Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Πριν από μερικες μερες αρχισα να νιωθω μια διαρκη ενοχληση στον αριστερο μου γλουτο. Δεν υπηρχε, ομως, τιποτα, ουτε κοκκινιλα, ουτε κατι αλλο. Σκεφτηκα οτι ισως να ειναι πιασιμο ή μουδιασμα, λογω της ακινησιας μου εξαιτιας του σπασμενου μου χεριου.

Τελικα χτες το βραδι, ψηλαφισα την περιοχη και επιασα ενα γρομπαλακι, το οποιο δεν εξεχει καθολου, αλλα το αισθανομαι οταν πιεζω λιγο το σημειο. Με ποναει αρκετα οταν καθομαι, οπως αν ειχα ενα τεραστιο σπυρι με πυον.

Μιλησα με μια φιλη μου γιατρο και μου ειπε οτι μαλλον ειναι λιπωμα και οτι πρεπει να το δει χειρουργος.

Σας εχει τυχει ποτε κατι παρομοιο;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

κατι σαν γρομπαλακι ειχατην εντυπση οτι ειχα βγαλει καποια στιγη πριν 2 χρονια στο μπρατσο μετα απο 1 μηναα ομως δενυπηρχε χωρις να κανω κατι ιδιετερο<τωρα απο που δημιουργηθηκε πως εμφανιστηε ξκαι εξαφανιστικε δεν ειχα καταλαβει

εγω εχω ενα λιπωμα στην περιοχη του μπικινι εδω και κατι χρονια ουτε ποναει ουτε εχει φυγει

ο γιατρος που το ειδε μου ειπε οτι αφου δεν ποναει δεν υπαρχει λογος να το πειραξουμε

το σωστο παντως ειναι να το δει γιατρος

ναι με πονουσε λιγακι και μου ειχε πεασει και εμενα απο το μυαλο ατο που ειπες με το πυο :blink::S

Χμ... Χτες βράδι πάντως τρομαξα πολύ... Ελπίζω να μην είναι κατι. Τη Δευτέρα θα με πάνε στο γιατρο, αφου δεν μπορώ να οδηγησω λογω χεριού!!!

ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΑ ΓΡΟΜΠΑΛΑΚΙΑ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΟΥ...ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΟΝΑΝΕ....ΕΙΝΑΙ ΛΙΠΟΜΑΤΑ...ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΕΝΑ ΠΟΥΧΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΝΟΗΜΑ ΤΣΑΜΠΑ ΠΟΝΕΣΑ ΚΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ΠΛΗΓΗ..ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΕΤΣΙ....ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ, ΣΟΥ :):)

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΙΠΩΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ..ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΤΟ ΠΑΤΑΣ Κ ΠΑΕΙ ΤΟ ΓΡΟΜΠΑΛΑΚΙ

ΔΕΞΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ...ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΛΙΠΩΜΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ,ΣΕ

ΑΛΛΟΥΣ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΟΧΙ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ

ΙΣΑ ΙΣΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ..ΧΡΗΖΕΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ ΕΦΟΣΟΝ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Κ ΠΟΝΑΕΙ...ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΕΠΕΜΒΣΗ ΜΕ ΤΟΠΙΚΗ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ Κ ΑΝΑΛΟΓΑ

ΤΟ ΛΙΠΩΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΣΕ ΙΑΤΡΕΙΟ.

ΕΓΩ ΕΧΩ ΛΙΠΩΜΑ ΣΤΟ ΠΛΕΥΡΟ Κ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΓΑΛΟΥΝΕ ΤΟΤΕ...ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΠΟΛΛΟΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ...

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ

Σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας κοριτσια. Με ποναει, όμως, αρκετα όταν καθομαι... Εσας λετε δε σας πονουσαν...

ΚΑΛΑ ΚΟΙΤΑ ΣΥΜΠΤΩΣΗ,ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ,ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΛΑΝΟ ΣΑΝ ΜΕΛΑΝΙΑ,ΠΗΓΑ ΣΕ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟ ,ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΧΩΘΗΚΑ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΤΥΠΗΜΑ Η ΚΑΜΙΑ ΚΥΣΤΗ,Η ΛΙΠΩΜΑ...ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΚΑΣΩ...ΑΝΤΕ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ!!!

Εμένα πονάει, αλλά ούτε μελανο είναι, ούτε και εξεχει. Πριν δύο εβδομαδες επεσα κι εσπασα το αριστερο μου χερι, λετε να εχει καμια σχεση;;

Τελικά ήταν από την ενεση που μου βαλανε στο νοσοκομείο πριν δύο εβδομαδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αρχισε να με ποναει μια βδομαδα μετα και να γίνεται ιδιαιτερα ενοχλητικό 2 βδομαδες μετα!!! Ο γιατρος μου ειπε ότι επρεπε να μπει πιο βαθια η ενεση, γι' αυτο και μου προκαλεσε αυτο το πραγμα!!!

Ουφ! Ησυχασα τωρα!!!

Εχω και εγω ενα στο αριστερ κοντα στην ουρα αλλα ειναι σκληρο και ποναει. Ουτε σπυρακι ειναι ουτε εχει καποια κοκκινλα ξερει κανεις τ ειναι?

στις πριν 5 ώρες, ο/η Gskop είπε:

Εχω και εγω ενα στο αριστερ κοντα στην ουρα αλλα ειναι σκληρο και ποναει. Ουτε σπυρακι ειναι ουτε εχει καποια κοκκινλα ξερει κανεις τ ειναι?

Καλημερα! Γνωμη μου ειναι να πας σε ενα γιατρο γιατι μπορει να ειναι κ κυστη κοκκυγος.. βεβαια ακομη κ αυτο να ειναι μπορει να μην χρειαστει κ καμια θεραπεια περαν την προσοχης στον ιδρωτα κ την τριβη. Περαστικα σου!

• Like 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Kalimera ourania ti ennoeis???mporei na mou spasoune?????Kai na ta xasw!???makari na einai poiotika auto skeftomai k egw sou euxomai ola na pane super!!
    • 9 είναι καλά. Δεν πας για υπερδιέγερση. Απλά ωρίμασαν πολύ γρήγορα. Ισως ήθελες λιγότερες μονάδες. Η οιστραδιόλη σήμερα ήταν 131. Ενδομήτριο δεν ρώτησα. Τον είδα αρκετά θετικό συγκριτικά με την αρχή. Τον προηγούμενο μήνα που μετρήσαμε μόνο 5 στο σύνολο είχε λίγο απογοητευτει. Αλλά ρε κορίτσια πόσο μετράει η ψυχολογία. Βλέπω τον εξωσωματικό να χαμογελάει (είναι κ ωραίος) και μου φτιαχνει την διάθεση. Μιλάω με τον γυναικολόγο (που θέλει πλήρη ενημέρωση) και είναι τόσο ενθουσιασμένος και θετικός και με καλά και ενθαρυντικά λόγια.... Σήμερα αισθάνομαι ότι όλα θα πάνε τέλεια...
    • Εσένα μεγάλωσαν γρήγορα γιαυτο σου εδωσε τωρα τον ανταγωνιστη. Κάπου στα 20 νομιζω είναι ετοιμα. Ευτύχως τα δικά μου είναι κοντά σε μέγεθος κ ελπίζω να τα πιάσουμε όλα γιατί δεν έχουμε περιθώρια για να χάσουμε. Μακάρι να είναι και ποιοτικά.   Antelope πολύ μεγάλη τίμη η οιστραδιόλη. Εμένα σήμερα ήταν 131.
    • καταρχήν σε ευχαριστώ πολύ για όλη σου την καθοδήγηση κ φυσικά θα το διαβάσω.Η αζωοσπερμια του είναι δεδομένη κ φυσικά δε μπορούμε με φυσιολογικό τρόπο.Τις επόμενες ημέρες θα κάνουμε καρυοτυπο ζεύγους Κυστική ινώση μόλις βγουν τα αποτελέσματα θα προχωρήσουμε στη βιοψία.ειμαι σε δίλημμα ο γιατρος είπε ότι καλό είναι να τα κάνουμε ταυτόχρονα .καλα κ εγώ που είμαι 28 θέλω να τα καταφέρω δε παίζει ρόλο η ηλικία σε αυτά απλά η σκέψη μας είναι εκεί στην απόκτηση παιδιου
  • Νέες συζητήσεις