Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

στις πριν 43 λεπτά, ο/η elena 2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ☉??.Με χαμόγελα και θετική ενέργεια. 

@peacock μου σήμερα αν  δεν κάνω λάθος είναι η μέρα σου...

@love30 έκανες και πάλι την χοριακουλα σήμερα? 

@karen σε ενημέρωσαν πώς πήγαν τα ωαριακια σου? Ή είναι ακόμα θυμωμενοι από χτες που άργησες ?

Καλημέρα,  μπράβο θηρίο τα θυμάσαι όλα για όλες έτσι να τα γράφεις μαζεμένα για να θυμόμαστε και εμείς. Λες να βαστάν μούτρα?  ?Νωρίς ακόμη συνήθως μεσημέρι με παίρνουν. Αντε κοριτσάκια μου που είστε να μάθουμε νέα σας??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου πηγα και περιμενω τα αποτελεσματα!!! Εσεις τι κανετε ?

Καλά αποτελέσματα να έχεις κοπέλα μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟρίτσια εγώ δεν έχω αντισώματα ιλαρά και μου γράψανε να κάνω το εμβόλιο ... Μαζί θα κάνω και της γρίπης ... Θα ρωτήσω και τον εξωσωματικό αν είναι μετά από ένα μήνα να μπορώ να ξεκινήσω ... θα τα κάνω ...γτ δεν θέλω να πάει μετά από τρίμηνο ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειχα ρωτησει για ερυθρα και μου ειχε πει πως αν δεν το ειχα κανει καιντο εκανα τωρα θα επρεπε νανπαω μετα απο ενα εξαμυνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βγηκανε δυστηχως επεσε και αλο η χωριακη θα κοψω τα φαρμακα και θα περιμενω να δω αν ερθει περιοδο και βλεπουμε πως προχωραμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Βγηκανε δυστηχως επεσε και αλο η χωριακη θα κοψω τα φαρμακα και θα περιμενω να δω αν ερθει περιοδο και βλεπουμε πως προχωραμε!

   Λυπαμαι παρα πολυ.. εμενα την προηγουμενη φορα που ειχα μεινει εγκυος κ απεβαλα (βιοχημικη) μου ειπε οτι το αιμα θα ερθει οταν παει η χοριακη κατω πολυ χαμηλα (κοντα στο αρνητικο). Κ ετσι εγινε..

   Να εισαι δυνατη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Δεν μου ειπε να ξανακανω χωριακη αλλα δεν θελω να παω παλι δεν θελωωω!!! Θα δουμε τι θα γινει!

Έλα ψυχή μου μην στεναχωριέσαι  μην είσαι αρνητική και μην σε κατακλύζουν ένα σωρό άσχημα συναισθήματα.Ξερω ότι νιώθεις θυμό πόνο οργή Να σαι δυνατή μην σε παίρνει από κάτω  θα βγεις και εσύ νικήτρια από τέρας της υπογονιμοτητας. Δεν σε θέλλω ---->? αλλά να σαι αισιόδοξη και να συνεχίζεις να ελπίζεις.Ολες μας λίγο πολύ και καθεμιά ξεχωριστά έχει περάσει μια τραυματική άσχημη η δύσκολη εμπειρία αλλά στάθηκαμε όρθιες στα πόδια μας και δεν λυγίσαμε όπως ούτε και συ.Την αγάπη μου και τα φιλιά μου.  ???????❤???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Ευχαριστω @karen μου οχι δεν θα το βαλω κατω απλα σε ριχνει λιγο!!!!

Το ξέρω σε νιώθω όπως πολλές γυναίκες???Άλλωστε τα δύσκολα είναι για τις δυνατές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Ευχαριστω @karen μου οχι δεν θα το βαλω κατω απλα σε ριχνει λιγο!!!!

Και μόνο που λες "όχι δεν θα το βάλω κατω" λέει πολλά κορίτσι μου.Μπράβο σου όπως και να χει. Να είσαι γερή και δυνατή καί εύχομαι να ανταμειφθούν οι κόποι σου.Να ξέρεις πως περνουνε κουραγιό πολλά κορίτσια από αυτές τις πέντε λέξεις που είπες και ας μην το καταλαβενεις εσύ αυτή τη στιγμή. Πέρνα το όσο πιο σύντομα γίνετε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Θα προσπαθησω να το περασω οσο ποιο γρυγορα μπορω και βλεπουμε!!!!

Λυπάμαι πάρα πολύ! Να είσαι δυνατή κι αισιόδοξη για το μέλλον. Κι εμείς εδώ είμαστε να αλληλουποστηριζόμαστε.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Θα προσπαθησω να το περασω οσο ποιο γρυγορα μπορω και βλεπουμε!!!!

Κάποτε είχα διαβάσει ,οτι "ο Θεός μας στέλνει τόσα όσα μπορούμε να σηκώσουμε".Φαίνεται οτι εισαι πολυ δυνατή κοπέλα μου και να μην το ξεχνας!Ευχομαι απο την καρδια μου να εχουν ολα αισια εκβαση!!!!Τα φιλια και την αγκαλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεις να ξεσπασεις με οποιον τροπο σ αρεσει,αν αυτο σε κανει να νιωσεις καλυτερα!Σιγα σιγα θα ανακτησεις τις δυναμεις σου!Κουραγιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ΄ότι φαίνεται εχεις εναν καλό γιατρό πλεον γιατί μετα από τόσα χρόνια που αλλαξες τον προηγουμενο είδες θετική χοριακή ανεξάρτητα από το αποτελεσμα... Μίλησε μαζί του, δείτε ποια θα είναι τα επομενα βηματα και προχωρατε! Ξερω πως πονάς τωρα αλλά είμαι σίγουρη πως είσαι δυνατή και θα γίνεις μανούλα συντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...