Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου Φεβρουαρίου 2012


Recommended Posts

Καλημερα κοιλιτσες!

Τι κανετε?Βρε maria5 πως εμπλεξες με αυτον τον...αντε μη πω πρωι πρωι!Ευχομαι γρηγορα περαστικα και να πας σπιτακι σου το συντομοτερο!!!Γνωριζει καμια απο εσας αν αυριο ειναι ανοιχτα τα πολυκαταστηματα(Mall,mcarthurglen..)Eλεγα μιας που μπορουμε αυριο το πρωι με τον αντρα μου να παμε μια βολτιτσα μηπως ψωνισουμε και τιποτα! :D Θελω να παω και μια μερα στα mothercare,ΗΡΑ,Λητω κτλ να κοιταξω για κουνια και τα σχετικα...Απο κλωτσιτσες πως πατε?Εμενα εδω και δυο μερες ολο τουμπιτσες ειναι! [smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif]

Φιλιαααα σε ολες! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Elinoulini απο οσα ξερω αυριο θα ειναι κλειστα ολα τα μαγαζια....

μπραβο για την β επιπεδου κορινα...

εμενα με εχει ταραξει...εχει και αυτη την περιεργη θεση και πονανε τα πλευρα μου και η πλατη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι περαστικά κ γρήγορα σου εύχομαι!!! Και εγω το ιδιο με τα κοριτσια θα σου πω, αλλάξε γιατρο απο την στιγμή που εχεις χάσει πλέον την εμπιστοσύνη σου. Χαδάκια στην κοιλίτσα σου, ολα θα πανε πολυ πολύ καλα!!!

Κορινα πολυ ωραία τα νεα σου με την Β επιπέδου!!!

Εγω εχω ραντεβού την Πέμπτη το πρωι κ εχω πολυ αγωνία!!!

Γιωτούλα κ εγω στην ιδια κατάσταση είμαι. ΑΚόμα δεν είμαι τελείως καλά.. Αντε να δούμε...Περαστικά κ γρήγορα

χχχ σε όλες γιατι η μικρή ταλιμπανίζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι περαστικά κ γρήγορα σου εύχομαι!!! Και εγω το ιδιο με τα κοριτσια θα σου πω, αλλάξε γιατρο απο την στιγμή που εχεις χάσει πλέον την εμπιστοσύνη σου. Χαδάκια στην κοιλίτσα σου, ολα θα πανε πολυ πολύ καλα!!!

Κορινα πολυ ωραία τα νεα σου με την Β επιπέδου!!!

Εγω εχω ραντεβού την Πέμπτη το πρωι κ εχω πολυ αγωνία!!!

Γιωτούλα κ εγω στην ιδια κατάσταση είμαι. ΑΚόμα δεν είμαι τελείως καλά.. Αντε να δούμε...Περαστικά κ γρήγορα

χχχ σε όλες γιατι η μικρή ταλιμπανίζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γιατροι υπαρχουν ρε παιδι μου... μαρακι μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε!!!

εμεις πηγαμε στον γιατρο εχθες και το ξαναειδα το μικρο μου το αντρακι!!! 680 γρ. ειναι και ολα πανε καλα! μεγαλωσε πολυ σε 9 μερες!!! εχει αρχισει να ριχνει και δυνατες κλωτσιτσες και τις ευχαριστιεμαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια.. ωραια μερα σημερα εδω στην Αθηνα! :)

αχ βρε Μαρακι.. τι να πω κι εγω με τον μ..κα τον γιατρο!! Εσυ μην στεναχωριεσαι, θα αλλαξετε νοσοκομειο τωρα και θα ειστε μια χαρα, το μωρο δεν μασαει!! Σου στελνω τη θετικη μου ενεργεια, ολα θα πανε καλα, θα δεις και θα ξεχαστει αυτη η ταλαιπωρια...

Ανθρωπακι ακομα αρρωστουλα κι εσυ μπουρικ? περαστικα κοριτσακια...

Κορινα μπραβο για τη β' επιπεδου... με το καλο κι εσυ ελινουλινι! Κι εγω εχω μια αγωνια, αντε να ερθει η ωρα.. Ευτυχως που εχω αρχισει να νιωθω το μωρο και ειμαι λιγο πιο ηρεμη. Για τη συναντηση στο mall ειμαι μεσα οποτε θελετε την επομενη βδομαδα!

Μαντι μου μια χαρα το αυτοκολλητο, θυμισε μου απο πιο site τελικα το πηρες?

φιλια σε ολες, σημερα εχω ραντεβου στον αιματολογο, θα σας γραψω νεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπέρα τι μου κάνετε? εμεις εδω καλά λιγο κρύο το έχει αλλά ο ήλιος λάμπει

Μαρία τα περαστικά μου αισιοδοξία και όλα θα πανε καλά.

σήμερα βγηκα βολτούλα για καφεδάκι οχι περπάτημα εννοειται, αλλά με άφησε ο αντρας μου διπλα στα mothercare και ψωνισα ενα τζην παντελόνι αλμιρούτσικο στην τιμή αλλά ωραίο πιστευω να με βγάλει μέχρι το τέλος. Προέκυψε και γάμος μέσα στο Νοεμβρη πρωτη ξαδέλφη μου και πρέπει να ψωνίσω. Σκέφτομαι φόρεμα σε γραμμή αμπιρ για να μου κάνει και μετά. Κατά τα αλλα ολα οκ ο μπέμπης κλωτσάει, εχω χορτάσει καναπέ και ξάπλα. φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ναν που βγηκες βολτα να παρεις τα πανω σου!! με γεια το παντελονι κι εγω εχω παρει 2 τζιν εγκυμοσυνης με εχουν βολεψει παρα πολυ!!

Η επισκεψη στον αιματολογο πηγε καλα.. Καποια ενδιαφεροταν κι αυτη , Κορινα εσυ?

Μου ειπε οτι ειναι πολυ φυσιολογικο να πεφτει ο αιματοκριτης, ειδικα 4ο-5ο μηνα. Πεφτει ομως αργα γι αυτο και δεν το αισθανομαι. Απλα μου αλλαξε τα σκευασματα σιδηρου, μου εδωσε τα μικροφερ (2 τη μερα) και μου ειπε να ξαναρχισω το φελισιν γιατι βοηθαει στην απορροφηση. Σε 2 βδομαδες θα ξανακανω εξετασεις και βλεπουμε..

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΟΛΠΑΚΙΑ! :) τΩΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΥΠΕΡΟΧΟ..χαμογελαω σαν τη χαζη καθε φορα και χαιδευω την κοιλιτσα!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα!

Twiggy το αυτοκόλλητο το πήρα από το http://www.mybabycenter.eu/index.php?target=categories&category_id=297. Δεν έχει πολύ μεγάλη ποικιλία αλλά εμένα το συγκεκριμένο μου άρεσε. Κολυμπάει το ψαράκι σου ε; Πλάκα δεν έχει;

Εγώ χθες διάβαζα ένα βιβλίο και το στήριζα λίγο στην κοιλιά. Και μετα από λίγο άρχισε να κλωτσάει στο συγκεκριμένο σημείο που ήταν το βιβλίο και κουνούσε όλο το βιβλίο πάνω κάτω. :lol: Μετά το βάζω πιο κάτω και κλωτσούσε στο νέο σημείο! Γενικά έχω καταλάβει ότι δεν θέλει να ακουμπάει πουθενά η κοιλιά. Τα βράδια που κοιμάμαι στο πλάι κλωτσάει στο σημείο που ακουμπάει η κοιλιά στο στρώμα. Μόλις αλλάξω πλευρό χτυπάει από την άλλη. Τι πλάκα που έχουν! Νομίζω ότι όταν γεννήσω θα μου λείψει αυτή η γλυκιά παρεούλα που έχουμε τώρα 24 ώρες το 24ωρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια φτάνουμε τις 100 σελίδες και πρέπει κάποια στιγμή να δημιουργήσουμε τις "Μανούλες Ιανουαρίου Φεβρουαρίου 2012 Νο2" γιατί αλλιώς θα μας κράξει o administrator! :D

Η annamaria.b που άνοιξε το ποστάκι βλέπω ότι πλέον δε μπαίνει οπότε λέω να αναλάβω εγώ την πρωτοβουλία αν δε σας πειράζει!

Ελάτε λοιπόν να τα λέμε στο "Μανούλες Ιανουαρίου Φεβρουαρίου 2012 Νο2"!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...