Μετάβαση σε περιεχόμενο

θετικο τεστ εγκυμοσυνης και πολλούς πονος περιοδου,.


Fainareti

Recommended Posts

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Renia90 είπε:

Βρε κορίτσια μου βοηθήστε με Γιατί θα τρελαθώ.το ενα φαρμακείο που Ε φημερευε είχε μόνο primo test..τα έχετε ακουστά? ?το εκανα το πρωί και μου βγήκε αυτο..Δεν είναι καν γραμμή.Είναι άκυρο?το πρωί στο σκούπισμα είχα λίγα καφε πορτοκαλί υγρά 2 φορες οπότε λέω πάει μου ήρθαν.Και την υπόλοιπη μέρα τίποτα..Αλλά ακόμα πονάω.Ίσως κάποια διαταραχή από Τα μπανια??

20170816_200317.jpg

Έλεγε οτι αν είναι αρνητικό το κουτάκι με το τετράγωνο θα είναι λευκό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Renia90 είπε:

Αντί για γραμμή (που σημαίνει θετικό) φάνηκε όλο αυτό..Δεν ξαναπαιρνω τεστ,μόνο χοριακη απο δω και πέρα..Εσύ πως εισαι με τα πονακια?συνεχίζουν?τα καφε τα είχες συνέχεια?Και για Πόσο?σε κουράζω το ξέρω..Αλλά η αγωνία ???

ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΟΥΡΑΣΗ! Χαρα μου αμα μπορω να βοηθησω! Εγω τα καφε τα ειχα την 4 μερα καθυστερησης στο χαρτι οταν σκουπιστηκα. 2 φορες σκουπιστηκα ειδα καφε και νομισα οτι αδιαθετησα. Μεχρι την επομενη μερα ομως τιποτα.Εκανα τεστ το αλλο πρωι και βγηκε θετικο.

Τα πονάκια το χαβα τους. Σημερα ηταν ιδιαιτερα ενοχλητικα. Ακριβως οπως οταν ερχετε η περιοδος ηταν. 

Καλυτερα η χοριακη παντως εχεις δικαιο, εμένα μου κοστισε 15 ευρώ εδωσα αιμα το πρωι και το απογευμα ειχα τα αποτελεσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Love1988 είπε:

Έλεγε οτι αν είναι αρνητικό το κουτάκι με το τετράγωνο θα είναι λευκό;

Στο αρνητικό έπρεπε να είναι λευκό και στο θετικό να είχε μια γραμμουλα.Αυτό δεν είχε ούτε το ένα ούτε το άλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fainareti είπε:

ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΟΥΡΑΣΗ! Χαρα μου αμα μπορω να βοηθησω! Εγω τα καφε τα ειχα την 4 μερα καθυστερησης στο χαρτι οταν σκουπιστηκα. 2 φορες σκουπιστηκα ειδα καφε και νομισα οτι αδιαθετησα. Μεχρι την επομενη μερα ομως τιποτα.Εκανα τεστ το αλλο πρωι και βγηκε θετικο.

Τα πονάκια το χαβα τους. Σημερα ηταν ιδιαιτερα ενοχλητικα. Ακριβως οπως οταν ερχετε η περιοδος ηταν. 

Καλυτερα η χοριακη παντως εχεις δικαιο, εμένα μου κοστισε 15 ευρώ εδωσα αιμα το πρωι και το απογευμα ειχα τα αποτελεσματα.

Σου έχει πει ο γιατρός που μπορεί να οφείλονται αυτά τα πονακια?Εγώ γενικά όταν αδιαθετω υποφέρω από τους πόνους..Όχι υποφέρω,λιποθυμω..ήλπιζαόταν έρθει νινι να γλιτώσω επιτέλους ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Renia90 είπε:

Βρε κορίτσια μου βοηθήστε με Γιατί θα τρελαθώ.το ενα φαρμακείο που Ε φημερευε είχε μόνο primo test..τα έχετε ακουστά? ?το εκανα το πρωί και μου βγήκε αυτο..Δεν είναι καν γραμμή.Είναι άκυρο?το πρωί στο σκούπισμα είχα λίγα καφε πορτοκαλί υγρά 2 φορες οπότε λέω πάει μου ήρθαν.Και την υπόλοιπη μέρα τίποτα..Αλλά ακόμα πονάω.Ίσως κάποια διαταραχή από Τα μπανια??

20170816_200317.jpg

Δε τα ξερω καθολου!!!Τι να σου πω...Καλυτερα να κανεις μια χοριακη για να σαι σιγουρη.Παντως εγω δευτερηερα καθυστερησης ειχα αιμα (μια στιγμη στο σκουπισμα) και μετα ολη τη πρωτη βδομαδα πορτοκαλι υγρα.Πονους περιοδου ειχα επισης!!Στην 9η βδομαδα αρχισαν καπως να περνανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Renia90 είπε:

Στο αρνητικό έπρεπε να είναι λευκό και στο θετικό να είχε μια γραμμουλα.Αυτό δεν είχε ούτε το ένα ούτε το άλλο..

Κοριτσάκι μια χοριακη θα σου λυσει κάθε απορία :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Renia90 είπε:

Σου έχει πει ο γιατρός που μπορεί να οφείλονται αυτά τα πονακια?Εγώ γενικά όταν αδιαθετω υποφέρω από τους πόνους..Όχι υποφέρω,λιποθυμω..ήλπιζαόταν έρθει νινι να γλιτώσω επιτέλους ? 

Προσπαθει μου ειπε να ανοιξει η μητρα για να υποδεχθει το μωρακι και γι'αυτο ποναω τοσο.

Και εγω λιποθυμαω απο περιοδο. εχω δυσμηνορροια και τους πιο πολλους μηνες εκανα ενεση σε νοσοκομειο. Μονο τα αντισυλληπτικα με ειχαν σωσει απο πονους!! Δεν καταλαβαινα σχεδον τιποτα

Αλλα μου πηρε σχεδον ενα χρονο απο την διακοπη τους να μεινω εγκυος. Για να δουμε αν μετα το παιδι θα περασουν οι πονοι περιοδου που μας λενε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Renia90 δεν το εχω ξαναδει αυτο σε τεστ. απροσδιοριστο ειναι. εχουν τηλεφωνικη γραμμη εξυπηρετησης να ρωτησεις αραγε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Έλεγε οτι αν είναι αρνητικό το κουτάκι με το τετράγωνο θα είναι λευκό;

Πιστευω οτι εισαι εγκυος και συντομα θα μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Cecilaki είπε:
στις πριν 12 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Έλεγε οτι αν είναι αρνητικό το κουτάκι με το τετράγωνο θα είναι λευκό;

Καλημερα εγω στη θεση θα το επεστρεφα στο φαρμακειο και θα ζητουσα αλλο. θεωρω με αυτο που βλεπω βεβαια οτι εισαι εγκυος γιατι δειχνει καμπυλη ροζ γραμμουλα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η STIRELLA είπε:

 

Renia και με θετικό μου φαινεται....Στο πρώτο μου παιδάκι έτσι αχνό βγήκε άλλα με άλλο τεστ και μου εγγυος.....Αλλά Κάνε καλύτερα μια χοριακη να σου λυθούν η απορία.....καμία φορά τα τεστ μπερδεύουν....με το καλό κορίτσι μου να ακούσεις ευχάριστα νέα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Renia90 είπε:

Βρε κορίτσια μου βοηθήστε με Γιατί θα τρελαθώ.το ενα φαρμακείο που Ε φημερευε είχε μόνο primo test..τα έχετε ακουστά? ?το εκανα το πρωί και μου βγήκε αυτο..Δεν είναι καν γραμμή.Είναι άκυρο?το πρωί στο σκούπισμα είχα λίγα καφε πορτοκαλί υγρά 2 φορες οπότε λέω πάει μου ήρθαν.Και την υπόλοιπη μέρα τίποτα..Αλλά ακόμα πονάω.Ίσως κάποια διαταραχή από Τα μπανια??

20170816_200317.jpg

Κορίτσι μου εγώ για θετικό το βλέπωω!!Κάνε και μια χοριακή γιατί ουτως ή άλλως θα χρειαστεί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπερα!!!!λόγω του ότι αυριο πάμε διακοπές είπα να κάνω ένα υπέρηχο εδώ επαρχια...τι το ήθελα......έπεσε σε μια Ο Θεός να την κάνει γιατρο.....προκλητικά ντυμένη και μου μιλούσε λες και ήμουν.η κολλητή της .....τεσπα αδιαφόρησε για τις χοριακες και πήγαμε για υπέρηχο ....Είμαι 5εβδ.Και 6ημερών....είδαμε σάκο και λεκιθικο ασκο.....αντίδραση δική της ααα πάντως έμβρυο δε φαίνεται για τόσο που είσαι;;;;;;της λεω δεν είστε ικανοποιημένη με αυτά που βλέπετε και στη πρώτη εγκυμοσύνη μου σε αυτή τη βδομαδα Δεν.είδα κάτι περισσοτερο...Ρ Ναι δίκιο έχεις μου λεει...Είναι ενδομήτρια κύηση σωστά ...ναι καλέ δε στο πα.....απαντηση!!!!!ρε κορίτσια μου ρθε να τη σκοτώσω .....η γυναίκα ήταν αντιεπαγγελματιας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Stelvan είπε:

Κορίτσια μου καλησπερα!!!!λόγω του ότι αυριο πάμε διακοπές είπα να κάνω ένα υπέρηχο εδώ επαρχια...τι το ήθελα......έπεσε σε μια Ο Θεός να την κάνει γιατρο.....προκλητικά ντυμένη και μου μιλούσε λες και ήμουν.η κολλητή της .....τεσπα αδιαφόρησε για τις χοριακες και πήγαμε για υπέρηχο ....Είμαι 5εβδ.Και 6ημερών....είδαμε σάκο και λεκιθικο ασκο.....αντίδραση δική της ααα πάντως έμβρυο δε φαίνεται για τόσο που είσαι;;;;;;της λεω δεν είστε ικανοποιημένη με αυτά που βλέπετε και στη πρώτη εγκυμοσύνη μου σε αυτή τη βδομαδα Δεν.είδα κάτι περισσοτερο...Ρ Ναι δίκιο έχεις μου λεει...Είναι ενδομήτρια κύηση σωστά ...ναι καλέ δε στο πα.....απαντηση!!!!!ρε κορίτσια μου ρθε να τη σκοτώσω .....η γυναίκα ήταν αντιεπαγγελματιας.....

Stelvan,χαρά στην υπομονή σου!!Κατι τέτοια βούρλα σαν αυτή με εκνευρίζουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fainareti είπε:

Stelvan,χαρά στην υπομονή σου!!Κατι τέτοια βούρλα σαν αυτή με εκνευρίζουν!

Fainareri μου φορούσε να μπουστακι με τη κοιλιά εξω.....Και μου φαινόταν σαν 15χρονο....μου λέει κιόλας Μήπως είναι καθυστερημένη συλληψη;;;;; με 8400 καλή μου χοριακη δε νομίζω.....η κόρη μου ήταν καθυστερημένη σύλληψη και ξέρω....ρε κορίτσι μου πες μου Εσύ πέντε εβδομάδων και έξι.ημερών.τι είδες;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Stelvan είπε:

Fainareri μου φορούσε να μπουστακι με τη κοιλιά εξω.....Και μου φαινόταν σαν 15χρονο....μου λέει κιόλας Μήπως είναι καθυστερημένη συλληψη;;;;; με 8400 καλή μου χοριακη δε νομίζω.....η κόρη μου ήταν καθυστερημένη σύλληψη και ξέρω....ρε κορίτσι μου πες μου Εσύ πέντε εβδομάδων και έξι.ημερών.τι είδες;;;;;

Γεια σου !

επεσες σε μεγάλο ψώνιο...

τελειοφοιτη ιατρικής θα ήταν που τελείωσε τη ιατρική σε κανένα πανεπιστήμιο πάνω στα κατσάβραχα.. Μπαίνουν στις σχολές με χαμηλές βάσεις και περνάνε τα μαθήματα με 5... Αφού αποφοιτήσουν πρέπει να πάρουν ειδικότητα και τα αμολάνε στα διαφορά ιατρεία - δημοτικά ιατρεία - κέντρα υγείας για να κλειςουν Τρύπες.. λες και ξέρουν τι τους γίνεται... 

Σε πληροφορώ εσύ πιο πολλά ξέρεις από τέτοιους ειδικευόμενους ο θεός να τους κάνει ιατρούς !!

τελως πάντων γιατί είμαι και νοσηλεύτρια και συχγιστηκα τώρα αλλά η αλήθεια είναι έχει χαντάκοθει το εκπαιδευτικό σύστημα και ΚΑΤ επέκταση το σύστημα υγείας !!

μια χαρά θα είναι όλα !!! Σαφώς και είναι πολύ νωρίς να φανούν τόσα πολλά ειδικά από μια άπειρη... 

Επόμενη φορά να πας σε ιατρό (πραγματικό) -- χιούμορ 

Υπομονή και καλή εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Stelvan είπε:

Fainareri μου φορούσε να μπουστακι με τη κοιλιά εξω.....Και μου φαινόταν σαν 15χρονο....μου λέει κιόλας Μήπως είναι καθυστερημένη συλληψη;;;;; με 8400 καλή μου χοριακη δε νομίζω.....η κόρη μου ήταν καθυστερημένη σύλληψη και ξέρω....ρε κορίτσι μου πες μου Εσύ πέντε εβδομάδων και έξι.ημερών.τι είδες;;;;;

Εγω κορίτσι μου πήγα για υπέρηχο στις 11 του μήνα που ημουν 5 εβδομαδών λογικά (το υπολογίζω απο την τελευταία περίοδο, σωστα;) είδα μόνο σάκο και οτι η κύηση δεν ήταν εξωμήτρια! είναι πολύ νωρίς να δούμε κάτι παραπάνω πιστεύω. το επόμενο ραντεβού φαντάσου μου το έκλεισε 25 του μήνα (2 εβδομάδες μετά) για να δούμε αν θα ακούσουμε την καρδούλα. 

Μην αγχώνεσε και μην ακούς την κάθε άσχετη. χαλάρωσε και απόλαυσε το! Όλα ακούγονται τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ευχαριστώ τόσο πολύ για το ενδιαφέρον.είστε όλες υπέροχες.Δεν πρόλαβα λόγω δουλειάς να πάω αλλά αύριο βουυρ..βέβαια έχω ετοιμαστεί για αρνητική χοριακη γιατί και χτες και σήμερα είδα από 1 φορά πορτοκαλί στο σκούπισμα μόνο..Επίσηςαν μπορείτε στείλτε μου πμ ονόματα ιατρών Γιατί σκέφτομαι να πάρω και άλλες γνώμες.Ο δικός μου είναι πολύ χαλαρός, Δε ξέρω..δε μου εξηγεί τίποτα.κι έχω πολύ βαρύ ιστορικό και νιώθω δεν το υπολογίζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Fainareti είπε:

Εγω κορίτσι μου πήγα για υπέρηχο στις 11 του μήνα που ημουν 5 εβδομαδών λογικά (το υπολογίζω απο την τελευταία περίοδο, σωστα;) είδα μόνο σάκο και οτι η κύηση δεν ήταν εξωμήτρια! είναι πολύ νωρίς να δούμε κάτι παραπάνω πιστεύω. το επόμενο ραντεβού φαντάσου μου το έκλεισε 25 του μήνα (2 εβδομάδες μετά) για να δούμε αν θα ακούσουμε την καρδούλα. 

Μην αγχώνεσε και μην ακούς την κάθε άσχετη. χαλάρωσε και απόλαυσε το! Όλα ακούγονται τέλεια!

Πραγματικά Πόσο δύσκολο είναι πλέον να βρεις έναν καλό γιατρό και να τον εμπιστεύεσαι..Εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη πήγα 5 και 4 ημερών και μου λέει ο χασάπης δεν υπάρχει έμβρυο αν δεν αποβαλεις σε 2 24ωρα έλα να σου δώσω χάπια..Και σε 4 μέρες (άσχετα που δεν προχώρησε η εγκυμοσύνη αργότερα)πήγα Σε άλλον Γιατρό και υπήρχε φασολακι..κάποιοι είναι απαράδεκτοι και "φονιάδες" μονο για το χρήμα και όχι Επειδή αγαπούν "το λειτούργημα "και τον άνθρωπο.να ηρεμησειςκαι να μην αγχώνεσαι..μονο κακο θα κάνεις..Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Renia90 είπε:

Κορίτσια μου ευχαριστώ τόσο πολύ για το ενδιαφέρον.είστε όλες υπέροχες.Δεν πρόλαβα λόγω δουλειάς να πάω αλλά αύριο βουυρ..βέβαια έχω ετοιμαστεί για αρνητική χοριακη γιατί και χτες και σήμερα είδα από 1 φορά πορτοκαλί στο σκούπισμα μόνο..Επίσηςαν μπορείτε στείλτε μου πμ ονόματα ιατρών Γιατί σκέφτομαι να πάρω και άλλες γνώμες.Ο δικός μου είναι πολύ χαλαρός, Δε ξέρω..δε μου εξηγεί τίποτα.κι έχω πολύ βαρύ ιστορικό και νιώθω δεν το υπολογίζει..

Renια μου πως είσαι?Εκανες χοριακή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marillia είπε:

Renια μου πως είσαι?Εκανες χοριακή?

Καλησπερααα..Έκανα σήμερα αλλά τα αποτελέσματα Θ τα έχω αύριο δυστυχώς..μίλησα με το Γιατρό μου και μου είπε αν βγει αρνητική να πάω την Τετάρτη να μου γραψει ορμονολογικες εξετάσεις για να δούμε Γιατί αργεί τόσο πολύ και δεν έχω σταθερό κύκλο..Αυτό που με τρομάζει είναι ότι έχω ακριβώς τα ίδια συμπτώματα που είχα στην δεύτερη εγκυμοσύνη που ήταν έκτοπη τελικά..Δεν θα αντέξω Τρίτη απώλεια ? τι είναι αυτές οι ορμονολογικες εξετάσεις??έχετε κάποια ιδέα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Renia90 είπε:

Καλησπερααα..Έκανα σήμερα αλλά τα αποτελέσματα Θ τα έχω αύριο δυστυχώς..μίλησα με το Γιατρό μου και μου είπε αν βγει αρνητική να πάω την Τετάρτη να μου γραψει ορμονολογικες εξετάσεις για να δούμε Γιατί αργεί τόσο πολύ και δεν έχω σταθερό κύκλο..Αυτό που με τρομάζει είναι ότι έχω ακριβώς τα ίδια συμπτώματα που είχα στην δεύτερη εγκυμοσύνη που ήταν έκτοπη τελικά..Δεν θα αντέξω Τρίτη απώλεια ? τι είναι αυτές οι ορμονολογικες εξετάσεις??έχετε κάποια ιδέα??

Ευχομαι απο καρδιας να σου πανε ολα οπως τα λαχταρας!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/17/2017 at 4:02 ΜΜ, ο/η Stelvan είπε:

Κορίτσια μου καλησπερα!!!!λόγω του ότι αυριο πάμε διακοπές είπα να κάνω ένα υπέρηχο εδώ επαρχια...τι το ήθελα......έπεσε σε μια Ο Θεός να την κάνει γιατρο.....προκλητικά ντυμένη και μου μιλούσε λες και ήμουν.η κολλητή της .....τεσπα αδιαφόρησε για τις χοριακες και πήγαμε για υπέρηχο ....Είμαι 5εβδ.Και 6ημερών....είδαμε σάκο και λεκιθικο ασκο.....αντίδραση δική της ααα πάντως έμβρυο δε φαίνεται για τόσο που είσαι;;;;;;της λεω δεν είστε ικανοποιημένη με αυτά που βλέπετε και στη πρώτη εγκυμοσύνη μου σε αυτή τη βδομαδα Δεν.είδα κάτι περισσοτερο...Ρ Ναι δίκιο έχεις μου λεει...Είναι ενδομήτρια κύηση σωστά ...ναι καλέ δε στο πα.....απαντηση!!!!!ρε κορίτσια μου ρθε να τη σκοτώσω .....η γυναίκα ήταν αντιεπαγγελματιας.....

Κοριτσι μου εγω 5βδομ και 5ημ μονο σακο ειδα!!!τιποτα αλλο.Ας μη μιλησουμε για αντιεπαγγελματιες...Η γυναικολογος μου ελειπε και λογω του οτι ειδα λιγο αιμα πηγα στο νοσοκομειο.Η. "γιατρος" εκει μου πε λιγο πολυ οτι μεσα στις επομενες μερες θα αποβαλλω και μαλιστα μου δωσε οδηγιες τι θα πρεπει να κανω...Ειμαι 10βδομ4ημ και ολα πανε μια χαρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Cecilaki είπε:

Κοριτσι μου εγω 5βδομ και 5ημ μονο σακο ειδα!!!τιποτα αλλο.Ας μη μιλησουμε για αντιεπαγγελματιες...Η γυναικολογος μου ελειπε και λογω του οτι ειδα λιγο αιμα πηγα στο νοσοκομειο.Η. "γιατρος" εκει μου πε λιγο πολυ οτι μεσα στις επομενες μερες θα αποβαλλω και μαλιστα μου δωσε οδηγιες τι θα πρεπει να κανω...Ειμαι 10βδομ4ημ και ολα πανε μια χαρα.

Ceciliaki πόσοι τέτοιοι υπαρχουν και μας παίρνουν στο λαιμό τους;;;;;Εγώ αν και είναι η δεύτερη εγκυμοσυνη μου με επηρέασαν τα λόγια της;;;;;Αυτό που μιλάνε χωρίς να τους νοιάζει αν είναι όντως σωστά η αν εσένα σε γεμίσουν αμφιβολιες ...με ξεπερναει!.....Εγώ θα περιμένω τώρα Όταν γυρίσω Αθήνα να πάω στο δικό μου γιατρο....αν και η κυρία επεμενε πριν πάω στο δικό μου να πάω και σε αυτη....μη χάσει τα λεφτά βλέπεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...