Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κοριτσια, ψαχνω στο ιντερνετ κ δεν μπορω να βρω πουθενα... Σχεδον ολες οι καλαθουνες που εχω δει, στα ματια μου τα υφασματα τους μου μοιαζουν κιτς (εκτος βεβαια απο κατι πανακριβες).

Ξερετε που μπορω να βρω?? Δε με νοιαζει τοσο η κουκουλα. Κυριως το υφασμα που ειναι γυρω γυρω με νοιαζει. Θα την αφηνα γυμνη που μου φαινεται πολυ ομορφη αλλα φοβαμαι μηπως γρατζουνιστει το μωρο οταν αρχισει να κουναει τα χερια του!!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Αυτο που λες το εχω δει και εγω χαζευοντας στο ίντερνετ... θα σου πω τι μπορεις να κανεις αν δεν βαριεσαι να ασχοληθείς. Μπορεις να παρεις δικό σου ύφασμα κατι σε βαμβακερό ισως και να ραψεις γύρω ενα λάστιχο ώστε να κλείνει. Δεν ξερω αν στο εξηγώ καλά αλλα εγω αυτό θα έκανα και δεν ειναι και καμία φοβερή διαδικασία. Βέβαια δεν ξέρω αν εχεις το κουράγιο κ εμένα μ αρεσουν κιολας αυτα αλλα ειναι μια ιδεα :P

• Thanks 1

στις πριν 5 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Κοριτσια, ψαχνω στο ιντερνετ κ δεν μπορω να βρω πουθενα... Σχεδον ολες οι καλαθουνες που εχω δει, στα ματια μου τα υφασματα τους μου μοιαζουν κιτς (εκτος βεβαια απο κατι πανακριβες).

Ξερετε που μπορω να βρω?? Δε με νοιαζει τοσο η κουκουλα. Κυριως το υφασμα που ειναι γυρω γυρω με νοιαζει. Θα την αφηνα γυμνη που μου φαινεται πολυ ομορφη αλλα φοβαμαι μηπως γρατζουνιστει το μωρο οταν αρχισει να κουναει τα χερια του!!

Αν σε ενδιαφέρει.... Κ είναι κ οικονομική 😉

Screenshot_2018-01-29-13-01-30.png

• Thanks 1

@Rosemaryδεν ξέρω αν έχει για καλαθουνες, έχει σίγουρα πάντα κτλ για κούνιες... αλλά έχει φανταστικά πράγματα γενικά, χαζέψε το κάτι μπορεί να βρεις... το είχα ανακαλύψει για το βαφτιστήρι μου και τώρα το κοιτάω για τη μπεμπουλα :) 

λεγεται:  oh baby.gr

• Thanks 1

Ευχαριστω κοριτσια!! @Μπλε ωραια η ιδεα σου, βλεπω βεβαια στην περιπτωση μου να πηγαινω σε μια μοδιστρα, γιατι εμενα πιο ευκολο μου φαινεται να φτιαξω ενα επιπλο παρα αυτο το ..... ειδικο λαστιχο!!! Σοκ!!!

• Haha 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσια μου είχα πάλι λίγο αιματακι χθες με πήγαν για να δουν τον τραχηλο. Είχε κανει μια μικρή διαστολή. Σχισμή δηλαδή. Μίλησα με το γιατρό μου.μου είπε να βάζω και κολπικα utrogestan και αν γίνει κάτι θα κάνουμε περιδεση. Αλλά πρέπει να ηρεμήσω. Χθες είχα και ρίγη!Κατερίνακι μου έχεις δίκιο. Ο Θεός ας μας βοηθήσει εμένα και το μωράκι μου!!!  
    • Α ναι συμφωνώ!Ναι βέβαια είναι γιατροί που κάνουν μόνο απονευρωσεις γιατί ένας απλός οδοντίατρος δε μπορεί-δεν έχει τα εργαλεία για να ταριχευσει ένα δόντι (ειδικά αν είναι περίεργο). Πολλοί οδοντίατροι δε(οπως αυτή που έχω τώρα)σου λένε από την αρχή ότι δεν αναλαμβάνουν απονευρωσεις και σε στέλνουν κατευθείαν σε ενδοδοντιστη ειδικά όταν στην ακτινογραφία δουν τίποτα περίεργα ζικ-ζακ στο δόντι. Προσωπικά αν τύχει ξανά να χρειαστώ απονεύρωση κατευθείαν σε ενδοδοντιστη θα πάω από μόνη μου.... γλυτώνεις την ταλαιπωρία και είσαι και σίγουρη για το αποτέλεσμα!😉
    • Παντως το συζητουσα με μια συναδερφο ,οτι το να ξεχωριζουν καποιους και να ειναι για τους μισους αργια και για τους υπολοιπους οχι ,ειναι μεγαλη μπουρδα,να μην το πω αλλιως...Δεν μπορει οι δημόσιοι υπάλληλοι να ειναι του πνευματος και οι αλλοι οχι...Τι πραγματα ειναι αυτα;;Αλλα τι γινεται σωστο και θα γινει και αυτο;; Οσο για την ειδικοτητα που μου αναφερεις ,πρωτη φορα την ακουω..Μακαρι να μην μου χρειαστει ποτε!!!!!! Τα φιλια μου!😘
    • Και σήμερα και τη Δευτέρα..... για τα εμπορικά καταστήματα αυτή η γιορτή είναι ανύπαρκτη!Μακάρι να καθόμουν δλδ. όμως δυστυχώς δεν.....!!!Άστα σου λέω φρίκη χώρια τα λεφτά μετά στον ενδοδοντιστη οι οποίοι χρεώνουν την απονεύρωση διπλάσια από τους οδοντίατρος..... τουλάχιστον είσαι σίγουρη ότι κάνουν σωστή δουλειά μια και ειδικεύονται στις απονευρωσεις και δεν κάνουν κάτι άλλο!Θέλει υπομονή και φυσικά φάρμακα που προσπαθώ να αποφεύγω άλλα......αναγκαίο κακό. Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου..... που θα πάει Σάββατο είναι θα περάσει!😉
    • Καλημερα!!!!Οπως τα λες τα επαθα κι εγω...Υπομονη και παλι υπομονη.Δουλευεις και σημερα ε;; Εμεις αργια και την Δευτερα ,οποτε χαλαρα ενα τριημερο!Καλη δυναμη στη δουλεια σου!😘
  • Νέες συζητήσεις