Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

@babybaby καλά ναι αλλά νομίζω σαν ζευγάρι πρέπει καπια στιγμή για ένα βράδυ να ξεφύγουν δεν μιλάω για μέρες ένα 2ημερο κάπου κοντά. Ένταξη όταν λίγο μεγαλώσει πάντα μαζί όπως κάναν και η γονείς μου αλλά πιστεύω το χρειάζεται το ζευγάρι. Μπορεί να λέω έτσι τώρα αλλά μετά να λέω αλλά όταν έρθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

@babybaby καλά ναι αλλά νομίζω σαν ζευγάρι πρέπει καπια στιγμή για ένα βράδυ να ξεφύγουν δεν μιλάω για μέρες ένα 2ημερο κάπου κοντά. Ένταξη όταν λίγο μεγαλώσει πάντα μαζί όπως κάναν και η γονείς μου αλλά πιστεύω το χρειάζεται το ζευγάρι. Μπορεί να λέω έτσι τώρα αλλά μετά να λέω αλλά όταν έρθει. 

χαχαχ ναι δε ξερω, κι εγω μπορει τωρα να ειμαι τρελαμενη και να λεω ετσι και μετα να "τρελαθω" οντως και να θελω να ξεσκασω κανα σκ!!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh Σε ευχαριστώ!

Οι γιαγιάδες έχουν αποκλειστεί βάσει ομόφωνης απόφασης....αν το αφήσουμε με την μάνα μου,θα το βρούμε με περμαναντ,ανταύγειες και βαμμένο νύχι να σουλατσάρει στην παραλά της Νέας Μάκρης κανίζοντας!!!Αν το κρατήσει η πεθερά μου,το παιδί θα μου μιλήσει αποκλειστικά και μόνο για να με βρίσει σαν μπετατζής!!!

Και εγώ είμαι υπερ τα παιδάκια μας μαζί μας....οικογενειακές εμπειρίες,έτσι γίνεται το "δέσιμο" της οικογένειας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νινα85 κατάλαβα άστο καλύτερα για εσένα.. εμένα αν το αφήσω την μάνα μου θα είναι όλο για ψώνια ιδικά αν θα είναι κορίτσι.. αν το αφήσω στα πεθερικά μου θα μου γίνει φιλόλογος η γιατρός ή πολιτικός.. Οπότε δεν έχω θέμα.. ? αν είναι στα πεθερικά μου και ο κουνιαδος μου άστο τότε δεν θα το αφήνω αν ξέρω ότι κυκλοφορεί εκείνος στα πεθερικά μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/1/2017 at 10:07 ΜΜ, ο/η Scooby! είπε:

@Rosemary αχ βρε κορίτσι δύσκολο να αποβαλουμε αυτό το ανχος! Με έχει φάει! Όλο αρνητικά σκέφτομαι! Κατά της 12 δηλαδή ιδανική ώρα? 

  Κοριτσακι, τωρα το ειδα...  Δεν καταλαβα καλα την ερωτηση σου... Αν εννοεις ποια ειναι η ιδανικη ωρα για τεστ ωορρηξιας, ειναι το μεσημερι (εγω τα εκανα κατα τη 1). Αν εννοεις ποτε να κανακανεις για να μην χασεις το θετικο, μπορεις την ημερα που πιστευεις οτι εισαι στο θετικο ή πολυ κοντα, να κανεις κ ενα το απογευματοβραδο (δηλ ενα τεστ κατα τη 1 κ ενα κατα της 9 το βραδυ)!!

   Νινα85, εχει σημασια αν η θηλη σου εβγαλε υγρο χωρις να την πιεσεις η με πιεση.. Εχει σημασια αν ηταν λευκο, η κοκκινωπο... Το πιο πιθανο ειναι να μην ειναι τιποτα, αλλα εννοειται οτι αυτο το συμπτωμα δεν το αφηνεις. Πηγαινε να κανεις εστω εναν υπερηχο κ εναν ορμονολογικο ελεγχο (προλακτινη)... Δηλ κ εγκυμοσυνη να ειναι, ε δεν δημιουργειται γαλα την ημερα της εμφυτευσης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemary Ηαλήθεια είναι ότι την πείραξα,αλλά ελαφρά....πώς ζουλάς ελάχιστα ένα σπυράκι και σπάει....κάπως έτσι {αηδία),υπόλευκο ήταν το χρώμα και μόνο στον αριστερό μαστό,δεν έβγαλα ξανά....περιμένω να δω αν είμαι έγκυος και αν θα βγάλει ξανά...θα το κοιτάξω δεν το αφήνω,πάντως δεν το είχα για σύμπτωμα εγκυμοσύνης,μέχρι που μου είπε μία κοπέλα ότι το έπαθε κ εκείνη....εγώ πιο πολύ φοβήθηκα!!!

@babybaby Μπράβο!!!Φτιάξε ατμόσφαιρα απόψε και αγαπήσε τον όσο μπορείς!!!Ουουου.....sweet..sweet love!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι απο μενα! ξααεκανα τεστ ωορρηξιας για επιβεβαιωση τωρα το μεσημερακι κι ηταν οντως θετικο!!!! καναμε και τις αγαπουλες μας!!! χιχιχιχχιχι δεν εχω αλλα like κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Νινα85 είπε:

@babybaby Δεν θέλουμε τα like σου κοπελιά......δώσε πολύ-πολύ  love στον άντρα σου!!!χαχαχαχα

 

καραlike!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babybaby είπε:

καραlike!!!!

Έλα κοπελιά....άντε στον άντρα σου....πού τόλμησες να σηκωθείς και από το κρεββάτι!!!

:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Μια από τα ίδια δουλειές έκανα! Όλη μέρα! Κ έχω πολύ πονοκέφαλο! Πάλι! 

Κάποια εκτονώθηκε με δουλειές σήμερα.....γιατί πάλι πονοκέφαλο;;Εγώ πάντως τα τελευταία χρόνια παίρνω τα advil,όπου κ αν πονάω σε 10'  είμαι μια χαρά και στην περίοδο δεν μου φέρνουν τόσο αίμα όσο τα panadol extra που έπαιρνα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα με τα Ντεπόν ειμαι καλά όταν έχω πονοκέφαλο αλλά για κάποιο λόγο τώρα τελευταία δεν με πιάνει το κεφάλι μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...