Μετάβαση σε περιεχόμενο
eva18092014

Υψηλή χοριακή η κανονικη???

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια ,ειμαι καινουρια στο φορουμ.

θα ηθελα να μου πειτε αν η χοριακη μου ειναι αυξημενη και αν καποια εχει την ιδια χοριακη:confused:

τελευταια περιοδος 15/09 και στις 18/10 εκανα χοριακη 2146,5.

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Συγχαρητηρια!! Ειχα την ιδια απορια οταν πηρα την χοριακη μου.. Την 31η ημερα του κυκλου μου ηταν πανω απο 1400 οποτε την 33η (την ημερα που εκανες εσυ δλδ χοριακη) λογικα θα ηταν γυρω στις 2500!! Στην αρχη σκεφτηκα πως εχω διδυμα αλλα τελικα κλεινω τον 5ο μηνα κ εχω ενα υγιεστατο νινακι!! Πηρα ανησυχη τηλ τον γιατρο μου κ μου ειπε "ποτε δε μας αγχωνει η πολυ υψηλη χοριακη, οσο υψηλοτερη, τοσο καλυτερα. Μας αγχωνει μονο η χαμηλη που δεν ανεβαινει καλα"..

Η δικη σου χοριακη σημαινει οτι αυξανοταν πολυ καλα απο την στιγμη της εμφυτευσης.. Επισης εχω την εντυπωση οτι εχεις κυκλο κατω των 28 ημερων (ισως κανω κ λαθος αλλα καπως ετσι τα εχω κατανοησει). Να δεις που θα εχεις κ μια τεραστια τιμη προγεστερονης (που δειχνει ποσο "γερη" ας το πουμε ειναι η εγκυμοσυνη σου)!!

Καλη αρχη!!!

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Να σε ρωτήσω κάτι αν επιτρέπεται...γιατι αργησες να κανεις την εξωσωματική;προέκυψε κατι άλλο;
    • @NikhNikh @babybaby Ναι τα τραπέζια ίσως επειδή δεν είμαι σίγουρη για τα φαγητά μου... Χααχα όλη μέρα έκανα δουλειές κορίτσια βαρέθηκα! Καληνύχτα φιλιά πολλά.. Νωρίς νωρίς αύριο Κυριακή έχουμε κουσκούς χαχαχ 
    • γεια σου μαμα16...δε το ηξερα για τι φυσικοθεραπειες..λες να θεωρηθουν απαραιτητες?δηλ. αν καποιο παιδακι δε τις κανει απλα θα αργησει ακομα παραπανω να περπατησει η να σηκωθει ετσι?υα τη ρωτησω οπωσδηποτε να δω τι εχει να μου πει κ η ιδια...
    • γεια σου Ρενα..στα παντα εχει ορεξη κ στο φαι κ στην ομιλια κ πολλα γελια γενικα ανταποκρινεται σε ολα..το μονο που με εχει προβληματισει ειναι το οτι "τεμπελιαζει "ισως στο να σηκωθει..ναι θα τη ρωτησω πολυ αναλυτικα οταν βρεθουμε για το εμβολιο...
    • καλησπερα Κωνσταντια..σημερα φαντασου εκανε 2 βηματα παροτι κ βαρυ το παπουτσακι του..το προσπαθησε πολυ,αναμενω μπας κ θελησει να σηκωθει.η αληθεια ειναι οτι το προσπαθει πολυ,αλλα αν δει οτι δε μπορει επαναπαυεται..ελπιζω να μην ειναι κατι σημαντικο,μακαρι να ειναι απλα μια τεμπελια..εσενα ο δικος σου αν του πεις που ειναι πχ το αυτοκινητακι θα στο δειξει/?εγω τωρα ξεκιναω να σου πω την αληθεια να τον μαθαινω πραγματακια..τα πιανει γρηγορα αυτα δε μπορω να πω..κ απο ομιλια ειμαστε φουλ..δε βαζει γλωσσα μεσα του ανακαταμενα τα λεει ολα εκτος απο μπαμπα μαμα γιαγια κ καποια ονοματα ολα τ αλλα ειναι αχταρμας αλλα γενικα μιλαει..απο πολυ νωρις θα ελεγα..20 ημερων ειπε αγκου φαντασου..
  • Νέες συζητήσεις