Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η evita2 είπε:

Δε θα πρέπει να περιμένω κάποιες μέρες για σίγουρα?

Κοριτσακι μου Καλημερα..Αν εχεις κανει σωστά το τεστ(δλδ να μην εχει βραχεί πάνω απο το σημείο που σου υποδυκνυει) τοτε το τεστ κατι ανίχνευσε..και για να ανιχνευσει ΑΥΤΟ το τεστ που δεν ειναι και τοσο ευαίσθητο οσο ενα clear blue σημαινει πως μια χοριακη θα σου δειξει 100 τοις 100 ...Μάλλον το τσακωσατε το σπορακι κοπελαρα μου!!!κανε χοριακη χωρις δευτερη σκέψη!!!!καλα αποτελεσματααααα.....????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η zizelaki10 είπε:

 

ε φαει η αγωνια ομως τωρα.... πηρα κ μ ειπαν ν ξαναπαρω σε 10 λεπτα..δεν περνα η ωραααααααα ζ???????

Κοριτσιαααααααααα.. ειμαι εγκυοςςςςςςςςςςςς... εχω τρελαθει..... η χοριακη 192 μοναδες..... ακομη δεν τ πιστευωωωω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η zizelaki10 είπε:

Κοριτσιαααααααααα.. ειμαι εγκυοςςςςςςςςςςςς... εχω τρελαθει..... η χοριακη 192 μοναδες..... ακομη δεν τ πιστευωωωω..

Μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπραβο!!!!!! Μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ολα καλα να σου πανε ζιζελακι! Μιλα με το γιατρο σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η zizelaki10 είπε:

Κοριτσιαααααααααα.. ειμαι εγκυοςςςςςςςςςςςς... εχω τρελαθει..... η χοριακη 192 μοναδες..... ακομη δεν τ πιστευωωωω..

Αυτα είναι! πολλα συγχαρητήρια!!!

Ευχομαι ολα να πάνε καλα και με το καλό να το κρατησεις στην αγκαλια σου!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η zizelaki10 είπε:

Κοριτσιαααααααααα.. ειμαι εγκυοςςςςςςςςςςςς... εχω τρελαθει..... η χοριακη 192 μοναδες..... ακομη δεν τ πιστευωωωω..

Μπραβο ρε κοριτσι μου!!! Δεν ξερεις ποσο χαρηκα και συγκινηθηκα που τα καταφερε μια απο εμας... ο Θεος να σε εχει καλα κ ευχομαι να κυλησουν ολα ομαλα. Συγχαρητηρια ? αντε να πιανουμε σειρα μια μια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια κ σ εσας οτι επιθυμειτε..... σας στελνω τονους μπεμπεδοσκονης.... μιλησα μ τ γιατρο μ κ θα την ξαναεπαναλαβω για ν κλεισουμε μετα ραντεβου για υπερηχο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η zizelaki10 είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσια κ σ εσας οτι επιθυμειτε..... σας στελνω τονους μπεμπεδοσκονης.... μιλησα μ τ γιατρο μ κ θα την ξαναεπαναλαβω για ν κλεισουμε μετα ραντεβου για υπερηχο.. 

Υπομονή 2 μερουλες.....προσευχησου και ολα θα πανε καλά... θα περιμενουμε νεα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελειαααα Μπράβο με το καλό.να.υποδεχτειτε το μωρουλινι σας ζιζελακι....Τελειαααα και εγώ τώρα αρχισα τις προσπάθειες ελπίζω να σας.εχω και εγώ ευχάριστα νέα σε λίγο καιρό...Υπεροχα...!!!!Να είστε πάντα ευτυχισμένοι με το αγγελούδι σας....?❤????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η zizelaki10 είπε:

Κοριτσιαααααααααα.. ειμαι εγκυοςςςςςςςςςςςς... εχω τρελαθει..... η χοριακη 192 μοναδες..... ακομη δεν τ πιστευωωωω..

Συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!! Χαρηκα τοσο πολυ!!!!!!!!!!!!!!! Και στα δικα μας οι υπολοιπες!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η zizelaki10 είπε:

Κοριτσιαααααααααα.. ειμαι εγκυοςςςςςςςςςςςς... εχω τρελαθει..... η χοριακη 192 μοναδες..... ακομη δεν τ πιστευωωωω..

Πολλά πολλά συγχαρητήρια zizelaki!!!Εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη...χαλάρωσε κ απόλαυσε το τώρα..με το καλό κ οι υπόλοιπες κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η zizelaki10 είπε:

Κοριτσιαααααααααα.. ειμαι εγκυοςςςςςςςςςςςς... εχω τρελαθει..... η χοριακη 192 μοναδες..... ακομη δεν τ πιστευωωωω..

pwwwww kopela mou molis diabasa to mhnuma sou kai anatrixiasa...eniwsa thn xara sou, hthela na fwnaksw kai egw apo xara....poso xairomai pou ta kataferes!!!

....sugxarhthria kopela mou... sou euxomai mia kalh egkumosunh....

 

Koritsia ante siga siga na pernete seira....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16.2.2017 at 2:11 ΜΜ, ο/η peacock είπε:

Τι κανεις ρε καρντασι??? Τι να κανω??? Τα ίδια.... τίποτα δεν εχει αλλάξει.... Εσυ? τι νεα?

ta idia kopela mou... exw hremhsei arketa ton teleutaio kairo , den to skeftomai. eseis ti leei? pws einai ekei sta merh mas?

emeis kleiname 14.02 6xronia pou eimai me ton antra mou mazi,kai eipame na to giortasoume! 

 

@Petalouditsa28 pou eisai koritsara mou?

h mammy? h Katerina? sas exasa koritsares mou... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η evita2 είπε:

Κορίτσια μου Καλημέρα!!!!!! Νομίζω ότι πραγματικά χρειάζομαι τη βοήθεια σας..... Έχω μια μέρα καθυστέρηση χωρίς καθόλου συμπτώματα (πράγμα σπανιότατο για εμένα). έκανα το τεστ και έδειξε αυτό. τι πιστεύετε?

IMG_6742.JPG

kopela mou glukia pane gia mia xoriakh...to test an egine swsta....tote einai sigoura thetiko! 

sou euxomai me mia terastia xoriakhhhhhh :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες πολυ για τις ευχες σας... αλλιως τ υπολογιζα αλλιως τ εκανα αλλα δεν μ.πειραζει... σκεφτομουν πως θα κανω εκπληξη στον αντρα μ... δεν αντεξα απλα τ τ ειπα μ δακρυα μολις τον ειδα... μοναδικη στιγμη... κοριτσια μ σας ευχομαι ολοψυχα συντομα μανουλες ολες.... τελικα συμπτωματα υπαρχουν κ δεν υπαρχουν.... εντονοι πονοι περιοδου π τους εχω κ τωρα κ λιγο μ ανησυχουν... υπερβολικο πονο στο στηθος κ ειδικα στη θηλη... κ λιγα μπεζ υγρα π τα εχω απο χθες τ πρωι κ αυτο ειναι π μ εκανε ν πιστευω οτι ειναι εγκυος..... (κατι ακομα χαζο αλλα θα τ πω) δυο μερες πριν παω για χοριακη ειδα στο ονειρο μ οτι εκανα εξεταση κ ηταν 192 μοναδες... περιεργο ναι αλλα οταν ακουγα την κοπελα ν μ τ λεει μ σηκωθηκε η τριχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η zizelaki10 είπε:

Σας ευχαριστω ολες πολυ για τις ευχες σας... αλλιως τ υπολογιζα αλλιως τ εκανα αλλα δεν μ.πειραζει... σκεφτομουν πως θα κανω εκπληξη στον αντρα μ... δεν αντεξα απλα τ τ ειπα μ δακρυα μολις τον ειδα... μοναδικη στιγμη... κοριτσια μ σας ευχομαι ολοψυχα συντομα μανουλες ολες.... τελικα συμπτωματα υπαρχουν κ δεν υπαρχουν.... εντονοι πονοι περιοδου π τους εχω κ τωρα κ λιγο μ ανησυχουν... υπερβολικο πονο στο στηθος κ ειδικα στη θηλη... κ λιγα μπεζ υγρα π τα εχω απο χθες τ πρωι κ αυτο ειναι π μ εκανε ν πιστευω οτι ειναι εγκυος..... (κατι ακομα χαζο αλλα θα τ πω) δυο μερες πριν παω για χοριακη ειδα στο ονειρο μ οτι εκανα εξεταση κ ηταν 192 μοναδες... περιεργο ναι αλλα οταν ακουγα την κοπελα ν μ τ λεει μ σηκωθηκε η τριχα

Κοριτσι μ θερμα συγχαρητηρια!!!συγκινηθηκα κ χαρηκα τοσο πολυυυυ!!!επιτελους να ακουμε μονό τετοια εδω μεσα!!!χαλαρωσε απολαυσε το κ περιμενουμε νεα σ!!!στειλε μπεμπεδοσκονη!!ποσο καιρο προσπαθουσατε,???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Κοριτσι μ θερμα συγχαρητηρια!!!συγκινηθηκα κ χαρηκα τοσο πολυυυυ!!!επιτελους να ακουμε μονό τετοια εδω μεσα!!!χαλαρωσε απολαυσε το κ περιμενουμε νεα σ!!!στειλε μπεμπεδοσκονη!!ποσο καιρο προσπαθουσατε,???

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσι..... τονους μπεμπεδοσκονης απο μενα για σας ... δεν προσπαθουσαμε καιρο... 3 μηνες.. αλλα αυτος ηταν κ ο πιο ευστοχος μηνας... ηταν κ ο μοναδικος μηνας π δεν τ σκεφτομουν πολυ... ειχα κ πολυ δουλεια κ δεν προλαβαινα ν αγχωνομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η zizelaki10 είπε:

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσι..... τονους μπεμπεδοσκονης απο μενα για σας ... δεν προσπαθουσαμε καιρο... 3 μηνες.. αλλα αυτος ηταν κ ο πιο ευστοχος μηνας... ηταν κ ο μοναδικος μηνας π δεν τ σκεφτομουν πολυ... ειχα κ πολυ δουλεια κ δεν προλαβαινα ν αγχωνομαι

Πω πω κοριτσι μ πόσο τυχεροι ειστε με τν αντρουλη σ!!!3 μηνες μονο???μπραβο σας!!!κ εμενα ετυχαν μηνες μεσα στ 13 π προσπαθουμε να εχω δουλεια να μν τ πολυσκεφτομαι αλλα δν ηρθε!!!το να μν τ σκεφτω καθολου δν τ εχω καταφερει!!!συγχαρητηρια κοριτσι μ ενα γερο μωρο σ ευχομαι κ να χαρεις αυτους τους υπεροχους μηνες μεχρι να τ παρεισ αγκαλια!!!!????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η zizelaki10 είπε:

Κοριτσιαααααααααα.. ειμαι εγκυοςςςςςςςςςςςς... εχω τρελαθει..... η χοριακη 192 μοναδες..... ακομη δεν τ πιστευωωωω..

Κοριτσακι μου συγχαρητηρια!!!!μπραβο σας γλυκια μου τα καταφέρατε!!!!Μας δίνεις ελπίδα και δύναμη να συνεχίσουμε ολες δυνατά!!!Με το καλο κορίτσι μου!!!να εχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη και σε εννέα μήνες ενα γερό και τυχερό μωρο στην αγκαλιά σου!!!!!?❤️???❤️????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η zizelaki10 είπε:

Κοριτσιαααααααααα.. ειμαι εγκυοςςςςςςςςςςςς... εχω τρελαθει..... η χοριακη 192 μοναδες..... ακομη δεν τ πιστευωωωω..

Μπραβο βρε Ζιζελακι!!!!!να ξεκινανε τα ευχαριστα σιγα σιγα!!!!ευχομαι η επομενη χοριακη να είναι 4ψηφια!!!!!!περιμενουμε νεα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@evita2 περιμένουμε νεα σου!!!κοριτσακια μουυυυυυυυ..θα πλημμυρίσει μαμαδοσκονη το φορουμ!!!τρρρρρρρρρρρελενομαιιιιιιιιιιιιιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@evita2 εχουμε ευχαριστα??? Παμε παρεα εμεις???? Δεν ξερω πως ετυχε κ πετυχε τ ζυμαρακι μας αλλα νομιζω οτι τ μωρακια μας απλα διαλεγουν τ ποτε θ ερθουν.... υπομονη κοριτσια κ θα ερθει σ ολες..... διωξτε το αγχος.... τα διαβαζα κ δεν τ πιστευα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η zizelaki10 είπε:

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσι..... τονους μπεμπεδοσκονης απο μενα για σας ... δεν προσπαθουσαμε καιρο... 3 μηνες.. αλλα αυτος ηταν κ ο πιο ευστοχος μηνας... ηταν κ ο μοναδικος μηνας π δεν τ σκεφτομουν πολυ... ειχα κ πολυ δουλεια κ δεν προλαβαινα ν αγχωνομαι

κοριτσακι μ συγχαρητηρια!!! ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ολα να σου πανε τελεια!!! ευτυχως δεν κρατησε πολυ το αγχος και η αγωνια σου!!

@evita2 τρεχα για χωριακη!!! πιστευω εισαι εγκυος!!! 

και στα δικα μας κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...