Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Bellaki είπε:

Περίπου 2000 χωρίς τα φάρμακα του εοπυυ. Αν περάσεις την επιτροπή δεν τα πληρώνεις.

Euxaristw poluu!!Kai ta farmaka poso kostizoun xwris eopy?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Χαρα123 είπε:

Koritsia mou kalispera sas...ithela na rwtisw esas pou exete mpei sth diadikasia exosomatikhs poso mporei na kostisei?

Καλησπέρα οι τιμές διαφέρουν απί κεντρο σε κέντο και εξαρτάται τι θ ακολουθησεις, Από 2.500 με 5.000 κυμαίνονται οι τιμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Περίπου 2000 χωρίς τα φάρμακα του εοπυυ. Αν περάσεις την επιτροπή δεν τα πληρώνεις.

Kai alh mia aporia exw..auta ta xrimata ta dineis kathe fora?an exeis katepsigmena oaria?exei diafora sto kostos?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η mayra_d είπε:

στη 10η μετά την εμβρυομεταφορά. Από σημάδια τπτ σχετικό, μόνο της περιόδου που έχω 2 μέρες πριν έρθει, πρησμένη κοιλιά και νεύρα

9η μέρα Εγώ...απο συμπτώματα έχω κάτι πινακίδα που και που δέκατα μόνιμα αυτά τίποτα άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Δεν έκανα ακόμη εξετάσεις. Μόλις μου τελειώσει η περίοδος θα πάω να με δει και να τα πούμε λιγάκι μπας και καταλάβουμε κι εμείς τί έγινε. Εμένα μου τη χαρακτηρίσανε βιοχημική. Έγινε εμφύτευση αλλά δεν προχώρησε.. Το άσχημο είναι οτι δεν έχω άλλο έμβρυο και θα πρέπει να τα ξανακάνω από την αρχή! Μου έμεινε η φωτογραφία της βλαστοκύστης..!!! Τη Δευτέρα λοιπόν στο γιατρό και βλέπουμε!

Εγω έχω ολόκληρο άλμπουμ απο φωτο ?. Ελα μην αγχωνεσαι το καλο ειναι οτι γινεται η εμφύτευση. Δεν εχεις εμβρυακια ε;ΑΣΕ τον οργανισμό να ξεκουραστεί και ξεκίνα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλησπέρα οι τιμές διαφέρουν απί κεντρο σε κέντο και εξαρτάται τι θ ακολουθησεις, Από 2.500 με 5.000 κυμαίνονται οι τιμες

Euxaristw polu!!autes oi times einai me ta farmaka mazi?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Gina 955 είπε:

9η μέρα Εγώ...απο συμπτώματα έχω κάτι πινακίδα που και που δέκατα μόνιμα αυτά τίποτα άλλο...

Πως να γινόταν την ημέρα της έμβρυο μεταφοράς να παίρναμε και αποτελέσματα χωρίς αναμονες χωρίς άγχη. Υπομονή κορίτσια τις φαγατε τις μέρες μην ψάχνετε για συμπτώματα και μπερδευεστε. Θετικές χοριακες ολόψυχα σας εύχομαι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Χαρα123 είπε:

Euxaristw poluu!!Kai ta farmaka poso kostizoun xwris eopy?

Αυτό δεν το γνωρίζω.. έχω διαβάσει εδω στο φόρουμ γύρω στα 1000 με 1500.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χαρα123 είπε:

Euxaristw polu!!autes oi times einai me ta farmaka mazi?

Οχι δυστυχώς, τα φάρμακα κοστίζουν και οι τιμες πάλι διαφέρουν αναλόγως το ιστορικό της γυναίκας και τι τι θα χρειαστεί πρωτόκολο ν ακολουθήσει. Φυσικά υπάρχει και η επιτροπή που αν εχεις τα απαραίτητα δικαιολογητικά μπορείτε να περάσετε και να τα παρατε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Χαρα123 είπε:

Kai alh mia aporia exw..auta ta xrimata ta dineis kathe fora?an exeis katepsigmena oaria?exei diafora sto kostos?

Αν έχεις κατεψυγμένα μου είπανε εμένα λιγο πιο κάτω απο τα μισά χρήματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανάλογα και τα φάρμακα που θα σου πούνε ....αλλά οι τιμές όπως είπανε και τα κορίτσια είναι ανάλογες π.χ. εγώ στην πρώτη πλήρωσα 4.000 τη 2η 3.500 την 3η 3.500 και κάπου στα 2.500 με 3.000 την 4η σε άλλο γιατρό και μετά από κατάψυξη πέφτει νομίζω λίγο το ποσό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παίρνουν και αυτοί χρηματαααα....αστα  να πάνε...εχεις την ψυχική ταλαιπωρία...εχεις την σωματικη ....εχεις και τα οικονομικά .....για να σας καταψυξουν ποσα πληρώσαμε ετησίως?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η karen είπε:

Εγω έχω ολόκληρο άλμπουμ απο φωτο ?. Ελα μην αγχωνεσαι το καλο ειναι οτι γινεται η εμφύτευση. Δεν εχεις εμβρυακια ε;ΑΣΕ τον οργανισμό να ξεκουραστεί και ξεκίνα... 

Ένα μονάκριβο? εγώ το έβαλα και σε κορνίζα... χαχα!! Είναι το μόνο που έχουμε καταφέρει με τον άντρα μου!! Σε 4 μήνες πάλι λέμε και μετά στοπ. Νομίζω οτι ο άντρας μου είναι πιο τρελαμένος από την όλη διαδικασία απ'ότι εγώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Ανάλογα και τα φάρμακα που θα σου πούνε ....αλλά οι τιμές όπως είπανε και τα κορίτσια είναι ανάλογες π.χ. εγώ στην πρώτη πλήρωσα 4.000 τη 2η 3.500 την 3η 3.500 και κάπου στα 2.500 με 3.000 την 4η σε άλλο γιατρό και μετά από κατάψυξη πέφτει νομίζω λίγο το ποσό 

Πάρα πολλαααααά....   εγώ δηλαδή με 2000 να μη μιλάω καθόλου;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Ένα μονάκριβο? εγώ το έβαλα και σε κορνίζα... χαχα!! Είναι το μόνο που έχουμε καταφέρει με τον άντρα μου!! Σε 4 μήνες πάλι λέμε και μετά στοπ. Νομίζω οτι ο άντρας μου είναι πιο τρελαμένος από την όλη διαδικασία απ'ότι εγώ..

Και εγω συνέχεια ενα έπαιρνα μια φορά πήρα δυο και αυτα γονιμοποίηση με ανωμαλίες, και οι άντρες έπαιρναν τα ζόρια τους και τη φαση τους ασχέτως αν οι διαδικασίες ειναι απο εμας, εννοώ φάρμακα υπέρηχοι ωοληψια κ. Λ. Π οχι οτι αυτοι δεν προσφέρουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Ανάλογα και τα φάρμακα που θα σου πούνε ....αλλά οι τιμές όπως είπανε και τα κορίτσια είναι ανάλογες π.χ. εγώ στην πρώτη πλήρωσα 4.000 τη 2η 3.500 την 3η 3.500 και κάπου στα 2.500 με 3.000 την 4η σε άλλο γιατρό και μετά από κατάψυξη πέφτει νομίζω λίγο το ποσό 

Πω πω πω σου πιάσαν τον ποπο. Μυριστηκαν χρήμα;Εγω 5.000 αλλά πλήρωσαν και τα φάρμακα μετα πεφταμε εφτασα μετα απο αρκετές στο 1000 φυσικό κύκλο ομως. Συνέχισαν 2.400, 2,600 με κατάψυξη. Και κατέληξαν σε 4.200 με δανεικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Πάρα πολλαααααά....   εγώ δηλαδή με 2000 να μη μιλάω καθόλου;;;;;

Οχι καλε μιλάς και εσυ με τα 2.000 ?λεφτα ειναι και αυτα δεν τα βρίσκουμε ουτε μας τα προσφέρουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και οσο σκεφτομαι καθε φορα που ακουω φίλες μου που μένουν έγκυες «πω πω εξοδα να παρουμε καρότσια κλπ...» και σκεφτομαι «ε ρε ποσα καρότσια και κούνιες θα ειχα παρει»!!! Σε εμας τα μεγαλα εξοδα ειναι απο πριν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Cat! είπε:

Και οσο σκεφτομαι καθε φορα που ακουω φίλες μου που μένουν έγκυες «πω πω εξοδα να παρουμε καρότσια κλπ...» και σκεφτομαι «ε ρε ποσα καρότσια και κούνιες θα ειχα παρει»!!! Σε εμας τα μεγαλα εξοδα ειναι απο πριν!

Μακάρι να ήταν αυτά και τα δικά μας προβλήματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Cat! είπε:

Και οσο σκεφτομαι καθε φορα που ακουω φίλες μου που μένουν έγκυες «πω πω εξοδα να παρουμε καρότσια κλπ...» και σκεφτομαι «ε ρε ποσα καρότσια και κούνιες θα ειχα παρει»!!! Σε εμας τα μεγαλα εξοδα ειναι απο πριν!

Εμ η καθεμία έχει τα δικά της και διαφορετικά εξοδα τί να κάνουμε,;Πως εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bellaki είπε:

Δεν έκανα ακόμη εξετάσεις. Μόλις μου τελειώσει η περίοδος θα πάω να με δει και να τα πούμε λιγάκι μπας και καταλάβουμε κι εμείς τί έγινε. Εμένα μου τη χαρακτηρίσανε βιοχημική. Έγινε εμφύτευση αλλά δεν προχώρησε.. Το άσχημο είναι οτι δεν έχω άλλο έμβρυο και θα πρέπει να τα ξανακάνω από την αρχή! Μου έμεινε η φωτογραφία της βλαστοκύστης..!!! Τη Δευτέρα λοιπόν στο γιατρό και βλέπουμε!

Εγώ πήγα σήμερα στο γιατρό δεν πήρα σαφή απάντηση ότι έτυχε στατιστικά κ δεν έμεινα έγκυος,θα περάσει αυτός ο κύκλος κ τον επόμενο θα βάλουμε μία βλαστοκυστη που έμεινε.τ ι να πεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρήμα μπααα αλλά η γυναικολόγος μου η τότε γύρισε και είπε στη μαμά μου εεε υπάρχουν και κάποιοι που πουλάνε τα πάντα για να τα καταφέρουν και της είπε εμείς δεν έχουμε σκοπό να πουλήσουμε το σπίτι μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Χρήμα μπααα αλλά η γυναικολόγος μου η τότε γύρισε και είπε στη μαμά μου εεε υπάρχουν και κάποιοι που πουλάνε τα πάντα για να τα καταφέρουν και της είπε εμείς δεν έχουμε σκοπό να πουλήσουμε το σπίτι μας....

Στείλε όνομα να πάω να τη ξεμαλιασω. ?Να μάθουν να ασκούν την ιατρική σωστα και οχι να μαγκωνουν, λογίων λογίων σπανίζουν Οι γιατροί με ανθρωπιά και σεβασμό που νιώθουν το πονο σου και πραγματικα προσπαθουν για το οτι καλυτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η karen είπε:

Στείλε όνομα να πάω να τη ξεμαλιασω. ?Να μάθουν να ασκούν την ιατρική σωστα και οχι να μαγκωνουν, λογίων λογίων σπανίζουν Οι γιατροί με ανθρωπιά και σεβασμό που νιώθουν το πονο σου και πραγματικα προσπαθουν για το οτι καλυτερο 

Κάτσε μην πάθεις και τίποτα και σου έρχεται τώρα περίμενε χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...