Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ειμαι έγκυος;;;


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλημέρα... Πετάω στα σύννεφα τελικά ακούσαμε μια καρδούλα και μάλλον είναι κοριτσάκι.... Δεν υπάρχουν λόγια για αυτό το συναίσθημα... Κλαις απο χαρά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/3/2017 at 9:00 ΠΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Kopela mou ta therma mou suxarhthria!!! 

egw exw ton prwto uperhxo stis 14.03 , h giatros mou eipe mallon tha akousoume kardoula(6 ebdomada) o uperhxos ginetai kai kolpika, kapoies gunaikes omws den theloun opote kanoun ton allon,to problhma se authn thn periptwsh einai oti isws den mporesetai na akousete kardoula (me bash ths giatrou) 

Sou euxomai na na akouseis 2  kardoules!!! perimenw nea sou...giati kai egw se anamena karbouna kathomai...alhtheia pws antekses na perimeneis toso kairo? prospathw na brw kati gia na apasxoloumai.... alla...to mualo ekei trigurnaei...

Σε καταλαβαίνω απόλυτα... Δεν περνάει ο καιρός εύκολα σε καταλαβαίνω απόλυτα... Εμένα το μονο που με βοήθησε είναι οτι πηγαινα κανονικά στη δουλειά οπότε στην καθημερινότητα πέρασαν οι μέρες... Μονο αυτό... Αντε κοριτσάκι μου αντε με το καλο να πάνε όλα και να έχουμε και νεα σου σύντομα...!!! Να μας ενημερώσεις εεε;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Αλεξάνδρας είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα... Πετάω στα σύννεφα τελικά ακούσαμε μια καρδούλα και μάλλον είναι κοριτσάκι.... Δεν υπάρχουν λόγια για αυτό το συναίσθημα... Κλαις απο χαρά... 

Ετσι ευτυχισμενο να ειναι και το μωρακι σου σε όλη του τη ζωή! Με το καλο να το πάρεις αγκαλίτσα! Και σε όσα κορίτσια πρόκειται να ακουσουν τη καρδια του μωρου τους ή προσπαθούν για μωρακι ευχομαι να κυλήσει ο χρόνος γρηγορα και να ερθει η στιγμή αυτη!

Ξεκουρασου όσο μπορείς και απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Αλεξάνδρας είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα... Πετάω στα σύννεφα τελικά ακούσαμε μια καρδούλα και μάλλον είναι κοριτσάκι.... Δεν υπάρχουν λόγια για αυτό το συναίσθημα... Κλαις απο χαρά... 

Αληθεια κοριτσακι μου? Μπραβο Αλεξανδρα μου.......! Απίστευτο συναίσθημα ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Αλεξάνδρας είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα... Δεν περνάει ο καιρός εύκολα σε καταλαβαίνω απόλυτα... Εμένα το μονο που με βοήθησε είναι οτι πηγαινα κανονικά στη δουλειά οπότε στην καθημερινότητα πέρασαν οι μέρες... Μονο αυτό... Αντε κοριτσάκι μου αντε με το καλο να πάνε όλα και να έχουμε και νεα σου σύντομα...!!! Να μας ενημερώσεις εεε;;; 

se euxaristw polu kopela mou, kathhmerinothta kai se mena alla sto mualo ekei einai!!! :-) 

ax...kardoula akouw kai petaw sta suneffa...lege mou tetoia!!!!! se poia bdomada eisai kopela mou?? 

alhtheia gia koritsaki? ti fainetai toso nwris? tha trelathw..... Anupomwnw!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στη μητερα μου είχε πει ο γυναικολογος οτι συνηθως η καρδια των κοριτσιών χτυπάει γρηγορα ..αν χτυπάει πιο αργα είναι αγόρι.. δε ξερω αν ισχύει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Στη μητερα μου είχε πει ο γυναικολογος οτι συνηθως η καρδια των κοριτσιών χτυπάει γρηγορα ..αν χτυπάει πιο αργα είναι αγόρι.. δε ξερω αν ισχύει...

aaa....malista... alla den einai sigouro...bre gero na einai kai oti thelei as einai... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

aaa....malista... alla den einai sigouro...bre gero na einai kai oti thelei as einai... 

Γερό να ΄ναι κι ας κατουραει καθιστό! χαχαχα :):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Γερό να ΄ναι κι ας κατουραει καθιστό! χαχαχα :):P

xaxaxax.... ax krinw apo auta pou leei to artho mallon orthio tha katouraei.... [smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

xaxaxax.... ax krinw apo auta pou leei to artho mallon orthio tha katouraei.... [smilie=hello2.gif]

Λες? Εχεις ενστικτο για αγορακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Λες? Εχεις ενστικτο για αγορακι?

mpa gia koritsaki exw enstikto alla sumfwna me to artho tote agoraki... den me enoxlei katholou.... oti kai na einai tha einai to mpompiraki mou!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

mpa gia koritsaki exw enstikto alla sumfwna me to artho tote agoraki... den me enoxlei katholou.... oti kai na einai tha einai to mpompiraki mou!!

Θα είναι το μικρό μας καρντασάκι!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αλεξάνδρας είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα... Πετάω στα σύννεφα τελικά ακούσαμε μια καρδούλα και μάλλον είναι κοριτσάκι.... Δεν υπάρχουν λόγια για αυτό το συναίσθημα... Κλαις απο χαρά... 

Καλημεραααααα..Υπεροχα νεα!!ποσο πολυ χαρα μας δίνεται η γλυκιές μανουλιτσες εδωμεσα!!!σας ευχαριστουμεεεεεε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

mpa gia koritsaki exw enstikto alla sumfwna me to artho tote agoraki... den me enoxlei katholou.... oti kai na einai tha einai to mpompiraki mou!!

Θελεις κοριτσακι μαλλον..γιατι 99,9% εχεις Αγοραρο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Θελεις κοριτσακι μαλλον..γιατι 99,9% εχεις Αγοραρο!!!!

hahahaha...les? den me noiazei pragmatika...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

hahahaha...les? den me noiazei pragmatika...

Ναι..ετσι λεω..ετσι νιώθω..τωρα πραγματικά οτι ειναι ας έρθει με το καλο..να ναι γερό και τυχερό και δεν εχει τίποτε άλλο σημασία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/3/2017 at 9:00 ΠΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Kopela mou ta therma mou suxarhthria!!! 

egw exw ton prwto uperhxo stis 14.03 , h giatros mou eipe mallon tha akousoume kardoula(6 ebdomada) o uperhxos ginetai kai kolpika, kapoies gunaikes omws den theloun opote kanoun ton allon,to problhma se authn thn periptwsh einai oti isws den mporesetai na akousete kardoula (me bash ths giatrou) 

Sou euxomai na na akouseis 2  kardoules!!! perimenw nea sou...giati kai egw se anamena karbouna kathomai...alhtheia pws antekses na perimeneis toso kairo? prospathw na brw kati gia na apasxoloumai.... alla...to mualo ekei trigurnaei...

Γλυκά μου κοριτσάκια καλησπέρα σας!!! Συγγνώμη που χαθηκα απλώς εχω κάποια θέματα με το ίντερνετ... Είμαι στην 7η εβδομάδα κ όλα είναι άψογα... Σε όλες τις μέλλουσες μανούλες εύχομαι να έχουν μια καλη εγκυμοσύνη και ενα υγιέστατο μωράκι... Όλα τα άλλα ότι θέλει ο Κύριος... Κορίτσια τι κάνετε με το τσιγάρο;;εγω δεν την παλεύω και πολύ... Βοηθήστε με 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αλεξάνδρας είπε:

Γλυκά μου κοριτσάκια καλησπέρα σας!!! Συγγνώμη που χαθηκα απλώς εχω κάποια θέματα με το ίντερνετ... Είμαι στην 7η εβδομάδα κ όλα είναι άψογα... Σε όλες τις μέλλουσες μανούλες εύχομαι να έχουν μια καλη εγκυμοσύνη και ενα υγιέστατο μωράκι... Όλα τα άλλα ότι θέλει ο Κύριος... Κορίτσια τι κάνετε με το τσιγάρο;;εγω δεν την παλεύω και πολύ... Βοηθήστε με 

poso xairomai pou pane ola kala, teleiaaaaaaaa....... :-*

xm egw den kapnizw opote eutixws den zoristika, gia to hlektroniko tsigaro rwthses thn giatro sou? pisteuw oti einai kalutero apo to kanoniko. prospa8hse omws kopela mou, skepsou to mikrouli sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Αλεξάνδρας είπε:

Γλυκά μου κοριτσάκια καλησπέρα σας!!! Συγγνώμη που χαθηκα απλώς εχω κάποια θέματα με το ίντερνετ... Είμαι στην 7η εβδομάδα κ όλα είναι άψογα... Σε όλες τις μέλλουσες μανούλες εύχομαι να έχουν μια καλη εγκυμοσύνη και ενα υγιέστατο μωράκι... Όλα τα άλλα ότι θέλει ο Κύριος... Κορίτσια τι κάνετε με το τσιγάρο;;εγω δεν την παλεύω και πολύ... Βοηθήστε με 

Ακουσες καρδουλες κοριτσακι μου? :x

Θα σου πρότεινα να μασας τσίχλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/3/2017 at 9:00 ΠΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Kopela mou ta therma mou suxarhthria!!! 

egw exw ton prwto uperhxo stis 14.03 , h giatros mou eipe mallon tha akousoume kardoula(6 ebdomada) o uperhxos ginetai kai kolpika, kapoies gunaikes omws den theloun opote kanoun ton allon,to problhma se authn thn periptwsh einai oti isws den mporesetai na akousete kardoula (me bash ths giatrou) 

Sou euxomai na na akouseis 2  kardoules!!! perimenw nea sou...giati kai egw se anamena karbouna kathomai...alhtheia pws antekses na perimeneis toso kairo? prospathw na brw kati gia na apasxoloumai.... alla...to mualo ekei trigurnaei...

Κορίτσια άκουσα μια καρδούλα τελικά... Μόλις πεταξα το πακέτο στα σκουπίδια.... Αααα το μωράκι μου πανω απο ολα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια άκουσα μια καρδούλα τελικά.... Μόλις πεταξα το πακέτο στα σκουπίδια.... Αααα το μωράκι μου πανω απο ολα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αλεξάνδρας είπε:

Κορίτσια άκουσα μια καρδούλα τελικά.... Μόλις πεταξα το πακέτο στα σκουπίδια.... Αααα το μωράκι μου πανω απο ολα 

εκανες το καλυτερο πραγμα κοριτσι μου!!! μπραβο!!! με το καλο να ειναι ολα υπεροχα μεχρι το τελος της εγκυμοσυνης!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/3/2017 at 9:02 ΠΜ, ο/η Αλεξάνδρας είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα... Πετάω στα σύννεφα τελικά ακούσαμε μια καρδούλα και μάλλον είναι κοριτσάκι.... Δεν υπάρχουν λόγια για αυτό το συναίσθημα... Κλαις απο χαρά... 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! εύχομαι μία καλή εγκυμοσύνη!! Αλλά το φύλο πως το καταλάβατε?  χαχαχα!! τι μάγια κάνατε??! γιατί  σίγουρα δεν φαίνεται μέχρι την 12η 13η βδομάδα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...