Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο5!!!


Recommended Posts

Κοριτσια εδω θα ειμαστε μεχρι να σας γκαστρωσουμε!!! =)):o)

Μαρικακι δοξα το Θεο ολα πανε καλα μεχρι στιγμης!Απιστευτο βεβαια αλλα ναι το ζω, οπως θα το ζησετε ολες σας θα δειτε!!!

Φιλια σε ολες και ειπαμε δεν τα παραταμε ερχεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ μπραβο Αnastasia μου!!!Το περιμενουμε να κολλησουμε και εμεις... μονο αυτο μας λειπει δεν χρειαζομαστε τιποτα αλλο για να ολοκληρωσει η ευτυχια μας!!Μακαρι.....να το ζησουμε ολα τα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ...Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!!!

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ???

ΣΙΑ???

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΜΑΡΙΑ ΜΟΥ??

GIRL EIMASTE AKΡΙΒΩΣ ΣΤΑ ΙΔΙΑ!!!!ΑΥΡΙΟ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ!ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΜΟΝΟ ΣΑΚΟ...ΟΧΙ ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ...ΝΑ ΜΗΝΑ ΝΗΣΥΧΩ Ε?

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ..................... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Πως πάνε οι προσπάθειες; Εγώ έχω λίγο μπερδευτεί σήμερα :roll: περιμένω περίοδο αυτές τις μέρες και σήμερα κατά τις 11 το πρωί είχα μια μόνο σταγόνα αίμα και μετά τίποτα μέχρι τώρα! Αυτό δεν μου εχει ξανατύχει εκτός από μία φορά πριν 1 χρόνο που είχα μια βιοχημική και πάλι την μέρα που περίμενα είχα μια σταγόνα και τελικά ήρθε η περίοδος μετά από 6 μερές και αφού είχα μια μικρή θετική χοριακή. Γενικά σε εμένα όταν ξεκινάει η περίοδος έχω κανονική ροή από την 1η ώρα. Δεν ξέρω τι μπορεί να είναι. Το θέμα είναι ότι το στήθος μου είναι ελάχιστα πρησμένο και δεν πονάει καθόλου. Το μόνο σύμπτωμα που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι τον τελευταίο καιρό νιώθω λίγη ατονία και κάτι σαν ζαλάδες αλλά υπέθετα ότι είναι από το χάπι του θυροειδή που μου το αύξησε λίγο τον τελευταίο μήνα και χρειάζεται λίγο χρόνο μέχρι να προσαρμοστεί ο οργανισμός. Ίσως κάνω κανένα τεστάκι αύριο το πρωί αν δεν ερθει κανονικά. Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης χωρίς καθόλου πόνο στο στήθος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο !!!

καλορίζικο και φυσικά γουρλίδικο όπως αποδείχτηκαν και τα επόμενα !!

λίγες ακόμα μείναμε στην λίστα μας !!

καλή επιτυχία σε όλες μας, mati1.jpg

καλή συνέχεια στις εγκυουλες μας !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MaDi EYXOMAI NA ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ OTI ΕΠΙΘΥΜΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ. ΑΣΕ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΟΝΕΣΑΙ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΣΗΜΑΔΙΑ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΟΔΟΞΗ, ΠΡΑΓΜΑ ΣΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΕΝΔΡΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΟΠΩΣ ΗΘΕΛΕ, ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΑΛΛΑ 4.... ΜΕ ΜΑΛΩΣΕ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΙΣΑΜΕ ΑΛΛΑ 2 ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΜΟΥ. Ο ΘΥΡΟΕΙΔΗΣ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΕ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΑΡΙΣΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ: ¨ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΔΥΟ, ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ¨.

ΑΧ! ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ..... ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ ΤΟ ΑΥΤΙ!!!!

ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΥΚΛΟ, ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΣΤΗΝ 22η ΜΕΡΑ.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΟΥΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΔΙΝΩΘΕΙ Η ΚΙΛΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ. ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΙΣΩ.....

ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsakia m!

ti m kanete?

egw anakatemata exw alla xalali kopeles m!den paraponiemai!:)

madi m egw eixa ligo roz kai meta stamatise! ekana xoriaki kai telika imoun egkios!

elpizw kai euxomai koritsi m O THEOS KAI H PANAGIA na se voithisoun k sena kai na gine to thavma koritsi m, giati gia thauma prokeite!

xouanitaki m mazi eimaste nai!min anisixeis koritsaki m!tha fanei k i koukiditsa kai tha trelatheis!min agxwnesai katholou!tin epomeni fora tha deis kai tin koukiditsa koritsi m!

anastasoula kalpaze san alogo i kardoula e???ti wraiaaaa!O THEOS KAI H PANAGIA mazi sou koritsaki m!H AGIA EIRHNH H CHRUSOVALANTW kai O AGIOS STILIANOS na mas voithisoun oles mas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!

Madi μου ποτε δεν ξερεις μπορει να σου επιφυλασει εκπληξη το σπορακι...θα μαθουμε συντομα!!

Χ+Μ παρα πολυ ευχαριστα τα νεα σου, φουρ στο ψητοοοοοοοοοο!!!!

girl μου ναι ηταν πολυ συγκλονιστικο και απιστευτο!!!Ουτε εμενα με πειραζει που ανακατευομαι αντιθετως χαιρομαι!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια! μαντι μπραβο σου για τις ευχαριστες εξελιξεις!!!! :D ευχομαι να ειναι ολα καλα και με τον αντρα σου και μεχρι το καλοκαιρι να το τσακωσετε το σπορακι!!!! πολλα φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χθες το βράδι έκανα τεστάκι αρνητικό! Το πρωί μόλις ξύπνησα κάνω ακόμα ένα και με πολύ φαντασία μπορείς να το πείς και αχνο θετικό! Δεν άντεξα και λέω αντε να πάω για μια χοριακή να ξεμπερδεύω γιατί ζαλιζόμουνα συνεχώς και περίοδος πουθενά! Στο στήθος καμία ενόχληση!

Κορίτσια βγήκαν πριν λίγο τα αποτελέσματα της χοριακης είναι ΘΕΤΙΚΗ : 230!!!!!

8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Έτσι όπως το υπολογίζω είμαι στη 2 -3 μέρα καθυστέρησης. Είναι καλή η τιμή;

Αχ δεν το έχω συνηδειτοποιήσει ακόμη. Τώρα περιμένω τον αντρούλι μου να έρθει να του κάνω έκπληξη. Μιλάμε δεν έχει ιδέα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χθες το βράδι έκανα τεστάκι αρνητικό! Το πρωί μόλις ξύπνησα κάνω ακόμα ένα και με πολύ φαντασία μπορείς να το πείς και αχνο θετικό! Δεν άντεξα και λέω αντε να πάω για μια χοριακή να ξεμπερδεύω γιατί ζαλιζόμουνα συνεχώς και περίοδος πουθενά! Στο στήθος καμία ενόχληση!

Κορίτσια βγήκαν πριν λίγο τα αποτελέσματα της χοριακης είναι ΘΕΤΙΚΗ : 230!!!!!

8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Έτσι όπως το υπολογίζω είμαι στη 2 -3 μέρα καθυστέρησης. Είναι καλή η τιμή;

Αχ δεν το έχω συνηδειτοποιήσει ακόμη. Τώρα περιμένω τον αντρούλι μου να έρθει να του κάνω έκπληξη. Μιλάμε δεν έχει ιδέα! :D

KORITSI MOU SYGXARHTHRIAAAAAAAAA, TELEIA H XORIAKH SOU OXI APLA KALH, NA EXEIS MIA TELEIOMHNH EGGYMOSYNH KAI NA PROSEXEISSSSSS

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Madiiiiiiiiiiiiiiii τι λες τωρααααααααααα!!!!!!!Η χοριακη σου ειναι μια χαραααααα!!!!!! :ymapplause: Ετσι ετσι να γινομαστε πολλες!!!Συγχαρητηρια!!!Εγω την 5η ημερα καθυστερησης ειχα 265!!Βρε μηπως εχεις και δίδυμα? :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι υπέροχα νέα είναι αυτά;;;;;; :P:P:P:P:P:P:P

MaDi σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!! Δικαιώθηκαν οι ανησυχίες σου τελικά!!!! Μπράβο μπράβο, τέλεια... Μας έκανες το καλύτερο ποδαρικό στο καινούργιο μας ποστάκι!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω madiiiiiiiii!!!!!τι ωραιο ποδαρικοοοοοοοοο!!!!!!!!!να πανε ολα καλα σου ευχομαι..μα παιδια γινεται;;;; χαμος!! σε λιγο καιρο θα γινει ολη η λιστουλα κατακοκκινη :lol::lol: !!!!!!!!!!!!!!!!!ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη !!!! [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MaDi ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ πολύ! Ακόμα κρατώ λίγο κάποιες επιφυλάξεις γιατί πριν 1 χρόνο φάγαμε μια πατάτα με μια θετική χοριακή που ήταν πολύ χαμηλή βέβαια. Λέω να την ξαναεπαναλάβω το Σάββατο για να είμαι πιο σίγουρη.

Πάντως ρε κορίτσια τι να πω τελικά αν είναι να γίνει θα γίνει. Αυτό το μήνα έκανα πάρα πολλές δουλειες στο σπίτι, για 5 μέρες είχα συνεχώς αγκαλιά τα ανηψάκια μου που είναι 11-12 κιλά η κάθε μία, για να μη μιλήσω για τις συμφύσεις στις σάλπιγγες που έχω, την δίκερη μήτρα και την διπλή κυρσοκύλη του άντρα μου. Αν όλα πάνε καλά και γεννηθεί γερό και δυνατό το παιδί, μου φαίνεται Μαγκάιβερ θα το βγάλουμε!! :lol::lol::lol: Αφού καταφέραμε να το πιάσουμε εμείς κορίτσια θα τα καταφέρετε όλες είμαι σίγουρη!!!! Εύχομαι μόνο να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος! :ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαντι!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] ΤΙ ωραια νεα ειναι αυτα?!!!! μπραβο σου.. ειδες τελικα οποτε θελει ερχεται ασχετα με το τι κανουμε!! ευχομαι να συνεχισουν ολα καλα και να ακουσεις κι εσυ την καρδουλα συντομα (ή τις καρδουλες)!! φιλια.. αντε να κοκκινιζουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Madi αυτο το λαθος ..οχι πηγα να το κανω....αλλα το εκανα γι αυτην την εγκυμοσυνη μου....την συγκρινα με τη βιοχημικη που ειχα περσυ και ημουν συνεχεια μεσα στο αγχος!!!Μεγα λαθος!!!!Η καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη!!!Αν ειναι να μεινει και κωλοτουμπες να κανεις θα μεινει!!!!Ηρεμησε και απολαυσε, σου μιλαει ανθρωπος που εκανε πανω απο 10 τεστ εγκυμοσυνης και μην πω για τις χοριακες....ελεος!!!!Ελεγξτε τον εαυτο σας και αφηστε να κυλησει απο μονο του!!! ;)

Μου το ελεγαν ολα τα κοριτσια εδω μεσα αλλα δεν εβλεπα μπροστα μου απο το αγχος και την αγωνια μην τυχον ειναι η ιδια περιπτωση!!! :? Δες το τικερακι μου,Δοξα το Θεο ολα πανε καλα μεχρι στιγμης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια στις εγκυούλες κ εύχομαι όντως σύντομα η λίστα να είναι κατακόκκινη! Καλές κ επιτυχημένες προσπάθειες στις υποψήφιες μανούλες κ ήρεμες, τελειόμηνες εγκυμοσύνες στα υπόλοιπα κοριτσάκια! @};-%%-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε χιωτισσαααααααααααααααααααααααααααα εισαι εγκυουλαααααααα γιουχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] το ηξεραααααααααααααα με το που διαβασα οτι δεν σου εχει ερθει η περιοδος ακομα λεω ειναι εγκυος τελος :-p

συγχαρητηριααααααααααααααα δεν μπορω να το πιστεψωωωωωω εισαι εγκυοοοοοςςςςςςς :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ενα γερο μωρακι και μια τελειομηνη εγκυμοσυνη χιωτισσα μουυυυυ ;;);;);;) ]

αχ τι καλα η αλλη πρωην χιωτισσα εγκυος και εσυ τωρα τι γινεται βρε κοριτσια εμενα θα με παρετε μαζι σας? =p~ βλεπω να μενω να αραχνιαζω εγω καλα τα λεω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...