Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@karen πληρωνεις γι'αυτο συγνωμη που ρωταω απλα δεν ξερω!

Έμ τι τζάμπα? Μη ζητάς συγνώμη  ναι δυστυχώς πληρώνεις παίρνεις ,δίνεις πληρώνεσαι. Τώρα τι παίρνει η δότρια δεν γνωρίζω θα δω στην πορεία 5.000 ++++τα Φάρμακα  και από αυτά θα πληρωθεί και η δότρια. Να κάτσουν σπίτι τους σπιτάκια τους οι ανωμαλίες και να μην σας ξανά ενοχλήσουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μας ειπε ο γιατρος και για αιματολογο στη Θεσσαλονικη αλλα δεν θα μας πει κατι διαφορετικο θα μας πει για inohep και prezolon που επερνα !!!! Εγω ειναι σαν να εχω μια αποβολη και μια προσπαθεια στην ουσια γιατι τις αλλες τρεις δεν ξερουμε τι εκανε ο τοτε γιατρος και πως περιμενε να πετυχει με ενα διαφραγμα ναααααααα συγνωμη κιολας για την εκφραση μου !!!! Αλλα δεν παυει να εχω αλλες τρεις αποτυχημενες εξωσωματικες με ενα εξωμυτριο!!!!!οσο να'ναι επιρεαζεσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Μας ειπε ο γιατρος και για αιματολογο στη Θεσσαλονικη αλλα δεν θα μας πει κατι διαφορετικο θα μας πει για inohep και prezolon που επερνα !!!! Εγω ειναι σαν να εχω μια αποβολη και μια προσπαθεια στην ουσια γιατι τις αλλες τρεις δεν ξερουμε τι εκανε ο τοτε γιατρος και πως περιμενε να πετυχει με ενα διαφραγμα ναααααααα συγνωμη κιολας για την εκφραση μου !!!! Αλλα δεν παυει να εχω αλλες τρεις αποτυχημενες εξωσωματικες με ενα εξωμυτριο!!!!!οσο να'ναι επιρεαζεσε!

Αχ λε το τσεχασα το διάφραγμα και το ιστορικό  σου. Μακάρι να περπατήσουν όλα καλά.Γιατροι σου λέει μετά στραβωμάρα έχουν μερικοί   ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@karen μου πολλα χρηματα βρε παιδι μου!!!!!τι να πω να εχεις καλα αποτελεσματα και ολα θα ξεχαστουν!!!

Πολλά δεν είναι εμάς μας λείπουν. Βάλε όλη την διαδικασία ποιος θα την πληρώσει εξετάσεις υπέροχους ωοληψια  και τα δικά της χρήματα.Μια προσπάθεια εξωσωματικής από την αρχή και όχι εμβρυομεταφορα μόνο από ήδη υπάρχον έμβρυα. Τα φάρμακα που θα χρειαστούν  τα οποία θέλουν πλήρωμα και δεν είναι από επιτροπή μια γκοναλ στοιχίζει γύρω στα 350 και πόσες μονάδες θα χρειαστεί αν θυμάμαι Δεν μιλάω για ovitrelle  cetrotide που είναι φθηνές. Την πρώτη μου εξωσωματική σχεδόν τόσο την πλήρωσα μαζί με τα φάρμακα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η karen είπε:

Απόψε φορα τα καλά σου και για εμβρυομεταφορα έτοιμασου.Τα κατεψυγμένα σου σε περιμένουνε. Καλή σου μέρα Γωγουλινι μου ???????????Εύχομαι να γατζωθουν σφιχτά μέσα σου γλυκιά μου!  

Κοριτσακια μου γλυκα... Εδω Βασιλακης Καιλας...? τα πηρα σπιτι τα κατεψυγμενα μου, τα εχω στη κοιλιτσα κ τα ζεσταινω...αναμονη τωρα μεχρι 15/11 μου ειπε ο γιατρος! Ουφ! Ουφ! Μου ειπε για 3μερες καναπε κρεβατι και τις υπολοιπες χαλαρα..

@karen μου διαβασα τα νεα σου.. Απλα respect... Εχεις μια καρδια γεματη αγαπη και ευχομαι πολυ πολυ συντομα να τη δωσεις στο μωρακι η γιατι οχι στα μωρακια σου! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω τις αλλες τρεις καθε φορα και ωολυψια και τωρα μου φενετε παραξενο  αλλα στα χαζα χαζα εχουμε φτασει στα 30.000 ακριβως στα 28.000 ειναι!!!!! Ας μου ελεγε καποιος θελω τοσο και ολα καλα θα πανε αλλα δυστηχως δεν γινετε!!! Και ετσι να ειμαστε καλα να βγαζουμε χρηματα και να ερθει και το ποληποθητο παιδακι πουνολες θελουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η karen είπε:

Έμ τι τζάμπα? Μη ζητάς συγνώμη  ναι δυστυχώς πληρώνεις παίρνεις ,δίνεις πληρώνεσαι. Τώρα τι παίρνει η δότρια δεν γνωρίζω θα δω στην πορεία 5.000 ++++τα Φάρμακα  και από αυτά θα πληρωθεί και η δότρια. Να κάτσουν σπίτι τους σπιτάκια τους οι ανωμαλίες και να μην σας ξανά ενοχλήσουν. 

Nα σου ευχηθω κι εγω να παν ολα καλα. Μου εκανε εντυπωση που η δοτρια πληρωνεται. Νομιζα οτι ειναι σαν το αιμα. Οτι το δινεις δωρεαν. Ολα καλα θα πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα... Εδω Βασιλακης Καιλας...? τα πηρα σπιτι τα κατεψυγμενα μου, τα εχω στη κοιλιτσα κ τα ζεσταινω...αναμονη τωρα μεχρι 15/11 μου ειπε ο γιατρος! Ουφ! Ουφ! Μου ειπε για 3μερες καναπε κρεβατι και τις υπολοιπες χαλαρα..

@karen μου διαβασα τα νεα σου.. Απλα respect... Εχεις μια καρδια γεματη αγαπη και ευχομαι πολυ πολυ συντομα να τη δωσεις στο μωρακι η γιατι οχι στα μωρακια σου! ??

Γεια σου τρελάρα μου καλα τα έκανες κοίτα να τα απόψυξη καλά η μήτρα σου να τα ζεστάνει και να μην Τ αφήσει να χαθούν. Δεν πιστεύω να γκρινιάζουν  ??Κοίτα να ευχαριστηθείς την ξάπλα και την περιποίηση  από τον αντρουλη σου... Να σαι ήρεμη και χαλαρή τρεις μέρες αυτές είναι σημαντικές ότι γίνεται αυτές τις τρεις μέρες ευχές μου για μια θετική χοριακη αναμονή τώρα μην την σκέφτεσαι να εδώ παρέα θα τις περάσουμε την φάγαμε την μια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lila..! είπε:

Nα σου ευχηθω κι εγω να παν ολα καλα. Μου εκανε εντυπωση που η δοτρια πληρωνεται. Νομιζα οτι ειναι σαν το αιμα. Οτι το δινεις δωρεαν. Ολα καλα θα πανε!

Υπάρχουν γυναίκες που  κάνουν δωρεά και γυναίκες επί πληρωμή  τι να κάνεις δεν είναι και εύκολο να στα δώσει η άλλη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πάρει μέθη θα πάρει ορμόνες θα μπει χειρουργείο  την ωοληψια εννοώ μην καταλάβουμε λαθος μια διαδικασία που θα την περάσει αυτη και όχι εγώ εγώ θα την ολοκλήρωσω αλλά θα πάω μόνο εμβρυομεταφορα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Και εγω τις αλλες τρεις καθε φορα και ωολυψια και τωρα μου φενετε παραξενο  αλλα στα χαζα χαζα εχουμε φτασει στα 30.000 ακριβως στα 28.000 ειναι!!!!! Ας μου ελεγε καποιος θελω τοσο και ολα καλα θα πανε αλλα δυστηχως δεν γινετε!!! Και ετσι να ειμαστε καλα να βγαζουμε χρηματα και να ερθει και το ποληποθητο παιδακι πουνολες θελουμε!!!

Τα βλέπεις πόσα μαζεύονται? Την ίδια σκέψη έκανα και εγώ συνεχώς να έλεγε 50.000 40 000αλλα να ξέρα σίγουρα ότι θα μέναμε ..Καλα να είμαστε ναι αλλά και όλα αυτά τα φάρμακα που πάνε στον οργανισμό τέλος πάντων τι να λέμε τα ίδια και τα ίδια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

@peacock μου εύχομαι να ζεσταθούν τα κατεψυγμένα σ κ να κουρνιασουν στην κοιλίτσα σου για τους επόμενους 9 μήνες! Ξεκίνησαν κ τα κρύα το καλό π τους θέλω να ζαρωσουν μέσα στη μανούλα τους.

@karen μου έχεις περάσει τόσα. Όταν ακούσεις καρδούλα η καρδούλες δ θα σε νοιάζει από ποια πήρες τα αρχικά κύτταρα. Θα ναι τα δικά σ εμβρυακια, αυτά π τρέφονται από τ αίμα σου. Θα είναι σπλάχνα σου στην κυριολεξία. Τπτ άλλο δ θα χει σημασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

@peacock μου εύχομαι να ζεσταθούν τα κατεψυγμένα σ κ να κουρνιασουν στην κοιλίτσα σου για τους επόμενους 9 μήνες! Ξεκίνησαν κ τα κρύα το καλό π τους θέλω να ζαρωσουν μέσα στη μανούλα τους.

@karen μου έχεις περάσει τόσα. Όταν ακούσεις καρδούλα η καρδούλες δ θα σε νοιάζει από ποια πήρες τα αρχικά κύτταρα. Θα ναι τα δικά σ εμβρυακια, αυτά π τρέφονται από τ αίμα σου. Θα είναι σπλάχνα σου στην κυριολεξία. Τπτ άλλο δ θα χει σημασία.

Ναι Διώνη μου έτσι είναι περιμένω πως και πως να βρεθεί  η δότρια  όσο το δυνατόν πιο γρήγορα  δεν θέλω να περνά κανένας μου μήνας χωρίς προσπάθεια νιώθω κενή έτσι. Λες να μας το φέρει ο Άι Βασίλης    ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen πραγματικά δεν έχω λόγια....ντρέπομαι  για τον εαυτό μου...γιατί εγώ το σκέφτηκα τελείως εγωιστικά. Όταν μίλησα με το γιατρό μου μου είπε να έχω και στο πίσω μέρος του μυαλού μου τα δανεικά ωάρια.  Όταν γύρισα σπίτι οι πρώτες μου σκέψεις ήτανε και πως??? δεν θα μοιάζει καθόλου Σε μένα το παιδί??!!.. δεν θα πάρει κανένα χαρακτηριστικό μου???!!!.. δεν θα έχουμε ίδιο dna???!!!..απλά θα το κυοφορισω! !!??..θα το γεννήσω? και Θα το μεγαλώσω.

Μην πέσετε να με φάτε, σας παρακαλώ... όμως αυτές ήταν οι σκεψεις μου, και μην μου πείτε πως δεν σας έχουν περάσει από το μυαλό και εσάς... Τελικά ίσως για αυτό δεν μου έρχεται ένα παιδί, ίσως θα πρέπει να σταματήσω να σκεφτομαι το εγώ μου....δεν ξέρω με έχεις βάλει σε πολλές σκέψεις και τύψεις....

Έχεις ψυχαρα καρεν μου και το μπράβο είναι πολύ λίγο για σενα....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elena 2 είπε:

@karen πραγματικά δεν έχω λόγια....ντρέπομαι  για τον εαυτό μου...γιατί εγώ το σκέφτηκα τελείως εγωιστικά. Όταν μίλησα με το γιατρό μου μου είπε να έχω και στο πίσω μέρος του μυαλού μου τα δανεικά ωάρια.  Όταν γύρισα σπίτι οι πρώτες μου σκέψεις ήτανε και πως??? δεν θα μοιάζει καθόλου Σε μένα το παιδί??!!.. δεν θα πάρει κανένα χαρακτηριστικό μου???!!!.. δεν θα έχουμε ίδιο dna???!!!..απλά θα το κυοφορισω! !!??..θα το γεννήσω? και Θα το μεγαλώσω.

Μην πέσετε να με φάτε, σας παρακαλώ... όμως αυτές ήταν οι σκεψεις μου, και μην μου πείτε πως δεν σας έχουν περάσει από το μυαλό και εσάς... Τελικά ίσως για αυτό δεν μου έρχεται ένα παιδί, ίσως θα πρέπει να σταματήσω να σκεφτομαι το εγώ μου....δεν ξέρω με έχεις βάλει σε πολλές σκέψεις και τύψεις....

Έχεις ψυχαρα καρεν μου και το μπράβο είναι πολύ λίγο για σενα....

 

Και έχω μια πείνα τώρα δα  ???στάσου και σ έφαγα. Όχι γιατί να πέσουμε να σε φάμε τα ίδια σκεφτόμουν και εγώ έλα μην ξανά πεις ότι δεν σου έρχεται επειδή σκέφτεσαι όπως η καθεμιά μας σε τέτοια περίπτωση  και μη ρίχνεις ευθύνες στον εαυτό σου γιατί θασε φάω  στεναχωριέμαι αλήθεια  ??καλέ θα μοιάζει σίγουρα  απ το μπαμπά κάτι θα πάρει και από εμάς δεν γίνεται η δικιά μας μήτρα θα το Θα το θανατώσει να συνεχίσει και φυσικά η δότρια θα ναι κοντά  στα χαρακτηριστικά  μας .Για σκέψου τα παιδάκια  από υιοθεσία εκεί δεν έχουμε τίποτε απολύτως σε αυτή την περίπτωση και σπέρμα δικό μας και στο δικό μας σώμα και θα ζήσουμε και την εγκυμοσύνη και θα μας μοιαζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι @karen μου να στο φέρει ο Αι Βασίλης!

@elena 2 μην τ σκέφτεσαι καν! Καμία δ θ πέσει ν σε φάει. Η κάθε μια στη θέση σου θα τ σκεφτόταν έτσι. Ξέρεις όμως μπορεί τ παιδί να φέρει τ DNA σου κ να μη σ μοιάζει καν. Εμένα η κόρη μ είναι ολοιδια ο μπαμπάς της. Καρμπόν Όμως! Εγώ θα σε ρωτήσω τ αλλο. Αν σ βάζανε ένα μωράκι, μια σταλια μέσα στα χέρια σου κ σ λεγανε παρτο εοναο δικο σου. Μεγαλώσε τ εσύ. Τι θα εκανες; πως είναι δυνατόν να μην αγαπήσεις ένα μωρο; νομίζω θα λάτρευα οποιοδήποτε μωρο πόσο μάλλον αυτό π θα γεννούσα εγω. Αν χρειαζόταν να βάλεις παρένθετη μητέρα θα σ ηταβ πιο ευκολο; να έχει τ δικά σ γονίδια άλλα ν μην τ έχεις γεννήσει εσύ. Σίγουρα είναι μια δύσκολη απόφαση. Οι ερωτήσεις μ δεν έχουν να κάνουν με τ τι πιστεύω Εγώ άλλα Ίσως σε βοηθήσουν να καταλάβεις κπ πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκέψου κ τ αλλο. Τον άντρα σου τον αγαπάς; είμαι σίγουρη πως τ λατρεύεις; γενετικά όμως σου είναι ένας ξένος! Είμαι σίγουρη πως έτσι θα λατρέψεις κ τ μωράκι σου είτε είναι από τ ωάριο σου είτε όχι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρεν πάμε στο αλλο θεμα να μιλήσουμε για Χριστούγεννα χαχχα. Εμείς χθες πήγαμε τζαμπο κ τα ήθελα οοοολα τα χριστουγεννιάτικα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η karen είπε:

Και έχω μια πείνα τώρα δα  ???στάσου και σ έφαγα. Όχι γιατί να πέσουμε να σε φάμε τα ίδια σκεφτόμουν και εγώ έλα μην ξανά πεις ότι δεν σου έρχεται επειδή σκέφτεσαι όπως η καθεμιά μας σε τέτοια περίπτωση  και μη ρίχνεις ευθύνες στον εαυτό σου γιατί θασε φάω  στεναχωριέμαι αλήθεια  ??καλέ θα μοιάζει σίγουρα  απ το μπαμπά κάτι θα πάρει και από εμάς δεν γίνεται η δικιά μας μήτρα θα το Θα το θανατώσει να συνεχίσει και φυσικά η δότρια θα ναι κοντά  στα χαρακτηριστικά  μας .Για σκέψου τα παιδάκια  από υιοθεσία εκεί δεν έχουμε τίποτε απολύτως σε αυτή την περίπτωση και σπέρμα δικό μας και στο δικό μας σώμα και θα ζήσουμε και την εγκυμοσύνη και θα μας μοιαζει

   Τα παιδια, μοιαζουν σ'αυτους που τα μεγαλωνουν (ενταξη, δε λεω οτι αν ενας κινεζος υιοθετησει ενα μαυρακι θα μοιαζουν)!!!! Εδω κολλητοι φιλοι κ αντρογυνα μοιαζουν μεταξυ τους!! Το προσωπο του παιδιου σου θα διαμορφωθει κ απο τον χαρακτηρα που θα χτισει, απ'την γαληνη κ τα γελια που θα του προσφερεις!! Η αυρα του θα ειναι η προσωπικοτητα που θα του διαμορφωσεις αρχικα εσυ κ ο αντρας σου!!

   Παντως εγω ειναι σαν να μην ειμαι της μαμας μου!! ειμαι ιδια ο μπαμπας?? Απο την μαμα πηρα ολες τις ρυτιδες εκφρασης (γελιου στις παρειες κ θυμου στο μεσοφρυο)!! Ε ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΛΕΕΙ??? ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...