Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κοριτσια, ψαχνω στο ιντερνετ κ δεν μπορω να βρω πουθενα... Σχεδον ολες οι καλαθουνες που εχω δει, στα ματια μου τα υφασματα τους μου μοιαζουν κιτς (εκτος βεβαια απο κατι πανακριβες).

Ξερετε που μπορω να βρω?? Δε με νοιαζει τοσο η κουκουλα. Κυριως το υφασμα που ειναι γυρω γυρω με νοιαζει. Θα την αφηνα γυμνη που μου φαινεται πολυ ομορφη αλλα φοβαμαι μηπως γρατζουνιστει το μωρο οταν αρχισει να κουναει τα χερια του!!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο που λες το εχω δει και εγω χαζευοντας στο ίντερνετ... θα σου πω τι μπορεις να κανεις αν δεν βαριεσαι να ασχοληθείς. Μπορεις να παρεις δικό σου ύφασμα κατι σε βαμβακερό ισως και να ραψεις γύρω ενα λάστιχο ώστε να κλείνει. Δεν ξερω αν στο εξηγώ καλά αλλα εγω αυτό θα έκανα και δεν ειναι και καμία φοβερή διαδικασία. Βέβαια δεν ξέρω αν εχεις το κουράγιο κ εμένα μ αρεσουν κιολας αυτα αλλα ειναι μια ιδεα :P

• Thanks 1

στις πριν 5 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Κοριτσια, ψαχνω στο ιντερνετ κ δεν μπορω να βρω πουθενα... Σχεδον ολες οι καλαθουνες που εχω δει, στα ματια μου τα υφασματα τους μου μοιαζουν κιτς (εκτος βεβαια απο κατι πανακριβες).

Ξερετε που μπορω να βρω?? Δε με νοιαζει τοσο η κουκουλα. Κυριως το υφασμα που ειναι γυρω γυρω με νοιαζει. Θα την αφηνα γυμνη που μου φαινεται πολυ ομορφη αλλα φοβαμαι μηπως γρατζουνιστει το μωρο οταν αρχισει να κουναει τα χερια του!!

Αν σε ενδιαφέρει.... Κ είναι κ οικονομική 😉

Screenshot_2018-01-29-13-01-30.png

• Thanks 1

@Rosemaryδεν ξέρω αν έχει για καλαθουνες, έχει σίγουρα πάντα κτλ για κούνιες... αλλά έχει φανταστικά πράγματα γενικά, χαζέψε το κάτι μπορεί να βρεις... το είχα ανακαλύψει για το βαφτιστήρι μου και τώρα το κοιτάω για τη μπεμπουλα :) 

λεγεται:  oh baby.gr

• Thanks 1

Ευχαριστω κοριτσια!! @Μπλε ωραια η ιδεα σου, βλεπω βεβαια στην περιπτωση μου να πηγαινω σε μια μοδιστρα, γιατι εμενα πιο ευκολο μου φαινεται να φτιαξω ενα επιπλο παρα αυτο το ..... ειδικο λαστιχο!!! Σοκ!!!

• Haha 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλημέρα κορίτσια,τι σοκ πέρασα πρωί πρωί.βλεπω κλήση απο τη μικροβιολογο.παιρνω γρήγορα τηλ ναι μου λέει έχει γίνει ένα λάθος,εκει καραφλιαζω! Και μετά μου λέει βλέπω ότι σας έχω χρεώσει δέκα ευρώ παραπάνω.
    • Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου. Είναι μια χαρά η χοριακή σου. Κάνε επανάληψη να δεις τον διπλασιασμό της, μιλησε με το γιατρό σου να κανονίσεις το πρώτο ραντεβού. Προσπάθησε να ελαττώσεις το ιντερνετ, και προσπαθησε να υιοθετήσεις μια υγιεινή διατροφή όχι τόσο γιατι θα ξεχειλώσεις και δε θα τα χανεις, αλλά θα σε πρήξει και ο γιατρός για τα κιλά, και ίσως αυξήσεις τις πιθανότητες για διαβήτη και ειναι κρίμα. Τα κιλά αυτά δεν είναι λόγω εγκυμοσύνης όπως καταλαβαίνεις. Έφαγες λίγο παραπάνω και απλά δεν το κατάλαβες. Αν είσαι αδύνατη φυσικά εχεις περιθώριο και για κάποια κιλάκια παραπάνω, αλλά τώρα το πρώτο τρίμηνο ιδίως μπορείς να σταθεροποιηθεις ανετα. Συνήθως και το λίγο χαλασμένο στομάχι δε σε βοηθάει και για πολλές ατασθαλίες.
    • Γεια σου Νικονακι. Εγω προσωπικα βαριεμαι ασυστολα σημερα. Κοινώς κοιμάμαι όρθια. Εσύ πώς εισαι; Πότε έχεις επόμενο ραντεβού;
    • Καλημέρα Maria. Δεν ξέρω αν έχεις αποφασίσει ήδη αλλά θα ήταν μια πολύ καλή λύση αυτό το μπανακι που λες. Εγω είχα το ίδιο θέμα με σένα μιας και δεν έχω το πλυντηριο μου μέσα στο μπάνιο για να ακουμπήσω στρωματακι άλλα έχω και μικρή μπανιέρα που δεν χωράει μπανακι μέσα. Πήρα ένα από πρεναταλ της cam που είναι τροχήλατο ανασηκωνεται το στρωματακι και είναι μπανιέρα από κάτω. Το μόνο μείον είναι ότι είχε στενό σωλήνα να φεύγουν τα νερά και δεν αδειάζει γρήγορα. Α επίσης όταν επαναφέρεις το στρωματακι από πάνω πρόσεχε λίγο με τα κουμπάκια που έχει γιατί εμένα μου σκουριασαν γρήγορα κ κόψανε. Παρόλα αυτά το χρησιμοποιώ ακόμα που είναι 11 μηνών κάθε μέρα. Αφού θα μου κακοφανει σε λίγο που θα πρέπει να τον κάνω στη μπανιέρα και να σκύβω. 😕
  • Νέες συζητήσεις