Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

κοριτσια μου καλημερα!!χθες πηγα στο γιατρο και μου εκανε υπερηχο κολπικο αλλα πολυ χαλαρα γιατι δεν ηυελε να πιεσει καθολου γιατι ειναι παρα πολυ νωρις ακομα!μας λεει οτι βλεπει ενα σακο και πανω που πηγα να του πω να δει καλυτερα για να ειμαστε σιγουροι,τσουπ να και ο αλλο σακος!οπως καταλαβατε ειδαμε δυο μικρους σακους αλλα θα μπορουμε να πουμε πιο πολλα στον αλλο υπερηχο!

 

rosaki μου τι καλα που μπαινεις και μας μιλας και μαθαινουμε τα νεα σου παρολο που εχεις την μπουμπου σου!!να μου τη φιλησεις!!

 

φραουλιτσα μεγια το ονομα!μου αρεσει παρα πολυ γιατι μου κανει κατι το πολυ αισιοδοξο!ετσι λεω πολλες φορες και τη μικρη μας!

 

capy μου περαστικα σας!!τοσο πολυ ταλαιπωρια ε?αυτες οι ιωσεις ειναι αστα να πανε!!

 

natasaki τι κανεις κοριτσακι μου?μπες να μας πεις τα νεα σου!

 

jannolino τι κανεις βρε ψυχη?χαθηκες τελειως!!μπες μονο να μας πεις τι κανεις εσυ και ο μπεμπης σου!!μας λειπεις!!!!!

 

φιλακια πολλα σε ολα τα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Διδυμακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θα γεμισει το σπιτι σας όχι με μια αλλά με 2 παιδικες φωνούλες και πολύ πολύ μπεμπεδομηρωδια. Αυτό ρε παιδι μου που μπαινεις σε σπιτι με μωρο και μυριζει τοσο μα τοσο ωραια μωρουδιλα!!!!!!!!!!!

Την πιεση μου την κοιταξα και είναι φυσιολογικη. Νομιζω ότι εχω μια πληγουλα στημ μυτη γιατι οποτε την πιανω λιγο ποναει οποτε μαλλον απ αυτό ηταν.Σταματησα να αγχωνομαι και να νομιζω πως ότι συναιβει στις άλλες θα συμβει και σε μενα και να απολαυσω επιτελους λιγο παραπανω την  εγκυμοσυνη μου!!!!!!

 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και ένα μεγαλο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ να γεμισουμε μπεμπεδοσκονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι χαρα μου δωσατε!!!!!!μια βδομαδα σας αφησα που πηγα ολιγοημερες διακοπες και ειχατε ολες τα ευχαριστα σας?????????????

 koritsaki mou - daphne (διδυμα???ουαου!) cuando ,anemoni - ολες σας ευχομαι σε 9 μηνες να κρατατε τα μωρακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

santaloxilo - αντε εσενα περιμενουμε τωρα  !!!!!!!!!!!!!!

και σα δικα μας ευχαριστα οι μη εγκυουλες!

εγω δεν εχω κατι να σας πω - αδιαθετησω τη μεα που ταξιδευα - και ωρα αναμονη!!!!!!!!!!!!!! για την επομενη περιοδο - να περασει ο καιρος!!!!!!!!!!

ουφ  - αντε!!!!!!!!

φιλακια σε ολες τις υπολοιπες - ,μανουλες η' μη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rοsaki μου, μια χαρά ειναι ο Μπεμπάκος μας, την Δευτέρα θα τον δούμε και ανυπομονώ. Η μικρή μεγαλώνει? το πλασματάκι, το θαυμα αυτο το υπέροχο? μια αγκαλιά απο μας να της δώσεις!!

 

Capy μου έχω τρελαθεί να ψάχνω να βρω μια άκρη, απο που θα ξεκινήσω δεν γνωρίζω σχετικά με την άδεια μου που θέλω να πάρω νωρίτερα. Έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα με ΙΚΑ ΕΟΠΥΥ κλπ. 

Λέω να πάω την Παρασκευή σε μια επιτροπή να δω τι μπορώ να κάνω. Την άδεια μπορεί να την γράψει και το δημόσιο το θέμα είναι να πληρώνομαι κιόλας όχι να κάθομαι μόνο. Η εταιρία δεν είναι υποχρεωμένη να πληρώνει. Ααααχ δεν ξέρω τι να κάνω και θέλω να σταματήσω.

Σημερα οι γαμπες μου πονανε πάλι.

Ξέρει καμια κοπέλα τι μπορώ να κάνω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα! 

Κοριτσάκι μου διδυμάκια ε; Μπράβο!! Μακάρι να πάνε όλα τέλεια, γερά και δυνατά να έρθουν τα μπεμπάκια σου! 

Daphne και Anemoni εσείς τι κάνετε; Περιμένουμε νέα σας!

Μίκα ωραία ημερομηνία θα κάνετε τη Β' επιπέδου! Εύχομαι να είναι όλα τέλεια! Εσύ που έκανες προσπάθεια έχοντας ήδη άλλο ένα παιδάκι πως μέρες κατάφερες να μείνεις τελείως ξάπλα; Μετά έκανες δουλίτσες ή επιτρεπόταν να ασχοληθείς με τη Μαρία σου; Το έχω μεγάλο άγχος γιατί όπως και να το κάνουμε μια αγκαλίτσα ο μικρούλης μου θα τη θέλει....

Morouli σε ευχαριστώ για τις ευχές σου! Μακάρι να πάνε εξίσου καλά με την πρώτη φορά και να έρθει το αδερφάκι! Με το ΙΚΑ δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω, αλλά από φίλες μου ξέρω παίρνεις 2 μήνες πριν την ΠΗΤ, μετά 3 μήνες άδεια λογείας, και μετά 6 μήνες που είναι από τον ΟΑΕΔ για ανατροφή. Δεν ξέρω αν πληρώνεσαι με το μήνα, αλλά σίγουρα παίρνεις κάποια επιδόματα που είναι σαν να πληρωνόσουν. Για κοίτα το στο ΙΚΑ και ρώτα σε κανά 2 ΙΚΑ (τηλεφωνικά εννοείται μην τρέχεις) μη πέσεις σε κανέναν που δεν ξέρει και σου πει ότι ναναι. Καλύτερα να τα διασταυρώσεις. Η αληθεια είναι ότι γίνεται κατακράτηση υγρών και μπορεί γι αυτο να πονούν τα πόδια σου. Καλύτερα βέβαια να μιλήσεις με το γιατρό σου.

Ροζάκι μου πολλά φιλιά στον κορίτσαρο!!! Τη μπουμπού και τα μάτια σου!

Σανταλόξυλό μου θα σε μαλώσω... δεν είπαμε βρε να είσαι αισιόδοξη;;; Θα είναι το εμβρυάκι σου εκεί και θα νομίζει ότι δεν το περιμένεις!!! Λίγο έμεινε ακόμα! Θετικές σκέψεις λοιπόν και υπομονή! 

Capy περαστικά σας κοπέλα μου! Υπομονή και θα περάσει! 

Candycrash πολύ χαίρομαι που είναι όλα καλά! Όπως λες κι εσύ καλό είναι να απολαύσεις αυτή την πολυπόθητη εγκυμοσύνη! Δυστυχώς όλο κάτι φοβόμαστε και μόνο όταν γεννηθεί το μωράκι μας το χαιρόμαστε!

Prasini γρήγορα θα περάσει ο καιρός και δεν θα το καταλάβεις! 

Cuando φιλιά στη φουσκοκοιλίτσα σου!

Κορίτσια είμαι πολύ χαρούμενη γιατί τουλάχιστον έκανα ένα βήμα... μάζεψα όλα τα φαρμακάκια μου και όταν αδιαθετήσω και είναι όλα καλά μπαίνω κι εγώ στο χορό με τη βοήθεια του Θεού. 

Φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rοsaki μου, μια χαρά ειναι ο Μπεμπάκος μας, την Δευτέρα θα τον δούμε και ανυπομονώ. Η μικρή μεγαλώνει? το πλασματάκι, το θαυμα αυτο το υπέροχο? μια αγκαλιά απο μας να της δώσεις!!

 

Capy μου έχω τρελαθεί να ψάχνω να βρω μια άκρη, απο που θα ξεκινήσω δεν γνωρίζω σχετικά με την άδεια μου που θέλω να πάρω νωρίτερα. Έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα με ΙΚΑ ΕΟΠΥΥ κλπ. 

Λέω να πάω την Παρασκευή σε μια επιτροπή να δω τι μπορώ να κάνω. Την άδεια μπορεί να την γράψει και το δημόσιο το θέμα είναι να πληρώνομαι κιόλας όχι να κάθομαι μόνο. Η εταιρία δεν είναι υποχρεωμένη να πληρώνει. Ααααχ δεν ξέρω τι να κάνω και θέλω να σταματήσω.

Σημερα οι γαμπες μου πονανε πάλι.

Ξέρει καμια κοπέλα τι μπορώ να κάνω?

κοριτσακι μου και εγω σε αυτη τη φαση ειμαι!κατι μου ειπε ο αντρας μου τωρα απο το τηλ.αλλα δεν καταλαβα και πολλα!μολις μαθω θα σε ενημερωσω!!νομιζω οτι σου δινει ο γιατρος την αδεια που φυσικα ειναι συμβεβλημενος με τον εοπυυ και το καταθετεις στο ικα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diaz μου αυτη είναι η κανονική άδεια που φυσικά και με αυτη είναι όλα ρευστα, εγώ ωρα παλαιυω να πάρω νωριτερα την αναρωτική όπως την αποκαλούν.

Καλα κρασιά όμως απο ότι βλέπω ούτε την κανονική δεν θα καταφέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου και εγω σε αυτη τη φαση ειμαι!κατι μου ειπε ο αντρας μου τωρα απο το τηλ.αλλα δεν καταλαβα και πολλα!μολις μαθω θα σε ενημερωσω!!νομιζω οτι σου δινει ο γιατρος την αδεια που φυσικα ειναι συμβεβλημενος με τον εοπυυ και το καταθετεις στο ικα! 

άντε να δούμε τι άκρη θα βγάλουμε, μαθε και πες μου κοπέλα μου

ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Morouli δεν είχα κατάλαβει ότι ρώταγες για αναρρωτική... Ο γιατρός σου είναι σε δημόσιο νοσοκομείο ή ΙΚΑ ή απλά ιδιώτης; Πιθανόν από ιδιώτη να χρειαστεί να περάσεις από κάποια επιτροπή στη συνέχεια για να επιβεβαιώσουν τα λεγόμενά του. Τυπικό είναι κι αν έχει μεγάλη καθυστέρηση μπορεί να έχει γεννήσει ως τότε, ή ακόμα να στείλεις κάποιον άλλον γιατί πολύ απλά λόγω δύσκολης κύησης δεν θα μπορείς να πας. 

Θα τη βρείτε την άκρη, είμαι σίγουρη. 

Πράσινη θα περάσει ο καιρός νερό!!! Για πότε θα φουσκώσει η κοιλίτσα δεν θα το καταλάβεις! Εσύ τι περιμένεις τώρα; Συγγνώμη που ρωτώ αλλά δεν θυμάμαι αν το έχεις γράψει κάπου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsaki mou γλυκο διδυμακιααααα!!!μπράβο!συγχαρητηριαααα!!!όλα καλα να πανε κ να εχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!

Οι υπόλοιπες εγκυουλες τι κάνετε?είχαμε κάποιο νέο?

Μorouli μακάρι να μπορούσα να σε βοηθησω με το θέμα άδειας αλλά δεν γνωρίζω τπτ...μπορείς να ανοίξεις θέμα όμως κ σιγουρα θα σε βοηθησουνε αρκετές εγκυουλες!

Σας φιλώ όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diaz μακαρι να περασει ο καιρος συντομα

εγω μετα την αποξεση που εκανα μεσα φλεβαρη - περιμενω να αδιαθετησω 2 φορες - και μετα θα παμε να συζητησουμε με το γιατρο πως θα συνεχισουμε - σπερματεγχυση  η' εξωσωματικη.μολις τελειωσα απο την πρωτη μου περιοδο και περιμενω την επομενη

αλλα δεν περνανε οι μερες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διδυμομανουλα μπράβο!!!! Μην φοβάσαι τιποτα, προχώρα και ΄μην φοβασαι τιποτα, ολα θα πανε καλά. Το αγχος σου α είναι μονο οι εξετάσεις και ασε τα μωρακια σου να μεγαλώνουν με την αγάπη σου και την φροντίδα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsaki mou θα σου ευχηθω την καλυτερη δυνατη εκβαση...η φυση και ο γιατρος σου θα προνοησουν...πιστεψε το!!

Capy περαστικα σας βρωμογαστρεντεριτιδα!!!

Diazaki καλη αρχη!!!με το καλο το αδερφακι...

Prasini υπομονη...

Morouli δε ξερω για αναρρωτικη να σε διαφωτισω δε χρειαστηκε να κανω χρηση.Σταματησα 3 μηνες πριν την Πητ απο δουλεια αλλα δεν ειχα παρει αδεια την κολλησα κι αυτη και μου δωσαν και εναντι απο την επομενη χρονια.μετα πηρα το 6 μηνο του οαεδ με ασφαλιζε με πληρωνε ο οαεδ.και οταν πηγαν 10 μηνων οι κουκλες μου επεστρεψα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και άλλη χοριακή σήμερα και το αποτέλεσμα 3439. (δεν διπλασιάστηκε ακριβώς από το προηγούμενο 1877) .. άντε πάλι άγχος.. ή είναι πολύ μεγάλη πλέον για να διπλασιάζεται?  εφιάλτης έχει καταντήσει αυτή η χοριακή.. στην προηγούμενη θετική έκανα μία επαναληπτική και τέλος!

Τέλος πάντως, θεωρώ ότι δεν έχει νόημα ούτε να ανησυχώ ούτε να κάνω άλλη... Την παρασκευή έχω ραντεβού για υπέρηχο οπότε ό,τι είναι να δούμε θα δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόμ επειδή πριν μπήκα βιαστηκα, συνεχίζω το post ;)

 

καταρχήν συγχαρητήρια στο koritsaki mou! τα διδυμάκια έφεραν διδυμόσκονη! όλα καλά να σου πάνε κοπέλα μου! επόμενος  υπέροχος υπέρηχος?

candycrash μίλησες τελικά με το γιατρό σου για την αιμοραγία στη μύτη?

ΜΙΚΑ έφτασε ο καιρός να ξαναδείς τα μωράκια σου!

morouli αν μπορείς να πάρεις άδεια (ή και καλά λόγω επαπειλούμενης) καλά θα κάνεις να πάρεις να ηρεμήσεις.. εγώ σκεφτόμουν πως από τη στιγμή που θα έμενα δε θα ήθελα να ξαναπάω στη δουλειά (όχι ότι γίνεται :) ) αλλά τώρα εφόσον είμαι καλά, έχω και δουλειά γραφείου, καλό είναι να πηγαίνω να ξεχνιέμαι...

rose πες μας τις εμπειρίες σου από τη  μπέμπα στο σπίτι! (αν έχεις χρόνο!) πώς είστε με το μπάνιο της μικρής, το φαγητό, το ύπνο.. η ζωή τ απάνω κάτω φαντάζομαι αλλά ευχάριστα!

santaloxilo άσε τα τεστ και πήγαινε για καφέδες και σινεμά (όχι βόλτες πολλές :) ) να ξεχαστείς!

Φραουλίτσα πότε πας για καμπύλη?

capy περαστικά! ελπίζω να αναρρώσατε! κυκλοφορεί - και οπλοφορεί- ιός γαστρεντερίτιδας!

Diaz καλή επιτυχία στη νέα σου προσπάθεια! πόσο χρονών είναι ο μικρός σου?

mardio χαρά στο κουράγιο σου που πήγες στη δουλειά όταν οι μικρές ήταν μόλις 10 μηνών! θα μου πεις τι να έκανες... τις πήγες παιδικό ή είχες γυναίκα? όταν αρρώσταιναν? είναι ηρωίδες οι διδυμομανούλες!

prasini οι μέρες δεν περνάν (για καμιά μας, πίστεψε με!) αλλά ας κοιτάμε μόνο το σήμερα, άντε και το αύριο γιατί αλλιώς..τρελαινόμαστε! (εγώ που είμαι από τους πλέον οργανωτικούς, τώρα ούτε για την 25η Μαρτίου δεν τολμώ να κανονίσω έναν καφέ!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Daphne μου στην αρχή έφερα μια κοπέλα στο σπίτι για 2 μήνες.Μόλις χρόνισαν όμως τις βάλαμε παιδικό.Ε όταν είναι άρρωστες ή έρχεται η μαμά μου ή κάθομαι εγώ από τη δουλειά.Για όλα βρίσκουμε τρόπους μη σε ανησυχεί το μετά...

Ασε που πιστεύω όσο πιο πολύ στη τσίτα είσαι από δουλειές φροντίδες  τόσο πιο πολύ ενέργεια αποκτάς...

Μια χαρά είναι καλέ η χοριακή σου...δε σε πιστεύω που κρατάς κομπιουτεράκι να δεις αν διπλασιάζεται...

Είσαι αγχωμένη φαίνεται...όλα θα πάνε καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη μου κι εγω τη χοριακη σου τη βλεπω σουπερ! ή εχεις παραπανω από ένα εμβρυακια ή ένα πολύ δυνατο και στην ανεβαζει τοσο γρηγορα. Εγω με ένα και μου τετραπλασιαζοταν και όλα ηταν καλα!Σημερα πας για υπερηχο; καλα θυμαμαι; Όλα καλα να σου πανε και να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diaz πολύ μου αρέσει η εικόνα στο προφίλ σου!!!Εύχομαι το ζυμαράκι να γίνει ακόμα ένα μέλος της οικογένειας σας και του χρόνου να βάλεις μια με 4 ζεύγη χεριών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα! Πώς φαίνεται ότι έχω ελεύθερο χρόνο ε; Έχω στείλει τον μικρό στην πεθερά γιατί με τα τρεχάματα με τους γιατρούς και τα φάρμακα δεν έβγαινε! 

Daphne μου όλα καλά θα πάνε! Καλά σου λέει και η Μαρδιό! Άσε το κομπιουτεράκι! Κι εμένα από 100 είχε πάει 190 μετά όμως πήρε την ανιούσα (γυρω στο 800) και φυσικά δεν την ξαναμέτρησα! Τωρα το αγοράκι μου είναι 1,5 χρονών, όρεξη να έχεις να τον κηνυγάς! Πότε πας με το καλό για υπέρηχο; Να ξέρεις ότι το άγχος αυτό δεν θα φύγει παρά μόνο όταν αγκαλιάσεις το μωράκι σου και τότε πάλι ξεκινούν άλλα... έφαγε; είναι καλά; γιατί κλαιει; πεινάει; Οπότε τώρα είναι η ώρα για να το χαρείς! Σ'ευχαριστώ για τις ευχές σου!

Μαρδιό μου σ'ευχαριστώ! Με τα μικρά πράγματι είσαι στην τσίτα... πόσο μάλλον εσύ με τα δίδυμα! Βέβαια εγώ από τις 10 πέφτω για ύπνο γιατί δεν την παλεύω!

Capy αναρρώσατε;

Πράσινη μη σε τρομάζει ο καιρός, θα περάσει στο λέω εκ πείρας γιατί κι εγώ περιμένω από τον Οκτώβρη και τώρα πλησιάζω να ξεκινήσω! Τώρα που ήρθε και η άνοιξη.... ποιος μας πιάνει!

Φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diaz πολύ μου αρέσει η εικόνα στο προφίλ σου!!!Εύχομαι το ζυμαράκι να γίνει ακόμα ένα μέλος της οικογένειας σας και του χρόνου να βάλεις μια με 4 ζεύγη χεριών!

Μακάρι Μαρδιό μου μακάρι! Το ζυμαράκι είναι ελπίδα που έχουμε ότι θα έρθει το αδεφλάκι για να συμπληρώσει την οικογένειά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρνητικο το self clear και αυτη τη φορα...σορι που σπαω το σερι αλλα εγω δεν τα καταφερα ..σας ευχαριστω θερμα για τα ζεστα σας λόγια και την αγαπη σας τοσες μερες ..θα επανελθω μολις πάρω το χρόνο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diaz  - υπομονη κανουμε και κοιταμε μπροστα!!!!!!!!!!

santaloxylo - παμε για αλλα και κοιταμε τα επομενα!!!!!!!!!!!!

παρε το χρονο σου να συνελθεις και κοιτα τα επομενα βηματα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!

δε θελω να σε παιρνει απο κατω!

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...