Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

αρα τον εχεις ριξει τον αγωνα σου ναι συμφωνω ειναι το σκαρι και επισης η μεσοθεραπεια οντως βοηθαει!!!!!!!! μακαρι μακαρι !!!!!!!! την ειδες την αλλη στην αγγλια γεννησε και βγηκε σαν μοντελο για την δουκισσα λεω !!!!!!! οχι την δικια μας την αλλη!!!!!

καλα αυτες και στην εγκυμοσυνη εχουν επιτελειο προκειμενου να μην παρουν κιλα και μετα το ιδιο. Εχουν και μεγαλο αγχος με το σωμα γενικοτερα και την εικονα τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

αρα τον εχεις ριξει τον αγωνα σου ναι συμφωνω ειναι το σκαρι και επισης η μεσοθεραπεια οντως βοηθαει!!!!!!!! μακαρι μακαρι !!!!!!!! την ειδες την αλλη στην αγγλια γεννησε και βγηκε σαν μοντελο για την δουκισσα λεω !!!!!!! οχι την δικια μας την αλλη!!!!!

Μην τα πιστεύεις αυτα. Οι περισσότερες κανουν πλαστικές πριν καν βγουν απ'το νοσοκομείο μετά την γέννα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

ειναι και το σουλουπι παντως. Εγω εχω αδυνατο σκαρι, ετσι λιγο καπως μινιον, γιατι δε με λες και γκουχ γκουχ ψηλη, αλλα η ατιμη εκει. Βεβαια ομολογω οτι τρωω αλατι. Αλλα δε νομιζω οτι και να το κοψω θα τρελη διαφορα. Επισης στη φαση που ειμαι τωρα δεν κοβω τιποτα. Μια παρηγορια εχω :P

δε εχει να κανει με τα κιλα εδω υπαρχουν μπαλαρινες αθλητριες που εχουν!!!!! μια χαρα ειμαστε ολες η καθεμια με τα χαρισματα της !!!! 

αυτο που λες για την @Μπλε ισχυει θα ειναι η μονη εγκυος που εγινε στιλακι στην εγκυμοσυνη !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Μην τα πιστεύεις αυτα. Οι περισσότερες κανουν πλαστικές πριν καν βγουν απ'το νοσοκομείο μετά την γέννα. 

@Kat-Cat@Μπλε ναι ρε κοριτσια δικιο εχετε και επιτελεια και πλαστικες και μετα βγαινουν λες και ειναι μοντελα ελεος δλδ εμεις μονο πριζομαστε!!!! εγω περιοδο περιμενω η δε παω τουαλετα και τσουπ πεταει η κοιλιτσα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Εμενα ξερετε τι με πειραζει στις μεγαλες κοιλιες? Αν εχετε το θεο σας με αυτο που θα σας πω. Οι αφαλοι. Εχω αφαλοφοβια. Δεν μπορω να βλεπω αφαλους να προεξεχουν. Καπως με ανατριχιαζει ολο αυτο και το μονο που σκεφτομαι ειναι τον αφαλο μου :P

 

Κ εγω ανατριχιαζω.. μηπως ειμαστε περιεργες εμεις ??;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπλε είπε:

Δεν το ξερω προσωπικα το θεμα αγαπη αλλα νομιζω οτι αναφερονται σε μεγαλυτερους βαθμους. Επισης καπου ειχα διαβασει προσφατα οτι μια χαρα γεννας και ετσι πλεον ΑΛΛΑ δεν το ξερω ετσι; Απλα οτι εχω διαβασει απο δω και απο κει σου λεω. Εγω θα ρωτουσα τον γυναικολογο.

@anni7 γιατι εχω κομπλεξ!!! Ω ναι. Εντελως ομως. Δεν θελω να φαινεται πολυ οτι ειμαι εγκυος γιατι με ενοχλει αφανταστα να με κοιτανε και πολυ περισσοτερο να μου αγγιζουν την κοιλια. Μεχρι τωρα με μια φαρδια μπλουζα απο πανω το καμουφλαρω πολυ καλα αλλα αν φορεσω κατι κολλητο τελος. Πεθαινω απο αμηχανια. Μεχρι και να ρουφηχτω προσπαθω χαχαχαχα χωρις αποτελεσμα φυσικα. :P Ο μονος λογος που δεν κανει μπαμ η κοιλια ειναι οτι εχει μεγαλωσει διαστημικα το στηθος και δεν κανει κοντρα περιεργα. ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ που εχουμε και εμεις, καταλαβες;;;
Αφηστε που δεν ξερω καν αν θα μου επιτρεψουν να κανω μπανιο στην θαλασσα γιατι ξερω οτι πολλοι το απαγορευουν στην εγκυμοσυνη ειτε για τα μικροβια ειτε για τις συσπασεις απ το κρυο νερο (αυτο νομιζω αργοτερα)
Για αυτο σας λεω κοριτσια χαρειτε το τωρα πριν σας σκασει η κοιλουμπα ουρανοκατεβατη! χαχαχα
Θα βαλετε τα ωραια σας τα μαγιουδακια, θα παρετε τον αντρουλη, καααποιες και το μωρακι τους ❤️ και θα πατε εκει στις παραλιες, χαλαρες χωρις φοβους αχχχχ

Εκανα λαθος ταγκ στην αρχη....λολ

ακριβως σαν κ εσενα κ εγω.ολο φαρδια φορουσα και δεν ηθελα ουτε να φαινομαι ουτε να με πιανουν. δεν εχω χειροτερο. μερικοι ειναι αδιακριτοι.πανε κ πιανουν χωρις να σε ξερουν καλα καλα.

για το μπανιο παντως,εμενα κ ο παλιος γιατρος κ ο νεος ελεγαν το ιδιο.τελεια σαν γυμναστικη αλλα ρισκο μην κολλησεις τπτ.ειναι το συστημα ανοιχτο απο κατω κ υπαρχει ενσ θεματακι. 

πιστευω ειναι τετοια τυχη κ ευλογια το μωρο που και να χασεις τα μπανια ενα καλοκαιρι δεν εγινε κατι.

επισης κ εγω εχω θεμα με τον αφαλο.κ σε φαση μη εγκυμοσυνης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Να σας πω κατι βρε κοριτσάκια αν είναι να εχεις τα παιδακια σου ποιος νοιάζεται για ραγάδες κυτταρίτιδες κλπ... 

ναι οχι δε νοιαζεσαι εχεις δικιο τωρα μαλλον τα σκεφτομαι που δε ειμαι αμα μεινεις μετα σκεφτεσαι μονο το μωρακι σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

ακριβως σαν κ εσενα κ εγω.ολο φαρδια φορουσα και δεν ηθελα ουτε να φαινομαι ουτε να με πιανουν. δεν εχω χειροτερο. μερικοι ειναι αδιακριτοι.πανε κ πιανουν χωρις να σε ξερουν καλα καλα.

για το μπανιο παντως,εμενα κ ο παλιος γιατρος κ ο νεος ελεγαν το ιδιο.τελεια σαν γυμναστικη αλλα ρισκο μην κολλησεις τπτ.ειναι το συστημα ανοιχτο απο κατω κ υπαρχει ενσ θεματακι. 

πιστευω ειναι τετοια τυχη κ ευλογια το μωρο που και να χασεις τα μπανια ενα καλοκαιρι δεν εγινε κατι.

επισης κ εγω εχω θεμα με τον αφαλο.κ σε φαση μη εγκυμοσυνης.

αρα δλδ κοπελες που εχω δει στην παραλια πανε υπευθυνη τους??? γιατι ελεγα εγω ααααα ωραια ασκηση αυτην στην εγκυμοσυνη και ελεγα θα κανω και εγω μπανακια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχχαχα, σορρυ που γελαω αλλα τι ακουμε και μεις. Εμενα κανει διατροφη ο αντρας μου και τον παρακαλω καθε βραδυ να παρουμε ενα σουβλακακι. ωρε που φτασαμε. Προσωπικα αν και ειμαι αρκετα αδυνατη εχω κυτταριτιδα πολυ και καθε φορα οταν βαζω μαγιω ειναι το μεγαλο μου θεμα αυτο. Βεβαια εχω καπως συνηθισει, γιατι την εχω απο την εφηβεια, δεν την απεκτησα τωρα, αλλα μου τη δινει παρα πολυ που τη βλεπω. Παλια εκανα μεσοθεραπεια με μεγαλα αποτελεσματα, αλλα τωρα τσιγγουνευομαι και δεν παω καθολου και βεβαια εχει επανελθει ολη.

@Μπλε αληθεια λες? Χαχαχαχ η καθε μια με τον πονο της. Οχι, οχι εγω αν ειχα κοιλια ετσι χωρις να ειμαι εγκυος τοτε εχω το προβλημα, αν υπαρχει αιτιολογια δε με νοιαζει. Για σκεψου να ΜΗΝ εισαι εγκυος και να ρθει να σε χαιδεψει καποιος να σου πει "ποσο  ειστε?" Σαν τη μια μου κολλητη που ειναι λιγο πρησμενη στην κοιλιτσα και σηκωθηκαν στο τραινο.

Καλα κανεις και γελας!!! Και εγω γελασα.. κατα καιρους μου λεει και αλλα... ενα ακομα τελευταιο οτι εχω κανει μαγουλα σαν του πολντο απο τον ποπαυ... 

Σε κιλα το θεμα ειναι δεν εχω παρει πολυ μαξ ενα 4αρι! Εχω πρηστει ομως σαν φουσκιτσα... 

επισης σαν αυτο της φιλης σου το επαθα κ εγω... κουριερ στη δουλεια ειχε να με δει καποιο καιρο με βλεπει και μου λεει: αντε βρε δε το ηξερα... με το καλο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

αρα δλδ κοπελες που εχω δει στην παραλια πανε υπευθυνη τους??? γιατι ελεγα εγω ααααα ωραια ασκηση αυτην στην εγκυμοσυνη και ελεγα θα κανω και εγω μπανακια!!!!!!!!

βασικα ειναι εξαιρετικη γυμναστικη.απλα οπως συμβαινει παντα στη θαλασσα και κυριως εξω μπορει να κολλησεις τπτ.δεν ξερω ισως πεφτω σε αυστηρους γιατρους.παντως κ οι 2 το ιδιο μου ειχαν πει.

ας πουν κ τα κοριτσια τι λενε οι δικοι τους.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Κ εγω ανατριχιαζω.. μηπως ειμαστε περιεργες εμεις ??;; 

μαλλον. Γενικα με αφαλους που πετανε εχω ενα θεματακι ανατριχιλιας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Καλα κανεις και γελας!!! Και εγω γελασα.. κατα καιρους μου λεει και αλλα... ενα ακομα τελευταιο οτι εχω κανει μαγουλα σαν του πολντο απο τον ποπαυ... 

Σε κιλα το θεμα ειναι δεν εχω παρει πολυ μαξ ενα 4αρι! Εχω πρηστει ομως σαν φουσκιτσα... 

επισης σαν αυτο της φιλης σου το επαθα κ εγω... κουριερ στη δουλεια ειχε να με δει καποιο καιρο με βλεπει και μου λεει: αντε βρε δε το ηξερα... με το καλο!! 

καλυτερα να μασας πες του και αυτου. Εγω φοβαμαι πολυ να πω σε κοπελα με το καλο. 9 μηνων να τη δω μπορει και να μην πω τιποτα, αν δε μου το πει  η ιδια.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dim83 είπε:

βασικα ειναι εξαιρετικη γυμναστικη.απλα οπως συμβαινει παντα στη θαλασσα και κυριως εξω μπορει να κολλησεις τπτ.δεν ξερω ισως πεφτω σε αυστηρους γιατρους.παντως κ οι 2 το ιδιο μου ειχαν πει.

ας πουν κ τα κοριτσια τι λενε οι δικοι τους.

 

να σου πω εγω δε τον εχω ρωτησει εννοοιτε γιατι δε μου εχει συμβει ακομα αλλα εχεις δικιο σαυο με το να κολλησεις κατι εδω ακομα και να μην εισαι σου λενε να προσεχεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

καλυτερα να μασας πες του και αυτου. Εγω φοβαμαι πολυ να πω σε κοπελα με το καλο. 9 μηνων να τη δω μπορει και να μην πω τιποτα, αν δε μου το πει  η ιδια.!

και εγω ιδια δε σχολιαζω αν η ιδια δε μου το αναφερει γιατι δε ξερεις ποτε μπορει να μην ειναι αλλα μπορει και να ειναι και να μην θελει η κοπελα να πει η να σχολιασει κατι για το θεμα αν αυτη το αναφερει  οκ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια κ από μένα! Από που να αρχισω;

@anni7 αυτό με τη μυωπία ισχύει για μεγάλους βαθμούς. Κ εκεί πάλι κάνεις βυθοσκοπηση κ αν βγει οκ πας φυσιολογικά. Όλα τα άλλα είναι παραμύθια για αναίτιες καισαρικές. 

@Kat-Cat @anni7 και δ θυμάμαι ποιες άλλες σχολίασαν για τ αφαλό εμένα ήταν μια χαρά απλα τεντωσε λίγο όπως λέει κ η μπλε.

@Μπλε όσον αφορά ρη θάλασσα αυτό τ καιρό Ίσως όντως να προκαλεί συσπάσεις. Ιούλιο Αύγουστο κ Σεπτέμβριο όμως αν δ υπάρχει θέμα στην εγκυμοσύνη για μένα επιβάλλεται. Γέννησα 9 Αυγούστου κ μέχρι και 37η βδομάδα μπήκα στη θάλασσα. Δ υπήρχε καλύτερο. Άμεση ανακούφιση σε μέση, ίσχυα κτλ. Ενώ πριν πονούσα από ρ πρωτο μπάνιο εξαφανίστηκαν όλα. Εννοείται ψαχνεις καθαρές παραλίες, έχεις 2 3 μαγιο μαζί κ μόλις βγαίνεις κάνεις ντουζ κ αλλάζεις. Επίσης μπορείς να έχεις 2 πετσέτες μια στρωμένη για να κάθεσαι κ μια δεύτερη για να σκουπίζεσαι. Επίσης πιο πιθανό είναι να κολλήσεις κάτι από τουαλέτα παρά από ρη θάλασσα.

Όσο για την κυταριτιδα και κυριβς οι ραγάδες πιστεύω πως είναι κ στο δέρμα. Όπως βλέπουμε κορίτσια αδύνατα με κυταριτιδα έτσι έχω δει κ κοπέλες με κιλά με άψογα πόδια, γοφούς κτλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις βγηκα απ'την γυναικολόγο και οντως για τα μπανια μου ειπε απλα μακρια απο βρώμικες παραλίες , να αλλαζω και να μην μπαίνω τώρα που ειναι κρύα ακόμα η θάλασσα. Δλδ ουσιαστικά οτι κάνω έτσι κ αλλιώς διοτι ειχα ανέκαθεν τεράστια ευαισθησία με ουρολοιμώξεις.... 

Το μικρο παλι σταυρωμένα ποδαρακια. Δεν θελει να μας δείξει!!! Ο τράχηλος ιδιος οποτε κομπλέ. Αυτά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κ από μένα! Από που να αρχισω;

@anni7 αυτό με τη μυωπία ισχύει για μεγάλους βαθμούς. Κ εκεί πάλι κάνεις βυθοσκοπηση κ αν βγει οκ πας φυσιολογικά. Όλα τα άλλα είναι παραμύθια για αναίτιες καισαρικές. 

@Kat-Cat @anni7 και δ θυμάμαι ποιες άλλες σχολίασαν για τ αφαλό εμένα ήταν μια χαρά απλα τεντωσε λίγο όπως λέει κ η μπλε.

@Μπλε όσον αφορά ρη θάλασσα αυτό τ καιρό Ίσως όντως να προκαλεί συσπάσεις. Ιούλιο Αύγουστο κ Σεπτέμβριο όμως αν δ υπάρχει θέμα στην εγκυμοσύνη για μένα επιβάλλεται. Γέννησα 9 Αυγούστου κ μέχρι και 37η βδομάδα μπήκα στη θάλασσα. Δ υπήρχε καλύτερο. Άμεση ανακούφιση σε μέση, ίσχυα κτλ. Ενώ πριν πονούσα από ρ πρωτο μπάνιο εξαφανίστηκαν όλα. Εννοείται ψαχνεις καθαρές παραλίες, έχεις 2 3 μαγιο μαζί κ μόλις βγαίνεις κάνεις ντουζ κ αλλάζεις. Επίσης μπορείς να έχεις 2 πετσέτες μια στρωμένη για να κάθεσαι κ μια δεύτερη για να σκουπίζεσαι. Επίσης πιο πιθανό είναι να κολλήσεις κάτι από τουαλέτα παρά από ρη θάλασσα.

Όσο για την κυταριτιδα και κυριβς οι ραγάδες πιστεύω πως είναι κ στο δέρμα. Όπως βλέπουμε κορίτσια αδύνατα με κυταριτιδα έτσι έχω δει κ κοπέλες με κιλά με άψογα πόδια, γοφούς κτλ.

ναι ωραια αντε μακαρι γιατι ενταξει μην φαω χηρουργειο εξαιτιας της στραβωμαρας χαχαχαχαχα  καταλαβες εμεινα εγκυος και εφτασα στην γεννα!!!!! τι ωραιο αυτο με την θαλασσα καλα εκανες ειδες η θαλασσιτσα σε ολα κανει καλο!!!!!! ευτηχως εχω χωριο με καθαρη θαλασσα θα παω εκει να κατσω να κανω μπανια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κορίτσια μόλις βγηκα απ'την γυναικολόγο και οντως για τα μπανια μου ειπε απλα μακρια απο βρώμικες παραλίες , να αλλαζω και να μην μπαίνω τώρα που ειναι κρύα ακόμα η θάλασσα. Δλδ ουσιαστικά οτι κάνω έτσι κ αλλιώς διοτι ειχα ανέκαθεν τεράστια ευαισθησία με ουρολοιμώξεις.... 

Το μικρο παλι σταυρωμένα ποδαρακια. Δεν θελει να μας δείξει!!! Ο τράχηλος ιδιος οποτε κομπλέ. Αυτά. 

ελα μπραβο που ειναι ολα καλα τελεια και με τα μπανακια!!!!!!! βρε το ατιμουλικο θελει να σου κανει εκπληξη!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κορίτσια μόλις βγηκα απ'την γυναικολόγο και οντως για τα μπανια μου ειπε απλα μακρια απο βρώμικες παραλίες , να αλλαζω και να μην μπαίνω τώρα που ειναι κρύα ακόμα η θάλασσα. Δλδ ουσιαστικά οτι κάνω έτσι κ αλλιώς διοτι ειχα ανέκαθεν τεράστια ευαισθησία με ουρολοιμώξεις.... 

Το μικρο παλι σταυρωμένα ποδαρακια. Δεν θελει να μας δείξει!!! Ο τράχηλος ιδιος οποτε κομπλέ. Αυτά. 

Ωραια bravo κοριτσι μου με το καλο !!!! Ειναι δυσκολο το μωρακι θελει να σας κανει εκπλξη!!!!! Γερο να ειναι πες και οτι θελει ας ειναι!!! Αντε θα κανεις και τα μπανακια σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε αχ τι ωραια που το ειδες 2 φορες! Και ας κανει το δυσκολο!! χιχιχιχι. Τι ωραια φαση αυτη μωρε να βλεπεις την εξελιξη μιας εγκυμοσυνης που ξεκιναει απο ενα θετικο τεστ, γινεται σπορακι, μετα καρδουλα, μετα μωρακι. Αχχχχχ ετσι θα πρεπε να ειναι παντα..

@Diwni ειναι πολυ θεμα δερματος/σωματος πιστευω και εγω. ακριβως γιατι οπως λες εχω δει τσαμπι κοπελες χωρις ιχνος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια βγαλαμε μια φωτογραφία με τον αντρουλη το μωρο σε απίστευτη θεση. Οταν μου έκανε τον διακολπικο για να δει τον τράχηλο ξαφνικα το γυρνάει στο μωρο κ ηταν η φατσουλα του απο πολυ πολυ κοντά. Την βλεπω και γελαω μονη μου. Σαν τον κασπερ ειναι. Ηθελα να σας την ανεβασω αλλα επειδή βλεπω οτι δεν ανεβαζει καμια κοπελα απο υπέρηχους λεω θα υπαρχει λόγος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Παιδια βγαλαμε μια φωτογραφία με τον αντρουλη το μωρο σε απίστευτη θεση. Οταν μου έκανε τον διακολπικο για να δει τον τράχηλο ξαφνικα το γυρνάει στο μωρο κ ηταν η φατσουλα του απο πολυ πολυ κοντά. Την βλεπω και γελαω μονη μου. Σαν τον κασπερ ειναι. Ηθελα να σας την ανεβασω αλλα επειδή βλεπω οτι δεν ανεβαζει καμια κοπελα απο υπέρηχους λεω θα υπαρχει λόγος!!

απο τη β επιπεδου κ μετα που εχει μεγαλωσει κιαλλο αν σου βαζει το 3d βλεπεις κανονικο φατσακι. ειναι υπεροχα.

απολαυσε την εγκυμοσυνη σου οσο μπορεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

απο τη β επιπεδου κ μετα που εχει μεγαλωσει κιαλλο αν σου βαζει το 3d βλεπεις κανονικο φατσακι. ειναι υπεροχα.

απολαυσε την εγκυμοσυνη σου οσο μπορεις.

Μόλις ξύπνησα κ πηγα και πήρα μουσακά γιατι τον εβλεπα στον υπνο μου. Νομιζω δεν μπορω να το απολαύσω περισσότερο χαχαχαχα. 

Δεν με καίει να σου πω γιατι οτι 3d εχω δει φαίνονται σαν ασχημα τερατακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Μόλις ξύπνησα κ πηγα και πήρα μουσακά γιατι τον εβλεπα στον υπνο μου. Νομιζω δεν μπορω να το απολαύσω περισσότερο χαχαχαχα. 

Δεν με καίει να σου πω γιατι οτι 3d εχω δει φαίνονται σαν ασχημα τερατακια.

χαχα

καλα εκανες!

οχι καλε....τερατακια.....

η εικονα ειναι αλοιωμενη μεχρι να σταθεροποιηθει.μετα φαινεται σαν κανονικη φωτο.ειναι τελειο σου λεω.αν σου αρεσει ο απλος υπερηχος με αυτο θα ξετρελαθεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...