Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

hello!

Βάλαμε 3 βλαστοκύστες, τα υπόλοιπα 4 δεν αναπτύσσονταν καλά είπε ο εμβρυολόγος οπότε δεν μπήκα στη διαδικασία να σκεφτώ τι θα απογίνουν...

Τώρα ξάαααπλες! Είναι και 3ήμερο οπότε θα έχω το σύζυγο για τα.. θελήματα :)

Ο γιατρός είπε 14/3 χοριακή (πάει καλά? του είπα ότι θα πάω νωρίτερα). Το αργότερο στις 12/3 μπορεί και νωρίτερα... αν είναι να δείξει, θα δείξει νομίζω με τις βλαστοκύστες και στο 10ήμερο... η rose νομίζω είχε κάνει χοριακή στις 8 μέρες, αν θυμάμαι καλά, θα κοιτάξω τα προηγούμενα posts, και έδειξε νομίζω γύρω στο 80..

koritsaki mou καλή επιτυχία!

Φιλάκια σε όλες! (δε θέλω να καθίσω πολύ ώρα στον υπολογιστή σήμερα.. θα τα λέμε τις επόμενες μέρες :) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρααα!!!

Ετοιμάζομαι κ εγώ να φύγω για το 3ημερο σε μια φίλη μου!

rose κοίτα να χαρείς την μικρή σου κ άσε μας εμάς!Πόσο χαίρομαι για σένα!Να κοιμάσαι αρκετά ειδικά όταν κοιμάται κ αυτή!

mystiko καλώς ήρθες κ καλά αποτελέσματα να έχεις!πότε με το καλό η χοριακή?

santaloxilo μου θυμίζεις τον εαυτό μου που έτρεχα αργίες κ σ/κ!!!Σε ποιό στάδιο είσαι τώρα?

MARDIO καλά να περάσεις κούκλα μου!

ΜΙΚΑ μου γλυκιά συγχαρητήρια!!!πόσο μα πόσο χάρηκα για τα μωράκια σου!Αγοράκι κ κοριτσάκι ε?το ιδανικό!!!Το Μαράκι τέλειωσε με την αντιβίωση?είδες?όλα καλά πηγανε με τον υπέρηχο!

koritsaki mou k daphne με τα 3 εμβρυάκια κ οι 2(απόλυτος συγχρονισμός)σας εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να έχετε θετικότατες χοριακές !!!Προς το παρόν όμως καλή ξεκούραση κ πολλές ξάπλες!

Σήμερα με πήρε τηλ ο γιατρός μου κ μου είπε να πάω απο το ιατρείο του τρίτη ή τετάρτη για να με εξετάσει κ να μιλήσουμε.Τι να του πω ρε κορίτσια?να είμαι ειλικρινής οτι αλλάζω γιατρό ή να του πω πως θέλω να κάνω ένα διάλειμμα?Είναι πολύ καλός κ δεν θέλω να τον πληγώσω όσο κ αν σας φαίνεται περίεργο γτ είναι πάνω απ'όλα άνθρωπος!

Αμέσως μετά με πήρε τηλ η αιματολόγος γτ την ενημέρωσε ο γιατρός κ μου είπε να πάω απο το ιπποκράτειο όπου εργάζεται την Τετάρτη να μιλήσουμε,να κάνω κάποιες επαναληπτικές εξετάσεις κ να αποφασίσουμε τι θα κάνουμε στο μέλλον!κ όλα αυτά χωρίς χρέωση για πολλοστή φορά!Φανταστική!!!Δεν έχω λόγια!!

Αυτάααα....Θα τα λέμε μέσω κινητού το 3ήμερο!

Καλό 3 ήμερο για όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsaki mou και daphne τετοιος συγχρονισμος σε ολα δε παιζεστε!!! Μεσα απο τη καρδια μου ενα + τεραστιο και για τις 2!! Ακου 14 Μαρτιου;;; ειναι τρελος...μας ρωτας κυριε εμας πως θα περιμενουμε ως τοτε;;;;

Capy εγω σε γιατρο που δε σε βλεπει σα πορτοφολι αλλα σαν ξεχωριστη περιπτωση και σε παιρνει τηλ.να πας να μιλησετε εγω θα δινα μια δευτερη ευκαιρια...σκεψου το το τριημερο με καθαρο μυαλο και αποφασιζεις!!

Rianna και λοιπες καλα να περασετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου καλη επιτυχια κοπελα μου!!!!!!Ευχομαι να τα πανε καλα τα 3 σου εμβρυακιαααααα!!

Φιλακια πολλα σε ολες σας,φευγω για τριημερο!!

Daphne περιμενουμε και τα νεακια σου!Θα μπαινω να διαβαζω νεα σας!!Φιλια!

 

σε ευχαριστω πολυκοριτσακι μου!καλα να περασετε εκει που θα πατε!!φιλακια!

 

 

Κοριτσακια καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κοριτσακι μου με το καλο εχεις ολη τη θετικη μου σκεψη , καη επιτυχια και υψηλη χοριακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Rianna καλο τριημερο κ καλα να περασετε! Πρωτη μερα διατροφης και είμαι καλα!!!!!!!!!!!!!χαχχαχαχαχαχαχα! όχι που θα με αφήσω να γινω γουρουνακι....χαχχαχαχα! Παω να φτιαξω ένα καφεδακι να περασει η ωρα...γενικα ξεκουραζομαι!

 

Μικα μου τωρα θελουμε πολλα φυηματα κ πολλη μπεμπεδοκονη!τι ωραια τα νεα που ειναι ενα αγορακι κ εν κοριτακι!πραγματικα κ εμενα μου φαινοταν περιεργο ποο ευκολα μπαινουν τα κιλα!προεχε λιγο κ θα τα καταφερεις!

 

 

hello!

Βάλαμε 3 βλαστοκύστες, τα υπόλοιπα 4 δεν αναπτύσσονταν καλά είπε ο εμβρυολόγος οπότε δεν μπήκα στη διαδικασία να σκεφτώ τι θα απογίνουν...

Τώρα ξάαααπλες! Είναι και 3ήμερο οπότε θα έχω το σύζυγο για τα.. θελήματα :)

Ο γιατρός είπε 14/3 χοριακή (πάει καλά? του είπα ότι θα πάω νωρίτερα). Το αργότερο στις 12/3 μπορεί και νωρίτερα... αν είναι να δείξει, θα δείξει νομίζω με τις βλαστοκύστες και στο 10ήμερο... η rose νομίζω είχε κάνει χοριακή στις 8 μέρες, αν θυμάμαι καλά, θα κοιτάξω τα προηγούμενα posts, και έδειξε νομίζω γύρω στο 80..

koritsaki mou καλή επιτυχία!

Φιλάκια σε όλες! (δε θέλω να καθίσω πολύ ώρα στον υπολογιστή σήμερα.. θα τα λέμε τις επόμενες μέρες :) )

 

υπεροχα τα νεα σου!οι βλατοκυστες εχουν μεγαλυτερο ποσοστο!εμενα ειναι απο πολυ καλα μεχρι καλα!εμενα μου ειπε χοριακη 12/3!εσενα που ειναι κ βλαστοκυστες γιατι τοσο αργα?καλη μας επιτυχια!

 

 

με το καλο και στα 2 κοριτσακια μας!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ευχαριστωωωωωωωωω!!!!!!

 

 

Καλησπέρααα!!!

Ετοιμάζομαι κ εγώ να φύγω για το 3ημερο σε μια φίλη μου!

rose κοίτα να χαρείς την μικρή σου κ άσε μας εμάς!Πόσο χαίρομαι για σένα!Να κοιμάσαι αρκετά ειδικά όταν κοιμάται κ αυτή!

mystiko καλώς ήρθες κ καλά αποτελέσματα να έχεις!πότε με το καλό η χοριακή?

santaloxilo μου θυμίζεις τον εαυτό μου που έτρεχα αργίες κ σ/κ!!!Σε ποιό στάδιο είσαι τώρα?

MARDIO καλά να περάσεις κούκλα μου!

ΜΙΚΑ μου γλυκιά συγχαρητήρια!!!πόσο μα πόσο χάρηκα για τα μωράκια σου!Αγοράκι κ κοριτσάκι ε?το ιδανικό!!!Το Μαράκι τέλειωσε με την αντιβίωση?είδες?όλα καλά πηγανε με τον υπέρηχο!

koritsaki mou k daphne με τα 3 εμβρυάκια κ οι 2(απόλυτος συγχρονισμός)σας εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να έχετε θετικότατες χοριακές !!!Προς το παρόν όμως καλή ξεκούραση κ πολλές ξάπλες!

Σήμερα με πήρε τηλ ο γιατρός μου κ μου είπε να πάω απο το ιατρείο του τρίτη ή τετάρτη για να με εξετάσει κ να μιλήσουμε.Τι να του πω ρε κορίτσια?να είμαι ειλικρινής οτι αλλάζω γιατρό ή να του πω πως θέλω να κάνω ένα διάλειμμα?Είναι πολύ καλός κ δεν θέλω να τον πληγώσω όσο κ αν σας φαίνεται περίεργο γτ είναι πάνω απ'όλα άνθρωπος!

Αμέσως μετά με πήρε τηλ η αιματολόγος γτ την ενημέρωσε ο γιατρός κ μου είπε να πάω απο το ιπποκράτειο όπου εργάζεται την Τετάρτη να μιλήσουμε,να κάνω κάποιες επαναληπτικές εξετάσεις κ να αποφασίσουμε τι θα κάνουμε στο μέλλον!κ όλα αυτά χωρίς χρέωση για πολλοστή φορά!Φανταστική!!!Δεν έχω λόγια!!

Αυτάααα....Θα τα λέμε μέσω κινητού το 3ήμερο!

Καλό 3 ήμερο για όλες!!!!!

 

κοριτσακι μου καλα να περασεις!!οσο για το γιατρο αφου ειναι τοσο καλος γιατι θελεις να τον αλλαξεις?και για τις εξετασεις καλυτερα να τις κανεις για να φεις πως θα κινηθεις το μελλον!

 

 

Koritsaki mou και daphne τετοιος συγχρονισμος σε ολα δε παιζεστε!!! Μεσα απο τη καρδια μου ενα + τεραστιο και για τις 2!! Ακου 14 Μαρτιου;;; ειναι τρελος...μας ρωτας κυριε εμας πως θα περιμενουμε ως τοτε;;;;

Capy εγω σε γιατρο που δε σε βλεπει σα πορτοφολι αλλα σαν ξεχωριστη περιπτωση και σε παιρνει τηλ.να πας να μιλησετε εγω θα δινα μια δευτερη ευκαιρια...σκεψου το το τριημερο με καθαρο μυαλο και αποφασιζεις!!

Rianna και λοιπες καλα να περασετε...

 

σε ευχαριτω παρα πολυ!μακαρι να πετυχουμε κ οι δυο γιατι κ οι δυο εχουμε χασει τα μωρακια μας!

 

 

κοριτια μου ειμαι χαρουμενη γιατι την κυριακη ερχεται η αδελφη μου με τα διδυμακια μας!την περιμεναμε τελος μαρτιου!!

mystiko συγνωμη που καθυστερησα να σου μιλησω!καλως ηρθες το παρεακι μας και σου ευχομαι μια τεραστια χοριακη!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli        : ΠΗΤ : 5/8/2014 -  αγόρι
ΜΙΚΑ            : ΠΗΤ : 7/2014 (twins! -αγοράκι-κοριτσάκι)
candycrash : ΠΗΤ:  7/2014

natasa K.  (διδυμομανούλα)

 

capy : κοιτάμε μπροστά και πάμε γι'αλλα!
santaloxilo :κοιτάμε μπροστά και πάμε γι'αλλα!

koritsaki mou εμβρυομεταφορά 28/2. Χοριακή: 12 /3

daphne_b:  εμβρυομεταφορά 28/2. Χοριακή: 14 /3 (λέει ο γιατρός, κατά τις 12 θα παώ  :) )
fifoulina  : σε αναμονή για περίοδο (αυτή τη φορά την θέλουμε για να πάμε γι'αλλα!)
rianna : υστεροσκόπηση-τσεκ! πάμε για το επόμενο στάδιο!
prasini : μετά την απόξεση ετοιμάζουμε το έδαφος!

st3llina : αναμένοντας την απόφαση για να ξεκινήσει

Mystiko : εμβρυομεταφορά 24/2. Χοριακή: ??/3

rose (προσφάτως μανούλα!)κοριτσακι
jannolino (προσφάτως μανούλα!)αγορακι
labrinip (2 παιδάκια)κοριτσακι-αγορακι
Mardio (διδυμομανούλα)κοριτσακια

 

mystiko Ποτε θα πας για χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!Πρώτα από όλα εύχομαι θετικότατες χοριακές για κοριτσάκι μου & Δάφνη!!! Να μην κουράζεστε και να χαρείτε το τριήμερο!

Μυστικό καλώς μας ήρθες,μια μεγάλη θετική χοριακή και για σένα εύχομαι!Μην το βάζεις κάτω!!!

ΜΙΚΑ πέτυχες τον ιδανικό συνδυασμό αγοράκι-κοριτσάκι!!!Συγχαρητήρια!!!

Capy είναι θετικό ότι ο γιατρός σας δε σας βλέπει σαν πορτοφόλι,ειδικά στις μέρες μας! Αν όμως δε νιώθεις άνετα μαζί του και έχεις αμφιβολίες καλό θα ήταν να πάρεις και μια δεύτερη γνώμη.Ό,τι σου λέει το ένστικτό σου...

Σανταλόξυλο μη σε πτοούν οι αργίες και τα σ/κ! Όλα καλά θα πάνε!!!

MARDIO καλά να περάσετε το τριήμερο!Σίγουρα παίζει ρόλο και η ποιότητα των ωαρίων απλά η αδερφή μου θεωρεί ότι είναι μεγάλη στα 35 της για να πετύχει με την πρώτη.Φοβάται μην απογοητευτεί γιατί έχουμε πει ότι θα κάνομε μέχρι 3 προσπάθειες.Θα δείξει...

Φιλιά σε όλες,καλά να περάσετε όπου κι αν πάτε!!!Εμείς θα μείνουμε εδώ οικογενειακά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυστικό καλή επιτυχια περιμενουμε νεα σου!!!!

capy ειμαι στη φαση που αυριο τελειωνω τα σερπαφαρ 7η μερα(μαλλον αυριο θα παω να με δει γιατι 8Η πεφτειΚυριακη) ΕΣΥ σε ποια φαση εισαι?????

Μικα τι τελιο ζευγαρακι θα κανεις!!!!!Με το καλο κοριτσακι μου να κρατησεις τον πριγκιπα και την πριγκιπισσα σου αγκαλια

stelinna σε ευχαριστω για τη θετικη ενεργεια και αντευχομαι κι εγω πες της να μην αγχωνεται για ηλικιες κτλ..κοιταμε μονο το στοχο....συνταγη δεν υπαρχει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα!!

εγω εδω ξαπλα!!!σας περιμενω,,,,

daphne μου πως εισαι?

 

stellina να πεις τις αδελφη σου οτι η ηλικια της ειναι μια χαρα κ να μην αγχωνεται!αυτο που επιρρεαζει περισσοτερο την ποιοτητα των ωαριων ειναι το αγχος!οσο πιο καλη ψυχολογια εχουμε τοσο το καλυτερο!

 

santaloxilo περμενουμε τα νεα απο τον ντοκτορ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω ξάπλα κυρίως αλλά υποφέρω από δυσκοιλιότητα και πονάει η μέση μου.. αστα βράστα.. και έχω αγχωθεί γι'αυτό.. δεν με πιάνει κανένα ματζούνι! από τη στιγμή που αγχώνομαι τέλος.. κοίτα να δεις πάλι που αγχώθηκα και σ'αυτή την προσπάθεια για την δυσκοιλιότητα και όχι για την εξωσωματική! την προηγούμενη φορά είχα πάρει ένα κουλούρι στη χοριακή.. για να δούμε τώρα...

πάω πάλι για ξάπλα... φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας!!! Σας διαβάζω και χαίρομαι και στενοχωριέμαι μαζί σας!!! Μου αρέσει πολύ το δέσιμο που έχετε μεταξύ σας απλά επηρεάζομαι αρκετά με κάποια πράγματα για αυτό και δεν είμαι σταθερή στην παρέα σας. Τέλος πάντων, απλά ήθελα να σας το πω.

Λοιπόν εγώ τελικά άλλαξα γιατρό. Μετά από πολύ σκέψη αποφάσισα ότι από την στιγμή που κάτι δεν μου κάθεται καλά κάτι σημαίνει και προέχει να είμαι εγώ καλά.

Με τον καινούργιο αποφασίσαμε να πάρω αυτόν τον μήνα αντισυλληπτικά για να αποφύγουμε πάλι τον κίνδυνο ορμονικής διαταραχής και τον επόμενο μήνα να κάνουμε την εμβρυομεταφορά με τα 4 κατεψυγμένα που έχουμε. Και ο θεός βοηθός!!

 

Η ερώτηση τώρα που δεν ξεκαθάρισα (πόσο με εκνευρίζω) και αγχώνομαι!! Μου είπε να ξεκινήσω τα αντισυλληπτικά 2 μέρα της περιόδου μου. Εγώ περιμένω σήμερα. Αν μου έρθει μέχρι ποια ώρα θα θεωρείτε η σημερινή ως 1 μέρα? 

 

όποια ξέρει ας μου απαντήσει γιατί με έπιασε το άγχος!!!

 

Ευχαριστώ πολύ

Πολλά φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Welcome back και χαλαρά! (ποια μιλάει!)

Εμένα ο γιατρός μου μου είχε πει αν δουμε κόκκινο αίμα μέχρι τις 10 το βράδυ θεωρείται 1η μέρα!

Αλλιώς η επόμενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου εχω μερες να σας γραψω - αλλα δεν εχω καμια εξελιξη  - και γενικα νιωθω οτι δεν περνανε οι μερες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μου ρχεται να σκασω!!!!!!!!!!!!! αφηστε που ανακοινωθηκαν και πιθανες απολυσεις στη δουλεια και ειναι πολυ πιθανον να μεινω ανεργη.

αν γινει αυτο ρε κοριτσια ,πως θα συνεχισουμε τις προσπαθειες??? μου ρχεται να σκασω.

 

σας διαβαζω ομως! καλως ορισανε οι νεες κοπελες και καλες χοριακες για τα κοριτσια μας που περιμενουν

 

Λίστα μελών_______________________________________________________________

morouli        : ΠΗΤ : 5/8/2014 -  αγόρι
ΜΙΚΑ            : ΠΗΤ : 7/2014 (twins! -αγοράκι-κοριτσάκι)
candycrash : ΠΗΤ:  7/2014

natasa K.  (διδυμομανούλα)

 

capy : κοιτάμε μπροστά και πάμε γι'αλλα!
santaloxilo :κοιτάμε μπροστά και πάμε γι'αλλα!

koritsaki mou : εμβρυομεταφορά 28/2. Χοριακή: 12 /3

daphne_bεμβρυομεταφορά 28/2. Χοριακή: 14 /3 (λέει ο γιατρός, κατά τις 12 θα παώ :) )
fifoulina  : σε αναμονή για περίοδο (αυτή τη φορά την θέλουμε για να πάμε γι'αλλα!)
rianna : υστεροσκόπηση-τσεκ! πάμε για το επόμενο στάδιο!
prasini : μετά την απόξεση ετοιμάζουμε το έδαφος!

st3llina : αναμένοντας την απόφαση για να ξεκινήσει

Mystiko : εμβρυομεταφορά 24/2. Χοριακή: ??/3

rose (προσφάτως μανούλα!)κοριτσακι
jannolino (προσφάτως μανούλα!)αγορακι
labrinip (2 παιδάκια)κοριτσακι-αγορακι
Mardio (διδυμομανούλα)κοριτσακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina καλως ηρθες πάλι..ρωτησα πριν μια ωρα το γιατρο μου και ειπε οτι και της Δαφνης.....

prasini μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ δεν θα σκεφτεσαι κατι πριν γινει ...καλεις το συμπαν να στο φερει...ολα καλα θα πανε ειμαι σιγουρη...

 

λοιπον τα νεα μου 7η μερα σημερα και τα 2 ωαρια μου εχουν ως εξης.12 το ενα(μια χαρα για 7η μερα)και 7,5 το αλλο...δεν ξερω γιατι αλλα μου ειπε οτι ειναι οκ και τα 2 και να μην αγχωνομαι..θα ξαναπαω Τριτη να με δει και λογικα θα μου κανει πρεγνυλ Πεμπτη αργα το βραδυ και σπερματεγχυση Σαββατο...ετσι βγαινει και στις 36 ωρες μετα την πρεγνυλ(που το ειχα αγχβος γιατι την προηγουμενη μου εκανε στις 24)για δευτερη δεν ξερουμε αν θα γινει στο καπακι θα δουμε κατα την πορεια της διαδικασιας...μιλησαμε αρκετη ωρα και γενικα ξεαγχωθηκα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mmilina78 καλως μας ξαναηρθες!εδω μπορεις να μπαινεις οποτε  νιωθεις εσυ καλυτερα!σου ευχομαι να ειναι και εσενα η τυχερη σου φορα!οσο για το γιατρο πιστευω οτι εκανες καλα που τον αλλαξες γιατι πανω απο ολα ειναι η καλη ψυχολογια!με το γιατρο μας πρεπει να νιωθουμε καλα και να του εχουμε εμπιστοσυνη!

prasini σε καταλαβαινω αλλα ακομα τιποτα δεν ειναι σιγουρο!μην προτρεχεις !ετσι που μας εχουνε κανει τι να πω!δυσκολα τα πραγματα!

santaloxilo μπραβο κοριτσακι μου!δεν ειπαμε οτι δε θα αγχωνεσαι? με το καλο και οτι ειναι να γινει θα γινει!

 

rosaki μου μου ελειψε το φυσημα σου!!φιλακια στην μπουμπου σου!

καλουμε τις εγκυουλες κ τις μανουλες να αρχισουν να φυσανε γιατι ειμαστε καμποσες που περιμενουμε!!

natasaki  τι κανεις κοριτσακι μου?ακομα το internet?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

santaloxylo kai koritsaki mou σας ευχαριστωωωωωω - τα ιδια μου λεει και ο αντρας μου αλλα η ψυχολογια μου ειναι κυκλοθυμικη μου φαινεται!!!! μια με πιανει το πεισμα και λεω θα τα καταφερω και την αλλη με παιρνει απο κατω..

τι να πω?

σανταλοξυλο μια χαρα τα ακουω ολα  - αντε με το καλο να ακουσουμε τα ευχαριστα

κοριτσακι μου - ναι ναι!!συμφωνω ας αρχισουμε τα φυσηματαααααααααααααααααααααααααααα

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ για ολες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη καλη επιτυχια και σε σενα κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ! Αν μπορεις βαλε ημερομηνια στη λιστα μας 31-7-2014 ετσι για να μην εχουμε κενα!Μιλινα καλα εκανες και αλλαξες γιατρο...ότι δε μας αρεσει το αλλαζουμε..χχαχαχχαχχχαχα! και γω εχω αλλαξει 3 παιδιατρους στην κορη μου!Ναι μεχρι τις 10 το βραδυ πιανεται αυτή η μερα. Αλλα να είναι κοκκινο αιμα , όχι καφε. Και παλι αν εχεις καποια απορια τηλ του κ αυριο.Πρασινη μην αγχωνεσαι ευχομαι όλα να πανε καλα και να συνεχισεις στη δουλεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα να ευχηθω μεσα απο την  καρδια μου καλη επιτυχια στο Κοριτσακι μου και την Δαφνη μας με γερα εμβρυακια και τελειομηνες εγκυμοσυνες...

στεναχωριεμαι μονο που δεν ειμαι πια εγκυουλα και δεν μπορω να σας φυσηξω πια :( αλλα ας κανουμε μια εξαιρεση μωρε χιχιιχ φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απο εμενα και την μπεμπουλα μου να εχετε τα καλυτερα νεα συντομα.....

Δαφνη οντως την 8η μερα ειχα κανει την χοριακη ουτε που το θυμομουν εγω νομιζα οτι ηταν την 12η μερα....ξαπλα τωρα κοριτσια μου ηρεμια και χαλαραα να γατζωθουν γερα τα εμβρυακια...εγω τοτε υπεφερα απο την υπερδιεγερση και ειχα παει μια μερα νωριτερα να κανω την χοριακη γιατι αν θυμαμαι καλα την ιδια μερα ειχα κανει κ παρακεντηση επειδη ημουν χαλια...αχ τι μου θυμισατε τωρα ποτε ημουν στην θεση σας κ πως ειμαι τωρα...ετσι θα ειστε και εσεις συντομα ;)

εμεις κοριτσια ειχαμε θεματακια με την μικρη μου εχει κλεισει η μυτουλα της κ υπεφερε το καημενο κοιμοταν μονο 1ωρα κ πεταγοταν συνεχεια...τα εχω παιξει τελειως δεν μπορω να κοιμηθω και στεναχωριεμαι που ειναι ετσι εκεινη....της πηρα ενα αποφρακτικο για την μυτουλα της και τωρα βλεπω οτι ειναι καλυτερα κοιμαται λιγακι κ ειναι πιο ηρεμη...μακαρι να ειναι αυτη καλα για να ειμαι κ εγω!

Μικα μου τι καλα ενα και ενα τα μικρουλια σου γερα να ειναι!!!!

κοριτσια μου σας σκεφτομαι να το ξερετε ασχετα που δεν μπορω πλεον να μπαινω συχνα...δεν προκειτε να φυγω απο αυτο το ποστακι(σας απειλω :P ) γιατι εδω μεσα ημουν για πολλα χρονια και σας καταλαβαινω απολυτα!θα μπαινω να βλεπω τα νεα σας κ οποτε μπορω θα σας γραφω γιατι ειπαμε τωρα περιμενουμε και ευχαριστα νεα απο τα κοριτσια μας!!!

σας φιλω πολυ ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

capy θα σου ελεγα και γω να ξεκουραστείς το 3ημερο και να σκεφτεις τι θα κανεις με το θεμα γιατρου....αφου δε σε βλεπει σαν πορτοφολι σκεψου το καλα..Κοριτσακι μου σου φυσαω ... φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!ξεκουρασου μονο θετικες σκεψεις να κανεις!!!!!!!!!!!!!!!!!Στελλινα να μην αγχωνεται καθολου η αδερφη σου για τα ωαρια...μακαρι να παρετε γρηγορα την αποφαση κ όλα θα παρουν το δρομο τους!santaloxilo με το καλο , πηγες γιατρο σημερα?

mardio & fifoulina πως περνατε?Μωρουλι τι κανει κλωτσησε ο μπεμπης η ακομα? candycrash εσυ από κλωτσιες ηταν που δεν ηξερες πως είναι...? σαν τοκ τοκ να κανει η κοιλιτσα...δεν παιζει θα το καταλάβεις και μαλλον πρεπει να της εχει φαει ηδη! χιχιχι!Εγω σημερα πηγα εξωτερικες δουλειες με τον αδερφο μου ψιλοεβρεχε κιολας....τωρα φυσαει κ αερας ..επεστρεψε ο χειμωνας? Καλο μηνα και καλη σαρακοστή με υγεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλα να περασετε!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rosaki μου εγω θελω να με φυσατε και εσεις που ειστε πλεον μανουλες με τα μωρακια σας γιατι μας ερχεται η αγαπη σας και η θετικη σας ενεργεια!φυσικα κ δε θα φυγεις απο εδω και σε ευχαριστουμε που μπαινεις ακομα και μας λες τα νεα σου!θα δεις που θα φτιαξει η μυτουλα της και θα μπορει να κοιμαται καλυτερα και ετσι δε θα ξυπναει!αυτο με τη μυτουλα της ειναι απο τη γεννα?θα περιμενουμε τα νεα σας!

ΜΙΚΑ μου ωραια!!μου  ηρθε το αερακι!! καλα να περασετε και εσεις αλλα απο οτι φαινεται ο καιρος δε θα ειναι και τοσο καλος!

εγω ειμαι παρα πολυ χαρουμενη που αυριο το βραδυ θα ερθει η αδελφη μου και θα δω επιτελους τα διδυμακια μας!δε θα μπορω να τα σηκωσω αλλα και μονο που θα ειναι σπιτι μου φτανει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πνέει υπέροχος αέρας από χτες στη σελίδα μας..παμε δυναμικα...έχουμε συμπαραστατισσες σαν τις ηδη ταλαιπωρημενες μανουλες ή εγκυουλες σε μας που προσπαθουμε ....κοριτσια ετσι θετικα...pRASINI ολα καλα θα πανε την προσευχουλα σου και για τη δουλεια και για ολα...Μικα μου πως εισαι εσυ γενικοτερα?????Τη rose τη φανταζομαι αυπνη και ταλαιπωρημενη πρωτες μερες...κοριτσακι μου και Δαφνη μου ευχομαστε λεπτο το λεπτο να ανεβαινουν μοναδες τωρα που μιλάμε...αντε να παρουμε μπρος(capy ακους????ο πελ-αργός μας περιμενει το εισητηριο...ειμαι σιγουρη..θα χει πιασει την παρλα ο δικος μου με τον δικό σου....)ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕς ΣΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως αυτο το "παιδι"(santaloxilo) ειναι το ευχαριστο αερακι τρελοκομειο της παρεας!!Μπραβο βρε κοριτσι δωσε παλμο να ανεβουνε οι " σε αναμμενα καρβουνα"(koritsaki daphne).

Παρεπιμπτοντως μια χαρα με σερπαφαρ μονο και 8 μερα 2 αυγουλακια και 12αρια...Αντε να πανε ολα δεξια αυτη τη φορα...

Εμεις μασκαρευτηκαμε οι κορες δηλαδη απο το πρωι...εχουν γινει οι στολες δευτερο δερμα μας...και πηραμε τους δρομους αν και μας τα χαλαει ο καιρος αλλα...διαθεση να υπαρχει....

Φιλακια σε ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τελεια.....κι εγω πηγα την παρασκευη στο σχολείο με αμφίεση....ειχα ντυθει ευθυμη χηρα...χαχα ο καλος μου δεν το εκτίμησε βεβαια χιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...