε πει κ αυτη καλα λογια την κοτση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η mayra_d είπε:

Καλησπέρα, έχετε να προτείνετε κάποιον αιματολόγο στην Αθήνα. Η Λευκού που μου πρότειναν να πάω θα το σταματήσει το ιατρείο στην Αθήνα και δεν κλείνουν ραντεβού.

καλημερα. η κότση στο λαικό. ειναι πολύ καλή κ αυτή. ούτε εγω ηξερα οτι σταματαει την αθηνα η λευκου.παντως οταν ειχα παει μου ειχε πει κ αυτη καλα λογια την κοτση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Finally είπε:

Κι εγώ Λευκού πήγαινα..σταματά;;; Αναγνώστου επίσης καλος

ναι σταματα την Αθήνα.

πήρα κ το επιβεβαιωσα. ρωτησα αν θα ερχετε για τους παλιους κ μου ειπαν μαλλον θα τους παραπεμψει αλλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Dim83 είπε:

ναι σταματα την Αθήνα.

πήρα κ το επιβεβαιωσα. ρωτησα αν θα ερχετε για τους παλιους κ μου ειπαν μαλλον θα τους παραπεμψει αλλου.

Φατνάζομαι δε σου είπε σε ποιον/ποια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/22/2018 at 7:28 ΠΜ, ο/η Dim83 είπε:

καλημερα. η κότση στο λαικό. ειναι πολύ καλή κ αυτή. ούτε εγω ηξερα οτι σταματαει την αθηνα η λευκου.παντως οταν ειχα παει μου ειχε πει κ αυτη καλα λογια την κοτση.

Θα πάρω στο Λαϊκό να ρωτήσω. Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...