Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστερηση...


Guest

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!Ειμαι σε κατασταση καθυστερησης 25 μερων...Ειχα αδιαθετησει τελευταια φορα 7 Οκτωβρη.Περιμενα ξανα 5 Νοεμβρη.Περιοδος δεν εμφανιστηκε.Ειχα επαφη 11 κ 12 Νοέμβρη.Η καθυστερηση συνεχιζεται.Την Δευτερα που περασε ειδα λιγο καφε στο  σκουπισμα.Εκανα μια χοριακη  και βγηκε αρνητικη,Περιμενα οτι θα αδιαθετησω αλλα παλι τιποτα.Τι μπορει να συμβαινει;;Σε γιατρο δεν πηγα ακομη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Γεια σας κοριτσια!Ειμαι σε κατασταση καθυστερησης 25 μερων...Ειχα αδιαθετησει τελευταια φορα 7 Οκτωβρη.Περιμενα ξανα 5 Νοεμβρη.Περιοδος δεν εμφανιστηκε.Ειχα επαφη 11 κ 12 Νοέμβρη.Η καθυστερηση συνεχιζεται.Την Δευτερα που περασε ειδα λιγο καφε στο  σκουπισμα.Εκανα μια χοριακη  και βγηκε αρνητικη,Περιμενα οτι θα αδιαθετησω αλλα παλι τιποτα.Τι μπορει να συμβαινει;;Σε γιατρο δεν πηγα ακομη...

Kalhsperaaa kalhtera n milisis m ton giatro sou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Ναι μονο στις ,12.Χοριακη εκανα στις 27

Μάλλον ετοιμάζεται να έρθει η περίοδος....μου φαίνονται πολλές οι μέρες για να έγινε εμφύτευση την περασμένη Δευτέρα...αν και οι μέρες βγαίνουν οριακά δεδομένου ότι ένα υγιές σπέρμα μπορεί να ζήσει στον κόλπο μέχρι και 5 μέρες!!!Από την άλλη μόνο τη Δευτέρα λίγα καφέ υγρά και η περίοδος  3 μέρες μετά να μην έχει έρθει;;;...χαλάρωσε και κάνε άλλη μία χοριακή τη Δευτέρα....όταν το θέλουμε πάρα πολύ,από το άγχος μας δημιουργούμε από μόνες μας επιπλοκές στην περίοδο....και πού ξέρεις.....μπορεί να θέλει να ανέβει η χοριακή προς τα Χριστούγεννα για δωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρακαλώ κοριτσάκι μου....γι'αυτό δεν είμαστε εδώ...ή μία για την άλλη...με έναν στόχο,να ανακοινώσουμε τις εγκυμοσύνες μας σύντομα....αυτό σου εύχομαι,να μας το ανακοινώσεις σύντομα...τη Δευτέρα ας πούμε!!!:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Παρακαλώ κοριτσάκι μου....γι'αυτό δεν είμαστε εδώ...ή μία για την άλλη...με έναν στόχο,να ανακοινώσουμε τις εγκυμοσύνες μας σύντομα....αυτό σου εύχομαι,να μας το ανακοινώσεις σύντομα...τη Δευτέρα ας πούμε!!!:x:x:x

Τι ωραία που τα λες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Τι ωραία που τα λες!

Ποιό ωραία θα είναι όταν θα γίνουν πραγματικότητα και για εμάς.....η γενιά μας αντιμετωπίζει μεγάλο πρόβλημα τεκνοποίησης,αλλά έχει μάθει να παλεύει....και με τη βοήθεια του Θεού τα καταφέρνει!!

Έχεις καθόλου συμπτώματα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τίποτα κοπέλα μου.Μόνο πονο στη μεση..Αυτο με το λιγο καφε στο  σκούπισμα με εκανε  να ελπιζω γιατι κ άλλοτε σε παλινδρομη  ειχα καφε υγρα.Η χοριακη ομως δεν έδειξε τιποτα...Σε λιγες μερες λεω να παω στο γιατρό ν δούμε τι θα πει κ αυτός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Athena D. έχεις πολλές μέρες καθυστέρηση κάλο είναι να μιλήσεις με τον γιατρό σου και θα σε καθοδηγήσει εκείνος σωστά έχεις 25 ήμερες καθυστέρηση και 1 χοριακή αρνητική για αυτό κάλο είναι να πάρεις ένα τηλέφωνο τον γιατρό σου. Σου εύχομαι τα καλύτερα..! και σύντομα με τα καλύτερα νέα...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

@Athena D. έχεις πολλές μέρες καθυστέρηση κάλο είναι να μιλήσεις με τον γιατρό σου και θα σε καθοδηγήσει εκείνος σωστά έχεις 25 ήμερες καθυστέρηση και 1 χοριακή αρνητική για αυτό κάλο είναι να πάρεις ένα τηλέφωνο τον γιατρό σου. Σου εύχομαι τα καλύτερα..! και σύντομα με τα καλύτερα νέα...!!

Κοριτσάκι μου στην πραγματικότητα ξερω τι συμβαίνει αλλα θελω ακομα να ονειρεύομαι κ να ελπιζω.Σε ευχαριστώ πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Athena D.εσύ ξέρεις καλύτερα φυσικά σου εύχομαι τα καλύτερα..!! Kαι ποτέ να μην σταματήσεις να ονειρεύεσαι μέχρι να γίνει πραγματικότητα...!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Athena D. είπε:

Για εμμηνόπαυση μιλάμε...:cry:

Κοριτσάκι μου...σε παρακαλώ....θετικές σκέψεις...ενεργοποιήσου ξανά όσο προλαβαίνεις!!!

Έχω διαβάσει παλαιότερα post σου κ αν δεν φημίζομαι καθόλου για την μνήμη μου,το έχεις παλέψει πολύ,το θέλεις πιο πολύ κ απ'ότι το έχεις παλέψει....μην το βάζεις κάτω τώρα,όχι ακόμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Athena D. ναι το ξέρω σε έχω διαβάσει πολλές φορές για αυτό μην το βάζεις κάτω σου εύχομαι τα καλύτερα μέσα από την καρδία μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Athena D. γλυκια μου φίλη! :)

Πρωτα πρωτα να σου κανω μια μεγαλη αγκαλιά που μου στενοχωριέσαι!

Λοιπόν στη θεση σου θα επαιρνα τηλ το γιατρό γιατί οι μέρες καθυστερησης είναι πολλές. Θα δεις τι θα σου πει και αναλόγως θα πράξεις.

Είπαμε πως όοοοοτι και να γίνει θα το παλέψουμε και θα γίνουμε μανούλες..ε? Ετσι να σκέφτεσαι... με τον εναν ή τον αλλο τρόπο θα τα καταφερεις! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Athena D.καποιες φορες υπαρχει περιπτωση καθυστερημενης περιοδου  το λενε και οι γιατροι και εμενα ειχε πει την προηγουμενη φορα πως μπορει να αργισεινα ερθει αλλα οχι τοσες μερες  παρε ενα τηλ το γιατρο για να μην ανχονεσε και ευχομε να εχεις ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η NikhNikh είπε:

@Athena D. ναι το ξέρω σε έχω διαβάσει πολλές φορές για αυτό μην το βάζεις κάτω σου εύχομαι τα καλύτερα μέσα από την καρδία μου...

Εχω γινει γραφικη πια ε;;;Χχααχχαχα!Εχει κολλησει το μυαλο μου ,τι ναπω...Σε ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες και ανταποδιδω τα καλυτερα!!!!!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

@Athena D. γλυκια μου φίλη! :)

Πρωτα πρωτα να σου κανω μια μεγαλη αγκαλιά που μου στενοχωριέσαι!

Λοιπόν στη θεση σου θα επαιρνα τηλ το γιατρό γιατί οι μέρες καθυστερησης είναι πολλές. Θα δεις τι θα σου πει και αναλόγως θα πράξεις.

Είπαμε πως όοοοοτι και να γίνει θα το παλέψουμε και θα γίνουμε μανούλες..ε? Ετσι να σκέφτεσαι... με τον εναν ή τον αλλο τρόπο θα τα καταφερεις! :x

Κοριτσακι μου!!!Καιρο εχουμε να τα πουμε...Να μαι παλι εδω να γκρινιαξω λιγακι να μου περασει.Ο γιατρος θα μου πει τα ιδια κοριτσι μου ,που μ ειπε πριν 1 μηνα που πηγα για ΠΑΠ.νΑ ΤΡΕΞΩ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.Εμεις την εξωσωματικη την αποκλεισαμε...Ο γιατρος δεν ερχεται στα μερη μας τελικα,τον μπλοκαρανε οι άλλοι ,οποτε...παει κ αυτο.Οι δυο μας...καληνυχτα σας και στο ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΕΙΝΑΙ Σ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ!

Συνεχιζω να γραφω ακομα εδω ,γιατι εχω την αναγκη να τα μοιραζομαι μαζι σας και παντα με κανετε να αισθανομαι καλυτερα...Και σας ευχαριστω πολυ πολυ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@Athena D.καποιες φορες υπαρχει περιπτωση καθυστερημενης περιοδου  το λενε και οι γιατροι και εμενα ειχε πει την προηγουμενη φορα πως μπορει να αργισεινα ερθει αλλα οχι τοσες μερες  παρε ενα τηλ το γιατρο για να μην ανχονεσε και ευχομε να εχεις ευχαριστα!

Αυτο θα κανω love μου..Θα το αφησω μεχρι την Δευτερα και αν δεν εχω δει κατι θα παω.Σ ευχαριστω πολυ πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Κοριτσακι μου!!!Καιρο εχουμε να τα πουμε...Να μαι παλι εδω να γκρινιαξω λιγακι να μου περασει.Ο γιατρος θα μου πει τα ιδια κοριτσι μου ,που μ ειπε πριν 1 μηνα που πηγα για ΠΑΠ.νΑ ΤΡΕΞΩ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.Εμεις την εξωσωματικη την αποκλεισαμε...Ο γιατρος δεν ερχεται στα μερη μας τελικα,τον μπλοκαρανε οι άλλοι ,οποτε...παει κ αυτο.Οι δυο μας...καληνυχτα σας και στο ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΕΙΝΑΙ Σ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ!

Συνεχιζω να γραφω ακομα εδω ,γιατι εχω την αναγκη να τα μοιραζομαι μαζι σας και παντα με κανετε να αισθανομαι καλυτερα...Και σας ευχαριστω πολυ πολυ!!!!!!

Giati eisai kata ths eksomoatikis?euxwmai o thews n sou steili ena mwraki oxi ena polla ???mhn to vazeis kato .!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Athena D. όχι δεν έχεις γίνει καθόλου μην ανησυχείς για αυτό είμαστε όλες εδώ για έναν σκοπό για ένα παιδάκι η και παραπάνω..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Sakira είπε:

Giati eisai kata ths eksomoatikis?euxwmai o thews n sou steili ena mwraki oxi ena polla ???mhn to vazeis kato .!!!

Να σαι καλα κοπελα μου!Ας γινει οτι ειναι καλυτερο !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να σε παρηγορήσω, έχω και γω 23 μέρες καθυστέρησή και μια αρνητική χοριακή....ο γιατρός μου είπε ότι απλά δεν έκανα ωορρηξία τον προηγούμενο μήνα και γι αυτό η τόσο μεγάλη καθυστέρηση.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...