Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

@anni7 μια από τα ίδια..... επαφή με πελάτες και έτσι θα συνεχίσω και στη νέα δουλειά.....δε μπορώ να ξεφύγω ??.Θα το ψάξω......που θα πάει κάποιο κραγιόν θα με αντέξει!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 χροοονια στο κουρμπέτι??. Ίσως γι αυτό χάνω πολλές φορές την υπομονή μου....με τόσα φρούτα που αντιμετωπίζω καθημερινά χαχαχαχαχα!Άντε να δούμε το.....νέο πελατολόγιο τώρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η zoi.ko είπε:

@anni7 δεν ξέρω ρε γαμωτο......αν είναι ματ (που αυτά μου αρέσουν) νιώθω να μου ξεραινουν τα χείλια,αν είναι λαμπερό νιώθω ότι φεύγει πολύ γρήγορα.....θα πρέπει να το ψάξω κάποια στιγμή.Έχω καιρό να δω τι νέα παίζουν στην αγορά γιατί πιστεύω ότι δε θα βρώ αυτό που θέλω. 

πολυ ωραίο το νυχι! Με γειες! ΚΡαγιον εγω μονο ματ, αν και δυστυχως ξεραινουν πολυ. Τα γυαλιστερα δε μου πανε καθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@anni7 μια από τα ίδια..... επαφή με πελάτες και έτσι θα συνεχίσω και στη νέα δουλειά.....δε μπορώ να ξεφύγω ??.Θα το ψάξω......που θα πάει κάποιο κραγιόν θα με αντέξει!?

Θα σου πω που να πας να παρεις παμφτηνο κραγιον και διαρκειας ;) (και ματ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena88 είπε:

Κορίτσια κι εγω το καλοκαίρι από άδεια τίποτα δεν περνώ..Με το ζόρι 5 μέρες και αν..Οποτε θα παρηγορηθουμε όλες μαζι!!

Εγώ η αλήθεια είναι την βλέπω τη θάλασσα κάθε μέρα,γιατί η δουλειά μου είναι παραλιακα..Αλλα μόνο από έξω τη βλέπω..Απο μέσα αραιά και που!!??

@zoi.ko τέλειο το νύχι!!Κι εγω τώρα πάω..Αν και θα με μαλώσει η κοπέλα που μου τα φτιάχνει μόλις τα δει..Τα τρωω και ειναι σε κακα χαλια!!!??Ελπιζω να καταφερει να τα φέρει στα ίσα τους!!!

νυχοβδομαδα.....Εγω την πεμπτη, ειπα να κανω μια ανανεωση μπας και φτιαξει η διαθεση. Αυριο μαλλι μεθαυριο νυχι, να παω να κανω και full face botox να τελειωνω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

νυχοβδομαδα.....Εγω την πεμπτη, ειπα να κανω μια ανανεωση μπας και φτιαξει η διαθεση. Αυριο μαλλι μεθαυριο νυχι, να παω να κανω και full face botox να τελειωνω :P

Ναι ναι εγώ αύριο έχω μαλλί! Πες κι εσύ μήπως και καταφέρω να φοράω κραγιόν.....όχι ότι με απασχολεί ιδιαίτερα αλλά μου αρέσει όταν βλέπω στις άλλες κάτι ωραία κόκκινα, κερασι και nude ακόμη.....θέλω κι εγώ!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Ναι ναι εγώ αύριο έχω μαλλί! Πες κι εσύ μήπως και καταφέρω να φοράω κραγιόν.....όχι ότι με απασχολεί ιδιαίτερα αλλά μου αρέσει όταν βλέπω στις άλλες κάτι ωραία κόκκινα, κερασι και nude ακόμη.....θέλω κι εγώ!??

ελαβες ηδη πλΕροφορια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα λοιπον βγηκα με μια απο τις φιλες μου για ενα σφηνακοκαφε το μεσημερι απο το γραφειο, και εκει που ημουν πολυ πεσμενη, με ανεβασε τοσο πολυ. Μα τοσο πολυ. Σας εχω πρηξει με τις φιλες μου και το ποσο τις αγαπω, αλλα πραγματικα ρε παιδι μου, εχουν τον τροπο τους δεν ξερω.....Ημουν με πολυ κακη διαθεση εχω και σκαμπανεβασματα βεβαιως αρκετα γενικως, και αμεσως με εκανε να χαμογελασω και να νιωσω ετσι ελπιδοφορα. Οι ανθρωποι μπορουν να σε απογοητευσουν απο μια,και μπορει να ειναι και η πλειοψηφια πολλες φορες, που αλλα νομιζεις και αλλα ειναι, αλλα πραγματικα οταν βρισκεις 5 ανθρωπους που κουμπωνετε και που σε αγαπανε πραγματικα, ειναι τρομερη η τυχη σου οσο γκαντεμη και αν θεωρεις τον εαυτο σου. Επισης πιστευω οτι φιλιες κανεις σε οοοοοοολη τη διαρκεια της ζωης σου και χαιρομαι που κατα καιρους ειμαι σε θεση να "εμπλουτισω" αυτο το σεντουκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Σημερα λοιπον βγηκα με μια απο τις φιλες μου για ενα σφηνακοκαφε το μεσημερι απο το γραφειο, και εκει που ημουν πολυ πεσμενη, με ανεβασε τοσο πολυ. Μα τοσο πολυ. Σας εχω πρηξει με τις φιλες μου και το ποσο τις αγαπω, αλλα πραγματικα ρε παιδι μου, εχουν τον τροπο τους δεν ξερω.....Ημουν με πολυ κακη διαθεση εχω και σκαμπανεβασματα βεβαιως αρκετα γενικως, και αμεσως με εκανε να χαμογελασω και να νιωσω ετσι ελπιδοφορα. Οι ανθρωποι μπορουν να σε απογοητευσουν απο μια,και μπορει να ειναι και η πλειοψηφια πολλες φορες, που αλλα νομιζεις και αλλα ειναι, αλλα πραγματικα οταν βρισκεις 5 ανθρωπους που κουμπωνετε και που σε αγαπανε πραγματικα, ειναι τρομερη η τυχη σου οσο γκαντεμη και αν θεωρεις τον εαυτο σου. Επισης πιστευω οτι φιλιες κανεις σε οοοοοοολη τη διαρκεια της ζωης σου και χαιρομαι που κατα καιρους ειμαι σε θεση να "εμπλουτισω" αυτο το σεντουκι.

Είναι ακριβώς όπως τα λες, @Kat-Cat..

Είσαι πολύ τυχερή που έχεις πραγματικές φίλες δίπλα σου..Πλεον το φαινόμενο αυτό δεν είναι σύνηθες.. Οι περισσότερες φιλιες είναι "λυκοφιλιες" που μετά από κάποιο καιρό μπορεί να σε απογοήτευσουν..Οποτε όταν βρίσκεις ανθρώπους που είναι ανιδιοτέλεις τους κρατάς κοντά σου..Συμφωνω απόλυτα πως φίλες μπορείς να κάνεις σε όλες τις φάσεις της ζωής σου..Αλλα οι πραγματικές φίλες για μένα τουλάχιστον μετριούνται στο ένα χέρι..Ειναι όμως υπεραρκετες!!

Χαίρομαι πραγματικά που βλέπω ότι οι άνθρωποι που έχεις δίπλα σου σε κάνουν να νιώθεις όμορφα και αισιόδοξα..Συνεχισε ετσι..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα!!!!Σήμερα το πρόγραμμα έχει μαλλί,βόλτα στα μαγαζιά και δουλειές στο σπίτι γιατί από αύριο....τα πράγματα αλλάζουν! Υπομονή και δύναμη σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

@anni7 χροοονια στο κουρμπέτι??. Ίσως γι αυτό χάνω πολλές φορές την υπομονή μου....με τόσα φρούτα που αντιμετωπίζω καθημερινά χαχαχαχαχα!Άντε να δούμε το.....νέο πελατολόγιο τώρα! 

εγω να δεις εχω αρχισει και αναρωτιεμαι μηπως εγω εχω προβλημα τελικα και οι αλλοι ειναι λογικοι !!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!! εχθες πηγα να φτιαξω κατι που αγορασα και μου εσπασε και χαλαστικα τοσο πολυ δε ξερετε ποσο σαν μικρο κοριτσακι που του εσπασε το παιχνιδι ακομα προσπαθω να το ξεπερασω!!! χαχα ακουγεται τελειος χαζο το ξερω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Rena88 είπε:

Είναι ακριβώς όπως τα λες, @Kat-Cat..

Είσαι πολύ τυχερή που έχεις πραγματικές φίλες δίπλα σου..Πλεον το φαινόμενο αυτό δεν είναι σύνηθες.. Οι περισσότερες φιλιες είναι "λυκοφιλιες" που μετά από κάποιο καιρό μπορεί να σε απογοήτευσουν..Οποτε όταν βρίσκεις ανθρώπους που είναι ανιδιοτέλεις τους κρατάς κοντά σου..Συμφωνω απόλυτα πως φίλες μπορείς να κάνεις σε όλες τις φάσεις της ζωής σου..Αλλα οι πραγματικές φίλες για μένα τουλάχιστον μετριούνται στο ένα χέρι..Ειναι όμως υπεραρκετες!!

Χαίρομαι πραγματικά που βλέπω ότι οι άνθρωποι που έχεις δίπλα σου σε κάνουν να νιώθεις όμορφα και αισιόδοξα..Συνεχισε ετσι..???

Αχ ετσι ακριβως ειναι οπως τα λες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

καλημερα κοριτσια!!! εχθες πηγα να φτιαξω κατι που αγορασα και μου εσπασε και χαλαστικα τοσο πολυ δε ξερετε ποσο σαν μικρο κοριτσακι που του εσπασε το παιχνιδι ακομα προσπαθω να το ξεπερασω!!! χαχα ακουγεται τελειος χαζο το ξερω!!!

α καλα κλασικα πραγματα, και εγω ξενερωνω πολυ οταν μου χαλαει κατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα @Scooby! και @zoi.ko . Nα πας να φχαριστηθεις τα ψωνια. Σκεφτομουν οτι τα εχω τοσο αναγκη τωρα, απλα κρατιεμαι γιατι με αυτα και με αυτα μας εφυγαν πολλα λεφτα (και στο ταξιδι αλλα και με την περιπετεια μας) και ερχεται και πασχα και δοξα τω θεω απο βαφτιστηρια και ανηψια καλα παμε.....Αλλα νομιζω θα ξεχυθω και εγω να κανω εστω ενα window therapy και βλεπουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω το πολύ να τρέξω όπως λες στα μαγαζιά κ να μην αφήσω τίποτα!χαχαχ! Όντως κ εμένα αν μ χαλάσει κάτι μπορεί κ να κλάψω είμαστε πολλές μην ανχονεσαι χάχα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια αληθεια αισθανομαι ακομα νευρα δλδ δε υπαρχει!!!!!! ναι μωρε και δε ειναι οτι ητανε ακριβο αλλα ητανε ωραιο!! 

αχ κοριτσια λογο δουλειας και ωραριων δε θυμαμαι ποτε εχω να παω στα μαγαζια αληθεια σας στο λεω εχω ξεχασει !! πολυ το ηθελα και εγω να εχω μια μερα βασικα ενα σαββατο που δε εχω ποτε να κανω βολτα στα  μαγαζια και μετα καφε η φαγητο!! αφηστε με εχει πιασει μια γκρινια οτι δε εχω καθολου ελευθερο χρονο οτι δε κανω τπτ σε θεμα βολτας εκδρομης κτλ και αφου εχθες ελεγα στον ανδρα μου αφου μου εσπασε το μαραφετι μου του λεω θελω και παιδι εδω δε εχουμε ζωη το παιδι μας μαρανε !! και αυτος με ακουγε δε ελεγε τπτ ο κακομοιρης !! οχι οτι δε τα πιστευω τα πιστευω !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ άσε μην ανοίξουμε το θέμα δουλειάς έχω κουραστεί όπως έχω πει κ εγώ δούλευβ Σάββατα κ δεν υπάρχει χειρότερο...! Πραγματικά νιώθω εξάντληση κάθε μέρα κοιμάμαι σαν κοτόπουλο πέφτω! Εκδρομή? Χάχα ούτε καν όμως εδώ για ένα καφέ δεν προλαβενω! Παντρεύομαι κ δεν προλαβενω καλά καλά ούτε τις ετοιμασίες.! Με την ψυχή στο στομα! Μια Κυριακή π μένει δεν ξέρω τι να πρωτοκανω! Πραγματικά θα ήθελα να δουλεύω ένα 4ωρο τ πρωί είναι ιδανικό νομίζω κ για τις προσπαθείες μας αλλά κ αργότερα πρώτα ο Θεός! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

κοριτσια αληθεια αισθανομαι ακομα νευρα δλδ δε υπαρχει!!!!!! ναι μωρε και δε ειναι οτι ητανε ακριβο αλλα ητανε ωραιο!! 

αχ κοριτσια λογο δουλειας και ωραριων δε θυμαμαι ποτε εχω να παω στα μαγαζια αληθεια σας στο λεω εχω ξεχασει !! πολυ το ηθελα και εγω να εχω μια μερα βασικα ενα σαββατο που δε εχω ποτε να κανω βολτα στα  μαγαζια και μετα καφε η φαγητο!! αφηστε με εχει πιασει μια γκρινια οτι δε εχω καθολου ελευθερο χρονο οτι δε κανω τπτ σε θεμα βολτας εκδρομης κτλ και αφου εχθες ελεγα στον ανδρα μου αφου μου εσπασε το μαραφετι μου του λεω θελω και παιδι εδω δε εχουμε ζωη το παιδι μας μαρανε !! και αυτος με ακουγε δε ελεγε τπτ ο κακομοιρης !! οχι οτι δε τα πιστευω τα πιστευω !!

ΧΑΧΑΧΑ! ΠΑΡΑΛΗΡΗΜΑ! ΗΡΕΜΗΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΟΛΕΣ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΑ ΒΟΛΕΨΟΥΜΕ ΟΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

Αχ άσε μην ανοίξουμε το θέμα δουλειάς έχω κουραστεί όπως έχω πει κ εγώ δούλευβ Σάββατα κ δεν υπάρχει χειρότερο...! Πραγματικά νιώθω εξάντληση κάθε μέσα κοιμάμαι σαν κοτόπουλο πέφτω! Εκδρομή? Χάχα ούτε καν όμως εδώ για ένα καφέ δεν προλαβενω! Παντρεύομαι κ δεν προλαβενω καλά καλά ούτε τις ετοιμασίες.! Με την ψυχή στο στομα! Μια Κυριακή π μένει δεν ξέρω τι να πρωτοκανω! Πραγματικά θα ήθελα να δουλεύω ένα 4ωρο τ πρωί είναι ιδανικό νομίζω κ για τις προσπαθείες μας αλλά κ αργότερα πρώτα ο Θεός! 

εγω που ετοιμαζα τετοια εποχη περσυ σε νιωθω απολυτα υπαρχαν φορες που ελεγα δε με νοιαζει τπτ ας γινει οτι ειναι να γινει τοσο πολυ!! αστα ολα αυτασκεφτομαι ρε φιλη εγω σε νιωθω απολυτα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η OLY10 είπε:

ΧΑΧΑΧΑ! ΠΑΡΑΛΗΡΗΜΑ! ΗΡΕΜΗΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΟΛΕΣ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΑ ΒΟΛΕΨΟΥΜΕ ΟΛΑ!

αληθεια εχθες με επιασε ενα παραληρημα οπως τα λες μετα το ατυχημα με επιασε ενα παραπονο ολα μου βγηκανε αστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ότι βρίσκεις χρόνο για να τα βολέψεις βρίσκεις! Αλλά συνέχεια στην πίεση στους δρόμους! Τι να το κάνω? Είμαι κ παράπονιαρα οπότε έχει δέσει Χάχαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...