Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτωματα εγκυμοσυνης ή περιοδου;


Blublu

Recommended Posts

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Kleiw95 είπε:

Αν κανω χωριακη αυριο λες να δειξει ;; σε 5 μερες περιμενω περιοδο κανονικα..

Θα μπορούσες να κάνεις χοριακή για καλύτερα αποτελέσματα Πέμπτη πρωί!!!Συνήθως 11-12 μέρες νωρίτερα δείχνει αν δεν είναι καθυστερημένη σύλληψη.Και για σιγουριά λένε τη μέρα που περιμένουμε!!!Καλή επιτυχία και be cool:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω αυτα που εχω απο την 12 μερα τ κυκλου μ ειναι πρηξιμο κ πονοι κ το στηθος μ ειναι πρησμενο ολο τον μηνα...περιμενω στις 28 περιοδο...απλα ποναω πολυ...οταν ξαπλωνω ειμαι ενταξει οταν σηκωνομαι ποναω αλλα στην μεση καταλαβαινω οτι ειναι η μητρα. Θα δειξει ομως κ αν δεν ειναι αυτος ο μηνας θα ειναι ο επομενος η καποιος τελος σπαντων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια στην εγκυμοσύνη που είχα(δυστυχώς δεν προχώρησε) είχα παρατηρήσει ότι το στήθος μου είχε πρηστεί από την 23 μέρα.Από τότε εκείνες τις μέρες το παρατηρώ.Τον προγούμεο μήνα πάλι πρήστηκε από νωρίς αλλά τη μέρα που αδιαθέτησα ξεπρήστηκε.Λίγο υπομονούλα να δείτε αν τα συμπτώματα συνεχίζουν και στην 1 μέρα καθυστέρησης.Θα ρθουν τα μωράκια μας που θα πάει:)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kleiw95 είπε:

Χαχαχ ... Εμενα ειν ο πρωτος μηνας που κανω προαπαθεια...ειμαι μικρουλα ακομα αλλα το θελουμε πολυ..

Σημασία έχει ότι το θέλετε!!!!Με το καλό να ρθεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια! Τι κανετε; Τα νεα της ημερας στην περιπτωση μου: τα λευκα θγρα εγιναν διαφανα...ποναω τοσο που ολο νομιζω οτι αδιαθετω αλλα τελικα τιποτα κ αλλες φορες νιωθω τραβηγματα χαμηλα μονο οταν ξαπλωνω ανασκελα ή μπρουμητα...το στηθος συνεχιζει να ειναι πρησμενο αλλα δεν ποναει παρα μονο αν το πιεσω... τι να πω; δεν ξερωωωω!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/9/2017 at 4:20 ΜΜ, ο/η anni7 είπε:

γενικα τα εχετε αυτα τοσο νωρις τα συπτωματα αυτα πριν την περιοδο τοσο νωρις?? γιατι εγω εχω τετοια αλλα δεκα μερες πριν την περιοδο αλλα εσεις εχετε ξεκινηει πολυ νωρις για να ειναι τα συμπτωματα της περιοδου!!!!

Συμφωνω και συνηθως τα παχυρευστα υγρα ειναι συμπτωμα περιοδου.Επισης μετα τα αντισυλληπτικα μπορει να θελει λιγο διαστημα ο κυκλος να ισορροπησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/9/2017 at 4:23 ΜΜ, ο/η Kleiw95 είπε:

Θα κανω υπομονη 2 μερες και θ παω πεμπτη πρωι :)... Και μενα με ποναει πολυ η μεση ,σα σφαχτες.

Koρίτσι πως είσαι?Πήγες τελικά για χοριακή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Blublu είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Τι κανετε; Τα νεα της ημερας στην περιπτωση μου: τα λευκα θγρα εγιναν διαφανα...ποναω τοσο που ολο νομιζω οτι αδιαθετω αλλα τελικα τιποτα κ αλλες φορες νιωθω τραβηγματα χαμηλα μονο οταν ξαπλωνω ανασκελα ή μπρουμητα...το στηθος συνεχιζει να ειναι πρησμενο αλλα δεν ποναει παρα μονο αν το πιεσω... τι να πω; δεν ξερωωωω!!!! 

Πότε δε περιμένεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι στα ίδια μονο που οι πονοι έγιναν πιο δυνατοί από έχτες...σήμερα έβαλα σερβιετακι κ είχα κάτι κίτρινα υγρά δεν ξέρω καν αν τα είχα τόσες μέρες κ τα παρατήρησα με το σήμερα με το σερβιετακι? είναι κίτρινο καφέ κ πονα ω πάρα πολύ.. ..περιοδος όμως πουθενά...κ αυτα δηλαδή ελάχιστα είναι..δεν πήγα για χοριακη ακόμη γτ φοβάμαι μην απογοητευτω...πονοκεφαλο εχω έχω παρα πολυ κ ζαλίζομαι πφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...