Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

Εγώ πάντως μην με περάσετε για χτυπημένο αλλά το λέω του μιλάω του λέω θέλω ένα μωρό σε παρακαλώ Φερτω μου σύντομα !!!!!! Χαχχαχχαχαχα σαν προσευχή κάπως !!!!!! 

καλα του τα λες. κουφαθηκε λιγο το συμπαν αλλα νομιζω τωρα ξανακουει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

δεν εχω κ λαικ γαμωτο.

Ααααα εμεις εχουμε ξεμεινει απο το πρωι απο like!! Ειναι που σκοτωνομασταν στην δουλεια και τσαταραμε οοοολη μερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Μακαρι να εχεις δικιο.. και ναι αυτο που λες ισχυει... με βασανιζει πολυ αν θα τα καταφερω...  

@Kat-Cat ας δοκιμασουμε και την αγριαδα.. δε χανουμε κατι! Χαχα ολα θα τα δοκιμασουμε! 

Ααα καλε ξεχασα να σας ρωτησω.... στις εξετασεις θυροειδ που εκανα η προλακτινη βγηκε οριο πανω ρετιρε φαση... μας ενοχλει;;; 

ναι ρε συ.ειναι βασανιστικες αυτες οι αμφιβολιες.

ποσο ηταν η προλακτινη δλδ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Ααααα εμεις εχουμε ξεμεινει απο το πρωι απο like!! Ειναι που σκοτωνομασταν στην δουλεια και τσαταραμε οοοολη μερα! 

χαχα

εχω πολυ δουλεια κ δεν προλαβαινω να πιασω το κινητο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

ναι ρε συ.ειναι βασανιστικες αυτες οι αμφιβολιες.

ποσο ηταν η προλακτινη δλδ?

29,2 με οριο σε κυκλο 29,2!! 

Μου φανηκε και λιγο καπως το ακριβως ιδιο νουμερο να πω την αληθεια βεβαια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Ααααα εμεις εχουμε ξεμεινει απο το πρωι απο like!! Ειναι που σκοτωνομασταν στην δουλεια και τσαταραμε οοοολη μερα! 

Εγώ ρε γμτ,έτρεχα σήμερα και δεν πρόλαβα να μπω..Αλλα από αύριο θα είμαι παρούσα σε όλα!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Μακαρι να εχεις δικιο.. και ναι αυτο που λες ισχυει... με βασανιζει πολυ αν θα τα καταφερω...  

@Kat-Cat ας δοκιμασουμε και την αγριαδα.. δε χανουμε κατι! Χαχα ολα θα τα δοκιμασουμε! 

Ααα καλε ξεχασα να σας ρωτησω.... στις εξετασεις θυροειδ που εκανα η προλακτινη βγηκε οριο πανω ρετιρε φαση... μας ενοχλει;;; 

την εκανες πρωι πρωι? Θελει κανα διωρο μετα να ηρεμησει το σωμα. Οι περισσοτερες εχουν την πρωτη φορα υψηλη τιμη και μετα αν επαναλαβουν τους πεφτει. @anni7 λεγε τα εσυ γιατι εγω βαρεθηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

29,2 με οριο σε κυκλο 29,2!! 

Μου φανηκε και λιγο καπως το ακριβως ιδιο νουμερο να πω την αληθεια βεβαια! 

καλε μηπως εκαναν λαθος?

πολυ συμπτωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

την εκανες πρωι πρωι? Θελει κανα διωρο μετα να ηρεμησει το σωμα. Οι περισσοτερες εχουν την πρωτη φορα υψηλη τιμη και μετα αν επαναλαβουν τους πεφτει. @anni7 λεγε τα εσυ γιατι εγω βαρεθηκα.

7.30 το πρωι πηγα. 3η μερα περιοδου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

7.30 το πρωι πηγα. 3η μερα περιοδου! 

Α γιαυτο. Για ξαναπηγαινε να την κανεις κατα τις 11 και θα δεις διαφορα. Ετσι μου ειπαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

Α γιαυτο. Για ξαναπηγαινε να την κανεις κατα τις 11 και θα δεις διαφορα. Ετσι μου ειπαν!

επισης κανε σε αλλο εργαστηριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

καλε μηπως εκαναν λαθος?

πολυ συμπτωση.

Δε ξερω.. κ εμενα μου χτυπησε! Θα παρω τον ντοκτορα αυριο να μου πει αν θα παρω αγωγη κιολας και θα ρωτησω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Δε ξερω.. κ εμενα μου χτυπησε! Θα παρω τον ντοκτορα αυριο να μου πει αν θα παρω αγωγη κιολας και θα ρωτησω!!

ποτε θα ξεκινησεις εσυ? μονο εμβρυομεταφορα θα κανεις ή ολα απο αρχη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

Ούτε εγώ δε έχω μα τι καημός και αυτός να μην έχουμε like !!!!!!!!

ελα ντε.πολυ περιορισμος!εχουμε τον πονο μας εχουμε κ τα λαικ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Α γιαυτο. Για ξαναπηγαινε να την κανεις κατα τις 11 και θα δεις διαφορα. Ετσι μου ειπαν!

Μου πε ο ντοκ 2η η 3η μερα περιοδου ηθελε. Και επειδη 8 πιανω δουλεια γι αυτο πηγα νωρις! Και αφαγωτη. Θα του πω αν ειναι να κανω παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Μου πε ο ντοκ 2η η 3η μερα περιοδου ηθελε. Και επειδη 8 πιανω δουλεια γι αυτο πηγα νωρις! Και αφαγωτη. Θα του πω αν ειναι να κανω παλι

επισης αυξανει με το στρες πολυ και το αγχος, αλλα μου χε πει και μια κοπελα απο δω οτι ειχε κανει το πρωι και ηταν στα υψη και πηγε μετα απο ενα διωρο και επεσε. Φυσικα και το γεγονος οτι εχεις και το δεκαδικο ψηφιο ακριβως με το οριο, δειχνει οτι παιζει να γινε και καμια βλακεια στη μετρηση αλλα οκ. Μια ορμονη ειναι που και παλι οριακα ειναι. Νομιζω πανω απο 25 ανησυχει καπως, οποτε δεν ειναι κατι φοβερο. Στη χειροτερη την επαναλαμβανεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

ποτε θα ξεκινησεις εσυ? μονο εμβρυομεταφορα θα κανεις ή ολα απο αρχη?

Δε ξερω ποτε... ψαχνω και αλλον γιατρο εντωμεταξυ! 

Προς το παρον περιμενω να δω αν θα μου δωσει αγωγη για το χασιμοτο.. και πρεπει να επαναλαβω καποιες εξετασεις που θελει η λευκου σε κανα μηνα το πολυ! 

Παρακαλαω τον παλιο γιατρο να μου βρει το dvd απο την λαπαροσκοπηση-υστεροσκοπηση που μου ειχε κανει, που θελει να δει αυτος που με συμβουλευει! 

Κανω την αγωγη για την κολπιτιδα.. γι αυτο σας λεω.. εχω λιγο μελλον ακομα εγω! 

Οχι δεν εχω καταψυξη.. απο την αρχη! Εμαθα προσφατα οτι τη μια ωοθηκη μου την «εφαγαν» πολυ με την παλια παλια ενδομητριωση και ετσι δεν βγαζω πολλα και για καταψυξη αφου δεν ανταποκρινεται ιδιαιτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Δε ξερω ποτε... ψαχνω και αλλον γιατρο εντωμεταξυ! 

Προς το παρον περιμενω να δω αν θα μου δωσει αγωγη για το χασιμοτο.. και πρεπει να επαναλαβω καποιες εξετασεις που θελει η λευκου σε κανα μηνα το πολυ! 

Παρακαλαω τον παλιο γιατρο να μου βρει το dvd απο την λαπαροσκοπηση-υστεροσκοπηση που μου ειχε κανει, που θελει να δει αυτος που με συμβουλευει! 

Κανω την αγωγη για την κολπιτιδα.. γι αυτο σας λεω.. εχω λιγο μελλον ακομα εγω! 

Οχι δεν εχω καταψυξη.. απο την αρχη! Εμαθα προσφατα οτι τη μια ωοθηκη μου την «εφαγαν» πολυ με την παλια παλια ενδομητριωση και ετσι δεν βγαζω πολλα και για καταψυξη αφου δεν ανταποκρινεται ιδιαιτερα! 

θα το δουμε θετικα "οτι ειναι ενα νεο ξεκινημα σε ολα"!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

επισης αυξανει με το στρες πολυ και το αγχος, αλλα μου χε πει και μια κοπελα απο δω οτι ειχε κανει το πρωι και ηταν στα υψη και πηγε μετα απο ενα διωρο και επεσε. Φυσικα και το γεγονος οτι εχεις και το δεκαδικο ψηφιο ακριβως με το οριο, δειχνει οτι παιζει να γινε και καμια βλακεια στη μετρηση αλλα οκ. Μια ορμονη ειναι που και παλι οριακα ειναι. Νομιζω πανω απο 25 ανησυχει καπως, οποτε δεν ειναι κατι φοβερο. Στη χειροτερη την επαναλαμβανεις.

Αγχος και στρες;;; Τι ειναι αυτα καλε;; 

Τα εχει καμια να μου πει πως ειναι;; ??

ε μα και εμενα το δεκαδικο μου χτυπησε.. δηλαδη μπορει να βγηκε 29,4 και να παν αντε μωρε βαλε ,2 σιγα τη διαφορα, μην τρομαξει κιολας... 

@anni7 ευχαριστω πολυ!! Αυτα που διορθωνονται τα παλευουμε και δεν μας αγχωνουν τοσο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Δε ξερω ποτε... ψαχνω και αλλον γιατρο εντωμεταξυ! 

Προς το παρον περιμενω να δω αν θα μου δωσει αγωγη για το χασιμοτο.. και πρεπει να επαναλαβω καποιες εξετασεις που θελει η λευκου σε κανα μηνα το πολυ! 

Παρακαλαω τον παλιο γιατρο να μου βρει το dvd απο την λαπαροσκοπηση-υστεροσκοπηση που μου ειχε κανει, που θελει να δει αυτος που με συμβουλευει! 

Κανω την αγωγη για την κολπιτιδα.. γι αυτο σας λεω.. εχω λιγο μελλον ακομα εγω! 

Οχι δεν εχω καταψυξη.. απο την αρχη! Εμαθα προσφατα οτι τη μια ωοθηκη μου την «εφαγαν» πολυ με την παλια παλια ενδομητριωση και ετσι δεν βγαζω πολλα και για καταψυξη αφου δεν ανταποκρινεται ιδιαιτερα! 

καμια φορα ισως και καλυτερα απτην αρχη. Ειναι περισσοτερη ταλαιπωρια αλλα φανταζομαι τα φρεσκα θα ναι καλυτερα ποιοτικα ισως. Καλα δεν εχεις και πολυ μελλον γοα το χασιμοτο μην το συζητας καν γιατι με τις τιμες σου ξεκινας κανονικα χωρις θεμα ασχετα αν θα σου δωσει ή οχι καποιο χαπι. Η κολπιτιδα για ποσο καιρο ειναι η αγωγη μωρε? Λιγο κρατανε αυτες. Αναφορικα με το γιατρο παρε γνωμες απο κοριτσια εδω. Εμενα παιδια ηρθε στο γραφειο πελατης ενας εξωσωματικος που εμαθα εκ των υστερων οτι θεωρειται ΤΟΠ. Εκανα μια κουβεντα μαζι του γενικα (δεν του ειπα τιποτα για μενα γιατι ειναι πελατης), ωστοσο μου εβγαλε τοσο θετικη αυρα που πραγματικα αν και δεν εχω προσωπικη εμπειρια θα τον προτεινα σε καποια μονο λογω της ευγενειας του και αυτων που ακουσα απο κοσμο που τον ξερει. Αλλα βεβαια κοπελες που εχουν κανει εξωσωματικη εχουν να σου πουν απο ιδια πειρα και να σου προτεινουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Αγχος και στρες;;; Τι ειναι αυτα καλε;; 

Τα εχει καμια να μου πει πως ειναι;; ??

ε μα και εμενα το δεκαδικο μου χτυπησε.. δηλαδη μπορει να βγηκε 29,4 και να παν αντε μωρε βαλε ,2 σιγα τη διαφορα, μην τρομαξει κιολας... 

@anni7 ευχαριστω πολυ!! Αυτα που διορθωνονται τα παλευουμε και δεν μας αγχωνουν τοσο ?

καλα οταν κανω την προλακτινη θα σπασουν τα κοντερ. αχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...