Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυος με την 1η εξωσωματικη


Guest

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!Ποσες απο εσας εμειναν εγκυες με την πρωτη προσπαθεια εξωσωματικης;;;Υπαρχουν μεγαλες πιθανοτητες να συμβει κατι τετοιο;;;Σιγουρα βεβαια θα εξαρταται απο την περιπτωση.Εμεις δεν εχουμε κανενα ιδιαιτερο προβλημα ,περα απο την ηλικια...Να ελπιζω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Γεια σας κοριτσια!Ποσες απο εσας εμειναν εγκυες με την πρωτη προσπαθεια εξωσωματικης;;;Υπαρχουν μεγαλες πιθανοτητες να συμβει κατι τετοιο;;;

Αγχωμενο μου κοριτσι! :) Ευχομαι να εχεις το μωρακι σου με την 1η!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Αγχωμενο μου κοριτσι! :) Ευχομαι να εχεις το μωρακι σου με την 1η!!!!!!!!

χαχαχαχα!!Ευχαριστω πολυ!!!Πως θα μπορουσα να μην ειμαι;;; Υπαρχουν πολυ λιγα χρηματα και η δυνατοτητα για 2η προσπαθεια οριακη...Η διαθεση για προσπαθειες υπαρχει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Νομίζω πως όλες μας τα ίδια σκεφτόμαστε.. Το πιο σημαντικό είναι να είμαστε αγαπημενες με τον αντρουλη μας, όταν το ζευγαρι είναι ενωμενο βρίσκει το τρόπο να τα αντιμετωπίσει όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Νομίζω πως όλες μας τα ίδια σκεφτόμαστε.. Το πιο σημαντικό είναι να είμαστε αγαπημενες με τον αντρουλη μας, όταν το ζευγαρι είναι ενωμενο βρίσκει το τρόπο να τα αντιμετωπίσει όλα!

Ετσι οπως τα λες γλυκια μου peacock!!To πιο ισχυρο φαρμακο και η πιο μαγικη συνταγη ειναι η αγαπη αναμεσα στο ζευγαρι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

χαχαχαχα!!Ευχαριστω πολυ!!!Πως θα μπορουσα να μην ειμαι;;; Υπαρχουν πολυ λιγα χρηματα και η δυνατοτητα για 2η προσπαθεια οριακη...Η διαθεση για προσπαθειες υπαρχει...

κι εγω αυτές τις σκέψεις κάνω τελευταία μιας που ετοιμάζομαι για την πρώτη προσπάθεια.. Πόσο υπέροχο θα ήταν να πετύχουμε με την πρώτη!!❤κάποιες μέρες είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρουμε και κάποιες άλλες λέω σιγά μη μας "κάτσει"......πάντως  ξεκινάω σε δημόσιο και μέχρι στιγμής ειμαι πολύ ευχαριστημένη από την αντιμετώπιση τους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η jazz είπε:

κι εγω αυτές τις σκέψεις κάνω τελευταία μιας που ετοιμάζομαι για την πρώτη προσπάθεια.. Πόσο υπέροχο θα ήταν να πετύχουμε με την πρώτη!!❤κάποιες μέρες είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρουμε και κάποιες άλλες λέω σιγά μη μας "κάτσει"......πάντως  ξεκινάω σε δημόσιο και μέχρι στιγμής ειμαι πολύ ευχαριστημένη από την αντιμετώπιση τους..

Νομίζω πως όλες εστι είμαστε... καποιες μερες αισιοδοξίας και καποιες μερες που λες: "Σιγα μη τα καταφερεις με τη 1η"

Αυτό είναι το τρομαχτικό σε αυτη τη κατασταση... πως θα τα καταφερεις?, μετα από πόσες προσπάθειες?, πότε?

Ουφ! ουφ! Ανασουλες και θα τα καταφερουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ έχω πάρα πολλές γνωστές μ στον κύκλο μ που τα κατάφεραν με την πρώτη. Εγώ αν κ τελικά δ προχώρησα σε εξωσωματική ήμουν τόσο σίγουρη ότι θα μεινω με την πρώτη που μάλιστα κοιτούσα κ καρότσι για διδυμα,για τ πως θα διαμορφωσουμε τ δωμάτιο για δύο μωρα κτλ για κάθε ενδεχόμενο κ κάτι τέτοια αλλά όμορφα! Αλλά πείσμωσε η μπεμπουλα μου κ είπε οχιιιι που θα μ φάνε τη δόξα τα δίδυμα! Θα φθασω πρώτη να γίνω η αδυναμία ολονων! Κ τσουπ ήρθε. 

Όσο για τα φάρμακα π διάβασα στο άλλο ποστ πάρτε τα κ εύχομαι από καρδιάς να βρεθείτε στην ευχάριστη θέση να τα χαρισετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Κορίτσια εγώ έχω πάρα πολλές γνωστές μ στον κύκλο μ που τα κατάφεραν με την πρώτη. Εγώ αν κ τελικά δ προχώρησα σε εξωσωματική ήμουν τόσο σίγουρη ότι θα μεινω με την πρώτη που μάλιστα κοιτούσα κ καρότσι για διδυμα,για τ πως θα διαμορφωσουμε τ δωμάτιο για δύο μωρα κτλ για κάθε ενδεχόμενο κ κάτι τέτοια αλλά όμορφα! Αλλά πείσμωσε η μπεμπουλα μου κ είπε οχιιιι που θα μ φάνε τη δόξα τα δίδυμα! Θα φθασω πρώτη να γίνω η αδυναμία ολονων! Κ τσουπ ήρθε. 

Όσο για τα φάρμακα π διάβασα στο άλλο ποστ πάρτε τα κ εύχομαι από καρδιάς να βρεθείτε στην ευχάριστη θέση να τα χαρισετε!

Πόσο κουραγιο μας δίνεις καθε φορά που μας γραφεις!

Μακαρι να είναι ετσι για όλα τα κορίτσια που μπαινουν σε αυτη τη διαδικασία, τσουπ με τη 1η να τα καταφερνουν! :)

Η μπεμπουλα σου είναι η πιο γλυκιά σας εκπληξη! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

Κορίτσια εγώ έχω πάρα πολλές γνωστές μ στον κύκλο μ που τα κατάφεραν με την πρώτη. Εγώ αν κ τελικά δ προχώρησα σε εξωσωματική ήμουν τόσο σίγουρη ότι θα μεινω με την πρώτη που μάλιστα κοιτούσα κ καρότσι για διδυμα,για τ πως θα διαμορφωσουμε τ δωμάτιο για δύο μωρα κτλ για κάθε ενδεχόμενο κ κάτι τέτοια αλλά όμορφα! Αλλά πείσμωσε η μπεμπουλα μου κ είπε οχιιιι που θα μ φάνε τη δόξα τα δίδυμα! Θα φθασω πρώτη να γίνω η αδυναμία ολονων! Κ τσουπ ήρθε. 

Όσο για τα φάρμακα π διάβασα στο άλλο ποστ πάρτε τα κ εύχομαι από καρδιάς να βρεθείτε στην ευχάριστη θέση να τα χαρισετε!

Μπραβο Diwni μου!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η jazz είπε:

κι εγω αυτές τις σκέψεις κάνω τελευταία μιας που ετοιμάζομαι για την πρώτη προσπάθεια.. Πόσο υπέροχο θα ήταν να πετύχουμε με την πρώτη!!❤κάποιες μέρες είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρουμε και κάποιες άλλες λέω σιγά μη μας "κάτσει"......πάντως  ξεκινάω σε δημόσιο και μέχρι στιγμής ειμαι πολύ ευχαριστημένη από την αντιμετώπιση τους..

Ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...