Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011 No 2...βαλτε χρωμα στη ζωη σας!!!


Recommended Posts

Καλημέρα Μαράκι!!!!! Τα έβγαλες και εσύ ε? Δεν ξέρω γιατί αλλά τα χάπια της αντιβίωσης έχουν πολύ έντονη μυρωδιά... ε και πόσο θέλει το στομάχι? Περαστικά!! Ελπίζω να είναι η τελευταία φορά!!

Τέλειο και το δικό σας όνομα!!!! Μαρέσει!

Εμείς ακόμα δεν αποφασίσαμε για όνομα... Εγώ λέω να το δώ πρώτα για να αποφασίσω ποιό όνομα του ταιριάζει!! :lol::lol::lol::lol: ο άντρας μου το αφήνει σεμένα... ότι θές εσύ μου λέει... Από την άλλη ο μπαμπάς μου και ο πεθερός μου έχουν το ίδιο όνομα... αλλά δεν τρελλαίνομαι... :lol::lol::lol: το ξέρω ότι θα χαρούν , ειδικά ο μπαμπάς μου που είναι και το πρώτο του εγγόνι.. :?:?:?:?

Βίκυ πολύ ωραίο αυτό που δημοσίευσες...και πολύ σωστό....

Καλό μαγείρεμα, τα λέμε μετά!!! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 990
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια!!! Ολες καλα?

πιανισιμο το χω διαβασει κι εγω αυτο!!!! Καλα εκανες και το εβαλες!

Μαρακι ευχομαι να περασουν συντομα οι 'εξαγωγες΄!

ΝΤΙΟΣΑΚΙ καλημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ μ σε ευχαριστω πολύ..η αλήθεια ειναι κ το αγαπημενο μου ονομα αλλιως θα κατέληγα σε κάτι ούδετερο..Μακαρι να ειναι η τελευταία φορά που τα βγάζω γιατί είναι ενοχλητικό αλλά χαλάλι του μωρού μας!

Εχω και μάστορες στο σπίτι να μας τοποθετήσουν τα υπολοιπα ντουλάπια στην κουζίνα να τελειώνουμε και με αυτό! Το ασχημο οτι δεν θα μπορώ να συγυρίσω εγώ και θα τα κάνει ο αντρούλης μου.Νομιζω πως οταμ γεννησω με το καλό θα πρεπει να κάνω εσωτερική ανακαίνιση των ντουλαπιων για να βρίσκω αυτα που θέλω :lol::lol:

Καλημέρα Ζαχα μου..πώς είσαι σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α τωρα πηγα και στην προηγουμενη σελιδα!!! Καλημερα Σεσιλιακι, καλημερα Σοφιτσα, μαχιμαμμυ,

ΝΤΙΟΣΑΚΙ ωραιο ασμα!!!!

Ντιοσα εχεις απολυτο δικιο και ειναι πολυ τιμητικο για σενα που σκεφτεσαι ετσι! Μπραβο που ειστε ετσι με τον αντρα σου. Παντα αγαπημενοι ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ζαχαρένια αγορομάνα!!!Πώς είσαι σήμερα? Τα μικρά τι κάνουν?

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!!! Εύχομαι όλα τα ζευγάρια να είναι αγαπημένα!!! Γιατί πραγματικά δεν αξίζει να χαλάμε τις καρδιές μας για χαζομάρες... Είναι τόσο μικρή η ζωή...

Το τραγουδάκι είναι όντως πολύ καλό!!! Ξεσηκωτικό!!! και χαρούμενο!!! Άντε να έρθει το καλοκαιράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια σημερα θα σας αφησω,εχω τοοοοοοσες μερες να βγω με το παλιοκρυωμα που ειχα που λεω να παω μια βολτιτσα με αυτη τη λιακαδα που εχει!Θα τα πουμε αργοτερα(παλι δε θα προλαβαινω να διαβαζω οσα γραψατε ;);) )

Τα φιλια μου σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τα εκατοστήσουμε κορίτσια!! Ειμαστε στην 100 σελίδα ε??? Αντε ποια θα ανοιξει το 3??? Γιελιζ το αφήνουμε πάνω σου!

Σοφάκι κάνε μια βόλτα και για μένα!! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω το καλοκαιριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!

χαλια ειμαι οπως και ολα τα αλλα βοδια γυρω μου εδω στο γραφειο!!!! γρρρρρ

Καλα τον Αυγουστο που θα χω κανει κορμι ΜΟνδελου (γελασε καποια?Α ειπα!!!)

θα ξεχυθω στις παραλιες και θα τριζουν (για ευνοητους λογους, χαχα) οι πετρες!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα Μαράκι εσύ το αφήνεις πάνω μου κάτσε να δώ εγώ πώς θα το πάρω πάνω μου!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ζαχάααααα!!!!! Μη μασάς!!! Έχουμε καιρό μπροστά μας για να γίνουμε κορμάρες!!! Όχι πώς τώρα δεν είμαστε!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: :lol

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...