Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

ρε κοριτσια τι γινετε επιτελους???????τι ρεντα ειναι αυτη [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif] Binoula μου συγχαρητηριααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνηηηηηηηηηηηη [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] πολυ γουρλιδικο το νεο μας ποστακι ;););) για να δουμε ποια...εχει...σειρα???????????? :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγχαρητήρια Binoula!!!!!!!!!! Τι υπέροχα νέα είναι αυτάααααα! Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη κοριτσάκι!!! Καλά Tonia, είσαι και πολύ γουρλού λέμε (όσο για το TTC αν δούμε ότι μας σπάει τα νεύρα θα το ξαποστείλουμε)! Πολύ γουρλίδικο το νέο ΤΑΝΙ-ΤΑΝΙ! 'Αντε μια-μια να παίρνει σειρά και να μαθαίνουμε συχνά-πυκνά για φουσκοκοιλίτσες μέχρι να το κλείσουμε το μαγαζί!

Φυσάτε και για μας! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σεις!!!τι κανετε εκει?η μια μετα την αλλη?ελειψα 8-9 ωρες κ εχουμε τετοια φοβερα νεα??

μπραβο ρε βινουλαααα!!μπραβο!!ειδες που δεν ηθελες να πας?αντε,τωρα περιμενουμε νεα σου απο το ντοκτορ!με τετοια χοριακη βεβαια πιστευω πως ειναι προχωρημενη εγκυμοσυνη κ θα δειτε κ τη κουκιδιτσα!ειναι το μωρακι σας!!κοριτσακι λεω σχεδον με βεβαιοτητα σε σενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den to pistevw pragmatika!!!xaxaxaxaxaxax polu gourlidiko to neo mas postaki!!binoula mou koritsaki mou eides pou fovosoun na pas??oriste ta kataferate kaipio grigora apoti perimenes!!! ;) na deis pou ola twra pou tha erthei to mwraki sas tha einai mia kaki anamnhsh koritsaki mou kai mono tha xamogelas!!ola kala tha pane!sou eyxomai se 9 mhnes na gemisei to spitaki sas me klamata mwroudisia :D:D ante re koritsakia mou kai sta dika mas kai syntoma!!!fisate gastroskoni mpas kai arpaksoume kiemeis ligi!!!xaxaxaxax kai topa egw vlepw ola na ftiaxnoun siga siga!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Binoula!!!!Σου ευχομαι να πανε ολα καλα!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Κοριτσια ,οπως εγραψα και στην ομαδα..δεν εχω καθολου χρονο αυτες τις μερες!!!!!!!σας διαβαζω ομως καθημερινα :D Αντε να περασει και η Κυριακη και θα τα λεμε συχνοτερα [smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif] Καντυ μου και παλι συγχαρητηρια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsares ti kanete?pou einai oi freskogastroules mas?ante binoula mpes na mas eis ta ena apto ninaki sou perimenoume!! giorgitsa pou eisai??filai se oles shmera eimai apogevmatini kai tha paw na piw kafedaki se mia fili se ligo prin ti douleia :) sas filw oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατσε να φωναξω Χριστινακι μου: [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] Λαμπρινηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη,

Γιωργιαααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!

[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ!!!!!!!!!!!ΚΟΥΚΟΥ!!!!!ΤΣΑ!!!!!!!!!!! =)):))=)):)) ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ;;;;;;(Εγω ειπα οτι ολες ετσι θα σας λεω)Ολα καλα;;;;Ετοιμαζομαι να παω για δουλεια και βαριεμαι αλλα σημερα ειναι Παρασκευη!!!!!!Γιουπηηηηηηηηηηηηη!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif] Φου φου φου να φυσηξω και αλλη γκαστροσκονη να σας παρει ολες!!!!Φουφου φου φου!!!!!!! [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif] Ελπιζω να ειστε ολεs καλα κοριτσαρες!!!!Βinoula που εισαι;;;;Πες μας νεαααα!!!!!Εγω περιμενα τις 16/7 να παω στο γιατρο...για να δουμε!!!!Σας φιλω παω να ετοιμαστω για δουλεια!!! :x:x[smilie=wave.gif][smilie=wave.gif] [smilie=wave.gif]BYE!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsiaaa!!!!ti kanete?egw super!!!!to tani-tani paei sunnefo mera para mera :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: pou 8a paei 8a to piasoume auto to minaaaaaa :D:D !!!simera mallon exw worriksia..exw ekeina ta aspra ugra pou de spane an ta valeis anamesa sta daxtula...sorry kiolas :roll: auta simainoun worriksia etsi?binoulaaaaaaaaa,,kantyyyyyyyyyy fusukste mas kaleeeeeeeeeeee [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ μαιμουδιτσα θα το πιασετε το νινακι!!!!Ελα τωρα που γυριζει δεν θελω να σταματησω να

[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] !!!!Με το καλο κοπελιτσα μου!!!!!!! :YMHUG::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε τρελες που χοροπηδατε πρωι πρωι!!καλημερα!!μολις τελειωνω το μαγειρεμα,εκανα κ το μπανακι μου κ σε μιση ωρα φευγω για δουλεια..ο μικρος ευτυχως δεν εχει καθολου πυρετο απο χτες το πρωι!!εχουμε κ μια γαμοβαφτιση αυριο,οποτε θα παμε οικογενειακως!

βινουλα για πες τα νεα σου ντε!

καντυ καλημερα!

ειδατε,ειμαι ευγενικη.μιλαω πρωτα στις γκαστρουλες!καλημερα κ στις υπολοιπες!!μακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera tonia mou!!!!!!les??????????????makriiiiiiiiiii [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif] kalimera rania mou!!!!!!!!ti kanoume kale eimaste xaroumena koritsakia kai xoropidame apo to prwi :lol::lol::lol::lol:

emeis fevgoume xwrio twra kai epistrefoume kuriaki!!!!8a ta poume..filakia se oles :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια βρε τρελά κορτσούδια!!!

έχει πέσει πολύ χοροπηδητό βλέπω! δεν σταματάμε ποτέ και για κανέναν λόγο :lol:

Κάντυ, Βinoula γειααα! περιένουμε νεότερα.

maimouditsa δώστε του να καταλάβει!

Ράνια πώς πάμε αυτόν το μήνα? εγώ δεν περιμένω κάτι, μια κ η επαφή ήταν 1 και σε άσχετη φάση :? πέσανε όλα μαζί κ έτσι καθόλου τάνι τάνι..... :| περαστικάκια κ απο εδώ στον μικρούλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsares ti kanoume shmera?egw prwini prwini kai kathoti shmera den doulevw exei shopping therapy kai kafedaki me ts filenaves mou :D pou einai oi gastroules mas kale? giorgitsa ti kaneis pws niwtheis?

binoula??pou eisai kale mpes kai pes mas ta nea sou anteeeeee!!!sas filw oles polu polu kai

PSIT tonia opws eipame e!!KANONISE !!!XAXAXAXAXA :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσοπουλα και φρεσκοφουσκοκοιλιτσες!!!!!!

Καλε Χριστινακι που ειναι τα εγκυακια μας?????Μας ξεχασανε??? :((:((

Καλα ειμαι κοριτσακι μου,ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!! ;);) Ξερεις.....!!!!!!

Shopping ε?Μια χαρα :-bd !!Εμεις λεμε να φυγουμε να παμε εξοχικο γιατι κανει τρελη ζεστη!!!

Αντε φιλακια και καλο ΣΚ σε οοολες!!!!!ααααααααααααα,παρολιγο να το ξεχασω!!!!!

[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

ολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπέλες μου γλυκιές! Ελπίζω να είστε όλες καλά και κυρίως οι εγκυούλες μας!

Εγω κορίτσια μου συνεχίζω τα τεστ ωορρηξίας (σήμερα έκανα το 3ο), αλλά ακόμα αρνητικά. Κάτι το οποίο είναι εντελώς λογικό γιατί είμαι στην 11η μέρα του κύκλου. Τι βλακεία έκανα και τα άρχισα από την 9η μέρα! Απλά το τελευταίο 6μηνο είχα κύκλους 26, 27, 28,29, 30 ημερών και είπα να μην χάσω την μέρα. Έκανα χαζομάρα όμως γιατί οι τελευταίοι 3 κύκλοι ήταν 27+ ημερών. Τέλος παντων! Μου φαίνεται θα παραγγείλω αυτά τα φθηνά από το Internet για να συνεχίσω αν μου τελειώσουν αυτά και δεν προλάβω να δω χαμογελάκι.

Παράλληλα θα προσπαθήσω να κάνουμε και το σύστημα αγκαλίτσες ανά δεύτερη μέρα. Όχι τίποτα άλλο ρε κορίτσια....όρεξη υπάρχει (και με το παραπάνω) και από τους 2 μας! Αλλά όταν ο άντρας μου τις καθημερινές γυρνάει μετά απο 10+ ώρες δουλειά...τον λυπάμαι. Είπαμε να κάνουμε μωρό αλλά δεν θέλω να κάνουμε ποτέ εξαναγκαστικά σεξ. Θέλω να το γουστάρουμε. Και αυτός είναι και ο λόγος που θέλω να βρίσκω την ωορρηξία. Να πηγαίνω λίγο πιο στοχευμένα αν οι μέρες είναι κουραστικές.

Αχ πολλά είπα πάλι πρωι πρωι! Περιμένω νέα απο όσες δεν έχουν φύγει στις παραλίες. Για τις υπόλοιπες...καλό ΣΚ και καλά μπανάκια!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!!!!!!!ti mou kanete?emeis eimaste sto xwrio kai exei treli zesti!!!an kai prin mas ekane mia mpora treli kai drosise kapws ;) !twra pou sas grafw sto dipla dwmatio koimate i anipsia mou!koritsiaaaa einai trelaa!!!!einai 2misi xronwn kai einai api8ani :x:x:x

demie mou ennoeitai!!!!!!!!!!!!!de stamatame pote :lol::lol::lol::lol:

koyiot les??????MAKARI!!!apo to stoma sou kai stou 8eou t'afti!!!!!!!!

tonia mou kala na perasete sto eksoxikouli sas ;);)

na rwtisw ta koritsakia mou einai egkuoules kai opia alli kserei as m'apantisei!meta tin woriksia(sorry kiolas) exoume aspra puxta ugra etsi?kai otan meneis egkuos emfanizonte i oxi?prin to ma8eis dld,otan ti perimeneis.giati kapoia kopela eixe pei pws otan emfanizonte auta erxete periodos :? kapoia pou na kserei???? :roll:

filakia stis upoloipes!!!!!!!!!!!!!!

kai opws eipame........... [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif];):P[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσόπουλα!

maimouditsa εγώ παρατηρώ λίγο μετά την περίοδο κάποια υγρά για κάποιες μέρες, αλλά ποτέ πηχτά κ έτσι... περίοδο είχα (πριν απο 2 χρόνια) στις 19/6 με μεγάλο κύκλο τότε 30-32 μέρες κ κατά τις 17-18/7 είχα λίγη συχνοουρία, τρίχες στα πόδια με τη μία σχεδόν που ξυριζόμουν κ όλα τα συμπτώματα περιόδου μου, δλδ πονάκια στην κοιλιά (μπλιαξ, τα μισώ! :twisted: ) ... και ξαφνικά στις 20/7 και 32η μέρα το θετικό τεστ! χωρίς υποψία υγρών όμως σ'εμένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσόπουλα (που λεει και η demie_14)!!!!!!Τι κάνετε??Που είστε όλες χαμένες καλε???Μου μυρίζει θάλασσα....καλά κάνετε ;) Τόνια πήγατε τελικά στο εξοχικό??Εμεις τελικά επιστρέψαμε χθες απο το χωριό,και λεμε μάλλον Τετάρτη να πάμε θαλασσίτσα!!Τώρα θα πω κατι ξεσηκωτικό :lol::lol:8-) Σήμερα κάναμε τανι-τανι και μόλις ολοκληρώθηκε ειχα παλι αυτα τα υγρά της ωορρηξίας :roll::roll: τι γίνετε ρε κοριτσία?πόσες μερες τα έχουμε αυτα?χθές δεν τα ειχα..είδα μόνο λιγα άσπρα και πυχτά :roll: Αυτα της ωορρηξίας τα είχα και τη 15η μερα που πίστεψα οτι έκανα ωορρηξία και τα είδα και σήμερα 17η μέρα :!: Μήπως έκανα σήμερα τελικά?Βέβαια αυτον το μήνα δε ειχα πονάκια για να την καταλάβω :roll:

αααααααααα πολυ μας μπερδεύει η άτιμη :-w:-w:-w

Άντε καλε ελάτε να κάνουμε κανα μουχαμπέτι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλααααα :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!εμεις πηγαμε το μπανακι μας,ψηθηκαμε απο τη ζεστη,κοιμηθηκα κ ενα διωρακι κ εστρωσα!!

ρε μαιμουδιτσα..μηπως τα υγρα που λες ειναι το σπερμα του αντρα σου? :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ράνια μου!!!εννοείς τα άσπρα και πυχτά ή τα αλλα που ειναι διαφανή και μοιάζουν με της ωορρηξίας :?::?: γιατι μετα την επαφή έπιασα τα υγρά να δω πως είναι και ήταν σαν το ασπράδι ωμου αυγου και τεντωνόταν ανάμεσα στα δαχτυλα..ελπίζω να με κατάλαβες :roll:

εν τω μεταξυ πριν λίγες ώρες με επιασε ενας πονοσ χαμηλά λες και θα μου ερθει..να ειναι απο την ωορρηξια??απο τι να είναι??ουφφφ δε ξερω μπερδεύτηκα :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λογικα ο πονος ειναι απο την ωορρηξια.μαλλον θα εγινε τωρα,17η μερα που λες..εγω βλεπω πως οταν ολοκληρωνει μεσα,για κανα 2 μερες μετα τρεχουν ψιλοδιαφανα υγρα κ αυτα νομιζω πως ειναι το σπερμα.νομιζω κιολας..

ουφ,δεν ξερω!!

εγω εντωμεταξυ περιμενω...δεν ξερω ποτε.τον προηγουμενο μηνα ειχα στις 10,αλλα 2-3 μηνες ειχα κυκλο 25 ημερων.συμφωνα με αυτο,θα επρεπε να μου εχει ερθει 5 του μηνα.αλλα ακομα τπτ.εντωμεταξυ,δεν εχω ουτε πονους περιοδου,ουτε τπτ απολυτως!τωρα καλο ειναι αυτο,δεν ξερω..ας ελπισουμε να μη μου ερθουν!αν κ χλωμο το κοβω,αφου μια φορα εγινε μια μερα πριν την ωορρηξια κ μετα 2-3 μερες μετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...