Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάμε εξωσωματικη τον Οκτώβρη?


Lovely

Recommended Posts

στις πριν 34 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλημερα @Lovely ωραια νεα ευχαρηστα καλη αρχη με το καλο να πανε ολα καλα! Ωολυψια εχεις κανει συγνωμη που δεν θυμαμε! Μακαρι να ειναι ο Μηνας μας!!!!!

Οχιιιι ακομα!!την Δευτερα θα παμε να δουμε χιλιοστα!!ακομα εχθες ξεκινησα ενεσουλα!!!

Θα ειναι ο Μηνας μας!!!??????❤❤❤?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock ποτε χαλαρα ποτε στην τσιτα με λιιιγο ανχος που προσπαθω να το αποβαλω αλλα οτι εγινε εγινε δεν μπορω να κανω κατι μονο να περιμενω και να περιμενω ελπιζω ευχαριστα!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εηηηηηη κοριτσια μου!!που ειστεεεεε???

Πηγα για υπερηχο και τα αβγουλακια ειναι 7.

Θα ξαναπαω παλι Παρασκευη να με δει να μου πει ποτε θα κανουμε οωληψια!

Εσεις??τι κανετε??

???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ @Lovely τι καλα  ωραια μετα θα κανεις και εμβρυομεταφορα σε αυτον τον κυκλο σωστα?καλα αποτελεσματααααααααααα και σου στελνω μεσα απο την καρδια μου θετικη σκεψη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ωραια νεα @Lovely μας! Με το καλό να γίνει και η ωολήψία και να προχωρήσεις στα παρακάτω... τα πιο ευχάριστα!!!!!

Εγω ακόμα περιμενω να αδιαθετησω για να προσχωρήσουμε επιτελους στην εμβρυομεταφορά.... πφφφφφφ... δε περνάνε οι μερες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

Πολυ ωραια νεα @Lovely μας! Με το καλό να γίνει και η ωολήψία και να προχωρήσεις στα παρακάτω... τα πιο ευχάριστα!!!!!

Εγω ακόμα περιμενω να αδιαθετησω για να προσχωρήσουμε επιτελους στην εμβρυομεταφορά.... πφφφφφφ... δε περνάνε οι μερες!!!

Σε οσες ημερες περιμενεις εσυ @peacock ???λες να ημαστε κοντα??

Εμενα ο γιατρουλης μ μου ειπε οτι 6α τα καταψηκει τα μωρα μ !!

Τα κατεψυγμενα μου!!!φοβερο δεν ειναι??το σκεφτομαι και αο τξν μοα γελαω και απο την αλλη τα υπεραγαπωωωωω!!!

???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κυκλο??? τι είναι αυτό? χαχαχαχα  κουκουρουκου κυκλο εχω γενικα λόγω ΣΠΩ... τωρα που εχω παρει τις ορμόνες θα αδιαθετησω όπου να ναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Αχ @Lovely τι καλα  ωραια μετα θα κανεις και εμβρυομεταφορα σε αυτον τον κυκλο σωστα?καλα αποτελεσματααααααααααα και σου στελνω μεσα απο την καρδια μου θετικη σκεψη!!!!!

Μμμμ.δεν ξερω!!γοατι θα μου τα καταψυξει!!τι να σου πω !!!

Εσυ??σε τι φαση εισαι?? @love30??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lovely μου κι εγω αυτό λεω... τα αγαπω πολυ τα κατεψυγμένα μου!!! Είμαστε πολύτεκνοι οικογένεια πλεον, το λεμε με τον αντρα μου και χαιρόμαστε μόνο με την ιδέα... χαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω @Lovely εχθες εκανα χωριακη μετα την εμβρυομεταφορα και βγηκε θετικη και αυριο θα την ξανακανω!!!!!και την αλλη εβδομαδα θα παω για υπερηχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Εγω @Lovely εχθες εκανα χωριακη μετα την εμβρυομεταφορα και βγηκε θετικη και αυριο θα την ξανακανω!!!!!και την αλλη εβδομαδα θα παω για υπερηχο!

Κοριτσι μου!!!!μπραβοοοοοοοοο!!!!ολλα πολλα συγχαρητηρια!!!μραβοοοοοοοοοο!!!με το καλοοοο με το καλοοοοοο και ο 1ος υπςρηχος!!!!?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@Lovely μου κι εγω αυτό λεω... τα αγαπω πολυ τα κατεψυγμένα μου!!! Είμαστε πολύτεκνοι οικογένεια πλεον, το λεμε με τον αντρα μου και χαιρόμαστε μόνο με την ιδέα... χαχαχαχα!

Βρε τι εχουμε παθει!!!!!που να τα παρουμε και αγκαλια εκει να δεις!!τα μπεμιλινο θα τα θελουνε εμεις!!!!????????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lovely   Τον περιμενω σαν τρελη και να σου πω φοβαμε και να χαρω μετα απο τοσα χρονια και ουτε καν το καταλαβα ακομα τι εγινε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως εμείς θα θέλουμε τις πάνες! χαχαχαχα

Κι εγω νομίζω οτι θα κλαίω στην εμβρυομεταφορά....  εδω στη σπερματεγχυση και εκλαιγα σα το χαζό από τη συγκίνηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Οντως εμείς θα θέλουμε τις πάνες! χαχαχαχα

Κι εγω νομίζω οτι θα κλαίω στην εμβρυομεταφορά....  εδω στη σπερματεγχυση και εκλαιγα σα το χαζό από τη συγκίνηση...

εγώ πάντως έκλαψα μετά την εμβρυομεταφορά στο δωματιο όταν ξαναήρθε η εμβρυολογος να μας μιλήσει...συγκινήθηκα και με την φωτογραφία ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Υπερηχο σου δωσανε @jazz απο την εμβρυομεταφορα?και foto απο τα εμβρυα που βαλανε?

Όχι ακομα, θα μας δώσουν όλο τον φάκελο αργότερα απο το νοσοκομείο μαζί με την φωτογραφία ?.στον υπέρηχο είχα κι εγώ μια οθόνη δεξιά μου κ έβλεπα όλη τη διαδικασία 

love30 σου έστειλα πμ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

@Lovely   Τον περιμενω σαν τρελη και να σου πω φοβαμε και να χαρω μετα απο τοσα χρονια και ουτε καν το καταλαβα ακομα τι εγινε!

Πλακα κανεις??Να το χαρεις και να το παραχαρεις°!!!εγω θα με καταλαβεται γιατι θα πεταω βεγγαλικα απο την χαρα μου!!καταλαβαινεις τι ρχει να γινει εεε??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε μενα αν ποτέ τα καταφερω θα το μάθετε στις ειδήσεις... θα ακούσετε για μια τρελή στο Συνταγμα που θα φωνάζει "ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ!!!!!!!!!" χαχαχαχα το λεω για πλάκα και πάλι μοιάζει απίστευτο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@miniatoura87 μαζί μου θα εχω και μια τρελή που θα φωναζει "Κι εγω μαμα είμαι...ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ!!" χαχαχαχαχαχα Καταλαβες.... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...