Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στην αναμονή


Λίτσα 88

Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Καλημέρα! Κατερινάκι-Erka καλά αποτελέσματα! Αναμένουμε νέα σας!ο

Ευχαριστούμε πολυ κούκλα μου!! Καλημερουδιαααα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@OLY10 @Athena D. ευχαριστώ πολύ. Όταν μιλήσαμε προχθές μου είπε να κανω την επαναλιπτικη σήμερα κ αν διπλασιαστεί να παρώ το φυλλικο οξύ. Θα με δει 26/01 ώστε να κανουμε υπέρηχο. Είναι δημόσιος κ δυστυχώς σε αδεια. Μου είπε να μην κανώ αλλη χοριακη ως τότε. Θα πρέπει κι αλλη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Erka είπε:

@OLY10 @Athena D. ευχαριστώ πολύ. Όταν μιλήσαμε προχθές μου είπε να κανω την επαναλιπτικη σήμερα κ αν διπλασιαστεί να παρώ το φυλλικο οξύ. Θα με δει 26/01 ώστε να κανουμε υπέρηχο. Είναι δημόσιος κ δυστυχώς σε αδεια. Μου είπε να μην κανώ αλλη χοριακη ως τότε. Θα πρέπει κι αλλη? 

.Εφόσον σ το ειπε δεν θα χρειάζεται.Εγω να σου πω την αλήθεια θα εκανα στο ενδιάμεσο κ αλλη μια να δω που βρισκομαι.Να πανε ολα υπέροχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

.Εφόσον σ το ειπε δεν θα χρειάζεται.Εγω να σου πω την αλήθεια θα εκανα στο ενδιάμεσο κ αλλη μια να δω που βρισκομαι.Να πανε ολα υπέροχα!!!!

Ναι λες κ θα καταλαβω απο τα νούμερα.... Χαχαχα Χαχαχα ευχαριστώ κορίτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η karen είπε:

Όμορφες καλημερε γεμάτες χαρές και ευχάριστα και χαμόγελα. Ψυχή μού εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου μια τεραστιαααααα χοριακη. Μου φτιάξες την μέρα και να μας γυρίσεις με ευχάριστα μακάρι μακάρι γλυκιά διαβάζω το μήνυμα σου και χαμογελάω.  ?????????

Εγω να δεις τι χαμόγελο εχω στα χείλη!!!Αποτελεσματα δεν εχω ακομα και εχουν παίξει λιγο τα νευρα μου η αληθεια ειναι..γιατι μου χαν πει τηλεφωνικά ο γιατρός μπορει να τα πάρει σε ενα διωρω(δλδ στις 12 παρα τέταρτο) και ε τρισήμιση ώρες θα ναι εκτυπωμένες στον φάκελο του..πηρα ξανά τηλ στις μιάμιση και μου ειπαν οτι πανε να τα πάρουν και θα με καλέσουν..και η ωρα ειναι δυο και ακομα τιποτα!!!Εχει πέσει η συγκυρία σημερα να μην εχω αυτοκίνητο..αλλιως θα τα χα πάρει μόνη μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Erka είπε:

Ναι λες κ θα καταλαβω απο τα νούμερα.... Χαχαχα Χαχαχα ευχαριστώ κορίτσι μου!!! 

Συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!!Ευχομαι μια ήρεμη και τελειομηνη υπέροχη εγκυμοσυνη!!!Ημουν σίγουρη πως θα ηταν τελειο το αποτέλεσμα!!Εγω κόμμα δεν εχω νεα..και με χει πιάσει άγχος..εχω δωσει αίμα απο τις δεκα παρα τέταρτο το πρωι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εγω να δεις τι χαμόγελο εχω στα χείλη!!!Αποτελεσματα δεν εχω ακομα και εχουν παίξει λιγο τα νευρα μου η αληθεια ειναι..γιατι μου χαν πει τηλεφωνικά ο γιατρός μπορει να τα πάρει σε ενα διωρω(δλδ στις 12 παρα τέταρτο) και ε τρισήμιση ώρες θα ναι εκτυπωμένες στον φάκελο του..πηρα ξανά τηλ στις μιάμιση και μου ειπαν οτι πανε να τα πάρουν και θα με καλέσουν..και η ωρα ειναι δυο και ακομα τιποτα!!!Εχει πέσει η συγκυρία σημερα να μην εχω αυτοκίνητο..αλλιως θα τα χα πάρει μόνη μου..

Με το καλο κατερινακι!Μια μεγάλη χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εγω να δεις τι χαμόγελο εχω στα χείλη!!!Αποτελεσματα δεν εχω ακομα και εχουν παίξει λιγο τα νευρα μου η αληθεια ειναι..γιατι μου χαν πει τηλεφωνικά ο γιατρός μπορει να τα πάρει σε ενα διωρω(δλδ στις 12 παρα τέταρτο) και ε τρισήμιση ώρες θα ναι εκτυπωμένες στον φάκελο του..πηρα ξανά τηλ στις μιάμιση και μου ειπαν οτι πανε να τα πάρουν και θα με καλέσουν..και η ωρα ειναι δυο και ακομα τιποτα!!!Εχει πέσει η συγκυρία σημερα να μην εχω αυτοκίνητο..αλλιως θα τα χα πάρει μόνη μου..

Με το καλο κατερινακι!Μια μεγάλη χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Athena D. είπε:

Με το καλο κατερινακι!Μια μεγάλη χοριακη!

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!ολες σας ευχαριστω!!Μολις εχω νεα θα σας ενημερώσω,και ελπιζω να ναι ευχαριστα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!!Ευχομαι μια ήρεμη και τελειομηνη υπέροχη εγκυμοσυνη!!!Ημουν σίγουρη πως θα ηταν τελειο το αποτέλεσμα!!Εγω κόμμα δεν εχω νεα..και με χει πιάσει άγχος..εχω δωσει αίμα απο τις δεκα παρα τέταρτο το πρωι..

Ξέρω πως περιμένεις αγωνίας να χτυπήσει το ρημάδι το τηλ και  Ν ακούσεις τα ευχάριστα δεν περνά με τίποτα η ώρα Μακαρι κορίτσι μου με ένα βομπιρακι που θα παίζει με τ Α νομοθεσία ανιψάκια σου.θετικη ενέργεια φουλ και όμορφες σκέψεις για μια οριακή ++?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου θύμισες όλες τις ημέρες αναμονής Και αρνητικών χοριακων εύχομαι η δική σου να ναι με πολλά νούμερα και να σου δώσει χαρά κατερινακι μου. Κόμπος το στομάχι μου και εμείς αγωνίας μαζί σου και θα χαρούμε παρέα αναμένουμε νέα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Erka είπε:

Απο 50 κορίτσια μου 97!!! 

  Συγχαρητηρια κοριτσι! Την προηγουμενη χοριακη ποτε την εκανες? Πριν 2 μερες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!ολες σας ευχαριστω!!Μολις εχω νεα θα σας ενημερώσω,και ελπιζω να ναι ευχαριστα..

Πολυ πολυ πολυ καλα αποτελεσματα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

  Συγχαρητηρια κοριτσι! Την προηγουμενη χοριακη ποτε την εκανες? Πριν 2 μερες?

Ναι ναι πριν 2 μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερινάκι/only love έχω την ίδια αγωνία για σένα που ειχα κ για μένα... κλείνουν τα ματια μου αλλαααααα αναμένω τα νέα σου. 

??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...