Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα Μωρακια του 2011 για παντα!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια καλημερα σας....επιτελους σημερα μπηκα χωρις κολληματα.τι ακουω μαγειρεματα?μιαμ μιαμ...πειναω αφανταστα αλλα κρατιεμαι γιατι φοβαμαι...εγω σημερα φτιαχνω κοτοπουλακι με πατατες φουρνου κ ρυζακι...δεν κρατιεμαι!!!εκανα την ενεσα το πρωι οποτε ευελπιστω οτι φαω να μεινει.η μικρη μου ειναι λιγο καλυτερα σημερα,μονο πυρετο κανει κ παραπονιεται οτι ποναει κ κοιλιτσα της.ευχομαι να μην κολλησαμε κ εμεις.κ οντως ειναι μεγαλη βοηθεια να εχεις καποιον κοντα σου...εμεις μενουμε στο ιδιο χωριο ολοι οποτε τους εχω ολους κοντα κ την μαμα μου κ τα πεθερικα μου.κ δεν εχω παραπονο βοηθανε ολοι.η πεθερα μου εχει αρκετα προβληματα υγειας κ δεν θελω να την πολυ ζοριζω αλλα η μανα μου κ ο πεθερος μου με βοηθανε πολυ.καλα γιεληζ η φωτο του μωρου ειναι τελεια...κ η σταση του δεν παιζεται...οχι οχι αλλα φλας παρακαλω :lol::lol: κ παρολο που ειναι τοσο μικρο βγαλατε τετοια φωτο?μπραβο το γιατρο!που να φτασεις κ στον 9ο...την φωτο για το nitro ετοιμη θα την εχεις :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μιχαέλα μου!! Καλύτερα είσαι σήμερα... βοηθάνε η ενεσούλες... Μακάρι να φάς και να μείνουν όλα μέσα...Χαίρομαι που είναι καλύτερα το κοριτσάκι σου σήμερα..Μπράβο!

Όσο για το σόι και εμείς όλοι στο ίδιο χωριό είμαστε... αλλά η πεθερά μου μένει λίιγο πιο μακριά απο ότι η μάνα μου.. βοηθάει και αυτή όσο μπορεί αλλά είναι και πιο μεγάλη στην ηλικία και έτσι αναλαμβάνει η μάνα μου.. Μεταξύ μας προτιμώ τα φαγάκια της μαμάς μου... χιχιχι

Όσο για τις φωτό μας....ο γιατρός μας όντως είναι πολύ καλός και έχει και πολύ καλό μηχάνημα... το σποράκι μας μας το παίζει λίγο βεντέτα και δεν ποζάρει... αλλά ο γιατρός δεν μασάει!! χαχαχα Πόση ώρα προσπαθεί να πετύχει μια καλή πόζα!! :lol::lol::lol: Αφού μετά τον υπέρηχο του λέω τελικά γιατρέ πώς πάμε? είναι σίγουρα όλα καλά??? Και γυρνάει και μου λέει καλά βρε χαζή αν είχα δεί εγώ ότι κάτι δεν πάει καλά θα καθόμουν τόση ώρα να ασχολούμε με το τσουτσούνι του μωρού??? :lol::lol::lol::lol: Με έστειλε και δεν ξαναμίλησα!!! Όσο για το nitro δεν ξέρω.... Μάλλον θα ποζάρουμε μόνο για περιοδικά του εξωτερικού!! Θα κάνουμε διεθνή καριέρα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: (Έχουμε ξεφύγει ΤΕΛΕΙΩΣΣΣΣΣ!!!!) :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γει ασς κοπέλες μου, τι κάνετε.

Εδώ που μαι βρέχει σήμερα και ως γνωστό στην Κύπρο βρέχει από σπάνια μέχρι πιο σπάνια:-))) Μαράκι μου θα το σκεφτώ αν είναι κοριτσάκι το συμπεθεριό. Καταλαβαίνεις πρέπει να διαλέξω την κατάλληλη. Προίκα έχει;;;;; Γιατί θα μου τον ζητούν πολλές το γιο μου. :lol::lol::lol::lol::lol:

Διόσα τέλεια η φωτογραφία. Που είδαμε το γιο μας χτες στην ιδια στάση ήταν με το δικό σου. Ο δικός μου άντρας λέει και αυτός πολλά πετυχημένα. Καταρχήν περπατά κορδωτός μέσα στο σπίτι και συνέχεια μου λέει "είδες, είδες τι γιο σου σου έκαμα; θα τον τρέχουν όλες από πίσω. και λέει και τα πετυχημένα ότι πρέπει να ναι 3 πόδια το πουλάκι του όταν μεγαλώσει. χεχεχε. Ονειροπαρμένος εντελώς. Άσε που ο γιατρός μας έδειξε και τα μικρά μπαλάκια του. χαχα.

Να χετε μια όμορφη μέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουουουου ψωναρα μανα :lol::lol::lol: που θελετε κ διεθνη καριερα......

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) και λίγα λές!!!!! Που να δείς και τον μπαμπά μας!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Chrystalleni μου τελικά όλοι οι χαζομπαμπάδες τα ίδια κάνουν!! Εμείς δεν θα έχουμε παιδιά την Χαλκιδική θα έχουμε, με τα τρία πόδια!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εμάς ο μπαμπάς μας την προηγούμενη φορά έλεγε σε όσους φίλους μας έχουν κοριτσάκια να τις προσέχουν γιατί έρχονται 2 αγόραροι και μόλις θα τους βλέπουν οι κόρες τους θα πέφτουν κάτω!!! :lol::lol::lol: Τώρα ακόμα δεν το έχουμε πεί σε κανέναν και δεν μπορεί να μιλήσει!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διόσα μου φαντάζομαι πόσο θα καταπιέζεται ο άντρας σου που δεν μπορεί να κοκορευτεί, χαχα.

Εμένα τώρα μ αγχώνουν τα κιλά. Πραγματικά ρε κοπέλες προσέχω τα κιλά μου, δηλαδή δεν τρώω υπερβολές, εκτός και αν είναι η ιδέα μου. Το πρωίνο μου το τοστάκι μου και το νεσκαφε μου, ένα φρούτο, το μεσημεριανό μου το νέσκαφε μου το απόγευμα και κανένα μπισκοτάκι και κάτι πολύ ελαφρύ το βράδυ.

Είμαι 4,5 μηνών και έβαλα 5 κιλά.

Μήπως τρώω πολλά και δεν το ξέρω;;;;;; :?:?:?:?

ο γιατρός μου πε για 12 κιλά, αν πάω και λίγα περισσότερα δεν θα πεθάνω κιόλας αλλά ως εκεί.

τι νομίζετε εσείς;; πώς τα πάτε με τα κιλά σας;;;

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

'Ασε Chrystalleni μου με το ζόρι κρατιέται... :lol::lol::lol::lol:

Για τα κιλά τώρα... εγώ δεν έχω πάρει κιλά ακόμα... στην αρχή με τις αναγούλες που είχα έχασα και 2 κιλά... αλλά εμένα δεν με παίρνει να βάλω και πολλά κιλά γιατί έχω ήδη αρκετά παραπάνω... ο γιατρός μου είπε να πάρω το πολύ 7-8 κιλά.... Είναι και η καισαρική που αμα έχεις πολλά κιλά (και πολύ λίπος στην κοιλιά) δυσκολεύουν τα πράγματα.

Πάντως ξέρω ότι τα πιο πολλά τα βάζουμε μετά τον 6ο - 7ο μήνα...

Αλλά όπως λές και εσύ αμα βάλεις και λίγα παραπάνω δεν θα γίνει και τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφίτσα σε ευχαριστώ κοπέλα μου πάρα πολύ για τα όμορφα λόγια σου..Και για σενα εύχομαι τα καλύτερα...Διδυμάκια έχεις εσύ ε??? Τώρα το πρόσεξα...Αρχισαν οι κλωτσιές?

Μαρακι μου δεν εχω νιωσει τιποτα ακομη...Ουτε μια τοση δα κλωτσια΄Η πολυ ησυχες θα μου βγουν οι ζουζουνιτσες μου ή εγω δεν καταλαβαινω τι μου γινεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα βρε κοριτσια και απο εμενα...διαβασα και οοολα τα ποστ να μην χανω τη ροη....εγω χαλια μια απο τα ιδια με τη sisi αχ πως σε καταλαβαινω δεν μπορεις να φανταστεις,τα ιδια ειχα και στο γιο μου για 9 μηνες και ελπιζα οτι τωρα θα ειναι διαφορετικα αλλα μπααααα....μου μυριζει το τζακι και θελω να κανω εμετο..τρωω λιγο ρυζακι με γιαουρτι η με λεμονι,κανα αγγουρακι τουρσι και εχτες εφαγα ψωμι με φετα...εχω παντα μαζι μου το vomex σε συροπι..παλια το επερνα σε υποθετο αλλα δεν υπαρχει πια..οσο μπορω ειμαι κλεισμενη στο δωματιο να μην μυριζω τπτ και κανω εμετο..τοσο εμετο που στο τελος αερας βγαινει...και εγω diosa στο πρωτο παιδι κιλα εχανα και πηρα μετα τον 6ο μηνα,10 πηρα στο συνολο..εκει πανω κατω πιστευω θα ειμαι και τωρα αφου δεν μπορω να τρωω..και την πρωτη φορα στο τσακ δεν εκανα καισαρικη(ειδατε σε ολα τα θεματα μεσα)δεν ανοιγε ο τραχυλος και ξαφνικα ανοιξε και τρεχαμε να γεννησω..τα ιδια και η μανα μου..τωρα το ξερω και θα τους πω να περιμενουν..εκτος και αν συντρεχει λογος για καισαρικη ,δεν το συζητω..αα τελεια και η φωτο με το πουλακι..εμεις ειχαμε τραβιξει βιντεο στο πρωτο και το στελναμε σε οολο το σοι...αφηστε ειναι και μονη μου εδω..Η μανα μου μενει ερετρια και η πεθερα μου εξωτερικο..καμια βοηθεια..θα ηθελα καποιον να μαγειρευει ρε κοριτσια γιατι δεν μπορω να μυριζωωω :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diosa τελειες οι φωτο του παιδαρου!!!Σκεφτομαι πολυ σοβαρα να σας προξενεψω μια απο τις κορες μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Chrystalleni μου για τα κιλα που λες κι εγω εχω παρει περιπου 5 και δεν εχω καταλαβει πως.Ουτε φαινονται ιδιαιτερα,κ αν δεις και την κοιλια μου κι αυτη για 2 μωρα και 18 εβδομαδων σχετικα μικρη ειναι.Κ εγω παντως που ρωτησα τον γιατρο μου ειπε μεχρι 10 -12 να παρω κι ας εχω διδυμα.Παντως αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι εξαρταται απο τον καθε οργανισμο πως θα τα παρει,εκτος βεβαια κ αν γουρουνιαζουμε... :lol::lol: Μην αγχωνεσαι,πολυ φυσιολογικα τρως αρα απολαυσε τα!!

Κισκα μου υπομονη,δυσκολη κατασταση ιδιως αν χρειαζεται και να μαγειρευεις....Ελπιζω να ηρεμησεις συντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ, με ηρεμήσατε... πάντως και να θες να προσέχεις δεν μπορείς πάντα, ήμασταν σε σπίτι φίλων προηγουμένως και έφεραν κάτι γλυκά, σοκολατίνες, έφαγα κανά δύο μπουκίτσες.

Αφού και ο άνδρας μου του φαίνεται περίεργο αφου προσέχω τι τρώω. Δεν πειράζει. Ίσως "φταίει" και το γεγονός ότι τίποτα δεν μου μυρίζει, τίποτα δεν μ ανακατεύει. Αχ ρε κοπέλες μου εσείς που ταλαιπωρείστε με εμετούς και ανακατωσούρες μακάρι να περάσουν γρήγορα. Λυπάμαι που διαβάζω ότι βασανίζεστε.

Άντε καλό βράδυ να χετε και θα τα πούμε

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...