Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υπερηχογενες εντερο


Recommended Posts

Καλησπέρα σας!!!εχω αγχωθει λιγο και θελω τη βοηθεια σας!!!ενω στην αυχενικη διαφανεια και papp-a ηταν ολα άψογα λιγο πριν β επιπέδου ο γιατρος μου ειδε ηπια υπερηχογενεια στο εντερο...το ιδιο φανηκε 2 εβδομαδες αργοτερα στην β επιπέδου...χωρις κατι αλλο ανησυχητικο...εχω κανει πριν ενα χρονο για την κυστικη ινωση για το 88%...ο γιατρος ειπε να μην ανησυχω αλλα καταλαβαινεται πως κατι τετοιο ειναι δυσκολο...να αναφερω πως και οι πιθανότητες για σύνδρομο down ειναι 1:8000 ....τωρα θα κανω εξεταση για το 99%...η ηλικια μου 31 και το κοριτσακι μας απο εξωσωματική...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Depy86 είπε:

Καλησπέρα σας!!!εχω αγχωθει λιγο και θελω τη βοηθεια σας!!!ενω στην αυχενικη διαφανεια και papp-a ηταν ολα άψογα λιγο πριν β επιπέδου ο γιατρος μου ειδε ηπια υπερηχογενεια στο εντερο...το ιδιο φανηκε 2 εβδομαδες αργοτερα στην β επιπέδου...χωρις κατι αλλο ανησυχητικο...εχω κανει πριν ενα χρονο για την κυστικη ινωση για το 88%...ο γιατρος ειπε να μην ανησυχω αλλα καταλαβαινεται πως κατι τετοιο ειναι δυσκολο...να αναφερω πως και οι πιθανότητες για σύνδρομο down ειναι 1:8000 ....τωρα θα κανω εξεταση για το 99%...η ηλικια μου 31 και το κοριτσακι μας απο εξωσωματική...

 Deppy μου... Λυπαμαι παρα παρα πολυ για το αγχος που περνας... Σε λιγες μερες εχω Β επιπεδου κ μπαινω στη θεση... Φανταζομαι θα αρχισετε να αποκλειετε διαφορα πιθανα σεναρια... Ελπιζω να τα αποκλισετε ολα κ σε λιγο καιρο να κρατησεις στα χερια σου ενα υγιεστατο παιδακι..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια!!!!ολα να σου πανε καλα!!!ο γιατρος μου που του εχω απίστευτη εμπιστοσυνη γιατι αν δεν ηταν εκεινος δεν θα ειχα φτασει ως εδω ειναι καθησυχαστικος...ελπιζω να μην ειναι τπτ...οτι μπορω απο εξετασεις θα τις κανω να αποκλεισουμε παν ενδεχομενο γτ ξερω δεν κανει καλο ουτε σε μενα ουτε στο μωρακι μου και να ευχαριστηθω την εγκυμοσύνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...