Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Οταν ο πλακούντας ειναι μπροστά απλα δεν το νιωθεις τοσο πολυ το μικρο σου γιατι ειναι σαν μαξιλαρΆκι. .

Ακου τον γιατρο σου για την κουραση και τα σκυψιματα γιατι απο οσο ξερω χωρις να σε παρω στο λαιμο μου δεν ειναι το ιδανικοτερο να ειναι χαμηλα το μωρο και ο πλακουντας.απλα θελει προσοχη!

μπραβο μινακι!με το καλο κ σημερα τα υπολοιπα.ειδες φατσουλα κανονικα????εγω ουτε σε αυτο ουτε στο πρωτο μωρο δεν εχω κανει 3/4d....

νομιζω πως η γωγω ειπε το μωρο ειναι χαμηλα.οχι ο πλακουντας.ε γωγω?

εγω απο χθες εχω παρει εγκριση απο το γιατρουλη να πηγαινω κουνιες(χωρις να τον σηκωνω) το μικρο μου!!!καλα εχθες που πηγα μου φανηκε οτι κατι εκανα!!!εβλεπα τη χαρα στο προσωπο του που με ειχε μαζι κ ελιωνα!θα παμε κ σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Minaki! είπε:

Τον ειδαμε 4d πεντακαθαρα!!!

Κουνιοτανε παραααα πολυ απλα τον ηθελε ανασκελα για να δει κι αλλα κι ο μικρος με τιποτα δεν αλλαζε θεση!!!μου εδωσε υπερηχους μετρησεις και 1 dnd που θα συμπληρωθούν κι αλλα σημερα! 

Ο πλακουντας ειναι οπισθιος ο μπεμπης πολυ ψηλα και ο τραχηλος κλειστος..μεχρι στιγμης δοξα το θεο ολα καλα ευχομαι και τα υπόλοιπα σημερα να ειναι καλα και να προχωραμε προς την γέννηση! !!!!!!

Σουπερ μινακι μ!!!!!!!!! Ολα τελεια θα πανε!!!!!!!!! ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η fine είπε:

μπραβο μινακι!με το καλο κ σημερα τα υπολοιπα.ειδες φατσουλα κανονικα????εγω ουτε σε αυτο ουτε στο πρωτο μωρο δεν εχω κανει 3/4d....

νομιζω πως η γωγω ειπε το μωρο ειναι χαμηλα.οχι ο πλακουντας.ε γωγω?

εγω απο χθες εχω παρει εγκριση απο το γιατρουλη να πηγαινω κουνιες(χωρις να τον σηκωνω) το μικρο μου!!!καλα εχθες που πηγα μου φανηκε οτι κατι εκανα!!!εβλεπα τη χαρα στο προσωπο του που με ειχε μαζι κ ελιωνα!θα παμε κ σημερα!

Φαιν μου ειδα κανονικα φατσουλα !!!!!!!!και ο πλακουντας και το μωρακι οταν ειναι χαμηλα θελει προσοχη ...της γωγως ειναι το μικρο της οχι ο πλακουντας ..

Φαιν επιτελους απολαυσε την εγκυμοσυνη σου και δωσε χαρα στο παιδακι σου για να εισαι και εσυ ικανοποιημενη και με την σειρα του και το μπεμπακι μεσα στην κοιλιτσα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η fine είπε:

ρε αννα που βρισκεις αυτα τα σχεδιακια??

Ειναι του κινητου παταω παρατεταμενα το βελακι κατω δεξια και εμφανιζονται.....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Minaki! είπε:

Φαιν μου ειδα κανονικα φατσουλα !!!!!!!!και ο πλακουντας και το μωρακι οταν ειναι χαμηλα θελει προσοχη ...της γωγως ειναι το μικρο της οχι ο πλακουντας ..

Φαιν επιτελους απολαυσε την εγκυμοσυνη σου και δωσε χαρα στο παιδακι σου για να εισαι και εσυ ικανοποιημενη και με την σειρα του και το μπεμπακι μεσα στην κοιλιτσα σου!!!!!

Αχ τωρα που θα αλλαξω γιατρο στο ντοπλερ ελπιζω να μου κανει 3 d!τρελαινομαι στην ιδεα!ασε που αν ειχα βιντεο που λετε δεν θα σταματαγε να το βλεπω!!!!! 

Σε ευχαριστω για τα ομορφα σου λογια!!!!πηγες ειδες το νινι σας????θα ξετρελαθεις μωρε κ εσυ@@@!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλες με ευχάριστα νέα...μπράβο τα κορίτσια μου!

Εγώ μετά την 22 εβδομάδα άρχισα να την καταλαβαίνω να κινείτε. 

Εχθές είχα ξαπλώσει στον καναπέ και ρε κορίτσια σείονταν η κοιλιά μου...ήταν πολύ αστείο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η fine είπε:

Αχ τωρα που θα αλλαξω γιατρο στο ντοπλερ ελπιζω να μου κανει 3 d!τρελαινομαι στην ιδεα!ασε που αν ειχα βιντεο που λετε δεν θα σταματαγε να το βλεπω!!!!! 

Σε ευχαριστω για τα ομορφα σου λογια!!!!πηγες ειδες το νινι σας????θα ξετρελαθεις μωρε κ εσυ@@@!!!

Δεν με αφηνει ο γιατρος να παω ακομα..ειναι σχεδον μιαμιση ωρα απο εδω..

Τον πηρα δωρακι και θα τον δω την παρασκευη!!!!!!

Η αδερφη μου τρελάθηκε με τον γιο της!!ειναι αγκαλιτσας και θελει να ειναι με την μανουλα του αλλιως κλαίει. ..ααα και μολις γεννήθηκε τους κατουρησε τον σηκωσε ο γιατρος να τον δειξει στην αδερφη μου και τους παταει ενα κατουρημα !!!!!!!!!χαχαα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχχαχα το μικρουλιιιιιι σας φατσα απο τωρα !!!!!/?

Και γω θελω dvd αλλα δεεεν :/ πφφφ...

Το νινι τ ενιωσα αν και πρωτο στη 17 εβδομ...

Φινε ποτε εχεις doppler !;;; ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia.  Zoi ego t proto my paidaki 20 evdomadon perioou eniosa kati.  Tora sto deytero 15 evdomadon. Ναι μινακι μου ισχύει.  Και τα δύο μου παιδάκια σε ιδιωτικό να είμαι ήσυχη.  Να τον δει όπως επιθυμεί η αδερφουλα αου τον μπεμπακο της.  Πόσες θα γςννησετε Αθήνα; ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Χαχαχαχχαχα το μικρουλιιιιιι σας φατσα απο τωρα !!!!!/?

Και γω θελω dvd αλλα δεεεν :/ πφφφ...

Το νινι τ ενιωσα αν και πρωτο στη 17 εβδομ...

Φινε ποτε εχεις doppler !;;; ??

θα κανω περιπου στις 30 του μηνα!!!

στις πριν 21 λεπτά, ο/η renaki rena είπε:

Geia sas koritsia.  Zoi ego t proto my paidaki 20 evdomadon perioou eniosa kati.  Tora sto deytero 15 evdomadon. Ναι μινακι μου ισχύει.  Και τα δύο μου παιδάκια σε ιδιωτικό να είμαι ήσυχη.  Να τον δει όπως επιθυμεί η αδερφουλα αου τον μπεμπακο της.  Πόσες θα γςννησετε Αθήνα; ;

εγω γενναω στο Λητω!εσυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η renaki rena είπε:

Εγώ fine μου σε δίκλινο στο μητέρα. 

ρε συ ρενακι επειδη εχω κ μια ηλικια...ποτε γεννας?εγω το πρωτο το γεννησα στο μητερα κ εμενα δυτικα προαστεια.τωρα που μενω μαρουσι αντι για μητερα θα γεννησω ΛΗΤΩ...καλο ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Δεν με αφηνει ο γιατρος να παω ακομα..ειναι σχεδον μιαμιση ωρα απο εδω..

Τον πηρα δωρακι και θα τον δω την παρασκευη!!!!!!

Η αδερφη μου τρελάθηκε με τον γιο της!!ειναι αγκαλιτσας και θελει να ειναι με την μανουλα του αλλιως κλαίει. ..ααα και μολις γεννήθηκε τους κατουρησε τον σηκωσε ο γιατρος να τον δειξει στην αδερφη μου και τους παταει ενα κατουρημα !!!!!!!!!χαχαα???

εχεις δικιο.προσεχε κ θα το χαρεις στο σπιτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η renaki rena είπε:

14/9 πητ αλλά θα γίνει αρχές Σεπτεμβρίου.  Το Λητώ Μαρούσι δεν είναι κ αυτό;  φυσιολογικά τα παιδακια σου η καισαρική; 

οχι το ιασω ειναι μαρουσι.το λητω ειναι φιλοθεη.αθηνα

εσυ που μενεις? ναι μωρε τωρα θυμηθηκα π σ ειπα οτι στο πρωτο ειχα ιδια πητ με εσενα.γεννησα 38+5 φ.τ.

εσυ με ποιο τροπο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ εμείς απο την αρχή το βλέπουμε σε 3d ,τραβάμε βίντεο και μας στέλνει στο μειλ και φωτογραφίες.

Πήγα για αποτρίχωση στοανω χείλος 

ΑΛλος άνθρωπος νιώθω. Χαχ αχ χα

Ρώτησα για ημιμονιμο, αλλά μου φάνηκε ακριβή.

Θα ρωτήσω το γιατρό αύριο αν με αφήνει να κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η renaki rena είπε:

Εγώ μένω στο Χαλάνδρι και το πρώτο το γέννησα 39+6 με καισαρική 3.800. 

αμαν αμαν.ε το γλυκο μου που να βγει απο κατω...εμενα ηταν 3100 κ γεννησα μεσα σε 7 ωρες περιπου...

διπλα στο μαιευτηριο εισαι εσυ.μια χαρα.εγω λιγο αγχωνομαι μην εχει κινηση εκεινη την ωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην φοβάσαι.  Εγ δεν φοβόμουν γιατί ο άντρας μου είναι αστυνομικός και σε ένα σκηνικό που έγινε έκλεισαν τον δρόμο κ φύγαμε. . Με συνοδεία!  Χαχα.  Μην φοβάσαι πάντως ακόμα κ νερά να σπάσουν έχεις περιθώριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ναι το νινακι μου ειναι χαμηλα κοντα στν τραχηλο κ μ ειπε απλα να πρσεχω κ μα ξεκουραζομαι.βεβαια μ ειπε πτι μπορει να οφειλεται κ σε τυχαιο γεγονος (δλδ να ειχε κατεβει εκεινη τη στιγμη)τωρα δειξει.φιλα τα ρουχα σ για να εχεις τα μισα λεει μια παροιμια.ρε κοριτσια ειμαι 22 και 2ημερων κ τ εχω ακουσει απ σχετικα νωρις κ ας ειναι εμπροσθιος.κ ειμαι σιγουρη γτ οταν πηγα γ ην β κλωτσουσε κ τ εδειχνα τ γιατρου π κλωτσουσε κ μ λεγε τι ηταν.π.χ. την μια ηταν ο ποπος της κ την αλλη τα ποδαρακια της..εγω πιστευω πως απλα δν θα νιωθω τοσο εντονα οσο εσεις π εχετε οπισθιο τις κινησεις της...απλα οντως παρατηρω πως μερικες φορες δν ειναι τοσο δυνατες οσο περιγραφουν καποιες κοπελες γ την εβδομαδα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Χθες ήρθε ο άντρας μου από Σιδηροκαστρο και στις 7 φεύγει με το πλοίο για Ρόδο.Μου λέει "κοίτα μη γεννήσεις μέχρι αύριο που θα μαι στο καράβι και δε μπορώ να γυρίσω κολυμπώντας!"Χε χε!

Εγώ γενναω στο Μητέρα όπως σας ξαναειπα.Κι εσύ Ρενα κοντά μένεις, εγώ μένω Μελίσσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έχω ΣΠΩ! Οι εξετάσεις μας γενικα είναι καλές εκτός από την καμπύλη ινσουλίνης λόγω ΣΠΩ και τα ανδρογονα μου που έπεσαν στις τελευταίες εξετάσεις! Δεν εχουμε ανακαλύψει κάτι άλλο και ο γιατρός μας είπε ότι αυτό που μας δυσκολεύει είναι το ΣΠΩ! Μέχρι  τώρα δεν είχα φυσιολογική συλληψη παρά μόνο μόνο με σπερματεγχυνση! Τον Δεκέμβρη του 23 πρώτη συλληψη αλλά ήταν βιοχημικη και τον Φεβρουάριο δεύτερη συλληψη αλλά παλινδρομησε στην 9η εβδομάδα και έκανα απόξεση 3/4 🥲! Με έβαλε να κάνω κάποιες εξετάσεις για αυτοάνοσα και δυο για θρομβοφιλια και ευτυχως βγήκαν καλές και τώρα περιμενω να βγουν οι καρυοτυποι οι δικοί μας και του μωρού που χασαμε! Μετά το πασχα έχω ραντεβού με τον γιατρό για να μου δώσει κάποια αγωγη ( μάλλον για τα ανδρογονα ) θα μας πει στο ραντεβού!
    • Thank you!! Αν το βγάλω μετά τις 24 Οκτώβρη πάντως, θα έχει Αφροδίτη στον τοξότη κ θα βγει ταξιδιάρικο οπότε θα μπορεί να μας ακολουθεί!! 😁 Εμ βέβαια αφού πήραμε εμείς τα αγόρια εσείς θα βγάλετε τα κορίτσια τώρα!!!  Από 18η βδομάδα κ μετα λένε κάποιες το νιωθουν! Αντε να δούμε εμείς!!  Κορίτσια εν τω μεταξύ έχω κάνει μια κοιλια τεράστια!!! Εσείς φουσκωσατε πολύ?
    • Η γιατρος μας επιβεβαίωσε το φύλο το έχουμε ακόμη κλειστό αλλά έτσι οπως ήρθαν τα πράγματα θα το κάνουμε μετά την β επιπέδου που έχουμε 5/6 γιατί τώρα δε μπορούμε είναι Πάσχα, Ε μετά έχουμε το χειρουργείο του μικρού μετά β επιπέδου μετά έχουμε κάτι γάμους κάτι βαφτίσια κ μάλλον μετά από όλα αυτά λες να σκάσουμε κ στο τελος το ανοίξουμε;;;;  😂😂😂
    • Δεν είναι νωρις να το νιωσουμε;; Κάπου 20εβ το ένιωσα το πρώτο 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...