Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο7


Recommended Posts

Κοριτσια σας εύχομαι τα καλυτερα!!! Σε εσας που μεινατε εγκυες με φυσιολογικο τροπο δε πρέπει να σας τρομάζει ηεεξωσωματική! !! !ειναι πολυ περιεργο να γνωριζεις το έμβρυο απο τις πρώτες ώρες της υπαρξης του!!! Ειναι ενα θαύμα! !!! Ευχομαι να πανε σε ολες ετσι οπως τα θέλουν! ! Και σε μενα να καταφέρω να φερω στο κοσμο ενα γερο μωράκι! !!! Παρτε λιγο αεράκι λοιπόν κ απο εμενα!!

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 472
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

elina76χωρις εξωσωματικη επιασες τα διδυμα?εγω γιατι νομιζα το αντιθετο?@-)

ναι μας προέκυψαν εκτός εξωσωματικής λόγω πολυκυστικών ωοθηκών και με τα φάρμακα που έπαιρνα το τελευταίο διάστημα για πρόκληση ωορρηξίας μου προκαλούσαν παραπάνω από 1 ωάρια (συνήθως 2 ή 3 ή και 4!) και τελικά μας έκατσαν τα 2 σε εκείνον τον κύκλο.

Κάναμε παρακολούθηση ωορρηξίας βέβαια πάνω από 2 χρόνια. Στην αρχή σε φυσικούς κύκλους και στη συνέχεια με φάρμακα. Καπου στον 6ο κύκλο με φάρμακα τα καταφέραμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑ!

ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΦΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

ΦΟΟΥΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ....

ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΝΗΦΟΡΟ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ....[smilie=hello2.gif]

ROSE MOY???????????????

ΦOOOOOOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτακι μου υπεροχα τα νέα σου!!! Το 2ο εεε?? Αντε με το καλο κοπελα μου!!! Ολα μια χαρα θα πανε! !!ααα πολυ γυριζει ο πελαργος το τελευταίο καιρό!!!ροζακι μου προετοιμασου!!! Έρχεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα τρελαθηκα μεε τα νεα σου χουανιτακι!!!!κιολας το δευτερο;θεα!!!!με το καλο ευχομαι!!!αντε και στα δικα μας ολες!αν και δεν περιμενω πολυ καθως ουτε την ακατανομαστη δεν χω δει ακομη γενικα!!χαχαχααχμε το καλο οι εγκυουλες !!με το καλο οι πρωτη φορα μανουλες και με το καλο τα δευτερα!!!καλη συνεχεια σε οσες προσπαθουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα δεύτερα τελικά έρχονται από μόνα τους μου φαίνεται... χωρίς πολύ προσπάθεια...τυχαίο??? δεν νομίζω!

αχ αυτό το άγχος τι κάνει τελικά...

Συγχαρητήρια χουανιτάκι και σε όλες τις άλλες που τα κατάφεραν. Να έχετε μια εύκολη εγκυμοσύνη μέχρι τέλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!:P

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!

ΛΟΓΩ ΠΑΣΧΑ ΕΙΧΑΜΕ ''ΒΡΕΘΕΙ'' ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...

ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ....

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΕΨΑΧΝΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ....

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ!

ΑΡΑ ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ!

ΕΡΧΙΣΑ ΤΙΣ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΤΑ UTROGESTAN ΜΟΥ... ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΗΚΩΜΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ 12 ΚΙΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ΤΙ ΑΛΛΑ ΝΕΑ ΕΧΩ??

ΟΛΑ ΚΑΛΑ

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

ΦΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι μουυυυ μπραβοοοοοο τι υπεροχα νεα ειναι αυταααααα [smilie=blob9.gif]συγχαρητηρια με το καλο το δευτερο μωρουλι σου!!!να προσεχεις τωρα!!!!

αχ κοριτσια κοντα σας με το αερακι που φυσατε καθε μερα νιωθω οτι θα γκαστρωθω και εγω:y32b4: λες βρε jannolino ?:roll:

elina76 το οτι τα καταφερες αυτο εχει σημασια πια!διδυμη χαρα τι το καλυτερο :)

cuando μου ειστε καλα εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

τι γινεται καλε που χαθηκατε?μονη με αφησατε και θα μελαγχολησω :(

χουανιτακι πως εισαι?μπες να μας πεις νεα σου φιλεναδα και να με φυσηξεις χιχιιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ROSE ΜΟΥ,ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΑΙΝΩ Κ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΙΝΗΣΗ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ.....

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΕΑ...ΕΙΜΑΙ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ(ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΙΚΕΡΑΚΙ!)

ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΥΧΟ!

ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!

ΚΑΝΕΝΑ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ....ΜΟΝΟ ΛΙΓΙ ΠΙΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ...ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!

ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΝΕΑ ΠΕΣ ΜΑΣ!ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΣ ΣΕ ΤΙ ΦΑΣΗ ΕΙΣΑΙ??

JANOLINO ΜΟΥ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ROSE ΜΟΥ,ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΑΙΝΩ Κ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΙΝΗΣΗ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ.....

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΕΑ...ΕΙΜΑΙ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ(ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΙΚΕΡΑΚΙ!)

ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΥΧΟ!

ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!

ΚΑΝΕΝΑ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ....ΜΟΝΟ ΛΙΓΙ ΠΙΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ...ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!

ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΝΕΑ ΠΕΣ ΜΑΣ!ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΣ ΣΕ ΤΙ ΦΑΣΗ ΕΙΣΑΙ??

JANOLINO ΜΟΥ????

αχ μπραβο χουανιτακι μου με το καλο να πανε ολα!!!

εγω το Σαββατο πρωτα ο Θεος παω για ωοληψια και απο βδομαδα θα γινει και η εμβρυομεταφορα!μετα αναμονηηηηηη.......αχ χουανιτακι μου σαν φρεσκοεγκυουλα φυσα συνεχεια να κολλησω και εγω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτακι τι ευχαριστα νεαααα!!! ! Συγχαρητηρια!!! Αν δε κανω λαθος ειναι το 2ο??? Η βλακεια ειπα???

Παντως ειναι λιγο λυπηρό που δεν εχει πια κινηση!!! Πανε οι καλες οι μερες!! Οι περισσότερες εχουν φυγει πια απο την σημασια της ομαδας κ τις απασχολουν τα μωρακια τους!! Υγεια να εχουν τα χρυσα μου!! Να ειναι γερα ολα τα παιδιά του κόσμου! !!!

Εγω περιμενω 11/6 να κανω τη β επιπεδου για να μαθουμε κ τι ειναι επιτελους κ να παω για ψωνιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΛΑ!!!ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ 2 ΣΑΣ!!!!!

ROSE ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΟΛΑ,ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣΑΙ!!!!

Α ΑΑΑ ΚΑΙ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

LANOLINO ΜΟΥ,ΝΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ .

ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΕΙΝΑι η κορακλα μου ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ 13 ΜΗΝΩΝ!!!

ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΠΑΝΤΩΣ...ΝΑ ΛΕΤΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΣΑΣ...ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΣΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το που μπηκα με πηρε και με σηκωσε ο αερας σου χουανιτακι μου χιχιχιχι ευχαριστω πολυ!χαμογελαω και περιμενω να γινει η ωοληψια με το καλο!μεχρι στιγμης πανε ολα τελεια απο εδω και περα θα δουμε...φιλια πολλα στην κορακλα σου και το σπορι σου ;)

janollino με το καλο τα ψωνια και οπως λεει η χουανιτακι μας σημασια εχει να ειναι γερο!στεναχωριεμαι και εγω που πλεον εχει ερημωσει αυτο το ποστ και απο οτι βλεπω ειμαι η μοναδικη απο τις παλιες που ακομα το παλευω αλλα που θα παει θα το τσακωσω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επ...δεν ειστε μονες ειπαμε..μπαινουμε κι εμεις κι ας μην προλαβαινουμε..τζανολινο θα το καταλαβεις οταν με το καλο γινεις μανουλα χεχεχε...αλλα μπαινουμε να βλεπουμε πως πατε ολες..και ροουζ περιμενω με αγωνια τα νεα σου!!!ναι πρεπει να φυγεις απο αυτο το ποστ καποια στιγμη!!και νομζω πως ηρθε η ωρα!Τζανολινο καλη επιτυχια με τη β επιπεδου και χουανιτακι μου ολα καλα ευχομαι..κανενα συμπτωμα ε;πωπωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando ετσι να δινετε την παρουσια σας γιατι στεναχωριεμαι :P εγραψα τα νεα μου και στο αλλο ποστ βλεπεις το παιζω διπλο ταμπλο χιχιχιι

πηγαν καλα με διεγερση ωοθηκων και εμβρυομεταφορα την Πεμπτη μαλλον.βλαστοκυστες θα γινουν ειπε ειναι καλυτερα να δουμε και πως θα παω εγω..θελω να πιστευω οτι ειναι καλο αυτο και ευχομαι να περασει αυτο που επαθα...ποναωωωωω ομως πολυ,τι να κανω υπομονη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα,

αποφασισα να γινω πιο ενεργο μελος και οχι μονο να διαβαζω...εχω 2 κοριτσακια 2 χρ και 4.5 χρ και θα ηθελα νε γινω μερος της παρεας...ξεκιναω απο αυτη τη συζητηση και να ευχηθω καλη τυχη σε οσες προσπαθουν για μωρακια, καλα τελειωματα σε οσες τα κουβαλουν ηδη στις κοιλιτσες τους και να τα χαιρομαστε αυτες που ηδη εχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!!!

TSELENI ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙΣ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΣ!

ΕΙΧΕ ΕΝΔΟΞΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΛΛΑ...ΧΑΘΗΚΑΜΕ

ROSE???????????

ΜΠΗΚΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ-ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ???

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΚΕΙ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ Κ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ...

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ,Η ΕΣΤΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Κ ΨΙΛΙΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ

ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΗΣ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΖΙ!!!ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ 2

Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ!

ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ!!ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ!

ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΜΙΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ ΕΝΔΕΙΞΗ!

ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΜΥΔΡΑ Κ ΤΩΡΑ ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΑΛΙ ΥΠΕΡΥΧΟ!

ΑΥΤΑ ...

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΚΑΙ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι και εγώ!

Τι νομίζατε ότι θα γλιτώνατε από εμένα τόσο εύκολα; Χουανιτάκι τι διαβάζω!!! Τι τέλεια νέα είναι αυτά! Μπράβο ρε κορίτσι πολύ το χάρηκα! Άντε τώρα στο καπάκι και η Ρόουζ να είστε χιώτισσες σωστά;

Εμείς είμαστε μια χαρά! Κάναμε την αυχενική την Δευτέρα και όλα φαίνονται καλά. Μάλιστα ήταν καλή η στάση του μωρού και είδαμε και τσουτσουνάκι!!! Χαχα! Κατά 90% λοιπόν θα έχουμε αγοράκι! Η Χρύσα είναι μικρή ακόμη για να αντιληφθεί τι παίζει. Το μόνο που της αρέσει να κάνει είναι να μου φιλάει την κοιλιά, να μου την χαιδεύει και να την δείχνει και να λέει νινί! Να ξερε μόνο τι την περιμένει! Χαχα!Αυτά τα νέα μας κορίτσια!

Ρόουζ μου παλιά μου χιώτισσα εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχουν πάει όλα τέλεια και σε λίγες μέρες να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια ειλικρινά και εύχομαι σε 9 μήνες να είσαι μια ευτυχισμένη μανούλα με ένα ή γιατί όχι και δύο υγιαίστατα μωράκια!

Ένα μεγάλο ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ και ξανά ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ για πάρτι σου μόνο!!!!!!!!

Στις υπόλοιπες γκαστρούλες και υποψηφιες ή μη μανούλες στέλνω πολλά φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε?

περασα μια περιπετεια αν θελετε μπειτε στο θεμα EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA??? να διαβασετε τι περασα να μην τα ξαναγραφω (η τεμπελα :P )

tseleni καλως ηρθες και να χαιρεσαι τα παιδακια σου!οπως λεει η χουανιτακι καποτε φυσουσε αυτο το ποστακι...!

xouanitaki μπηκαν τα δυο εμβρυακια μου και τωρα ειμαι σε αναμονη μεχρι το Σαββατο...ποσο χαιρομαι που εισαι παλι εγκυουλα ολα καλα να σου πανε!λες να χιωτισουμε :))

MaDi παλια μου χιωτισα πολυ χαρηκα με τα νεα σου!!!καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη και σε σενα ευχομαι!!!με συγκινησες μωρε να εισαι καλααα σε ευχαριστω πολυ για ολα!ε ολες μαζι με φυσατε τι στο καλο δεν θα κολλησω και εγω?

να ειστε καλα βρε κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη που σας εχω ολες εδω μεσα και σας ευχαριστω πολυ για ολα!!!σας φιλω πολυ να προσεχετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

καλημερα σε ολες κοριτσια. Ειμαι καινουργια στο φορουμ και εχω ξαναγραψει στο θεμα μετην 'χρονια προστατιτιδα' που μας απασχολει..προσπαθουμε 2 χρονια τωρα και τωρα κανουμε μια σωστη θεραπεια και βλεπουμε...ξεκινησαν η προσπαθειες να το ψαξουμε παραπανω και μπλεχτηκαμε με τους γιατρους...Στελνω μνμ επειδη ειναι γουρλιδικη η παρεα σας, να μου δωσετε και εμενα λιγη τυχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Γεια σας, πρώτα από όλα θα ήθελα να ευχηθώ καλή τύχη σε όλες σας.

Λέγομαι Ευδοξία και πήρα το θάρρος να σας στείλω αυτό το μήνυμα γιατί χρειάζομαι τη βοήθειά σας για την πτυχιακή μου εργασία αφού όταν την τελειώσω μπορώ να πάρω το πτυχίο μου. Το θέμα που επέλεξα αφορά την υπογονιμότητα και το ζευγάρι και η έρευνα γίνεται μέσω ανώνυμων ερωτηματολογίων. Η βοήθειά σας είναι πολύτιμη καθώς μόνο από εσάς μπορώ να πάρω τις πληροφορίες που χρειάζομαι για να την ολοκληρώσω. Παρακαλώ όσες από εσάς θέλετε να με βοηθήσετε. Μπορώ να σας στείλω το ερωτηματολόγιο μέσω email ή με οποιοδήποτε άλλο τρόπο σας βολεύει. Για οποιαδήποτε απορία μη διστάσετε να με ρωτήσετε.

Σας ευχαριστώ πολύ.

Επεξεργάστηκε από evdo
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...