Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sunshine 88 είπε:

Ολικό αριθμό έχει τόσο ??? Πολύ χαμηλό έχει κάνει κατάτμηση ???

Ολικός αριθμός 900.000 κατάτμηση τι ειναι;;; Λογικά όχι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geozak είπε:

Μην αγχωνεσαι..κ εγω εκανα καρυτυπο ζευγους κ κυστικη κ μαλιστα βγηκα φορεας.μετα ο συζυγος αλλα ευτυχως ηταν αρνητικος και ολα μια χαρα

Εσυ που βγήκες φορέας;;; Δν επιρεαζει; Αν βγει ο άντρας μου φορέας;;; Αχ ειναι πολλα δν μπορώ να μεινω ψύχραιμη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Crystaleniaa είπε:

Εσυ που βγήκες φορέας;;; Δν επιρεαζει; Αν βγει ο άντρας μου φορέας;;; Αχ ειναι πολλα δν μπορώ να μεινω ψύχραιμη... 

Αν ειναι φορεας ο ενας γονιος δεν υπαρχΕι προβλημα Κανενα!!!!!.. .εαν βγει θετικος ο συζυγος Τοτε αναγκαστικα Θα εξεταστεις Εσυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geozak είπε:

Αν ειναι φορεας ο ενας γονιος δεν υπαρχΕι προβλημα Κανενα!!!!!.. .εαν βγει θετικος ο συζυγος Τοτε αναγκαστικα Θα εξεταστεις Εσυ

Αυτο ειναι ο καρυπτυπος! Και η κιστυκη ίνωση που μπυ ζήτησε ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Crystaleniaa είπε:

Αυτο ειναι ο καρυπτυπος! Και η κιστυκη ίνωση που μπυ ζήτησε ;;;

Μαλλον μπερδευεσαι....κανε αναζητησεις        Στο  ιντερνετ καλυτερα για να ενημερωθεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geozak είπε:

Μαλλον μπερδευεσαι....κανε αναζητησεις        Στο  ιντερνετ καλυτερα για να ενημερωθεις

Πιο πολυ μπερδεύομαι με το Ίντερνετ δν μπορώ να καταλάβω τι δείχνουν αυτές οι δυο εξετάσεις που μας ζήτησε και ποια θα ειναι η λύση αν εχουμε καποιο άσχημο αποτέλεσμα ! Γτ μ είπαν Κάντε τις εξετάσεις κ αν δεν θα πάμε η σε προεμβρυακο έλεγχο η σε δότη !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η χαζή ερωτηση- απορία της ημέρας! 

αύριο έχω το πρωί ωοληψια. Λένε απο τα μεσάνυχτα ούτε νερό. Το χάπι του θυροειδή, το φυλλικο κ το prezolon που τα παίρνω πρωί, θα τα καθυστερήσω  μέχρι να τελειώσει η διαδικασία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθόλου χαζή ερωτηση...

Παίρνω κι εγω καποια χαπακια το πρωί και τους είχα ρωτησει σχετικά.. μου ειχε πει η νοσοκόμα να μην πάρω τιποτα εκτός αν παίρνω χάπι για θυροειδή να το πάρω με μια κουταλιά νερό... δεν παίρνω τετοιο χαπακι εγώ οπότε δε πήρα τιποτα. Αν θες βεβαια ρωτησε τους για σιγουριά.

Καλη ωοληψία κοριτσακι! :) Με το καλό να σου πάρουν τα πιο ακαταμάχητα ωαριάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ αγαπούλα! Τελικά πηρα τηλ στο νοσοκομείο. Ούτε τουθυροειδη να παρω.. Θα καθυστερήσω τη δόση μετά την επέμβαση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

jazz πως εισαι ?ευχομαι να πανε ολα καλα!!!και εγω εκανα και την εμβρυομεταφορα σημερα και τωρα στην αναμονη!!!!!

Με το καλο να παρεις θετικη χοριακη! Καλη εμφυτευση κοριτσακι μου! 

Να σε ρωτησω, τωρα με την εμβρυομεταφορα θα κατσεις καποιες μερες ξαπλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@jazz και εγώ σε είχα στο μυαλό μου σήμερα... πως πήγε η ωοληψια; 

@love30 καλή αναμονή και σύντομα να μας δώσεις καλα νέα.. πότε με το καλό θα κανεις χοριακή; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacockναι θα κατσω 3-4 μερες θα παω στο σαλονι στην κουζινα για φαγυτο και κρεββατι για ξεκουραση δεν ειπα θα ειμαι και ψοφιος κοριος αλλα δεν θα κανω τιποτα!! Εχω τον αντρα μου και ειναι και η μαμα μου για μαγειρεμα να εχω και παρεα ο αντρας μου τις περισσοτερες ωρες δουλευει!!! 

@Mariloux 9 Οκτ. Ειναι να κανω χοριακη!!!!και ελπιζω να βγει θετικηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!! Σας ευχαριστω για τις ευχες σας και εσεις ολα καλα να πανε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η love30 είπε:

jazz πως εισαι ?ευχομαι να πανε ολα καλα!!!και εγω εκανα και την εμβρυομεταφορα σημερα και τωρα στην αναμονη!!!!!

Καλό αποτέλεσμα κορίτσι+++++ σου εύχομαι και σύντομα να ακούς δύο καρδουλιτσες,??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολη @Sunshine 88 μου δωσανε υπερηχο απο την στιγμη που τα βαλανε δεν μπορεις να φανταστεις πως ενιωσα ειπα εστω και για λιγο ειμαι!!!!!! Αλλα μακαρι να ειναι για πολη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Σε ευχαριστω πολη @Sunshine 88 μου δωσανε υπερηχο απο την στιγμη που τα βαλανε δεν μπορεις να φανταστεις πως ενιωσα ειπα εστω και για λιγο ειμαι!!!!!! Αλλα μακαρι να ειναι για πολη!!!!

Σου δώσανε φωτογραφία από την βλαστοκυστες ξέρω είδες ένα μικρό δείγμα από τα μωράκια σού ??.Αυτά να σκέφτεσαι μόνο θετικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mariloux είπε:

@jazz και εγώ σε είχα στο μυαλό μου σήμερα... πως πήγε η ωοληψια; 

@love30 καλή αναμονή και σύντομα να μας δώσεις καλα νέα.. πότε με το καλό θα κανεις χοριακή; 

μια χαρά όλα! αύριο περιμένω τηλέφωνο να δούμε ποσα γονιμοποιηθηκαν κ ποτε με το καλο η εμβρυομεταφορά! @Love30.... Fingers crossed? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η love30 είπε:

jazz πως εισαι ?ευχομαι να πανε ολα καλα!!!και εγω εκανα και την εμβρυομεταφορα σημερα και τωρα στην αναμονη!!!!!

????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλη επιτυχια!!!ποσο σας νιωθω!!Αυτο αν δεν το περασει καποιος δεν μπορει να καταλαβει!!εχω την μπουμπουκα μου 9 μηνων κ δεν το πιστευω!σας ευχομαι συντομα να κρατατε τα μωρακια σας!!!την μερα που τη γεννησα νομιζω οτι αρχιζα να ζω οχι νομιζω οτι απο εκει αρχισε η ζωη μου!!!!Οτι κ να εχω μια μερα δυσκολη οτιδηποτε κοιταω τα ματια της ,θυμαμαι τι εκανα για να την εχω ,να μου χαμογελαει με το αθωο της το βλεμα και να περιμενει μια αγκαλια μου για να ειναι σιγουρη πως η μαμα ειναι για παντα εδω☺

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστουμε @Krinoula ? να χαιρεσαι το κοριτσακι σου! 

@jazz ευχομαι αυριο να εχεις τα πιο ομορφα νεα γονιμοποίησης! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η peacock είπε:

Σε ευχαριστουμε @Krinoula ? να χαιρεσαι το κοριτσακι σου! 

@jazz ευχομαι αυριο να εχεις τα πιο ομορφα νεα γονιμοποίησης! ?

????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η jazz είπε:

μια χαρά όλα! αύριο περιμένω τηλέφωνο να δούμε ποσα γονιμοποιηθηκαν κ ποτε με το καλο η εμβρυομεταφορά! @Love30.... Fingers crossed? 

Να εχεις ευχαριστα νεα κοριτσι μου ολα να πανε καλα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...