Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπαθούμε για μωρακι


Amy1991

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki co είπε:

Συγχαρητήρια!!!! Χαίρομαι πάρα πολύ!!! Να έχεις μια σούπερ εγκυμοσύνη!!! Εγώ περιμένω να αδιαθετησω σήμερα αλλά δεν έχω ούτε πόνους ούτε τίποτα από χθες.. Μόνο πρήξιμο! Μακάρι να είμαι και εγώ τυχερή!! :)

Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου κορίτσι μου να είσαι κιεσυ  ακόμα  εγω δεν το έχω  πιστέψει...εχω πονακια χαμηλά στην κοιλιά αλλά μάλλον είναι φυσιολογικό...Θα σας ενημερώνω ...Κιεσυ νίκη μου να μας στείλεις μόλις έχεις νέα θα χαρώ πολύ να ακούσω ευχάριστα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μέσα από την καρδιά μου!!

Διάβασα τώρα την συζήτηση σας και για το άγχος που λέγατε..Και μου ήρθε στο μυαλό η ιστορία μιας γνωστής μου που θέλω να τη μοιραστώ μαζί σας..

Προσπαθούσε να κάνει παιδακι 7 χρόνια..Έκανε ότι εξετάσεις υπάρχουν για να βρει αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα και όλα τα αποτελέσματα ήταν καλά..Δεν είχε τίποτα ούτε η ίδια ούτε ο άντρας της..εξωσωματική δεν ήθελε να κάνει γιατί εφόσον οι εξετάσεις ήταν καλές ήθελε να το αποφύγει..Στα 7 χρόνια όμως η ψυχολογία της ήταν στα πατωματα ..Και έτσι αποφασίζει να προχωρήσει σε εξωσωματική...ξεκιναει τη διαδικασία, αγοράζει τις ενεσουλες, τα φάρμακα και περιμένει να της έρθει περίοδος για να τα ξεκινήσει..Σε αυτή τη φάση έχει χαλαρώσει και απολαμβάνει τον έρωτα με τον αντρα της..Και δεν της ήρθε περίοδος..Ήταν έγκυος..

Δεν θέλει άγχος..πίστη στο Θεό και όλα θα πάνε καλά κορίτσια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Neli* είπε:

Πολλά συγχαρητήρια Amy!! Αυτα ειναι υπέροχα νέα!! Να έχεις μία καλή και εύκολη εγκυμοσύνη!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει για να είμαι ειλικρινής..Μόλις έκανα και μια β χοριακη γτ μου την ζήτησε ο γιατρός και σε κανένα μισάωρο θα ξέρω τα αποτελέσματα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Minime είπε:

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μέσα από την καρδιά μου!!

Διάβασα τώρα την συζήτηση σας και για το άγχος που λέγατε..Και μου ήρθε στο μυαλό η ιστορία μιας γνωστής μου που θέλω να τη μοιραστώ μαζί σας..

Προσπαθούσε να κάνει παιδακι 7 χρόνια..Έκανε ότι εξετάσεις υπάρχουν για να βρει αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα και όλα τα αποτελέσματα ήταν καλά..Δεν είχε τίποτα ούτε η ίδια ούτε ο άντρας της..εξωσωματική δεν ήθελε να κάνει γιατί εφόσον οι εξετάσεις ήταν καλές ήθελε να το αποφύγει..Στα 7 χρόνια όμως η ψυχολογία της ήταν στα πατωματα ..Και έτσι αποφασίζει να προχωρήσει σε εξωσωματική...ξεκιναει τη διαδικασία, αγοράζει τις ενεσουλες, τα φάρμακα και περιμένει να της έρθει περίοδος για να τα ξεκινήσει..Σε αυτή τη φάση έχει χαλαρώσει και απολαμβάνει τον έρωτα με τον αντρα της..Και δεν της ήρθε περίοδος..Ήταν έγκυος..

Δεν θέλει άγχος..πίστη στο Θεό και όλα θα πάνε καλά κορίτσια μου!

Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν να αποκτήσουν γρήγορα ένα μωράκι..Το άγχος δεν βοηθάει αλλά δυστυχώς πολλές φορές δεν γίνεται να το αποβάλλεις...Ευτυχώς σε εμένα το άγχος δεν έκανε κακό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ περιμένω σήμερα να αδιαθετησω και το άγχος μου χτυπάει κόκκινο... Νωρίτερα είχα κάτι μπεζ- καφε  υγρα αλλά από πόνους περιόδου τίποτα.. Εγώ που πονάω πολύ στην περίοδο ειδικά την πρώτη μέρα.. Εντωμεταξύ το πρήξιμο στο στήθος επιμένει... Τι λέτε κορίτσια? Λέτε να ειναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης αυτά τα υγρά? Είχε κάποια παρόμοια εμπειρία ενώ περίμενε να αδιαθετησει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κορίτσι  μου θετικό τεστ εύχομαι και η χοριακη σου να είναι θετική που μαι σίγουρη είναι αξιόπιστα και τα τεστ. Σου εύχομαι λοιπόν μια ήρεμη καλή δίχως προβλήματα εγκυμοσύνη.  ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η karen είπε:

Μπράβο κορίτσι  μου θετικό τεστ εύχομαι και η χοριακη σου να είναι θετική που μαι σίγουρη είναι αξιόπιστα και τα τεστ. Σου εύχομαι λοιπόν μια ήρεμη καλή δίχως προβλήματα εγκυμοσύνη.  ???

Κορίτσια συγγνώμη για την καθυστερημένη απαντήσει αλλά είχα πολλές δουλειές.... Πηρα την απαντηση της χοριακης 100,24 μου είπε ο γιατρός μου ότι για μία μέρα καθυστέρηση μονο είναι εντάξει αλλά την δευτέρα θα κάνω επαναληπτική για να δούμε αν ανεβαίνει κανονικά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/10/2017 at 5:40 ΜΜ, ο/η Niki co είπε:

Εγώ περιμένω σήμερα να αδιαθετησω και το άγχος μου χτυπάει κόκκινο... Νωρίτερα είχα κάτι μπεζ- καφε  υγρα αλλά από πόνους περιόδου τίποτα.. Εγώ που πονάω πολύ στην περίοδο ειδικά την πρώτη μέρα.. Εντωμεταξύ το πρήξιμο στο στήθος επιμένει... Τι λέτε κορίτσια? Λέτε να ειναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης αυτά τα υγρά? Είχε κάποια παρόμοια εμπειρία ενώ περίμενε να αδιαθετησει?

Νίκη μου έχεις καθόλου νέα;;; Σου ηρθε τελικά περίοδος;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Amy1991 είπε:

Νίκη μου έχεις καθόλου νέα;;; Σου ηρθε τελικά περίοδος;;;

Κανονικά περίμενα χθες..Από χθες έχω μόνο καφε υγρα και αυτά όχι Συνέχεια... 1,5 μέρα μόνο υγρα και από αίμα τίποτα..πήρα και εγώ ένα τεστ για να δω γιατί με έχει φάει το αγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Amy1991 είπε:

Κορίτσια συγγνώμη για την καθυστερημένη απαντήσει αλλά είχα πολλές δουλειές.... Πηρα την απαντηση της χοριακης 100,24 μου είπε ο γιατρός μου ότι για μία μέρα καθυστέρηση μονο είναι εντάξει αλλά την δευτέρα θα κάνω επαναληπτική για να δούμε αν ανεβαίνει κανονικά... 

Συγχαρητήρια κοπέλα μου σου εύχομαι μια πολύ καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη! Απόλαυσε το! Κι εγώ μόλις μπήκα στον έκτο και δεν το πιστεύω! Θα δεις ποσο γρήγορα περνάει ο καιρός! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Love1988 είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου σου εύχομαι μια πολύ καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη! Απόλαυσε το! Κι εγώ μόλις μπήκα στον έκτο και δεν το πιστεύω! Θα δεις ποσο γρήγορα περνάει ο καιρός! :-)

Ειμαι λίγο φοβισμένη  θελω να παω στον γιατρο να σιγουρευτώ ότι όλα είναι καλά... Αλλα νιώθω μία απέραντη ευτυχία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Love1988 είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου σου εύχομαι μια πολύ καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη! Απόλαυσε το! Κι εγώ μόλις μπήκα στον έκτο και δεν το πιστεύω! Θα δεις ποσο γρήγορα περνάει ο καιρός! :-)

Ευχομαι να σου πάνε όλα καλά και να γεννήσεις ενα πανέμορφο μωράκι ..Αγοράκι η κορίτσακι περιμένεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki co είπε:

Κανονικά περίμενα χθες..Από χθες έχω μόνο καφε υγρα και αυτά όχι Συνέχεια... 1,5 μέρα μόνο υγρα και από αίμα τίποτα..πήρα και εγώ ένα τεστ για να δω γιατί με έχει φάει το αγχος

Κάνε αύριο το πρωί ένα τεστακι αν έχεις σταθερό κύκλο σίγουρα θα δείξει εμένα με μια μέρα καθυστέρηση έδειξε....Εύχομαι πραγματικά να εισαι .... Θελω να μου στείλεις νέα σου οπωσδήποτε....Θα περιμενω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki co είπε:

Κανονικά περίμενα χθες..Από χθες έχω μόνο καφε υγρα και αυτά όχι Συνέχεια... 1,5 μέρα μόνο υγρα και από αίμα τίποτα..πήρα και εγώ ένα τεστ για να δω γιατί με έχει φάει το αγχος

Μπορει να ειναι κ περιοδος αυτο νικη.  περιμενε μια μερα κ μετα κανε τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Amy1991 είπε:

Ευχομαι να σου πάνε όλα καλά και να γεννήσεις ενα πανέμορφο μωράκι ..Αγοράκι η κορίτσακι περιμένεις;;;

Κοριτσάκι έχω :-):-):-) είναι λογικό να έχεις άγχος όμως να σκέφτεσαι θετικά όλα τέλεια θα είναι και θα τρελαθεις οταν δεις το σπορακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Κοριτσάκι έχω :-):-):-) είναι λογικό να έχεις άγχος όμως να σκέφτεσαι θετικά όλα τέλεια θα είναι και θα τρελαθεις οταν δεις το σπορακι σου!

Αχχχ τέλεια η αδερφή  μου έκανε κοριτσάκι πριν 15 μέρες.... Μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας και να έχουμε τα μωράκια μας υγιέστατα στην αγκαλιά μας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

Νίνα85 σε ευχαριστώ παρά πολυυυυ εύχομαι και σε εσενα ότι καλύτερο στην ζωη σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Amy1991 είπε:

Κάνε αύριο το πρωί ένα τεστακι αν έχεις σταθερό κύκλο σίγουρα θα δείξει εμένα με μια μέρα καθυστέρηση έδειξε....Εύχομαι πραγματικά να εισαι .... Θελω να μου στείλεις νέα σου οπωσδήποτε....Θα περιμενω...

Amy μου Τελικά αδιαθετησα! Δεν πειράζει την επόμενη φορά!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!! Να μας ενημερωνεις! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Amy μου Τελικά αδιαθετησα! Δεν πειράζει την επόμενη φορά!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!! Να μας ενημερωνεις! :)

Δεν πειράζει νίκη μου ο άλλος μήνας θα είναι και τυχερός ..Μην αγχώνεσαι και θα έρθει είμαι σίγουρη....Εγώ δευτέρα θα ξαναπαω για χοριακη που την ζήτησε ο γιατρός  και μετα θα μου πει ποτε θα με δει ....Μέχρι να πάω στον γιατρό θα μου βγει η ψυχή θέλω να περάσουν οι μέρες να πάω και να είναι όλα καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σκέφτεσαι θετικά και όλα θα πάνε μια χαρά!! Αισιοδοξία :) εέγινε το θαύμα! Κάνε πράγματα που Σε χαλαρώνουν και θα περάσουν οι μέρες! Οι ταινίες βοηθάνε πολύ!!! :)  Αυτή ήταν η Πέμπτη σας προσπάθεια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Amy1991 συγχαρητήρια!!!!!! Είμαστε στην ίδια ηλικία κι αυτό το μήνα ξεκινάω κι εγώ προσπάθειες!!! Είχα κάνει μια μικρή αρχή (:oops:) τον Ιούλιο, αλλά τότε έμαθα ότι είχα πολύποδα οπότε τα σταμάτησα όλα για να χειρουργηθώ! Πριν 15 μέρες τον πέταξα και ησύχασα! Τώρα σιγά σιγά θα ξεκινήσουμε! Όπως λέτε κι εσείς δεν έχουμε πει ακόμα κάτι σε συγγενείς γιατί μετά αγχώνεσαι αν καθυστερήσει! Μακάρι να έρθει γρήγορα αν κι όπως διαβάζω δεν είναι έτσι απλό όπως το φανταζόμουν :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Amy1991 είπε:

Δεν πειράζει νίκη μου ο άλλος μήνας θα είναι και τυχερός ..Μην αγχώνεσαι και θα έρθει είμαι σίγουρη....Εγώ δευτέρα θα ξαναπαω για χοριακη που την ζήτησε ο γιατρός  και μετα θα μου πει ποτε θα με δει ....Μέχρι να πάω στον γιατρό θα μου βγει η ψυχή θέλω να περάσουν οι μέρες να πάω και να είναι όλα καλά...

Καλησπέρα κορίτσι μου συγχαρητήρια  όλα καλά θα πάνε προσπάθησε να σαι χαλαρή  ξεκούραση και χωρίς άγχος όσο μπορείς. Τα φιλιά μου και την αγάπη μου. @Niki co μη σε στεναχωρεί συνέχισε τις προσπάθειες  σου και  θα έρθει συντομα  ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...