Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υψηλή χοριακή η κανονικη???


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια ,ειμαι καινουρια στο φορουμ.

θα ηθελα να μου πειτε αν η χοριακη μου ειναι αυξημενη και αν καποια εχει την ιδια χοριακη:confused:

τελευταια περιοδος 15/09 και στις 18/10 εκανα χοριακη 2146,5.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

   Συγχαρητηρια!! Ειχα την ιδια απορια οταν πηρα την χοριακη μου.. Την 31η ημερα του κυκλου μου ηταν πανω απο 1400 οποτε την 33η (την ημερα που εκανες εσυ δλδ χοριακη) λογικα θα ηταν γυρω στις 2500!! Στην αρχη σκεφτηκα πως εχω διδυμα αλλα τελικα κλεινω τον 5ο μηνα κ εχω ενα υγιεστατο νινακι!! Πηρα ανησυχη τηλ τον γιατρο μου κ μου ειπε "ποτε δε μας αγχωνει η πολυ υψηλη χοριακη, οσο υψηλοτερη, τοσο καλυτερα. Μας αγχωνει μονο η χαμηλη που δεν ανεβαινει καλα"..

   Η δικη σου χοριακη σημαινει οτι αυξανοταν πολυ καλα απο την στιγμη της εμφυτευσης.. Επισης εχω την εντυπωση οτι εχεις κυκλο κατω των 28 ημερων (ισως κανω κ λαθος αλλα καπως ετσι τα εχω κατανοησει). Να δεις που θα εχεις κ μια τεραστια τιμη προγεστερονης (που δειχνει ποσο "γερη" ας το πουμε ειναι η εγκυμοσυνη σου)!!

   Καλη αρχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...