Μετάβαση σε περιεχόμενο
Lovely

Πόσες ξεκινάμε εξωσωματικη τον Οκτώβρη?

Recommended Posts

στις πριν 34 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλημερα @Lovely ωραια νεα ευχαρηστα καλη αρχη με το καλο να πανε ολα καλα! Ωολυψια εχεις κανει συγνωμη που δεν θυμαμε! Μακαρι να ειναι ο Μηνας μας!!!!!

Οχιιιι ακομα!!την Δευτερα θα παμε να δουμε χιλιοστα!!ακομα εχθες ξεκινησα ενεσουλα!!!

Θα ειναι ο Μηνας μας!!!😍😍😘😍😘😍❤❤❤💋

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

@peacock ποτε χαλαρα ποτε στην τσιτα με λιιιγο ανχος που προσπαθω να το αποβαλω αλλα οτι εγινε εγινε δεν μπορω να κανω κατι μονο να περιμενω και να περιμενω ελπιζω ευχαριστα!!!!😉

Εηηηηηη κοριτσια μου!!που ειστεεεεε???

Πηγα για υπερηχο και τα αβγουλακια ειναι 7.

Θα ξαναπαω παλι Παρασκευη να με δει να μου πει ποτε θα κανουμε οωληψια!

Εσεις??τι κανετε??

😘😍😘😍😘😍😘

• Like 2

Αχ @Lovely τι καλα  ωραια μετα θα κανεις και εμβρυομεταφορα σε αυτον τον κυκλο σωστα?καλα αποτελεσματααααααααααα και σου στελνω μεσα απο την καρδια μου θετικη σκεψη!!!!!

• Thanks 1

Πολυ ωραια νεα @Lovely μας! Με το καλό να γίνει και η ωολήψία και να προχωρήσεις στα παρακάτω... τα πιο ευχάριστα!!!!!

Εγω ακόμα περιμενω να αδιαθετησω για να προσχωρήσουμε επιτελους στην εμβρυομεταφορά.... πφφφφφφ... δε περνάνε οι μερες!!!

• Thanks 1

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

Πολυ ωραια νεα @Lovely μας! Με το καλό να γίνει και η ωολήψία και να προχωρήσεις στα παρακάτω... τα πιο ευχάριστα!!!!!

Εγω ακόμα περιμενω να αδιαθετησω για να προσχωρήσουμε επιτελους στην εμβρυομεταφορά.... πφφφφφφ... δε περνάνε οι μερες!!!

Σε οσες ημερες περιμενεις εσυ @peacock ???λες να ημαστε κοντα??

Εμενα ο γιατρουλης μ μου ειπε οτι 6α τα καταψηκει τα μωρα μ !!

Τα κατεψυγμενα μου!!!φοβερο δεν ειναι??το σκεφτομαι και αο τξν μοα γελαω και απο την αλλη τα υπεραγαπωωωωω!!!

😍😘😍😘😍😍😍😍😍😍😍

κυκλο??? τι είναι αυτό? χαχαχαχα  κουκουρουκου κυκλο εχω γενικα λόγω ΣΠΩ... τωρα που εχω παρει τις ορμόνες θα αδιαθετησω όπου να ναι...

στις πριν 7 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Αχ @Lovely τι καλα  ωραια μετα θα κανεις και εμβρυομεταφορα σε αυτον τον κυκλο σωστα?καλα αποτελεσματααααααααααα και σου στελνω μεσα απο την καρδια μου θετικη σκεψη!!!!!

Μμμμ.δεν ξερω!!γοατι θα μου τα καταψυξει!!τι να σου πω !!!

Εσυ??σε τι φαση εισαι?? @love30???😘😍😘

Χαχα κουκουρουκου!!!!! @Lovely ποσα θα βαλεις?στην καταψυξη πως θα τα βαλει ο γιατρος ενα ενα  η και δυο μαζι?

@Lovely μου κι εγω αυτό λεω... τα αγαπω πολυ τα κατεψυγμένα μου!!! Είμαστε πολύτεκνοι οικογένεια πλεον, το λεμε με τον αντρα μου και χαιρόμαστε μόνο με την ιδέα... χαχαχαχα!

• Haha 2

Εγω @Lovely εχθες εκανα χωριακη μετα την εμβρυομεταφορα και βγηκε θετικη και αυριο θα την ξανακανω!!!!!και την αλλη εβδομαδα θα παω για υπερηχο!

• Thanks 1

στις πριν 5 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Εγω @Lovely εχθες εκανα χωριακη μετα την εμβρυομεταφορα και βγηκε θετικη και αυριο θα την ξανακανω!!!!!και την αλλη εβδομαδα θα παω για υπερηχο!

Κοριτσι μου!!!!μπραβοοοοοοοοο!!!!ολλα πολλα συγχαρητηρια!!!μραβοοοοοοοοοο!!!με το καλοοοο με το καλοοοοοο και ο 1ος υπςρηχος!!!!😘😘😍😘😍😘😍😍😍

στις πριν 6 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@Lovely μου κι εγω αυτό λεω... τα αγαπω πολυ τα κατεψυγμένα μου!!! Είμαστε πολύτεκνοι οικογένεια πλεον, το λεμε με τον αντρα μου και χαιρόμαστε μόνο με την ιδέα... χαχαχαχα!

Βρε τι εχουμε παθει!!!!!που να τα παρουμε και αγκαλια εκει να δεις!!τα μπεμιλινο θα τα θελουνε εμεις!!!!🤣🤣😂😂😁🤣😁😂

• Haha 1

@Lovely   Τον περιμενω σαν τρελη και να σου πω φοβαμε και να χαρω μετα απο τοσα χρονια και ουτε καν το καταλαβα ακομα τι εγινε!

• Like 1

Οντως εμείς θα θέλουμε τις πάνες! χαχαχαχα

Κι εγω νομίζω οτι θα κλαίω στην εμβρυομεταφορά....  εδω στη σπερματεγχυση και εκλαιγα σα το χαζό από τη συγκίνηση...

• Like 3

στις πριν 8 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Οντως εμείς θα θέλουμε τις πάνες! χαχαχαχα

Κι εγω νομίζω οτι θα κλαίω στην εμβρυομεταφορά....  εδω στη σπερματεγχυση και εκλαιγα σα το χαζό από τη συγκίνηση...

εγώ πάντως έκλαψα μετά την εμβρυομεταφορά στο δωματιο όταν ξαναήρθε η εμβρυολογος να μας μιλήσει...συγκινήθηκα και με την φωτογραφία 😂 

• Like 1

στις πριν 25 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Υπερηχο σου δωσανε @jazz απο την εμβρυομεταφορα?και foto απο τα εμβρυα που βαλανε?

Όχι ακομα, θα μας δώσουν όλο τον φάκελο αργότερα απο το νοσοκομείο μαζί με την φωτογραφία 💕.στον υπέρηχο είχα κι εγώ μια οθόνη δεξιά μου κ έβλεπα όλη τη διαδικασία 

love30 σου έστειλα πμ....

• Like 1

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

@Lovely   Τον περιμενω σαν τρελη και να σου πω φοβαμε και να χαρω μετα απο τοσα χρονια και ουτε καν το καταλαβα ακομα τι εγινε!

Πλακα κανεις??Να το χαρεις και να το παραχαρεις°!!!εγω θα με καταλαβεται γιατι θα πεταω βεγγαλικα απο την χαρα μου!!καταλαβαινεις τι ρχει να γινει εεε??😂😂😁😂🤣😃😍😘

• Like 1
  • Haha 1

Σε μενα αν ποτέ τα καταφερω θα το μάθετε στις ειδήσεις... θα ακούσετε για μια τρελή στο Συνταγμα που θα φωνάζει "ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ!!!!!!!!!" χαχαχαχα το λεω για πλάκα και πάλι μοιάζει απίστευτο.....

• Like 2
  • Haha 1

@miniatoura87 μαζί μου θα εχω και μια τρελή που θα φωναζει "Κι εγω μαμα είμαι...ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ!!" χαχαχαχαχαχα Καταλαβες.... χαχαχαχα

• Like 2

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Αν ήταν καθυστερημένη συλληψη μπορεί να μην έδειξε ακόμα το τεστ. Κάνε μια χοριακη για να είσαι σίγουρη και πάνω απ όλα πρέπει να αποβαλλεις το άγχος! Το ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά εμένα οι εγκυμοσύνες ήρθαν όταν πραγματικά δεν το περίμενα! 
    • Κορίτσια καλησπεραααα....τελικααα???δεν είμαι εγκυος...ηρθε η καταραμένη με 6 μέρες καθυστέρηση...πρωτη φορά συμβαίνει στη ζωή μου....παντα νωρίτερα ερχεται....απο το άγχος μου είπε η γυναικολόγος μου...τελικα μπήκαμε σε ένα γολγοθά από εξετάσεις...αλλα δεν μπορούμε να κάνουμε κ αλλιώς... ορμονολογικες εγώ την 2 μέρα τις περιοδου κ μου πήρε κ αιμα απο την περίοδο....το έχετε ξανα ακούσει???ΑΜΗ ,για θυροειδη, κ σακχάρου...ο υπέρηχος που μου έκανε έδειξε ότι είναι γεμάτη ωάρια.λετε να δείξει τίποτα κακό η ΑΜΗ?ότι δεν είναι αρκετά γόνιμα τα ωαρια  μου ( 27 χρονών  ειμαι).????πείτε μου γνώμες σας παρακαλώ...
    • Ναι ειμαι τρελη...ειναι αργα κι εγω σκεφτομαι...😜 Σημερα ειχα το γιατρό μου κι ενω γεμισα αισιοδοξια μετα τη συνάντηση μας...τωρα παλι κατι με τρωει... Πφφφ! Δε θα ηρεμησω ποτε... Θα λειπει ο γιατρος για μια εβδομαδα κ με εχουν πιασει οι ανασφαλειες μου...  Παιρνω τα cyclacur για προετοιμασία ενδομητρίου, σημερα 10η μερα ηταν 7 χιλιοστά. Την επομενη κυριακη μου ειπε να ξεκινησω και vasclor (προγεστερονη) συνεχιζοντας τα cyclacur. Εδω ερχεται ο φοβος μου...ρε κοριτσια υπαρχει πιθανότητα να μεγαλωσει πααααρα πολυ το ενδομητριο κ να μην ειναι δεκτικό; ποιο ειναι το ιδανικο παχος; Δεν εχω καταλαβει ακριβως ποιος ο ρολος οισυρογονων προγεστερονης στην ολη προετοιμασία...οποια γνωριζει ας με ξεμπλοκαρει λιγο. ο γιατρος ειναι καθησυχαστικος και λεει οτι θα συντονιστούμε μια χαρα. Γενικα του εχω εμπιστοσυνη αλλα οσο πλησιαζω τοσο αγχωνομαι κ τα σκεφτομαι ολα... Μαλλον ειναι η αναγκη μου να τα καταφερουμε με τον αντρουλη μου επιτελους! Το ομολογώ.... Φοβαμαι... 😢
    • Κοριτσάκι έχω είναι λογικό να έχεις άγχος όμως να σκέφτεσαι θετικά όλα τέλεια θα είναι και θα τρελαθεις οταν δεις το σπορακι σου!
    • Και, ας το γυρισω σε ακομη πιο καλλιτεχνικο... Ειναι που ειμαι μονη στο σπιτι κ με εχουν πιασει οι ευαισθησιες μου!!! Ειναι κ οι ορμονες...!! Γιάννης Ρίτσος - Γιὰ τὴν κόρη του...   Κοριτσάκι μου,
      μὲς στὸ βουβὸ πηγάδι τοῦ φεγγαριοῦ
      σοῦ ῾πέσε ἀπόψε τὸ πρῶτο δαχτυλίδι σου. Δὲν πειράζει. Ἀργότερα θὰ φτιάξεις ἄλλο
      νὰ παντρευτεῖς τὸν κόσμο μὲς στὸν ἥλιο. Γιατὶ δὲν εἶναι κοριτσάκι
      νὰ μάθεις μόνο ἐκεῖνο ποὺ εἶσαι,
      ἐκεῖνο ποὺ ἔχεις γίνει,
      εἶναι νὰ γίνεις
      ὅ,τι ζητάει
      ἡ εὐτυχία τοῦ κόσμου. Ἄλλη χαρὰ
      δὲν εἶναι πιὸ μεγάλη
      ἀπ᾿ τὴ χαρὰ ποὺ δίνεις
      Νὰ τὸ θυμᾶσαι κοριτσάκι.   Κοριτσάκι μου,
      θέλω νὰ σοῦ φέρω
      τὰ φαναράκια τῶν κρίνων
      νὰ σοῦ φέγγουν τὸν ὕπνο σου. Θέλω νὰ σοῦ φέρω ἕνα περιβολάκι