Μετάβαση σε περιεχόμενο

Egimosini


Asimina28

Recommended Posts

Καλησπέρα στην όμορφη ομάδα Θέλω  να ρωτήσω τελευταία περίοδος 4 Αυγούστου 6 μέρες καθυστέρηση με τον άντρα μου πηγαίνουμε για παιδάκι στην μετα την ωοριξια μου πόνος στο στήθος να μν μπορώ να κοιμηθώ μπρούμυτα φαγητό όλην την ώρα και τσιμπηματακια κατω στην κοιλιά αλλά σμρ αυτοί οι πόνοι ήταν λίγο δυνατοί μόνο όταν ξαπλώνω σταματάνε δεν θελω να αδιαθετησω αύριο το πρωί έχω να κάνω κ το τεστ μου μακάρι να είναι θετικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Asimina28 είπε:

Καλησπέρα στην όμορφη ομάδα Θέλω  να ρωτήσω τελευταία περίοδος 4 Αυγούστου 6 μέρες καθυστέρηση με τον άντρα μου πηγαίνουμε για παιδάκι στην μετα την ωοριξια μου πόνος στο στήθος να μν μπορώ να κοιμηθώ μπρούμυτα φαγητό όλην την ώρα και τσιμπηματακια κατω στην κοιλιά αλλά σμρ αυτοί οι πόνοι ήταν λίγο δυνατοί μόνο όταν ξαπλώνω σταματάνε δεν θελω να αδιαθετησω αύριο το πρωί έχω να κάνω κ το τεστ μου μακάρι να είναι θετικο

Ελπιζω το τεστακι σου νσ βγει θετικο!! Ειχα τα ιδια συμπτωματα με αυτα της περιοδου πριν 3 μηνες κ ημουν εγκυος!! Περιμενουμε αυριο νεα σου..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι αύριο να μας πεις τα ευχάριστα!! Με 6 μέρες καθυστέρηση είμαστε σε πολύ καλό δρόμο!!! Η εγκυμοσύνη πολλες φορες έχει τα ίδια συμπτώματα με την περίοδο, άρα μην χάνεις τις ελπίδες σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Ελπιζω το τεστακι σου νσ βγει θετικο!! Ειχα τα ιδια συμπτωματα με αυτα της περιοδου πριν 3 μηνες κ ημουν εγκυος!! Περιμενουμε αυριο νεα σου..!

Kalimera koritsia Mou ekana to test me stenaxwrise ligo auto pou eida alla fanike mia poli mikri axni grami

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Γτ στεναχωριέσαι; απο την στιγμη που υπάρχει η γραμμουλα έστω και αχνή σημαίνει εγκυμοσύνη!! Στείλε μας αν θες φωτο το τεστ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και με το καλό τα ευχάριστα νέα!

Αν δεν είσαι σίγουρη για το τεστ, πήγαινε κάνε μια β χοριακή τώρα το πρωί για να βεβαιωθείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Asimina28 είπε:

Kalimera koritsia Mou ekana to test me stenaxwrise ligo auto pou eida alla fanike mia poli mikri axni grami

καλημεραααα!!! κ ελπιζω ν εισαι εγκυοςς...!!!

βαλε μας φωτο τ τεστ..αλλα κ ακομη καλυτερα σμρ αθριο κανε μια χοριακη γ ν δεις ακριβως.. κ αναλογα μ τς μοναδες π θ βγαλει θ μαθεις κ πανω κατω ποσο εισαι....

σ ευχομαι οτι επιθυμεις..!!!

περιμενουμε νεα σ..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mariloux είπε:

Καλημέρα!!! Γτ στεναχωριέσαι; απο την στιγμη που υπάρχει η γραμμουλα έστω και αχνή σημαίνει εγκυμοσύνη!! Στείλε μας αν θες φωτο το τεστ!!! 

Koritsia mono sto fb borw na sas to deixw kante me add sto Mina Gougousi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Asimina28 είπε:

Καλησπέρα στην όμορφη ομάδα Θέλω  να ρωτήσω τελευταία περίοδος 4 Αυγούστου 6 μέρες καθυστέρηση με τον άντρα μου πηγαίνουμε για παιδάκι στην μετα την ωοριξια μου πόνος στο στήθος να μν μπορώ να κοιμηθώ μπρούμυτα φαγητό όλην την ώρα και τσιμπηματακια κατω στην κοιλιά αλλά σμρ αυτοί οι πόνοι ήταν λίγο δυνατοί μόνο όταν ξαπλώνω σταματάνε δεν θελω να αδιαθετησω αύριο το πρωί έχω να κάνω κ το τεστ μου μακάρι να είναι θετικο

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Asimina28 είπε:

Kalimera koritsia Mou ekana to test me stenaxwrise ligo auto pou eida alla fanike mia poli mikri axni grami

το πιθανοτερο ειναι οτι εισαι εγκυουλα~!Κανε μια χοριακή για σιγουρα!Τις καλυτερες ευχες μου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανε παιδι μου  μια χοριακη! Εμενα με χοριακη οταν η χοριακη μου ειχε φτασει παανω απο 1000+ αρχισε να δειχνει αχνη γραμμουλα!! Τρεχα σημερα για να παρεις τηλ κ τον γιατρο σου να σου πει τι βιταμινες θα παρεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Ελπιζω το τεστακι σου νσ βγει θετικο!! Ειχα τα ιδια συμπτωματα με αυτα της περιοδου πριν 3 μηνες κ ημουν εγκυος!! Περιμενουμε αυριο νεα 

στις πριν 16 ώρες, ο/η Asimina28 είπε:

Καλησπέρα στην όμορφη ομάδα Θέλω  να ρωτήσω τελευταία περίοδος 4 Αυγούστου 6 μέρες καθυστέρηση με τον άντρα μου πηγαίνουμε για παιδάκι στην μετα την ωοριξια μου πόνος στο στήθος να μν μπορώ να κοιμηθώ μπρούμυτα φαγητό όλην την ώρα και τσιμπηματακια κατω στην κοιλιά αλλά σμρ αυτοί οι πόνοι ήταν λίγο δυνατοί μόνο όταν ξαπλώνω σταματάνε δεν θελω να αδιαθετησω αύριο το πρωί έχω να κάνω κ το τεστ μου μακάρι να είναι θετικο

Koritsia mou distixos adiathetisa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Asimina28 είπε:

 

Κοριτσάκι μου μην απογοητεύεσαι!! Ο επόμενος μήνας μπορεί να είναι ο τυχερός σου!!! Υπομονή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 7 months later...

 

Eimai I asimina 28 

 

στις On 5/9/2017 at 9:45 ΜΜ, ο/η Asimina28 είπε:

Καλησπέρα στην όμορφη ομάδα Θέλω  να ρωτήσω τελευταία περίοδος 4 Αυγούστου 6 μέρες καθυστέρηση με τον άντρα μου πηγαίνουμε για παιδάκι στην μετα την ωοριξια μου πόνος στο στήθος να μν μπορώ να κοιμηθώ μπρούμυτα φαγητό όλην την ώρα και τσιμπηματακια κατω στην κοιλιά αλλά σμρ αυτοί οι πόνοι ήταν λίγο δυνατοί μόνο όταν ξαπλώνω σταματάνε δεν θελω να αδιαθετησω αύριο το πρωί έχω να κάνω κ το τεστ μου μακάρι να είναι θετικο

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Λευτέρης είπε:

Τελικά όντως είχες αδιάθετησει ή έγινε τον επόμενο μήνα;;;; 

Kalimera eixa dei aima k lew tha nai periodos k sixronos douleva k se paidiko stathmo oute anagoules eixa kanw meta apo kairo test kai ta 2 thetika paw ston ginaikologo k Imouna 5 evdonadwn 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρα τελευταία περίοδος ήταν 4.08; σε ρωτάω γιατί εγώ είχα 6.08 και είμαι 37+1 σήμερα! Μήπως κάτι λες λάθος; με το καλό το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...