Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλημεραααααα


Recommended Posts

Καλημεραααααα κοριτσια!!δεν εχω κατι να πω μονο οτι περιμενω να μην αδιαθετησω.απλα ηθελα να πω μια καλημεραααααααααααα!!!!!???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lovely είπε:

Καλημεραααααα κοριτσια!!δεν εχω κατι να πω μονο οτι περιμενω να μην αδιαθετησω.απλα ηθελα να πω μια καλημεραααααααααααα!!!!!???????

Καλημερα στο ευχομαι ολοψυχα να μν σ ερθει γ τους επομενους 9 μηνες!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lovely είπε:

Καλημεραααααα κοριτσια!!δεν εχω κατι να πω μονο οτι περιμενω να μην αδιαθετησω.απλα ηθελα να πω μια καλημεραααααααααααα!!!!!???????

Kalimeraaaa lovely!!!

sou euxomai kai gw mesa apo ti psuxi mou na min sou erthei kai na xei ginei to tuxero!!! exeis kathusterisi?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα...και εγώ στην ίδια φάση βρίσκομαι και σε καταλαβαίνω απόλυτα .... μακάρι να μην έρθει σε καμία μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

Kalimeraaaa lovely!!!

sou euxomai kai gw mesa apo ti psuxi mou na min sou erthei kai na xei ginei to tuxero!!! exeis kathusterisi?

Γεια σου @miniatoura87 !!! Σε ευχαριστω πολυ πολτ!!οχι αλομα την Δευτερα κανονικα περιμενω..η δεν περιμενω!!

Εσυ??εισαι εγκυουλα???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η elena90 είπε:

Καλημερα στο ευχομαι ολοψυχα να μν σ ερθει γ τους επομενους 9 μηνες!!!!????

Γεια σου @elena90!!σε ευχαριστω πολυ!!μακαριιιιιιιιιιιι!!!!????????ανυπομονωωωωωω!!!!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

Καλησπέρα...και εγώ στην ίδια φάση βρίσκομαι και σε καταλαβαίνω απόλυτα .... μακάρι να μην έρθει σε καμία μας....

Αντε αντε Ελενη μου!!μακαρι!!εγω τελευταια περιοδος 4/10 και οωρεξια 18/10!!μου ειπε η γιατρος μ να κανω χοριακη την Δευτερα γιατι καναμε πολυ προγραμματισμενα με υπερηχους χαπια και ενεση!!μακαρι!ελπιζω και ευχομαι να βγει θετικο!!

Εσυ??ποτε περιμενεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τελευταία περίοδος 30/9... κυκλο από 27 ημέρες μέχρι 31 που τις περισσότερες φορές είναι 29ημέρες... σήμερα 29ημερες και δεν μου έχει έρθει... θα περιμένω μέχρι τη Δευτέρα  αλλιώς Τρίτη πάω για β-χοριακη... αλλά έχω ωραία σημάδια...που ελπίζω να μην είναι στο μυαλό μου αυτή τη φορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lovely είπε:

Καλημεραααααα κοριτσια!!δεν εχω κατι να πω μονο οτι περιμενω να μην αδιαθετησω.απλα ηθελα να πω μια καλημεραααααααααααα!!!!!???????

καλησπερααααααα! να μην αδιαθετησεις,να μην αδιαθετησεις,να μην αδιαθετησεις.....καμια μας να μην αδιαθετησει ;) φιλια πολλα! <3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lovely είπε:

Γεια σου @miniatoura87 !!! Σε ευχαριστω πολυ πολτ!!οχι αλομα την Δευτερα κανονικα περιμενω..η δεν περιμενω!!

Εσυ??εισαι εγκυουλα???????

oxi distixws..perimena kai adiathetisa kanonika stin wra mou!!! thelw omws para polu kai euxomai na ta kataferw polu suntoma!!!! anupomonw kai elpizw oles mas na ta kataferoume kai ws ta xristougenna na maste egguoules!! :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι ολοψυχα σε σένα αλλά και σε όλες όσες λαχταρουν να φουσκώσει η κοιλιτσα τους να τους το χαρίσει ο Θεός σύντομα . ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/10/2016 at 11:06 ΠΜ, ο/η elena90 είπε:

Καλημερα στο ευχομαι ολοψυχα να μν σ ερθει γ τους επομενους 9 μηνες!!!!????

Ευχαριστωωωωω!!!!!!ευχαριστωωωωωωωωωω!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Sofilia είπε:

Εύχομαι ολοψυχα σε σένα αλλά και σε όλες όσες λαχταρουν να φουσκώσει η κοιλιτσα τους να τους το χαρίσει ο Θεός σύντομα . ...

 

Ευχαριστωωωωωωωωω!!!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

καλησπερααααααα! να μην αδιαθετησεις,να μην αδιαθετησεις,να μην αδιαθετησεις.....καμια μας να μην αδιαθετησει ;) φιλια πολλα! <3 

Ευχαριστωωωωω!!ευχαριστωωωω!!ευχαριστωωωωωωωωω!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Sofilia είπε:

Εύχομαι ολοψυχα σε σένα αλλά και σε όλες όσες λαχταρουν να φουσκώσει η κοιλιτσα τους να τους το χαρίσει ο Θεός σύντομα . ...

 

Μακαριιιιιι γ ολες μας!!μακαρι μακαρι!!!!!???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lovely πως είσαι;;;Αύριο η μεγάλη μέρα που εύχομαι να μην έρθει η άτιμη...εγώ σήμερα 30 ημέρες και δεν έχει έρθει ευτυχώς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

Lovely πως είσαι;;;Αύριο η μεγάλη μέρα που εύχομαι να μην έρθει η άτιμη...εγώ σήμερα 30 ημέρες και δεν έχει έρθει ευτυχώς...

Καλημερα Λενιω!τιποτα ακομα.λεω ν παω για χοριακη  να μου φυγει ολο αυτο της αναμονης.ειμαι στην 28 ημερα του κυκλου.συνηθως στην 26 αδιαθετω.αλλα θα παω ν δω κ οοοοτι γινει!!εχω πονους περιοδου .ελπιζω ν μην ερθει!!

Αντε κοπελα μ κ σε σενα μ το καλοοοοοοοοοοο!!!εσυ ποτε θ πας ν δεις ??

Δεν σ κρυβω οτι κ εγω φοβαμαι γ το αποτελεσμα αλλη μια φορα αλλα θα παω !!θα παμε ευτυχως ο αντρουλης μ ειναι διπλα μ σε ολο αυτο!!

Οποτε λοιπον τα λεμε αργοτερα!φιλια πολλα!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lovely είπε:

Καλημερα Λενιω!τιποτα ακομα.λεω ν παω για χοριακη  να μου φυγει ολο αυτο της αναμονης.ειμαι στην 28 ημερα του κυκλου.συνηθως στην 26 αδιαθετω.αλλα θα παω ν δω κ οοοοτι γινει!!εχω πονους περιοδου .ελπιζω ν μην ερθει!!

Αντε κοπελα μ κ σε σενα μ το καλοοοοοοοοοοο!!!εσυ ποτε θ πας ν δεις ??

Δεν σ κρυβω οτι κ εγω φοβαμαι γ το αποτελεσμα αλλη μια φορα αλλα θα παω !!θα παμε ευτυχως ο αντρουλης μ ειναι διπλα μ σε ολο αυτο!!

Οποτε λοιπον τα λεμε αργοτερα!φιλια πολλα!?????

Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!Με μια μεγαλη χοριακη!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μ δυστυχως δυστυχως αρνητικη χοριακη!!???

Σκεφτομαι ..κλαιω..ο αντρουλης μ ειναι κ αυτος χαλια δεν ξερω δεν ξερουμε τι να κανουμε.αυριο θ παω στην γιατρο μ κ θα δουμε.θα αποφασισουμε μετα με τον αντρουλη μ.

Αυτα.παρ ολα αυτα ευχομαι σε ολες τις αλλες κοπελες να μην αδιαθετησουν!!

Θα σας πω αυριο!!!????????

Σας ευχαριστω γ το ενδιαφερον σας!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Κοριτσια μ δυστυχως δυστυχως αρνητικη χοριακη!!???

Σκεφτομαι ..κλαιω..ο αντρουλης μ ειναι κ αυτος χαλια δεν ξερω δεν ξερουμε τι να κανουμε.αυριο θ παω στην γιατρο μ κ θα δουμε.θα αποφασισουμε μετα με τον αντρουλη μ.

Αυτα.παρ ολα αυτα ευχομαι σε ολες τις αλλες κοπελες να μην αδιαθετησουν!!

Θα σας πω αυριο!!!????????

Σας ευχαριστω γ το ενδιαφερον σας!!❤

Πουλάκι μου.. ολα θα γίνουν απλά καμια φορά καθυστερούνε.. ειναι σημαντικό που εχεις τον αντρούλη σου που σε στηρίζει.. θα ρθει σίγουρα να το ξέρεις.. απλά δεν ειναι αυτος ο μήνας.. μπορει να ειναι ο επόμενος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

 

στις On 31/10/2016 at 6:21 ΜΜ, ο/η Lovely είπε:

Κοριτσια μ δυστυχως δυστυχως αρνητικη χοριακη!!???

Σκεφτομαι ..κλαιω..ο αντρουλης μ ειναι κ αυτος χαλια δεν ξερω δεν ξερουμε τι να κανουμε.αυριο θ παω στην γιατρο μ κ θα δουμε.θα αποφασισουμε μετα με τον αντρουλη μ.

Αυτα.παρ ολα αυτα ευχομαι σε ολες τις αλλες κοπελες να μην αδιαθετησουν!!

Θα σας πω αυριο!!!????????

Σας ευχαριστω γ το ενδιαφερον σας!!❤

Το νουμερο ένα είναι να είστε αγαπημενοι και ενωμένοι με τον αντρούλη σου.... να στηρίζει ο ένας τον άλλον ... με την αγάπη σας για όπλο θα προσπεράσετε τα πάντα και θα καταφέρετε να γίνετε 2 υπεροχοι γονείς ,να είσαι σίγουρη για αυτό.... !

Στο εύχομαι σύντομα... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Εντάξει μπορείς να φας λίγο πιστεύω εμένα με αφηνε η Ενδοκρινολογος να φάω μου είχε πει ποσότητα αλλά δεν θυμάμαι ποσο μου είχε πει 🤔  αλλά εγω να πω την αλήθεια το παγωτο λαχταρουσα πιο πολύ το καλοκαίρι  😂
    • Ναι θυμάμαι κορίτσι μου την περίπτωση σου ... πραγματικά λυπάμαι πολύ 😥είμαι σίγουρη όμως ότι θα καταφέρεις σύντομα να πιάσεις στα χέρια σου ένα γερό και δυνατό μωρό όπως εσύ!! 🙏🙏 Στο εύχομαι από την καρδιά μου 🫶🏼🫶🏼 μέσα σε όλο αυτό υπάρχει κ ένα καλό ότι τουλάχιστον με την σπερματεγχυση είχες αποτέλεσμα! Άντε να περάσει ο καιρός να πας να δούμε πως θα κινηθείτε!! ❤️
    • Χαχαχαχα εντάξει δηλαδή αν αντέξεις μέχρι της 5/6 τι να πω μπράβο για την υπομονή σου εγω δεν θα άντεχα με τίποτα κορίτσι μου να περιμένω 😂
    • Έχω ΣΠΩ! Οι εξετάσεις μας γενικα είναι καλές εκτός από την καμπύλη ινσουλίνης λόγω ΣΠΩ και τα ανδρογονα μου που έπεσαν στις τελευταίες εξετάσεις! Δεν εχουμε ανακαλύψει κάτι άλλο και ο γιατρός μας είπε ότι αυτό που μας δυσκολεύει είναι το ΣΠΩ! Μέχρι  τώρα δεν είχα φυσιολογική συλληψη παρά μόνο μόνο με σπερματεγχυνση! Τον Δεκέμβρη του 23 πρώτη συλληψη αλλά ήταν βιοχημικη και τον Φεβρουάριο δεύτερη συλληψη αλλά παλινδρομησε στην 9η εβδομάδα και έκανα απόξεση 3/4 🥲! Με έβαλε να κάνω κάποιες εξετάσεις για αυτοάνοσα και δυο για θρομβοφιλια και ευτυχως βγήκαν καλές και τώρα περιμενω να βγουν οι καρυοτυποι οι δικοί μας και του μωρού που χασαμε! Μετά το πασχα έχω ραντεβού με τον γιατρό για να μου δώσει κάποια αγωγη ( μάλλον για τα ανδρογονα ) θα μας πει στο ραντεβού!
    • Thank you!! Αν το βγάλω μετά τις 24 Οκτώβρη πάντως, θα έχει Αφροδίτη στον τοξότη κ θα βγει ταξιδιάρικο οπότε θα μπορεί να μας ακολουθεί!! 😁 Εμ βέβαια αφού πήραμε εμείς τα αγόρια εσείς θα βγάλετε τα κορίτσια τώρα!!!  Από 18η βδομάδα κ μετα λένε κάποιες το νιωθουν! Αντε να δούμε εμείς!!  Κορίτσια εν τω μεταξύ έχω κάνει μια κοιλια τεράστια!!! Εσείς φουσκωσατε πολύ?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...